Ραδιολογία-Ακτινολογία vs Τεχνολογία Ιατρικών Οργάνων

tonic147

Νεοφερμένος

Ο tonic147 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δε ξέρω να επιλέξω. Έχω ακούσει καλά σχόλια και για τις δύο σχολές, αλλά δεν ξέρω... τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Εγω θα σου προτεινα ΤΕΙ Ιατρικων οργανων το οποιο πρεπει να ειναι φοβερη σχολη με πααααρα πολυ καλη επαγγελματικη αποκατασταση(πολλοι λενε οτι ειναι η καλυτερη) αλλα ειναι πολυ δυσκολη σχολη αυτο πρεπει να το ξερεις μ το ειπε φοιτητης του τμηματος ειναι πολυ προχωρημενη δυσκολια.Απο εκει και περα για ραδιολογια-ακτινολογια δεν θα στο προτεινα γιατι απο οτι φανταζομαι(χωρις να ξερω) πρεπει να ειναι ψιλοανθυγειινο επαγγελμα και με οχι τοσο καλη αποκατασταση οσο το ΤΙΟ.Δεν μας ειπες ομως το σημαντικοτερο:Τι σου αρεσει πιο πολυ απο τα 2?Μπες διαβασε τα προγραμματα σπουδων να παρεις μια ιδεα και πες μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
sakoulias, μην πολυ-εμπιστευεσαι αυτα τα περι υψηλου επιπεδου και επαγγελματικης αποκαταστασης κλπ που ακους απο φοιτητες της ΕΚΑΣΤΟΤΕ σχολης.
Ολοι την εχουν μεγαλυτερη...τη δυσκολια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
ΟΚ για την δυσκολια συμφωνω εν μερει οτι ο καθενας λεει το δικο του για την επαγγελματικη αποκατασταση ομως ειμαι 100% σιγουρος γιατι καπου σε ενα φορουν της σχολης ειχε αγγελιες εργασιας και ηταν πραγματικα παααρα πολλες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
λοιπον περασα στο τιο το 2007,κατα τυχη βεβαια καμια σχεση με το αντικειμενο που ηθελα για αυτο και ξαναεδωσα και πηγα πολυ καλυτερα!πολυ καλη σχολη με αποκατασταση και καλα λεφτα!θα το προτεινα με χιλια για ανδρες αλλα εμενα μου φανηκε αρκετα δυσκολη,οχι τοσο τα μαθηματικα και οι φυσικες που ειχαμε αλλα τα εργαστηρια οπου καναμε τορνο και διαφορα τετοια!απο γνωστους μου ξερω ατομα που αυτη τη στιγμη περνουν πολυ καλα λεφτα,το καλο ειναι οτι δεν υπαρχει αντιστοιχο αει οποτε τα πραγματα ειναι πιο ευκολα!
παντως αναμεσα σε αυτα τα 2 θα σου προτενα τιο,το οποιο ομως τονιζω οτι ειναι αρκετα δυσκολη σχολη με πολλα εργαστηρια,το πρωτο εξαμηνο ειχα 12 ωρες εργαστηριο!
οτι αλλο θες με χαρα μου να σε βοηθησω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
ΤΙΟ εύκολα.Τρελα λεφτά πραγματικά.Φυσικά και είναι δύσκολη σχολη όπως και τα περισσότερα ΤΕΙ (και ΑΕΙ) του τεταρτου πεδίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonic147

Νεοφερμένος

Ο tonic147 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
η8ελα φυσικο8εραπια κ δν τν πιανω γ 340 μορια 8α τν δηλωσω αλλα δν νομιζω να πιασω!δν ξερω παιδια κ τ 2ο μου αρεσουν αλλα ακομα δν εχω παρει τν αποφαση που να παω! κ γω ΚΕΛΛΥ γ τιο ελεγα αλλα ειδα λιγο τ μα8ηματα κ φοβη8ικα!
ειναι πολυ δυσκολα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
η8ελα φυσικο8εραπια κ δν τν πιανω γ 340 μορια 8α τν δηλωσω αλλα δν νομιζω να πιασω!δν ξερω παιδια κ τ 2ο μου αρεσουν αλλα ακομα δν εχω παρει τν αποφαση που να παω! κ γω ΚΕΛΛΥ γ τιο ελεγα αλλα ειδα λιγο τ μα8ηματα κ φοβη8ικα!
ειναι πολυ δυσκολα?

κοιτα εγω καθισα ενα εξαμηνο δν ξερω για ολα τα μαθηματα,τα εργαστηρια τα περνας ευκολα,εγω βεβαια δυσκολευτηκα στον τορνο και στα πριονια καθως δεν ειχα πιασει ποτε στη ζωη μου,εσενα δν νομιζω να σε δυσκολεψει.η φυσικη ηταν αρκετα βαρβατη και το σχεδιο!αλλα νομιζω οτι αν σου αρεσει θα τα καταφερεις γιατι το μετα αξιζει!!!
παντως τοι συνθημα για τη σχολη ειναι τιο τιο ποτε πτυχιο:P
βασικα ολες αυτες οι σχολες ειναι δυσκολες,αν παρακολουθεις ομως τα βασικα πιστευω θα τα καταφερεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonic147

Νεοφερμένος

Ο tonic147 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ παιδια εδωσα σημερα μηχανογραφικο!κ δηλωσα πρωτα ΤΙΟ!ΤΗΝΧ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas9234

Νεοφερμένος

Ο costas9234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδιά!! Θα ήθελα κάποιος να μου πει αν ξέρει, αν αξίζει να δηλώσω την σχολή Τεχνολογίας Ιατρικών Οργάνων. Κυρίως με ενδιαφέρει η επαγγελματική αποκατάσταση στον τομέα εμπορια. Αν ξέρει καποιος ας μου απαντήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top