Πόσες ώρες φροντιστηριακών/ιδιαίτερων μαθημάτων κάνετε;

Πόσες ώρες κάνετε φροντιστήριο και σε ποια μαθήματα;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 96)
  • Δεν κάνω

  • Λίγες ώρες και όχι κάθε μέρα

  • Κάνω αρκετές ώρες (σχεδόν κάθε μέρα)

  • Κάνω πολλές ώρες (κάθε μέρα)

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Πόσες ώρες κάνετε εβδομαδιαίως; Εμένα έχουν ανέλθει σε 12,5 και κοντεύω να τρελαθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
13,αλλα και περυσι 11 ηταν οποτε δεν τρελαινομαι.Το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι με τοσες ωρες φροντιστηριο και σχολειο ο χρονος για το προσωπικο μου διαβασμα,που ειναι κι αυτος που μετραει τελικα,συρρικνωνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Εγώ πλέον διαβάζω μόνο για το φροντιστήριο. Το σχολείο έχει περιορισθεί σε τουρισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
18 ώρες!!!:(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Προς το παρόν, 3 ώρες .. αν και έχω κάνει αρκετές απουσίες και ίσως ανέλθουν σε 5 μετά τις γιορτές. Πώς μπορείτε, πραγματικά, τόσες ώρες στο φροντιστήριο; Εγώ τα ΜΙΣΩ τα φροντιστήρια. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
19 ωρες εγω.
(1 ΑΟΔΕ,2 ΑΕΠΠ,2 εκθεση,2 μαθηματικα γενικης,5 φυσικη,7 μαθηματικα κατευθυνσης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
8 ώρες συν 2 ώρες κάθε παρασκευή που γράφω στην ύλη της εβδομάδας που πέρασε κ άλλες 6 ώρες σχέδιο τα σάββατα.εντάξει αν το δει κανείς σε σύνολο είναι πολλές ώρες κ του χρόνου θα είναι οι διπλές αλλά 2 χρόνια έμειναν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
5 μαθηματικά,4 φυσική κατεύθυνσης,1 φυσική γενικής,2 αεππ,2 έκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
15 ώρες την βδομάδα :)

4 Μαθηματικά, 4 Φυσική, 2 αεππ, 2 έκ8εση, 2 μαθηματικά , 1 αοδε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivaki

Νεοφερμένος

Η vivaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
21 ωρες... 5 μαθ. κατ.,2 μαθ. γ.π,4 φυσικη,2 βιολογια,3 χημεια,2 εκθεση,3 αοθ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Περυσι 14 ωρες φροντιστηριο: 5 μαθ.κατ, 3 φυσ.κατ, 2 βιολ.κατ, 2 χημ.κατ, 1 βιολ.γεν και 1 εκθεση.
Φετος (ξαναδινω) 9 ωρες ιδιαιτερα: 3 μαθ.κατ, 2 βιολ.κατ, 1,5 φυσ.κατ, 1,5 χημ.κατ και 1 εκθεση.

Περιττο να πω οτι φετος ειμαι πολυ πιο ικανοποιημενος απο ολες τις αποψεις (καλυτερη ποιοτητα μαθηματος, εχω λιγοτερα κενα, λιγοτερη κουραση κλπ). Το μονο κακο ειναι οτι πληρωνω περισσοτερα, παρολο που ειναι λιγοτερες οι ωρες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
με ποια λογικη πληρωνεις περισσοτερα? στους ιδιους δεν κανεις?
μηπως φετος κανεις ιδιαιτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
με ποια λογικη πληρωνεις περισσοτερα? στους ιδιους δεν κανεις?
μηπως φετος κανεις ιδιαιτερο?
Ναι, το λεω και στο ποστ μου! :P Περυσι φροντιστηριο και φετος ιδιαιτερο... και δεν κανω στους ιδιους σε ολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Προς το παρόν, 3 ώρες .. αν και έχω κάνει αρκετές απουσίες και ίσως ανέλθουν σε 5 μετά τις γιορτές. Πώς μπορείτε, πραγματικά, τόσες ώρες στο φροντιστήριο; Εγώ τα ΜΙΣΩ τα φροντιστήρια. :(
Γιατί τόσο λίγες στη Γ' Λυκείου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Ναι, το λεω και στο ποστ μου! :P Περυσι φροντιστηριο και φετος ιδιαιτερο... και δεν κανω στους ιδιους σε ολα.

oops! αφηρημαδα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ARSI

Νεοφερμένος

Η ARSI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
20 ωρεσ εκτος των διαγωνισματων...............(τεχνολογικη κατευθυνση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
13 ώρες εγώ (3 ώρες μαθ. κατ., 4 ώρες φυσική κατ., 1 ώρα μαθ. γεν., 1 ώρα βιολογία κατ., 2 ώρες έκθεση, 2 ώρες χημεία κατ.) Όλα ιδιαίτερα. Πολύ κούραση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
πέρσι από θετ. κατ σε φρο:

5 ώρες μαθ.κατ, 4 ώρες φυσ κατ, 2 ώρες χημεια κατ, 2 ώρες βιολογία κατ, 1 ώρα μαθ. γπ

και 2 ώρες έκθεση σε τμήμα με άλλα 3 άτομα

Γενικά προτιμώ το φροντιστήριο και όχι το ιδιαίτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GATE 7

Νεοφερμένος

Ο GATE 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
5 την εβδομαδα(2 γερμανικα και 3 αγγλικα):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
εγώ κάνω 11 (4 μαθηματικά κατεύθυνσης, 3 φυσική κατεύθ. 2 έκθεση και 2 ΑΕΠΠ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top