Συγκατοίκηση στα φοιτητικά χρόνια ή όχι;

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Παιδιά!Λίγη βοήθεια!Όσοι θα γίνετε τώρα φοιτητές, έχετε στο μυαλό σας να συγκατοικήσετε με κάποιο φ'ιλο/φίλη σας ή σας φαίνεται κακή ιδέα?Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:xixi:Χα....θα ηταν πολυ καλη ιδεα αλλα δε ξερω αν υπαρχει ανθρωπος που μπορει να με ανεχτει...:lol:......εχω πολλα νευρα:mad:!!!
Κοιτα αν εισαι με καποιον πολυ καλο σου φιλο ή πολυ καλη σου φιλη γιατι οχι? Ειδικα αν υπαρχει κ οικονομικο προβλημα στη μεση τοτε θα ηταν μια πολυ καλη λυση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
:xixi:Χα....θα ηταν πολυ καλη ιδεα αλλα δε ξερω αν υπαρχει ανθρωπος που μπορει να με ανεχτει...:lol:......εχω πολλα νευρα:mad:!!!
Κοιτα αν εισαι με καποιον πολυ καλο σου φιλο ή πολυ καλη σου φιλη γιατι οχι? Ειδικα αν υπαρχει κ οικονομικο προβλημα στη μεση τοτε θα ηταν μια πολυ καλη λυση..


Όχι οικονομικό!Ψυχολογικό πιστεύω!Φοβάμαι ολομόναχη σ ένα σπίτι!Γιατί να μη ζεις με κάποιον άλλο?!Θέλω συγκάτοικο αλλά όλες οι φίλες μου θέλουν να μείνουν μόνες τους...Τι λες να κάνω?Αν έβαζα αγγελία?Ή είναι παρατραβηγμένο να μείνω με κάποια άγνωστη κοπέλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
:xixi:Χα....θα ηταν πολυ καλη ιδεα αλλα δε ξερω αν υπαρχει ανθρωπος που μπορει να με ανεχτει...:lol:......εχω πολλα νευρα:mad:!!!
Κοιτα αν εισαι με καποιον πολυ καλο σου φιλο ή πολυ καλη σου φιλη γιατι οχι? Ειδικα αν υπαρχει κ οικονομικο προβλημα στη μεση τοτε θα ηταν μια πολυ καλη λυση..

και ειδικα αμα ειναι ωραια κοπελα η φιλη.....ουυυυυ εκει και αν ειναι ωραια ιδεα!!!!!εγω δεχομαι να σας φιλοξενησω σπιτι μου κοριτσια...!!!ομως θα περασετε απο οντισιον!!!χαχαχα...πλακα κανω φυσικα!!!
και εγω συμφωνω...αμα εχεις να κανεις με καλο φιλο..φιλη..ειναι πολυ καλη ιδεα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
και ειδικα αμα ειναι ωραια κοπελα η φιλη.....ουυυυυ εκει και αν ειναι ωραια ιδεα!!!!!εγω δεχομαι να σας φιλοξενησω σπιτι μου κοριτσια...!!!ομως θα περασετε απο οντισιον!!!χαχαχα...πλακα κανω φυσικα!!!
και εγω συμφωνω...αμα εχεις να κανεις με καλο φιλο..φιλη..ειναι πολυ καλη ιδεα!!!!


Χαχα!!!Άκου οντισίον για να πάρουμε το ρόλο του συγκάτοικου!!!Σε περίπτωση που δεν έχεις κάποια φίλη που να θέλει συγκατοικηση?Αγγελια για συγκάτοικο πως σου φαίνεται εσένα(θα χει και φωτογραφιά η αγγελία μην ανησυχείς!πλάκα κάνω!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Χαχα!!!Άκου οντισίον για να πάρουμε το ρόλο του συγκάτοικου!!!Σε περίπτωση που δεν έχεις κάποια φίλη που να θέλει συγκατοικηση?Αγγελια για συγκάτοικο πως σου φαίνεται εσένα(θα χει και φωτογραφιά η αγγελία μην ανησυχείς!πλάκα κάνω!)

ειναι ευκολο..βαζω μια φοτο μου στο ischool...και λεω πως μενω αθηνα...και περιμενω κοριτσια...στην τα ταδε οδο...για επιλογη συγκατικου!!!!
προυποθεσεις...
- πανω απο 6 χρνονια προυπηρεσια σε σχεσεις...
- γνωσεις πανω στο αντικειμενο της ευχαριστισης του συγκατικου
προσερουμε
- μια ζεστη και μεγαλη αγκαλια
- στεγη στην μιση τιμη
- ΙΚΑ
- ΒΟΝΟΥΣ αποδοτικοτητας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
ειναι ευκολο..βαζω μια φοτο μου στο ischool...και λεω πως μενω αθηνα...και περιμενω κοριτσια...στην τα ταδε οδο...για επιλογη συγκατικου!!!!
προυποθεσεις...
- πανω απο 6 χρνονια προυπηρεσια σε σχεσεις...
- γνωσεις πανω στο αντικειμενο της ευχαριστισης του συγκατικου
προσερουμε
- μια ζεστη και μεγαλη αγκαλια
- στεγη στην μιση τιμη
- ΙΚΑ
- ΒΟΝΟΥΣ αποδοτικοτητας

ΑχαΧαχΑχαχΑΧαχΑΧαχΑΧαχΑχαΧαχΑχαΧαχαΧα
Φοβερος πραγματικα ... αλλα και ΙΚΑ?
Μπραβο εξελιγμενα πραγματα ... Γραμματεα θα την δηλωνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
προσωπικά 1 χρονιά μόνος, μετά δε ξέρω θα δείξει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ΑχαΧαχΑχαχΑΧαχΑΧαχΑΧαχΑχαΧαχΑχαΧαχαΧα
Φοβερος πραγματικα ... αλλα και ΙΚΑ?
Μπραβο εξελιγμενα πραγματα ... Γραμματεα θα την δηλωνεις?

Οχι... λεω καλυτερα να την δηλωσω καθαριστρια για να της κολαω βαρεα και ανθυγιεινα ενσημα!!!!εεε...τοσα θα κανει η κοπελα.....;) :P !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ειναι ευκολο..βαζω μια φοτο μου στο ischool...και λεω πως μενω αθηνα...και περιμενω κοριτσια...στην τα ταδε οδο...για επιλογη συγκατικου!!!!
προυποθεσεις...
- πανω απο 6 χρνονια προυπηρεσια σε σχεσεις...
- γνωσεις πανω στο αντικειμενο της ευχαριστισης του συγκατικου
προσερουμε
- μια ζεστη και μεγαλη αγκαλια
- στεγη στην μιση τιμη
- ΙΚΑ
- ΒΟΝΟΥΣ αποδοτικοτητας
:!: ωχ...θα βαλεις κ φωτο στο ischool???
μονο τη ζεστη κ μεγαλη αγκαλια εχω απο αυτα... :zilia:
περναω την οντισιον? :emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
κοιρα να δεις....για ολα υπαρχει μια χρυση τομη!!!εγω θα ελεγα να περασεις μια απο εδω....να τα πουμε....να δουμε τι εχεις και τι δεν εχεις...!!!μπορεις να εχει κατι επιπλεον...και να εκτημιθει......!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Παντως εγω στη θεση σου stella δε θα εβαζα καμια αγγελια...ουτε καν θα το σκεφτομουν..ρε συ το πολυ πολυ πες τη μαμα σου να ερθει να μεινει μαζι σου καμια εβδομαδα (κ πολυ ειπα:P) κ μετα ισως γνωρισεις καποια κοπελα απο τη σχολη σου που να θελει κ αυτη να βρει συγκατοικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ειναι παντως μεγαλο ρισκο να συγκατοικισεις με κοπελα την οποια δεν ξερεις καλα η καθολου. Αν δεν ειναι καποια καλη φιλη σου προθυμη για συγκατοικιση, καλυτερα να μεινεις μονη σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
προσφερω το τομαρι μου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
οκ...σε 5 ειμαι εκει...:no1:






:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias13

Νεοφερμένος

Ο ilias13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ειμαι διαθεσιμος για οποια θελει συγκάτοικο στο ηρακλειο

χεχε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
:!: ωχ...θα βαλεις κ φωτο στο ischool???
μονο τη ζεστη κ μεγαλη αγκαλια εχω απο αυτα... :zilia:
περναω την οντισιον? :emm:

Νομίζω πως με μια κοπέλα γύρω στα 18, μελαχινή και μαυρισμένη ή ξανθιά με γαλάζια μάτια, γύρω στα 55 κιλά και στο 1.65, που να ασχολείται ερασιτεχνικά είτε με μπαλέτο είτε με χορό έχει ενδιαφέρον να συζήσεις.

Πάντως πέρα από την πλάκα, το να συζήσεις με κάποιον άγνωστο δεν νομίζω ότι είναι το σοφότερο που μπορεί να κάνει κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Παντως εγω στη θεση σου stella δε θα εβαζα καμια αγγελια...ουτε καν θα το σκεφτομουν..ρε συ το πολυ πολυ πες τη μαμα σου να ερθει να μεινει μαζι σου καμια εβδομαδα (κ πολυ ειπα:P) κ μετα ισως γνωρισεις καποια κοπελα απο τη σχολη σου που να θελει κ αυτη να βρει συγκατοικο...


Όχι αντέχω μια βδομάδα μόνη μου αλλά θέλω συγκάυοικο τουλάχιστον τον πρώτο χρόνο!Ενοώ αγγελία στη σχολή!
-----------------------------------------
Ειναι παντως μεγαλο ρισκο να συγκατοικισεις με κοπελα την οποια δεν ξερεις καλα η καθολου. Αν δεν ειναι καποια καλη φιλη σου προθυμη για συγκατοικιση, καλυτερα να μεινεις μονη σου


Δεν εντέχω τη μοναξια!Μα να μην έχεις έναν άνθρωπο όλη μέρα να πεις τίποτα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:wow::wow::wow:ωχ ...και αλλος? βρε που να να πρωτο παμε??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Νομίζω πως με μια κοπέλα γύρω στα 18, μελαχινή και μαυρισμένη ή ξανθιά με γαλάζια μάτια, γύρω στα 55 κιλά και στο 1.65, που να ασχολείται ερασιτεχνικά είτε με μπαλέτο είτε με χορό έχει ενδιαφέρον να συζήσεις.

Πάντως πέρα από την πλάκα, το να συζήσεις με κάποιον άγνωστο δεν νομίζω ότι είναι το σοφότερο που μπορεί να κάνει κανείς.


Σίγουρα γιατί μπορεί ο συγκάτοικος να σου κόψει το κεφάλι!!Πάντως πιστεύω ρίναι πιο καλα με συγκάτοικο...έχεις πάντα παρέα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top