[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Σας ενδιαφερουν καθολου και Τι γραφετε πρωτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GFrag17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Εμένα με ενδιαφέρουν αμεσα γιατί θέλω απολυτήριο καλό.

Δίνω τη Δευτέρα Μαθ. Γενικής (στατιστική) και τελειώνω στις 19 του μήνα με Κείμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KON-99-

Νεοφερμένος

Ο Kώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
"Για να διεκδικήσεις μια θέση στις οικονομικές σχολές πρέπει να εξεταστείς και στη Φυσική. Ενώ για τη Νομική Σχολή, από τα απαραίτητα είναι και η Βιολογία. Και από τη Δευτέρα αρχίζουν οι ενδοσχολικές εξετάσεις, όπου αποθεώνεται η υποκρισίαη υποκρισία κυρίως του υπουργείου Παιδείας και όλων όσοι σχεδιάζουν τα συστήματα εισαγωγικών εξετάσεων. Γιατί ποιος τολμά να ομολογήσει ότι ύστερα από τόσο σκληρές εξετάσεις στα μαθήματα της κάθε κατεύθυνσης, ύστερα από πλήρη αποχή ενός έτους ίσως και δύο ετών από τα υπόλοιπα- υπερβολικά πολλά- μαθήματα του αναλυτικού προγράμματος, μετά την ακύρωση των δύο τελευταίων τάξεων του Λυκείου, οι μαθητές θα προσέλθουν επιμελείς και διαβασμένοι για να εξεταστούν σε ό,τι είχαν απωθήσει επί πολλούς μήνες; Και επειδή η υποκρισία έχει και μια πλευρά θεατρική, από τη Δευτέρα μαθητές και καθηγητές θα υποδυθούν ότι παίζουν τις εξετάσεις προς χάριν του συστήματος."
Απο το ΒΗΜΑ

Τα παραλογα του συστηματος...Εμενα μονο τα αποτελεσματα των πανελληνιων με ενδιαφερουν αυτη τη στιγμη...Στα ενδοσχολικα μια ματια θα ριξω...Αρχιζω τη δευτερα με ιστορια κ τελειωνω 19 με αρχαια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εμενα δεν με ενδιαφερουν και ιδιαιτερα..:P..εγω ξεκιναω με κειμενα και τελειωνουμε 17 ιουνιου..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Μ'ενδιαφέρουν γιατί και καλό απολυτήριο θέλω να έχω(κάθε χρόνο έβγαζα καλό βαθμό,φέτος, που θα μείνει, να μη βγάλω?) και δε θέλω να εκθέσω τους καθηγητές μου που μου έβαλαν άριστους βαθμούς.Γενικά πάντως όλη τη χρονιά δεν είχα παραμελήσει τόσο τη γενική παιδεία ώστε να έχω σημαντικά κενά σε κάποια μαθήματα(εξαιρουμένης της φυσικής).Μπορώ να πω ότι αν κάτσω και διαβάσω τώρα θα γράψω αρκετά καλά.Βέβαια το θέμα είναι ότι δε μου έχουν μείνει και πολλά αποθέματα,αλλά τουλάχιστον θα προσπαθήσω.
Αρχίζουμε τη Δευτέρα με Αρχαία και τελειώνουμε 16 Ιουνίου.(όσοι έχουν πληροφορική ή πολυμέσα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

megas kotsos

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
αρχιζω με ιστορια την δευτερα και τελειωνω 15 ιουνιου με δεν θυμαμαι τί (ναι....οντως τους δινω μεγαλη προσοχη!!!).:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Προσωπικά σκέφτομαι να ασχοληθώ λιγακι για αυτο ακριβως που είπε η Ειμαρμένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Εμένα με ενδιαφέρουν ως προς το να τελειώσουν, δεν μπορώ να γράφω με τον κάθε Αρχίδαμο να κάνει φασαρία δίπλα μου. Ευτυχώς τελειώνουμε νωρίς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yellowsubmarina

Νεοφερμένος

Η yellowsubmarina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κάντε άλλο ένα κουράγιο, γιατί είναι πολύ πιθανό το απολυτήριο του Λυκείου να σας χρειαστεί πρακτικά στη ζωή σας περισσότερο από το πτυχίο της Ανώτερής / Ανώτατης Σχολής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
υπάρχει ήδη θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω περυσι με τις ενδοσχολικες "μπαλωσα" το μετριο αποτελεσμα των πανελλαδικων και εβγαλα εναν αξιοπρεπεστατο βαθμο απολυτηριου. Βεβαια ειχα φαει χοντρο δουλεμα γιατι ημουν ο μονος που διαβαζε και αγχωνοταν γι' αυτες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Εγω περυσι με τις ενδοσχολικες "μπαλωσα" το μετριο αποτελεσμα των πανελλαδικων και εβγαλα εναν αξιοπρεπεστατο βαθμο απολυτηριου. Βεβαια ειχα φαει χοντρο δουλεμα γιατι ημουν ο μονος που διαβαζε και αγχωνοταν γι' αυτες. :P

γιατί τρως δούλεμα ? Επειδή διαβαζες? και εγώ το κάνω τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Και εγω διαβαζω για τις ενδοσχολικες διοτι θελω να εχω ενα καλο απολυτηριο. Βεβαια απο δυναμεις εχουμε λιγακι στερεψει αλλα ενταξει :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατhy-κi

Νεοφερμένος

Η Kατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Και εγω διαβαζω για τις ενδοσχολικες διοτι θελω να εχω ενα καλο απολυτηριο. Βεβαια απο δυναμεις εχουμε λιγακι στερεψει αλλα ενταξει :p
Καλά τα λες Κωστή αλλά όχι απλά στερέψαμε ... εγώ προσωπικά έχω κατεβάσει διακόπτες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Παίζει να υπάρχει κάποιο link με το βιβλίο των Αρχαίων Γενικής; Έψαξα στο site του παιδαγωγικού ινστιτούτου αλλά κατά μία σατανική σύμπτωση είχε μόνο για θεωρητική κατεύθυνση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Εμας σημερα στη φυσικη γενικής βγηκε καποιος κατω στο δρόμο και φωναζε τις απαντήσεις !!!:lol: σωστοοοο , λααααθος , λάααααθος....χαχαχα.μπαχαλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Παιδιά κάθε μέρα γράφετε; Εμείς έχουμε πολύ χαλαρό πρόγραμμα ευτυχώς (π.χ. γράψαμε Δευτέρα, τώρα γράφουμε Πέμπτη, μετά Τρίτη κλπ.), γιατί δίνουμε 2-2 τα μαθήματα και έτσι κάτι μαζεύουμε κάθε φορά:)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Ολοι οσοι λετε πως θελετε καλο απολυτηριο, μπορειτε να λετε και το λογο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Βασικά, το καλό απολυτήριο χρειάζεται για να πιάσεις δουλειά. Μέχρι να πάρεις πτυχίο, αν θέλεις να δουλέψεις χρειάζεται το απολυτήριο, οπότε καλό είναι αυτό να είναι αξιοπρεπές... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
ναι ο λογοσ ειναι αν θεσ να γινεισ υπαλληλοσ του δημου...εμεις τελειωνουμε 16 και αυριο γραφουμε αγγλικα...περα απο αυτα διαβαζω λιγο επειδη ολα αυτα τα χρονια ημουν καλη μαθητρια και ειπα να μην πεσω τελειως...φυσικα βεβαια σε κατι ιστοριεσ και θρησκευτικα δεν εχω ουτε βιβλιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top