Γενικό -  Ποιο μάθημα φοβάστε περισσότερο;

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Ποιο απο τα 6 ή 7 μαθηματα που δινετε πανελληνιες φοβαστε περισσοτερο και γιατι??
Προσωπικα φοβαμαι παρα πολυ τα μαθηματικα κατευθυνσης:( Με εχουν αγχωσει απιστευτα. Εχω μεγαλη ανασφαλεια για ολα τα κεφαλαια. Μαθαινω το ενα και φοβαμαι μηπως εχω ξεχασει κατι απο το προηγουμενο κεφαλαιο και οτι δεν θα προλαβω να κανω επαναληψη για να τα ξερω κλπ :'(Σε αντιθεση με τα αλλα μαθηματα που εχω μεγαλη σιγουρια ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Περυσι τα μαθηματικα κατευθυνσης. Πολυ ομως.

Φετος κανενα, ειλικρινα. Καταλαβα οτι αν φοβασαι, το 'χεις χασει το παιχνιδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Περυσι τα μαθηματικα κατευθυνσης. Πολυ ομως.

Φετος κανενα, ειλικρινα. Καταλαβα οτι αν φοβασαι, το 'χεις χασει το παιχνιδι...
:no1:

ουτε γω φοβαμαι κανενα μαθημα για αυτο το λογο.

Μπορω ομως να πω πως 'φοβαμαι'(με την εννοια οτι δεν θα γραψω) εκθεση. Για να μην εχω το αγχος ολη την χρονια αν θα εχω δουλεψει το θεμα που θα πεσει ή οχι, προτιμησα να ασχοληθω με τα υπολοιπα μαθηματα που κρινονται και πιο αντικειμενικα αποτι η εκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

terataki

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι η ερώτηση αναφερόταν στο άγχος, αλλά περισσότερο σε ποιο μάθημα περιμένετε να πάτε χειρότερα από το υπόλοιπα... ποιο μάθημα είναι ποιο δύσκολο τελικά να πας να γράψεις καλά... πάντως εγώ φοβάμαι περισσότερο από όλα το ΑΟΔΕ το οποίο μου είναι απλώς αδύνατο να παλουκωθώ να διαβάσω...:P...άγχος συμφωνώ πως δεν έχω κι εγω καθόλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iraklis7

Νεοφερμένος

Ο Iraklis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι η ερώτηση αναφερόταν στο άγχος, αλλά περισσότερο σε ποιο μάθημα περιμένετε να πάτε χειρότερα από το υπόλοιπα... ποιο μάθημα είναι ποιο δύσκολο τελικά να πας να γράψεις καλά... πάντως εγώ φοβάμαι περισσότερο από όλα το ΑΟΔΕ το οποίο μου είναι απλώς αδύνατο να παλουκωθώ να διαβάσω...:P...άγχος συμφωνώ πως δεν έχω κι εγω καθόλου...
ασε και γω εχω τρομερο προβλημα στο ΑΟΔΕ.. δεν τη μπορω τη παπαγαλια ρε γαμώτο! καμια συμβουλη ρε παιδιά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
ασε και γω εχω τρομερο προβλημα στο ΑΟΔΕ.. δεν τη μπορω τη παπαγαλια ρε γαμώτο! καμια συμβουλη ρε παιδιά??

μην πας με την πρωτη να παπαγαλησεις διοτι θα τα εχεις ξεχασει μεσα σε λιγο καιρο. Την πρωτη φορα κανε απλη κατανοηση να τα μαθεις και στο δευτερο με τριτο περασμα προσπαθησε την παπαγαλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι η ερώτηση αναφερόταν στο άγχος, αλλά περισσότερο σε ποιο μάθημα περιμένετε να πάτε χειρότερα από το υπόλοιπα... ποιο μάθημα είναι ποιο δύσκολο τελικά να πας να γράψεις καλά... πάντως εγώ φοβάμαι περισσότερο από όλα το ΑΟΔΕ το οποίο μου είναι απλώς αδύνατο να παλουκωθώ να διαβάσω...:P...άγχος συμφωνώ πως δεν έχω κι εγω καθόλου...
Χειροτερα απο ολα ειμαι απο τωρα σιγουρος οτι θα τα παω στα Μαθηματικα Κατευθυνσης και στην Εκθεση. Αλλα δεν πτοουμαι, απλα προσπαθω αυτο το "χειροτερα" να μην ειναι τελειως χαλια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Τρέμω τη Βιολογία κατεύθυνσης και την Έκθεση. Όχι λόγω χαμηλότερης επίδοσης, αλλά επειδή μου απομυζούν τις δυνάμεις. Ακόμα κι αν επιτύχω, το αντίτιμο σε κόπο είναι βαρύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Παιδιά μπορείτε να μου πείτε πια είναι τα τεχνολογικά μαθήματα του χρόνου; Ευχαριστώ :) Επίσης μπορώ να δηλώσω παραπάνω μάθημα εκτός από το μάθημα επιλογής; Θα πάρω σχέδιο και του χρόνου αλλά θέλω να δηλώσω και αγγλικά επειδή είναι εύκολα :p

Edit τα βρήκα. Από ότι είδα από τα θέματα ο προγραμματισμός είναι πολύ εύκολος, αν δεν είχε και τα μαθηματικά θα ήταν γελοίος, επίσης πρόσεξα πως κατάντησαν την Pascal, ΓΡΑΨΕ ΔΙΑΒΑΣΕ :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Παιδιά μπορείτε να μου πείτε πια είναι τα τεχνολογικά μαθήματα του χρόνου; Ευχαριστώ :) Επίσης μπορώ να δηλώσω παραπάνω μάθημα εκτός από το μάθημα επιλογής; Θα πάρω σχέδιο και του χρόνου αλλά θέλω να δηλώσω και αγγλικά επειδή είναι εύκολα :p
Αφου πας β τα μαθηματα κατεθ(τεχν) της γ ειναι.
Μαθηματικα (5)
Φυσικη (3)
Αναπτυξη εφαρμογων σε προγραμματιστικο περιβαλλον (2)
Αρχες οργανωσης και διοικησης επιχειρησεων(2)
αυτο με το μαθημα επιλογης θα σε γελασω ...
αλλα νομιζω οτι το μαθημα επιλογης ειναι ενα οποτε η σχεδιο η αγγλικα your call
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
τα αγγλικα θα σου δωσουν μορια μονο αν διαλεξεις αγγλικη φιλολογια κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Α κατάλαβα, τζίφος δηλαδή, και είμαι και καλός στα αγγλικά όχι τπτ άλλο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestis Dosti

Νεοφερμένος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ρε παιδια δεν ξερω τιποτα απο εκθεση,πληροφορικη ειναι σαν κινεζικα.αοδε ευκολο,μονο κ μονο επειδη ειναι μικρη υλη αλλιως...
Αγχος δεν εχω για τπτ...Ειναι καλο αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
ρε παιδια δεν ξερω τιποτα απο εκθεση,πληροφορικη ειναι σαν κινεζικα.αοδε ευκολο,μονο κ μονο επειδη ειναι μικρη υλη αλλιως...
Αγχος δεν εχω για τπτ...Ειναι καλο αυτο?

Κοιτα ας ξεκινησουμε απο το θετικο που ειναι οτι δεν εχεις αγχος, αυτο ναι ειναι καλο. Τωρα οσον αφορα την εκθεση και την πληροφορικη, απο την μια η εκθεση εκτος απο καποια πραματα που πρεπει να μαθεις για τα θεματα τα οποια ισως σου ζητησουν πανω απο ολα οφειλεις να ξερεις να εκφραζεσαι που αυτο το ξερεις ;) οποτε για αυτο το μαθημα μην εχεις αυτη την μηδενιστικη αντιληψη.:p Οσον αφορα την Α.Ε.Π.Π αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να λυνεις πολλες ασκησεις ωστε να μπεις στο κλιμα. Θα δεις πολυ συντομα πως ειναι αρκετα ευκολο μαθημα, ειδικα αμα σου αρεσει το αντικειμενο.
Το Α.Ο.Δ.Ε ειναι καθαρα θεμα διαβασματος και ικανοτητας καποιου να μαθαινει παπαγαλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iliadis_babis

Νεοφερμένος

Ο iliadis_babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Πραγματικά οι Α.Ο.Δ.Ε είναι μάθημα το οποίο έχει να κάνει με την ικανότητα κάποιου να αποστηθίζει.Παρ'όλα αυτά είναι μάθημα στριφνό κα περιέχει ορολογίες όχι τόσο δυσνόητες αλλα μάλλον ασαφής και δύσκολες να ανακαλέσεις όταν τις χρειάζεσαι!:'(Όσο για την ύλη ,η ψευδαίσθηση της ευκολίας της ύλης,του τύπου (έλα μωρέ) 'είναι σαράντα σελιδούλες', διαλύεται μετά τα πρώτα μαθήματα...

Προσωπικά.δυσκολεύομαι με τα Μαθηματικά Κατ. καθώς πιστεύω πως είναι μάθημα για μαθηματικά μυαλά ή για πολύ στρωμένους 'ποπούς',και εγώ δεν είμαι τίποτα απο αυτά...
Όπως και να έχει πάντως,βαζουμε τα δυνατά μας!!!:no1::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis125

Νεοφερμένος

Ο stathis125 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζαγορά (Μαγνησία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
και εγω επισης φοβαμαι τα μαθηματικα και θεωρω οτι τα σχολικα εγχειριδια σχεδον ολα και κυριως στα μαθηματικα και τον προγραμματισμο ειναι αχρηστα!προσωπικα θεωρω τον προγραμματισμο ως το πιο ευκολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos_111

Νεοφερμένος

Ο giorgos_111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ασήμι (Ηράκλειο). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
λιγο κουλο αλλα φοβαμαι περισσοτερο το αδοε γιατι ειναι μαθημα αποστηθισης και ακομα δεν εχω ασχοληθει με αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Βιολογία(πρόβλημα αποστήθισης)
Φυσική(Ξεχνάω ευκολα τις μεθολογίες)
Μαθηματικά(Ειναι πολλά ρε γαμώτο!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria5

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια εγω πιο πολυ φοβαμαι τα μαθηματικα κατ.οχι τοσο επειδη δεν ειμαι καλη ή οτι δεν μου αρεσουν..!ολα οκ μεχρι στιγμης..αλλα ειναι το μαθημα που εχει συντελεστη 1.3..οποτε μπορει να σε ανεβασει και να σε ριξει πολυ..γι αυτο και το "φοβαμαι" λιγο περισσοτερο..!το Α.Ο.Δ.Ε μου φαινεται πολυ απλο..απλα θελει να το διαβαζεις απο την αρχη και να κανεις συνεχεια επαναληψεις..κι ο προγαμματισμος ειναι πολυ ευκολος...αλλα πιστευω ειναι πολυ ευκολο να χασεις μορια απο απροσεξια..!για την εκθεση..δεν την μπορω καθολου..!παρολα αυτα..θελει πολυ δουλεια..!καλη επιτυχεια σε ολους μας..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menenick

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ΕΚΘΕΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top