Τι θα κάνετε τα Χριστούγεννα;

candygirl

Νεοφερμένος

Η candygirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
θα βγάλετε ύλη, θα κάνετε μόνο επαναλήψεις ή και τα 2?
σκέφτομαι να κάνω επαναλήψεις και να βγάλω μόνο θεωρία έκθεσης.
εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
εγω λιγο απ ολα!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω επαναληψεις σχεδιαζω να κανω... Και ισως να κατσω να μαθω ολες τις αποδειξεις των μαθ. κατ.

Περυσι παντως δεν εκανα τιποτα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Διακοπέεεεεεεεεεεεεεες.

(Κακός.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Θα γινω κι εγω κακια
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΟΟΟΟΟΣ (οχι οτι δεν εχω εξεταστικη, αλλα δεν ειναι το ιδιο) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Επαναλήψεις κλπ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Διακοπέεεεεεεεεεεεεεες.

(Κακός.)

Θα γινω κι εγω κακια
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΟΟΟΟΟΣ (οχι οτι δεν εχω εξεταστικη, αλλα δεν ειναι το ιδιο) :D
Ελπιζω του χρονου να λεω τα ιδια με σας και να μην καταντησω ΚΑΠΗ στα θρανια των πανελλαδικων... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Σεξ.

ΜΟΥΙΧΙΧΙΧΙΧ.


(για να συμπληρωθεί το κακό τρίο)

'Αντε άντε τελειώνετε, να πάνε όλα καλά να τα λέτε στους επόμενους! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Σεξ.

ΜΟΥΙΧΙΧΙΧΙΧ.

...,μόνο ανήμερα των Χριστουγέννων...?

επίσης προτείνουμε:
....σεξ τον δεκαπεντάυγουστο και ....σεξ την ανάσταση....
:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Διακοπες φυσικα.. κ υπνο πολυ υπνο, να αναπληρωσω οσο μ λειπει... χιχι..
:D:P:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
οσοι ειναι 3η λυκειου:
απο τις 15 μερες θα χασεται 4 λογω εορτων 26-27 και 31-1 λογικα,
την πρωτη μερα των διακοπων αποκλειεται να διαβασετε,
συνολικα εχετε 10 μερες διαβασματος απο αυτες τις 5 τελευταιες
θα διαβασεται για τα διαγωνισμα που ακολουθουν μετα τις διακοπες
επομενως εχετε 5 μερες για επαναληψεις που λογικα θα προλαβετε
μονο για 2 μαθηματα
επομενως εστιαστε στα 2 που εχετε περισσοτερα κενα και δεν επροκειτο
να τα καλυψετε απο το διαβασμα των 5 τελευταιων ημερων των διακοπων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Δοκίμασε καμιά μέρα να βουτήξεις το κεφάλι σου σε κανά κουβά κρύο νερό.

Μπορεί να σου 'ρθει η Φώτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
οσοι ειναι 3η λυκειου:
απο τις 15 μερες θα χασεται 4 λογω εορτων 26-27 και 31-1 λογικα,
την πρωτη μερα των διακοπων αποκλειεται να διαβασετε,
συνολικα εχετε 10 μερες διαβασματος απο αυτες τις 5 τελευταιες
θα διαβασεται για τα διαγωνισμα που ακολουθουν μετα τις διακοπες
επομενως εχετε 5 μερες για επαναληψεις που λογικα θα προλαβετε
μονο για 2 μαθηματα
επομενως εστιαστε στα 2 που εχετε περισσοτερα κενα και δεν επροκειτο
να τα καλυψετε απο το διαβασμα των 5 τελευταιων ημερων των διακοπων

5 μέρες για δύο μαθήματα και 5 για 3-4 διαγωνίσματα; Τς, τς...Πολύ αργόστροφος είσαι...
Και γιατί να χάσουμε τις μέρες των Χριστουγέννων; Δεν ξέρω για σένα, αλλά εγώ ούτε γαλοπούλα σκοπεύω να γεμίσω, ούτε 500 γλυκά να φτιάξω, ούτε γενικά να κάνω κάτι από τα τραγικά και γελοία που κάνει ο νεόπλουτος της εποχής. Φέτος είπα θα κάτσω να ξεκουραστώ, να διαβάσω, να πάω τις βόλτες μου (Χωρίς ψώνια. Είμαι ορθολογικός καταναλωτής που προβλέπει και θα ψωνίσω στις εκπτώσεις, μετά από 20 μέρες.) και πιθανόν να πάω στη χριστουγεννιάτικη λειτουργία που έχω να πατήσω 10 χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Στο χωριο και οικογενειακα! Τι πρωτοτυπο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Στο χωριο και οικογενειακα! Τι πρωτοτυπο:D
Καλα τετοια φαση ειμαι κι εγω, απλα στο χωριο που θα παω θα παρω και τα μαθ. κατ. (μπλιεξ) μαζι μου μπας και λυσω καμια ασκηση... :P
5 μέρες για δύο μαθήματα και 5 για 3-4 διαγωνίσματα; Τς, τς...Πολύ αργόστροφος είσαι...
Και γιατί να χάσουμε τις μέρες των Χριστουγέννων; Δεν ξέρω για σένα, αλλά εγώ ούτε γαλοπούλα σκοπεύω να γεμίσω, ούτε 500 γλυκά να φτιάξω, ούτε γενικά να κάνω κάτι από τα τραγικά και γελοία που κάνει ο νεόπλουτος της εποχής. Φέτος είπα θα κάτσω να ξεκουραστώ, να διαβάσω, να πάω τις βόλτες μου (Χωρίς ψώνια. Είμαι ορθολογικός καταναλωτής που προβλέπει και θα ψωνίσω στις εκπτώσεις, μετά από 20 μέρες.) και πιθανόν να πάω στη χριστουγεννιάτικη λειτουργία που έχω να πατήσω 10 χρόνια.
Εγω δεν εχω παει ποτε μου, και ουτε σκοπευω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Τα χριστούγεννα ελπίζω να διαβάσω και να κάνω καμία επανάληψη στα μαθήματα που δεν τα πάω πολύ καλά...αν και δεν είμαι και σίγουρη αν θα τα καταφέρω.:D
Ίσως πάμε κάπου:fss: θα δείξει...
Το μόνο σίγουρο είναι ότι τις πρώτες μέρες θα χορτάσω ύπνο...:D
-----------------------------------------
Καλα τετοια φαση ειμαι κι εγω, απλα στο χωριο που θα παω θα παρω και τα μαθ. κατ. (μπλιεξ) μαζι μου μπας και λυσω καμια ασκηση... :P


Χωριό με μαθηματικά κατεύθυνσης??
Σε λυπάμαι :P(πλάκα κάνω φυσικά :P) αν και του χρόνου τα ίδια θα κάνω...οπότε δεν βιάζομαι να μιλήσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
5 μέρες για δύο μαθήματα και 5 για 3-4 διαγωνίσματα; Τς, τς...Πολύ αργόστροφος είσαι...
Και γιατί να χάσουμε τις μέρες των Χριστουγέννων; Δεν ξέρω για σένα, αλλά εγώ ούτε γαλοπούλα σκοπεύω να γεμίσω, ούτε 500 γλυκά να φτιάξω, ούτε γενικά να κάνω κάτι από τα τραγικά και γελοία που κάνει ο νεόπλουτος της εποχής. Φέτος είπα θα κάτσω να ξεκουραστώ, να διαβάσω, να πάω τις βόλτες μου (Χωρίς ψώνια. Είμαι ορθολογικός καταναλωτής που προβλέπει και θα ψωνίσω στις εκπτώσεις, μετά από 20 μέρες.) και πιθανόν να πάω στη χριστουγεννιάτικη λειτουργία που έχω να πατήσω 10 χρόνια.

Φίλε miv θέλω να είσαι λαρτζ. Να πάρεις το νέτο, να πας μια βόλτα Θησείο, να κατηφορήσεις μετά προς Ερμού να της πάρεις ένα κατιτίς. Έλα τώρα που 'μαθες τον ορθολογικό καταναλωτή και θα μιζεριάσουμε στις εκπτώσεις :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όχι, όχι. Τώρα με το ΑΟΘ την καθορίζω αλλιώς τη ζήτηση. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Θα περιμενω τον Αη Βασιλη...τι ωρα ερχεται?Απο Αιγαλεω περναει? Γιατι ακουσα οτι εχουν παθει λουμπαγκο οι ταρανδοι του...το λεει στο ραδιοφωνο...!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Θα περιμενω τον Αη Βασιλη...τι ωρα ερχεται?Απο Αιγαλεω περναει? Γιατι ακουσα οτι εχουν παθει λουμπαγκο οι ταρανδοι του...το λεει στο ραδιοφωνο...!!!:D


Όχι βρε, οι τάρανδοι μια χαρά είναι...να δες και το avatar μου.:P Χθες μου στείλανε την φωτό! :P
ο Αη Βασίλης όμως έχει ένα πρόβλημα με τα δόντια του...βγάζει φρονιμίτες βλέπεις, :Pαλλά μην ανησυχείς θα περάσει και από Αιγάλεω :D μέχρι τότε θα έχει γίνει μια χαρά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top