Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Κρήτης

bruninio

Νεοφερμένος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Γεια σας παιδια γνωριζετε κατι για αυτη την σχολη;ειχε το 2008 12565 μορια...πιστευτε θα ανεβει; Ευχαριστω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petrofskaya

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Αν τα πράγματα δεν πάνε όπως τα θέλω και το φυσικό στην Κρήτη ανέβει πάνω από τα 15327 που έχω εγώ, θα καταλήξω στα εφαρμοσμένα μαθηματικά στο Ηράκλειο. Το μόνο που έχω ακούσει είναι ότι είναι μια πάρα πολύ δύσκολη σχολή, και ότι όλοι(ένα μεγάλο ποσοστό τέλος πάντων) τα παρατάνε.. Τώρα το αν θα ανέβει.. Δεν είναι λογικό να ανέβει πάνω απο τα 13000. Δηλαδή και τόσο να πάει θα θεωρηθεί μια μεγάλη άνοδος πιστεύω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Αν τα πράγματα δεν πάνε όπως τα θέλω και το φυσικό στην Κρήτη ανέβει πάνω από τα 15327 που έχω εγώ, θα καταλήξω στα εφαρμοσμένα μαθηματικά στο Ηράκλειο. Το μόνο που έχω ακούσει είναι ότι είναι μια πάρα πολύ δύσκολη σχολή, και ότι όλοι(ένα μεγάλο ποσοστό τέλος πάντων) τα παρατάνε.. Τώρα το αν θα ανέβει.. Δεν είναι λογικό να ανέβει πάνω απο τα 13000. Δηλαδή και τόσο να πάει θα θεωρηθεί μια μεγάλη άνοδος πιστεύω..

Στάνταρ θα ανεβεί πάνω από τα 13000.Η "θέση" της σχολης είναι περίπου στα 14000 μόρια.Μακάρι να την πιάσεις πάντως γιατί τουλάχιστον από πρόγραμμα σπουδών είναι super η σχολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bruninio

Νεοφερμένος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ωραια .ευχαριστω..οποιος γνωριζει κατι για τις βασεις (δυσκολο) ας βοηθησει!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ποσα μόρια έχεις βγάλει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bruninio

Νεοφερμένος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
οχι καλα!12830...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
οχι καλα!12830...
Εγω για εφαρμοσμενα που με ενδιαφερει εχω 13,036 545 περιπου μορια πααπνω απο την περσυνη.... Τι λετε????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εγω για εφαρμοσμενα που με ενδιαφερει εχω 13,036 545 περιπου μορια πααπνω απο την περσυνη.... Τι λετε????????

κι εγω ακριβως τα ιδια μορια εχω ως περιθοριο!!!!
αλλα δεν εχω ιδεα τι θα γινει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδια, σας εχω ευχαριστα νεα... Ο Αμαργιανακης, που στους πιο πολλους εχει κοψει τα φτερα με τις εκτιμησεις του, δινει τη σχολη σας πεσμενη!! Απο 12565 λεει οτι θα πεσει στα 12550!! Μακαρι να βγει αληθινος και να πετυχετε το στοχο σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Παιδια, σας εχω ευχαριστα νεα... Ο Αμαργιανακης, που στους πιο πολλους εχει κοψει τα φτερα με τις εκτιμησεις του, δινει τη σχολη σας πεσμενη!! Απο 12565 λεει οτι θα πεσει στα 12550!! Μακαρι να βγει αληθινος και να πετυχετε το στοχο σας...

Ξέρεις κανένα site που να έχει τις εκτιμήσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Παιδια, σας εχω ευχαριστα νεα... Ο Αμαργιανακης, που στους πιο πολλους εχει κοψει τα φτερα με τις εκτιμησεις του, δινει τη σχολη σας πεσμενη!! Απο 12565 λεει οτι θα πεσει στα 12550!! Μακαρι να βγει αληθινος και να πετυχετε το στοχο σας...
Μακαρι χρυσοστομε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ξέρεις κανένα site που να έχει τις εκτιμήσεις?
Και απ'αυτο εχω:P!! Οριστε: https://wwk.kathimerini.gr/kathnews/g...-06-09/s29.pdf

Παντως για μενα δεν ειναι καλα τα πραγματα... Λεει οτι χανω το παιδαγωγικο στα Γιαννενα μονο για 22 μορια!! Ελεος... Ε, δεν πειραζει ομως, καλη ειναι και η Αλεξανδρουπολη:D!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Παιδια, σας εχω ευχαριστα νεα... Ο Αμαργιανακης, που στους πιο πολλους εχει κοψει τα φτερα με τις εκτιμησεις του, δινει τη σχολη σας πεσμενη!! Απο 12565 λεει οτι θα πεσει στα 12550!! Μακαρι να βγει αληθινος και να πετυχετε το στοχο σας...

μακαρι μακαρι!!!!!!!!!!!! αυτος που λες πεφτει μεσα συνηθως?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pispirikos27

Νεοφερμένος

Ο pispirikos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
γεια σας παιδια..και γω παθων των πανελληνιων ειμαι..εβγαλα 14024..οπως και σεις ανησυχω για τη βαση των εφαρμοσμενων στο ηρακλειο φυσικα.γιατι για αθηνα δεν υπαρχει περιπτωση..δεν ξερω ομως σχεδον τιποτα για την επαγγελματικη αποκατασταση της σχολης..βασικα αυτο που θελω να μαθω ειναι αν μπορω να γινω μαθηματικος(ξερετε δημοσιο και φροντιστηρια σε παιδια λυκειου)..οποιος ξερει κατι παρακαλω να απαντησει γρηγορα..συμπληρωνω μηχανικο σε λιγες μερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
γεια σας παιδια..και γω παθων των πανελληνιων ειμαι..εβγαλα 14024..οπως και σεις ανησυχω για τη βαση των εφαρμοσμενων στο ηρακλειο φυσικα.γιατι για αθηνα δεν υπαρχει περιπτωση..δεν ξερω ομως σχεδον τιποτα για την επαγγελματικη αποκατασταση της σχολης..βασικα αυτο που θελω να μαθω ειναι αν μπορω να γινω μαθηματικος(ξερετε δημοσιο και φροντιστηρια σε παιδια λυκειου)..οποιος ξερει κατι παρακαλω να απαντησει γρηγορα..συμπληρωνω μηχανικο σε λιγες μερες
Nαι, συμφωνα με το διαταγμα που ψηφιστηκε το 2008 μπορεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pispirikos27

Νεοφερμένος

Ο pispirikos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
thx φιλε..χαρηκα αγρια τωρα..thx και παλι:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Mην ανεβει πανω απο 13000 μορια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Κανα νεο απο αυτη τη ριμαδα την σχολη??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pispirikos27

Νεοφερμένος

Ο pispirikos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ασε φιλε..παει μια φιλη μου και λεει οτι ειναι πολυ παλουκι η σχολη και αν δεν παρακολουθεις καθημερινα τα μαθηματα δεν την βγαζεις με τιποτα.επισης ειναι και δυσκολο να βρεις σπιτι με φθηνο ενοικιο(ακυρο τελειως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top