Προτείνετε ταινίες

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Παιδιά για προτείνετε καμία καλη ταινιούλα να κατεβάσουμε για να δούμε στις διακοπές...
-----------------------------------------
Ας πει κανείς ρε παιδιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
χμμ χριστουγεννιατικες ταινιες :

It's a wonderful life
miracle on 34th street
Stalag 17
The Nightmare before christmas
A Christmas Story
Bad Santa
The Ref
the bishop's wife
και...Die hard :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
χμμ χριστουγεννιατικες ταινιες :

It's a wonderful life
miracle on 34th street
Stalag 17
The Nightmare before christmas
A Christmas Story
Bad Santa
The Ref
the bishop's wife
και...Die hard :no1:
δεν θέλω να είναι χριστουγεννιάτικες...απλα καλές ταινίες θέλω να είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Madagascar 2
Transporter 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

n1kous

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
"Το Κυμα"("Die Welle")!απεριγραπτη ταινια!με το που τελειωσε ειχα ενα αισθημα ολοκληρωσης μεσα στις τοσες πατσαβουριες που κυκλοφορουν και προσβαλλουν τη νοημοσυνη του κοινου.Αμα σου αρεσε το "Οι Ζωες Των Αλλων" η' "Το Πειραμα",δε θα σε απογοητευση ουτε αυτη...

:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Mr Bean ίσως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
δεν θέλω να είναι χριστουγεννιάτικες...απλα καλές ταινίες θέλω να είναι
πφφφ δυσκολος πελατης , εχε χαρη που μου αρεσει να μιλαω για ταινιες

12 Angry Men (1957)
25 hour (2002)
About a boy (2003)
Adaption (2002)
Alien (1979)
American beauty (1999)
American History X (1998)
As good as it gets (1997)
Barton fink (1991)
Being john malkovich (2001)
Bonnie and Clyde (1961)
Borat (2006)
Black snake moan (2007)
Blade runner (1984)
Blood simple (1984)
Bridget jones : Diary (2001)
Brokeback mountain (2005)
Casablanca (1942)
Chinatown (1974)
Confessions of a dangerous mind (2002)
Citizen kane (1941)
City of God (2002)
Crouching Tiger (2000)
Day of the Dead (1985)
Dawn of the Dead (1978)
Dawn of the Dead (2004)
Defore the devils knows your dead (2007)
Definately maybe (2008)
Drunken Master 2 (1990)
Eastern Promises (2007)
Eternal Sunshine of the spotless mind (2004)
Evil Dead (1981)
Fargo (1996)
Forrest gump (1994)
Fight Club (1999)
Fritz the cat (1972)
Fist of Legend (1994)
Godfather (1972)
Godfather part 2 (1974)
Goodfellas (1990)
good night and good luck (2004)
Hard Candy (2003)
Halloween (1978)
Heavy Traffic (1973)
Hot Fuzz (2007)
In bruges (2008)
Kiss kiss Bang bang (2005)
Lock stock and two smoking barrels (1998)
Matrix (1999)
Memento (2000)
Midnight Cowboy (1969)
Miller's crossing (1990)
Night of the Living Dead (1968)
No country for old men (2007)
One flew Over The Cucko's nest (1975)
Phantom of opera (1925)
Predator 1 (1980)
Psycho (1960)
PULP FICTION (1994)
Rebel without a cause (1955)
RESERVOIR DOGS (1992)
Rocky I (1976)
Rodger doger (2002)
Seven (1995)
Seven samurai (1954)
Sideways (2004)
Sin city (2005)
Snake in the eagles shadow (1978)
Snatch (2000)
Stranger than fiction (2006)
Stranger than Paradise (1998)
Superbad (2007)
Taxi driver (1976)
Thank you for smoking (2006)
The big lebowski (1998)
The bourne Identity (2002)
The bourne Supermasy (2004)
The bourne Ultimatum (2007)
The deaparted (2006)
The Graduate (1967)
The Green Mile (1999)
The Good, the Bad and the Ugly (1966)
This is england (2006)
The Mack (1973)
The shining (1988)
The thing (1982)
The usual Suspects (1995)
True romance (1993)
Twelve Monkeys (1995)
Unforgiven (1992)
Wall-e (2008)

μερικες απ τις προσωπικη μου συλλογη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Ωρε που το θυμήθηκες... Forrest gump (1994) Να το διαλέξεις... ο Χάνκς στα καλύτερά του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos137

Νεοφερμένος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ξερετε ταινιες με κολλεγια,λυκεια με τετοιου ειδους....νεανικες κωμωδιες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
"Το Κυμα"("Die Welle")!απεριγραπτη ταινια!με το που τελειωσε ειχα ενα αισθημα ολοκληρωσης μεσα στις τοσες πατσαβουριες που κυκλοφορουν και προσβαλλουν τη νοημοσυνη του κοινου.Αμα σου αρεσε το "Οι Ζωες Των Αλλων" η' "Το Πειραμα",δε θα σε απογοητευση ουτε αυτη...

:jumpy::jumpy::jumpy:

+1 Ταινιάρα.
Αν σου αρεσει το ειδος, δες και τον Κυκλο των Χαμενων Ποιητων.

Βασικα, για τι ειδος μιλαμε; Γενικως καλες ταινιες υποθετω;

Pulp Fiction
Trainspotting
Τρεξε Λολα, Τρεξε (TAINIAΡΑ)
The Wall (οχι που δεν θα το λεγα)
American History X
Moulin Rouge (αχ και βαχ)
Τhank you for smoking
Waking Life (ΜΕ ΧΙΛΙΑ)
Cabaret
Ο πρωταρης
Malcolm X
H πτωση
Thirteen (το κραξαν πολλοι, εμενα μου αρεσε)
Το κουρδιστο πορτοκαλι
The Hours

and the list goes on.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Εμένα στην αρχή δεν μ' άρεσε το thirteen, όταν το ξαναείδα απο δυο τρεις φορές για να το δουν κι οι φίλες μου κατάλαβα περισσότερο το νόημά του κι άρχισε να μ' αρέσει. :P
Νεανικές;
Πήγαινε στην στήλη του βιντεο κλαμπ που λέει "νεανικές" να δεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
χμ.

1.the midnight express (κλασσικο κομματι)
2.I am David
3.Αγγιζοντας το κενο ( μοιαζει με ντοκιμαντερ αλλα ειναι εκπληκτικη, imo)
4.Οι ωρες (επρεπε να την δω δευτερη φορα για να καταλαβω οτι ΔΕΝ ειναι μαπα:P)
5.Hotel Rwada ( Υ-Π-Ε-Ρ-Ο-Χ-Η και επικαιρη)
6.Les Choristes
και ΦΥΣΙΚΑ :

Ο Κυκλος Των Χαμενων Ποιητων. ( CARPE DIEM...αχχ.)

----

σκεφτομαι τωρα στις διακοπες να δω (περιεργο που δεν το χω κανει ως τωρα:P) το ενας υπεροχος ανθρωπος..τι λετε ? την εχει δει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
χμ.

1.the midnight express (κλασσικο κομματι)
2.I am David
3.Αγγιζοντας το κενο ( μοιαζει με ντοκιμαντερ αλλα ειναι εκπληκτικη, imo)
4.Οι ωρες (επρεπε να την δω δευτερη φορα για να καταλαβω οτι ΔΕΝ ειναι μαπα:P)
5.Hotel Rwada ( Υ-Π-Ε-Ρ-Ο-Χ-Η και επικαιρη)
6.Les Choristes
και ΦΥΣΙΚΑ :

Ο Κυκλος Των Χαμενων Ποιητων. ( CARPE DIEM...αχχ.)

----

σκεφτομαι τωρα στις διακοπες να δω (περιεργο που δεν το χω κανει ως τωρα:P) το ενας υπεροχος ανθρωπος..τι λετε ? την εχει δει κανεις?
Να την δείς στο προτείνω ανεπιφύλακτα είναι από της καλύτερες ταινίες που έχω δεί.Βέβαια είναι κ ο Ράσελ Κρόου από τους αγαπημένους μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Επισης,μια αλλη καλη ταινια που ειχα δει προσφατα ειναι 'Και οι χελωνες μπορουν να πεταξουν'.Μπορει να ειναι μια ταινια η οποια διαδραματιζεται στα συνορα Ιρακ με Τουρκιας,ομως,εχει πολλα αντιπολεμικα μηνυματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ebe

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
+1 Ταινιάρα.
Αν σου αρεσει το ειδος, δες και τον Κυκλο των Χαμενων Ποιητων.

Βασικα, για τι ειδος μιλαμε; Γενικως καλες ταινιες υποθετω;

Pulp Fiction
Trainspotting
Τρεξε Λολα, Τρεξε (TAINIAΡΑ)
The Wall (οχι που δεν θα το λεγα)
American History X
Moulin Rouge (αχ και βαχ)
Τhank you for smoking
Waking Life (ΜΕ ΧΙΛΙΑ)
Cabaret
Ο πρωταρης
Malcolm X
H πτωση
Thirteen (το κραξαν πολλοι, εμενα μου αρεσε)
Το κουρδιστο πορτοκαλι
The Hours

and the list goes on.


THANK YOU FOR SMOKING????Αυτή η ταινία ήταν πάνω κάτω μια απο τις χειρότερες που έχω δει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
THANK YOU FOR SMOKING????Αυτή η ταινία ήταν πάνω κάτω μια απο τις χειρότερες που έχω δει....
καθένας με τα γούστα του, την κρίση του και τα βιώματά του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εμένα στην αρχή δεν μ' άρεσε το thirteen, όταν το ξαναείδα απο δυο τρεις φορές για να το δουν κι οι φίλες μου κατάλαβα περισσότερο το νόημά του κι άρχισε να μ' αρέσει. :P
Νεανικές;
Πήγαινε στην στήλη του βιντεο κλαμπ που λέει "νεανικές" να δεις.
το εχω δει και να σου πω δεν με ενθουσιασε...ενταξει τωρα οσο αναφορα το νοημα και το ηθικο διδαγμα αυτα τα ξερουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
το εχω δει και να σου πω δεν με ενθουσιασε...ενταξει τωρα οσο αναφορα το νοημα και το ηθικο διδαγμα αυτα τα ξερουμε
E νταξει, ούτε 'μένα με ενθουσίασε αλλά την πρώτη φορά που το είχα δει το μίσησα και το θεώρησα τεράστια μάπα. Μετά το ξαναείδα και συνειδητοποίησα πως δεν ήταν τόσο μάπα τελικά, αλλά συνέχισα να μην ενθουσιάζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
FINAL FANTASY 7ή Ρπμπεν των Δασων - οι ηρωες με τα κολαν!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
εντυπωση μου κανει που το ξερουν τοσα ατομα το thirteen , προσωπικα μου αρεσε παρα πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top