Θα σας λείψει το σχολείο;

Foux

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Εμένα αρκετά... Μια βδομάδα μαθημάτων έμεινε και έχω αρχίσει να νιώθω λίγο κάπως..
Εσάς θα σας λείψει και αν ναι τι ακριβώς;


Εμένα πάντως το μόνο που δεν θα μου λείψει είναι το διάβασμα για τις πανελλήνιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Οχι δεν θα μου λείψει καθόλου έχω βαρεθεί....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stella X

Νεοφερμένος

Η Stella X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ααααχχχ......!!!!!!! Θα μου λειψει ΠΟΛΥ το σχολειο..:'(Οι πλακες, οι γκαφες, τα πειραγματα με τους συμμαθητες μου... ΟΛΑ!!!! Σνιφ.. Τελος η ταξη (12 ολοκληρα χρονια, μεσα σε μια ταξη!)...σε λιγους μηνες θα ειμαστε σε αμφιθεατρο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaaa

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Παιδια σας ευχομαι καλη επιτυχια και να καταφερετε να μπειτε στη σχολη που αγαπατε αλλα να ξερετε ολα αυτα που περναγατε στο σχολειο θα σας λειψουν πολυυυυυ.........εμενα προσωπικα μου λειπουν πολυ....εννοειται πως δεν μ λειπει το διαβασμα...γι αυτο να κρατησετε εστω και ως αναμνηση τα καλυτερα σας χρονια!!!!!!!αντε και καλη φοιτιτικη ζωη.....που κι αυτη ειναι τελειαα πιστεψτε με!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas tifkitsis

Νεοφερμένος

Ο kostas tifkitsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
παιδια ειναι ο μεγαλος μου φοβος.......με αυτα τα πειδια ειμαστε 6 χρονια μαζι και εχουμε δεθει ολοι παραπολυ μιλαω για το τμημα που ειμαι.δεν θα μουλειψει το διαβασμα κα αυτα αλλα τα αστεια οι φαρσες οι αποβολες τα σκονακια οι κοπανες ολα αυτα παιδια δεν αγοραζονται με τιποτα ολο το κλιμα γενικα.....δεθηκαμε πολυ και ειδικα φετος που ανεβασαμε και ενα θεατρικο....αλλα σκεφτομαι κατι που με δινει λιγο χαρα...οτι αν δεν θελεις να χαθεις με καποιον δεν θα χαθεις αλλα και παλι του χρονου στο πανεπιστημιο πρωτα ο θεος θα ειμαστε 100 ατομα σε εναν χωρο και δεν θα μιλιομαστε που λεει ο λογος .......συμβουλη για τους πιο μικρους:Pνα χαρειτε την καθε στιγμη στο σχολειο γιατι ειναι πραγματικα μοναδικες και δεν θα ις ξαναζησετε ποτε........θα θελα πραγματικα να ξαναγυρισω στο δημοτικο....:):'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Εμενα θα μου λειψει το σχολειο αρκετα. Βεβαια στην απεξω προτιμω να μεινει αυτη η ταξη τωρα, διοτι εχει πολυ τρεξιμο και διαβασμα. Αλλα γενικα τα σχολικα χρονια και ιδιαιτερα οταν καποιος ειναι μικρος ειναι τα πιο αθωα και ευχαριστα χρονια πιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreekPilot18

Νεοφερμένος

Ο Hλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Με τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι πως στην αρχη ολοι θα λεμε "επιτελους τελειωσαμε"αλλα αργοτερα θα το νοσταλγησουμε το σχολειο.Ακομα και αυτη η αγωνια των πανελλαδικων θα μας λειψει αργοτερα οσο και αν σας φαινεται παραξενο.Ειναι και αυτο μια εμπειρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
οχι.μονο οι φιλοι μου!Μια μουτζα θα ριξω και θα φυγω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Όχι καθόλου δεν πρόκειται να μου λείψει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petrofskaya

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εννοείται πως δεν θα μου λείψει στο ελάχιστο, ΚΑΝΕΝΑΣ καθηγητής μου, γιατί κανένας δεν είναι φυσιολογικός, όχι απλά καθηγητής, αλλά άνθρωπος(οκ με μια εξαίρεση). Επίσης δεν πρόκειται να μου λείψει καθόλου μα καθόλου το άγχος και το διάβασμα, όχι τόσο για το σχολείο, όσο για το φροντηστήριο.. Το μόνο πράγμα που ίσως κάποτε μου λείψει, είναι ο χαβαλές με την παρέα στην τάξη, στα διαλείμματα, γενικά στους χώρους του σχολείου..
Τέλος, δεν θα ξεχάσω ποτέ τους καθηγητές του φροντηστηρίου μου που εντάξει, οι άνθρωποι τα σπάνε. Είναι σαν φίλοι μας που απλά εχουν γνώσεις παραπάνω.. Όλοι με καποια τρέλα πάνω τους. Το μόνο που θα μου λείψει αρκετά, απο τις πρώτες ίσως μέρες μετά το τέλος του σχολείου, από την σχολική περίοδο, είναι η κατάσταση στο φροντηστήριο τον τελευταίο χρόνο..
Βέβαια δεν θα μου λείψει αρκετά ώστε να θέλω να ξαναπεράσω όλο το λούκι της προετοιμασίας για τις πανελλήνιες(να μείνω δηλαδή:P)... Είπαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
θα μου λειψει ρε γαμωτοοοοοοοοοοοοο! τις πλακες τον χαβαλε τις παρεες που κανουμε στο σχολειο πιστεβω δεν θα τις κανουμε πουθενα αλλου:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν τελειώνω ακόμα αλλά το λέω και βάζω και το χέρι μου στη φωτιά ότι δεν θα μου λείψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εμενα θα λειψει αλλα δεν λυπαμαι και πολυ γιαυτο.Νομιζω στι πανεπιστημιο θα περναω καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Εμενα δεν θα μου λειψει καθολου.Την περιμενα πολυ καιρο αυτη τη μερα:D
Αντε και με το καλο να φυγω για Σερβια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Ούτε εμένα θα μου λείψει το σχολείο. Τα μοναδικά άτομα που θα μου λείψουν είναι τα 4-5 άτομα που κάνω παρέα από τα τόσα άτομα που υπάρχουν εκεί μέσα. Ευτυχώς οι φίλοι μου είναι κυρίως εξωσχολικοί ή από άλλο Λύκειο. Γενικά το επίπεδο της τάξης μου αυτά τα 6 χρόνια ήταν τελείως άθλιο, από καθηγητές και μαθητές(με ελάχιστες εξαιρέσεις βέβαια). Δεν θα αναφερθώ σε λεπτομέρειες για ευνόητους λόγους :D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
παντως κανεις δεν ξερει αμα του λειψει ή οχι.. αυτο θα το καταλαβουμε σε λιγα χρονακια... αλλα εμενα ακομη δν τελιωσα κ μ λειπει :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Ούτε εμένα θα μου λείψει το σχολείο. Τα μοναδικά άτομα που θα μου λείψουν είναι τα 4-5 άτομα που κάνω παρέα από τα τόσα άτομα που υπάρχουν εκεί μέσα. Ευτυχώς οι φίλοι μου είναι κυρίως εξωσχολικοί ή από άλλο Λύκειο. Γενικά το επίπεδο της τάξης μου αυτά τα 6 χρόνια ήταν τελείως άθλιο, από καθηγητές και μαθητές(με ελάχιστες εξαιρέσεις βέβαια). Δεν θα αναφερθώ σε λεπτομέρειες για ευνόητους λόγους :D!


Συμφωνω απολυτα! Τα λιγα ατομα που εκτιμω απο το σχολειο, δεν θα τα αφησω... Γενικα δεν μπορω να πω οτι τα τελευταια 2 χροναι περασα καλα... Οι μονες καλες μου μνημες ερχονται απο δημοτικο-γυμνασιο, αντε και 1 λυκειου...
Απο κει και περα βαρεθηκα τα παντα και ολους!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Αν θα μου λείψει το σχολείο; Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas tifkitsis

Νεοφερμένος

Ο kostas tifkitsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
εμενα θα μου λειψει και το φροντιστηριο......ειδικα οι καθηγητες και τα παιδια........μας δωσανε πολυ αγαπη........σημερα μας εκανε ενα video
η κυρια των αγγλικων για τα χρονια που περασαν και μαζευτηκαμε σχεδον ολη η ταξη να το δει....τελεια.....κλασσικα τα κοριτσια συγκινηθηκαν αλλα τι να κανουμε ....εγω παντως αυτους με τους οποιους δεν θελω να χαθω δεν θα χαθω.....απο καθηγητες κραταω ελαχιστους...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top