Απαντησεις σε θεματα πανελληνιων Ιουλιου

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια.Ψαχνω τις απαντησεις στα θεματα πανελληνιων Ιουλιου ομως για τις χρονιες 2008 κ 2007 γιατι μονο του Μαιου καταφερα να βρω..

Ευχαριστω εκ των προτερων:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Κανενας ρε παιδες?Ελα καποιος να δωσει ενα χερι βοηθειας γιατι τις χρειαζομαι αμμεσα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
οταν λες Ιουλιου?

Πάντως στη βιβλιοθήκη του site υπάρχουν όλα τα θέματα από το 2000

https://www.ischool.gr/goto.php?section=themata
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
οταν λες Ιουλιου?

Πάντως στη βιβλιοθήκη του site υπάρχουν όλα τα θέματα από το 2000

https://www.ischool.gr/goto.php?section=themata

Αυτα τα εχω δει και ειναι του Μαιου.Τα ιουλιου που εχω εγω στα χερια μου και ψαχνω τις απαντησεις για αυτα,προφανως ειναι οι επαναληπτικες δηλαδη για αυτους που δεν μπορεσαν να δωσουν Μαιο..Αλλου δεν παει το μυαλο μου..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Πρωτη φορα ακουω για εξετασεις Ιουλιου... εγω ξερω οτι αν δεν δωσεις Μαιο δεν μπορεις να δωσεις αλλη φορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Τι να σου πω τωρα...:D
Τα φυλλαδια που εχω γραφουν:Επαναληπτικες Απολυτηριες Εξετασεις Ημερησιου Γενικου Λυκειου Ιουλιος 2007
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KONNOS

Νεοφερμένος

Ο KONNOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
οι απαντησεις των επαναληπτικων δεν υπαρχουν στο ιντερνετ απ οσο ξερω..αν ειναι για μαθηματικα θα σου λυσω την απορια..διαφορετικα αν καταφερεις και τα βρεις πες το και σε μενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Για δοκίμασε εδώ: www.kelafas.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Από ότι φένεται έχει ξανασυζητηθέι https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=39369

Οσο για σένα φίλε ορίστε τα επαναληπτικά https://www.ypepth.gr/efarmoges/themata.php

Το λινκ που παραθετεις εχει τα θεματα των επαναληπτικων αλλα δεν εχει τις απαντησεις..τις οποιες και ψαχνω...:PΤα θεματα τα εχω ηδη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Απ' όσο θυμάμαι, (είχα κοιτάξει και εγώ πέρυσι) δεν κυκλοφορούν οι απαντήσεις για τα επαναληπτικά θέματα καθώς δεν ασχολείται σχεδόν κανείς με αυτές. Πάντως εάν μπορέσετε κοιτάξτε τις και ζητήστε από τον καθηγητή στο σχολείο ή στο φροντιστήριο να σας βοηθήσει εάν δεν είστε σίγουροι για κάτι. Πάντως συνήθως είναι λίγο ανεβασμένα σε σχέση με τα θέματα του Μαίου.

Πρωτη φορα ακουω για εξετασεις Ιουλιου... εγω ξερω οτι αν δεν δωσεις Μαιο δεν μπορεις να δωσεις αλλη φορα

Δεν είναι λογικό αυτό που λες. Δηλαδή εάν κάποιος πάθει κάτι κατά τη διάρκεια των εξετάσεων θα χάσει μία ολόκληρη χρονιά;; Απλώς εάν είναι άρρωστος σε κάποιο μάθημα ή και σε όλα στις εξετάσεις του Μαίου πρέπει να πάει αυτή τη μέρα σε ένα δημόσιο νοσοκομείο για να πάρει χαρτί που θα επιβεβαιώνει πως ήτανε άρρωστος έτσι ώστε να δώσει τον Ιούλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Συγγνωμη, δεν το ειχα ακουσει καν

απλα σκεφτηκα πως επειδη τα πραγματα στην Ελλαδα σε οτι αφορα τις πανελληνιες ειναι παρα πολυ αυστηρα, οτι προφανως δεν θα εκαναν κατι τετοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Μιας και δεν βρισκω τιποτα θα τα ζητησω απο την καθηγητρια μου στο σχολειο να μου τα δωσει αν τα εχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Δοκίμασες στο www.kelafas.gr? Έχει εκεί τις απαντήσεις!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Δοκίμασες στο www.kelafas.gr? Έχει εκεί τις απαντήσεις!!!!!:D

Για τις επαναληπτικες δεν νομιζω...Δωσε direct link στις απαντησεις αν τις εχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

KONNOS

Νεοφερμένος

Ο KONNOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Δεν υπαρχουν των προηγουμενων...μονο του 2008 κυκλοφορουν στον κελαφα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top