Φαρμακευτική Πατρών vs ΕΚΠΑ vs ΑΠΘ

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
παιδια, παει η φαρμακευτικη.. στο βροντο 5 χρονια στοχος.. εβγαλα 18733 μορια κ η θεσσαλονικη πηγε 18948..
και η κορη μου την εχασε με 18676
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selina

Νεοφερμένος

Η selina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
συμπασχουμε λοιπον.. μα πειτε μου, δ ειναι κριμα? με τοσα μορια κ να μην περναμε στις σχολες που θελουμε?? περασα βιολογια στη θεσσαλονικη αλλα θα παω με μιση καρδια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
συμπασχουμε λοιπον.. μα πειτε μου, δ ειναι κριμα? με τοσα μορια κ να μην περναμε στις σχολες που θελουμε?? περασα βιολογια στη θεσσαλονικη αλλα θα παω με μιση καρδια..


και η κορη μου εδινε 2η φορα!!!
περασε μηχανολογων μηχανικων πατρας για να ακολουθησει το επαγγελμα του πατερα της.αλλα ειναι πολυ στενοχωρημενη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selina

Νεοφερμένος

Η selina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
2η φορα? :( και ο καλυτερος φιλος μου περασε μηχανολογων μηχανικων πατρας.. το φανταζομαι, κ εγω ολο το πρωι ημουν σα πτωμα, κ ακομα προσπαθω να το χωνεψω.. αλλα ολα συμβαινουν για καποιο λογο, σωστα? τουλαχιστον αυτο εχουν βαλθει να μ λενε ολοι απο το πρωι! :)

ΥΓ: κ οι 2 μου γονεις ειναι φαρμακοποιοι.. παει κ η στρωμενη δουλεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
2η φορα? :( και ο καλυτερος φιλος μου περασε μηχανολογων μηχανικων πατρας.. το φανταζομαι, κ εγω ολο το πρωι ημουν σα πτωμα, κ ακομα προσπαθω να το χωνεψω.. αλλα ολα συμβαινουν για καποιο λογο, σωστα? τουλαχιστον αυτο εχουν βαλθει να μ λενε ολοι απο το πρωι! :)

ΥΓ: κ οι 2 μου γονεις ειναι φαρμακοποιοι.. παει κ η στρωμενη δουλεια..


γιατι δεν ξαναδινεις? η να φυγεις για αγγλια καλυτερα του χρονου οπως συμβουλεψα και εγω τη κορη μου κι αυτη φοβαται!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selina

Νεοφερμένος

Η selina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
κ εγω να σας πω την αληθεια φοβαμαι το εξωτερικο.. αφηστε π ειναι πολλα τα εξοδα κ μεγαλη η επιβαρυνση για τους δικους μου.. το να ξαναδωσω πανελλαδικες απλα το αποκλειω γιατι δ θελω να ξαναπερασω αυτο το πραγμα, και με κινδυνο να βγαλω λιγοτερα μορια.. απλα, θα τελειωσω τη σχολη κ θα δωσω κατατακτηριες.. τουλαχιστον ετσι το σκεφτομαι τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
κ εγω να σας πω την αληθεια φοβαμαι το εξωτερικο.. αφηστε π ειναι πολλα τα εξοδα κ μεγαλη η επιβαρυνση για τους δικους μου.. το να ξαναδωσω πανελλαδικες απλα το αποκλειω γιατι δ θελω να ξαναπερασω αυτο το πραγμα, και με κινδυνο να βγαλω λιγοτερα μορια.. απλα, θα τελειωσω τη σχολη κ θα δωσω κατατακτηριες.. τουλαχιστον ετσι το σκεφτομαι τωρα!


η αγγλια ειναι 4 ωρες με το αεροπλανο.τα διδακτρα ειναι 3500 ευρω το χρονο.σε 4 χρονια θα εχεις τελειωσει τη σχολη και θα κανεις το 5ο στην ελλαδα.πρακτικη εξασκηση.ισως αν βρεις και αλλο ενα παιδι να ειστε παρεα..

παντως το να ξαναδωσεις οντως ειναι δυσκολο .καλυτερα εξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
η αγγλια ειναι 4 ωρες με το αεροπλανο.τα διδακτρα ειναι 3500 ευρω το χρονο.σε 4 χρονια θα εχεις τελειωσει τη σχολη και θα κανεις το 5ο στην ελλαδα.πρακτικη εξασκηση.ισως αν βρεις και αλλο ενα παιδι να ειστε παρεα..

παντως το να ξαναδωσεις οντως ειναι δυσκολο .καλυτερα εξω.

εσεις φαρμακοποιος ειστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
οχι.πολιτικος μηχανικος στη ναυπακτο και ο αντρας μου μηχανολογος μηχ.αλλα η κορη μου ειχε κολλημα απο μικρη με τη φαρμακευτικη.
-----------------------------------------
συμπασχουμε λοιπον.. μα πειτε μου, δ ειναι κριμα? με τοσα μορια κ να μην περναμε στις σχολες που θελουμε?? περασα βιολογια στη θεσσαλονικη αλλα θα παω με μιση καρδια..


παντως οπως και ναναι σου ευχομαι το καλυτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pharmacist

Νεοφερμένος

Η pharmacist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ο ανθρωπος δεν πρεπει να συμβιβαζεται στα 18, ειδικα αν εχει ηδη μια αξιοπρεπη προσπαθεια πισω του. Θα γινεις αποτυχημενη μηχανολογος μηχανικος με απωθημενα αν δεν το κυνηγησεις. Ολα αυτα βεβαια στο υποθετικο σεναριο οτι τρελαινεσαι για τη φαρμακευτικη και δεν τη θες μονο και μονο για να εκμεταλλευτεις τη στρωμενη δουλεια.

Παρεμπιπτοντως, η μεγαλη επιβαρυνση στους δικους σου θα ειναι να σπουδαζεις 8-9 χρονια, αν το πας με κατατακτηριες. Το εξωτερικο θελει αυτοελεγχο (οχι περιττα εξοδα χρονου και χρηματος) και δινει εμπειριες καλυτερες κι απο Ελλαδα. Αν αντεχεις να ωριμασεις μεσα σε 4-5 μηνες προκειμενου να πετυχεις το στοχο σου να πας. Αλλιως δεν εισαι ετοιμη ακομα, ουτε το θες πραγματικα και θα κακοπερασεις. Δες τι θες. Απλα ειναι ολα, εμεις τα κανουμε δυσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selina

Νεοφερμένος

Η selina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
οι γονεις μου σπουδασαν και οι 2 στοι εξωτερικο κ μ ειπαν οτι θα προτιμουσαν να το εχω σαν εσχατη λυση. ισως φοβαμαι να αντιμετωπισω καταστασεις δυσκολες ακομα.. μηχανολογος δ περασα εγω η κορη της marthas περασε εκει. εγω περναω βιολογικο π εχω αρχισει κ συμπαθω μετα απο τη συζητηση π ειχα με ενα καθηγητη μ κ επειτα οι γονεις μ μ ξεφουρνισαν οτι προτιμουν που περασα βιολογια! :S ο χρονος θα δειξει, μπορει τελικα να λατρεψω τη βιολογια!
-----------------------------------------
οχι.πολιτικος μηχανικος στη ναυπακτο και ο αντρας μου μηχανολογος μηχ.αλλα η κορη μου ειχε κολλημα απο μικρη με τη φαρμακευτικη.
-----------------------------------------



παντως οπως και ναναι σου ευχομαι το καλυτερο.


σας ευχαριστω, κ ευχομαι να πανε ολα καλα με την κορη σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the greek

Νεοφερμένος

Ο the greek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια μηπως ξερει κανεις τις ωρες λειτουργιας της γραμματειας της φαρμακευτικης απθ για τις εγγραφες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
παιδια μηπως ξερει κανεις τις ωρες λειτουργιας της γραμματειας της φαρμακευτικης απθ για τις εγγραφες;
συνηθως ειναι 10-1 το μεσημερι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
τελικα το επιβεβαιωσα . ειναι απο 10-12 το μεσημερι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the greek

Νεοφερμένος

Ο the greek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μαριε εχεις μαθει σχετικα με τις ιατρικες εξετασεις για τη σχολη γιατι εγω δεν μπορω να βρω πληροφοριες στο site της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
μια ακτινογραφια θωρακα χρειαζεται αλλα μπορεις να την κανεις οποτε θελεις . ετσι μου ειπαν τουλαχιστον χτες που πηγα να γραφτω . εσυ γραφτηκες?για εναρξη μετα τις εκλογες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrypap3

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Παιδιά, η γαμματεία της φαρμακευτικής είναι σίγουρα 10-12?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
της θεσσαλονικης ναι!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrypap3

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the greek

Νεοφερμένος

Ο the greek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια ξερετε ποτε αρχιζουν τα μαθηματα στη φαρμακευτικη του απθ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top