Ταμπόν

katy5454

Νεοφερμένος

Η katy5454 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
φορατε ταμπον και πως μπαινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
τι ειναι το ταμπον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
τι ειναι το ταμπον?
ε τωρα αποκλειεται να μην ξερεις
ειναι κατι το οποιο το βαζουμε εμεις οι γυναικες οταν ειμαστε αδιαθετες ας πουμε στη θαλασσα και για να μπουμε μεσα αλλα και για να μην φανει τιποτα
σε καλυψα?:D

φορατε ταμπον και πως μπαινει?
κοιτα εγω δε φοραω αλλα εσυ αμα και εφοσον ρωτα τη μητερα σου καλυτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alkmini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
λοιπόν αναμφίβολα παίρνεις το βραβείο πρωτότυπου θέματος. καταλαβαίνω τις ανησυχίες σου αλλά αυτή ήταν λάθος ερώτηση για μαθητικό forum. καλυτερα συζητησε το με τη μητέρα σου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ όχι. Μια χαρά είναι οι σερβιέτες:P (εντάξει υπάρχει και άλλο ένα πρόβλημα βέβαια:P)
Εμ τι θα πει πως μπαίνει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
το διαβασα!πολυ ενδιαφερον εχω να προσθεσω!!:Pπαντως δεν ειναι καλο και ευκολο να το χρησιμοποιουν κοπελες πριν τη σεξουαλικη επαφη τους...αν και εχει μεγεθη!!:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
το διαβασα!πολυ ενδιαφερον εχω να προσθεσω!!:Pπαντως δεν ειναι καλο και ευκολο να το χρησιμοποιουν κοπελες πριν τη σεξουαλικη επαφη τους...αν και εχει μεγεθη!!:P:lol:
μα υπαρχει και για κοπελες που ποτε τους δεν ειχαν σεξουαλικη επαφη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ναι αλλα δεν ειναι και το καλυτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
μπορειτε αν θελετε να συζητησετε ωριμα το θεμα,otherwise δεν χρειαζονται τα περιττα σχολια...οκ αν δεν ειναι στα ενδιαφεροντα σας το θεμα ,απλα αγνοηστε το...παντως δεν μιλαει και για τιποτα το αφυσικο και περιεργο..δηλαδη υπαρχει κατι το παραδοξο στην αναγκη την οποια εξυπηρετει το ταμπον?

σιγουρα το πως μπαινει πιστευω δεν χρειαζεται να συζητηθει στα πλαισια του φορουμ..καποιος πιο κοντινος σου θα σε ενημερωσει ακριβεστερα..αλλωστε μεσω ιντερνετ πληροφοριες σε τετοιο ζητημα,αμφιβαλλω κατα ποσον ειναι αξιοπιστες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Λοιπόν...εγώ προσωπικά δε φοράω ταμπόν και δε θα σου τα σύστηνα...τι έχουν οι σερβιέτες και δε σου αρέσουν?:P...αλλά,όπως είπαν και οι προηγούμενοι,θα ήταν καλύτερο να συζητήσεις αυτό το θέμα με τη μητέρα σου.


Όσον αφορά τα σχόλια του θέματος, οκ χαλαρώστε...είναι απλά ένα γυναικείο θέμα...και κακώς που δεν κάνουν μάθημα σεξουαλικής αγωγής στα σχολεία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex92

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Γιατί ρε παιδιά τόση απέχθεια για τα ταμπόν??? Εμένα μια χαρά με έχουν βολεύσει. Και σε συνδυασμό με σερβιέτα δεν κινδυνεύεις να γίνεις ρεζίλι κιόλας... Σε περίπτωση που γεμίσει εννοώ... Δοκιμάστε κορίτσια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
εγώ βάζω 2 σερβιέτες οπότε δεν έχω πρόβλημα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex92

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
εγώ βάζω 2 σερβιέτες οπότε δεν έχω πρόβλημα:P

2 μαζί??? Να και κάτι που δεν έχω ξανακούσει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
στις (πολυ) δυσκολες ημερες για να αποφευχθουν ασχημα αποτελεσματα...και γω το χω ακουσει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
2 μαζί??? Να και κάτι που δεν έχω ξανακούσει!!!
ναι όπως το ακούς. Όπως είπε και η Σκάλι στις πολύ δύσκολες μέρες που σε εμένα είναι 6 από τις 7. Κάνω κατανάλωση στις every day:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
2 μαζί??? Να και κάτι που δεν έχω ξανακούσει!!!
καλα και εγω πρωτη φορα το ακουω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
στις (πολυ) δυσκολες ημερες για να αποφευχθουν ασχημα αποτελεσματα...και γω το χω ακουσει:P
Κι εγώ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
πηγαινε στην τουαλετα και σηκωσε το ενα ποδι και ακουμπησε το στη λεκανη, ε και μετα βαλτο δε πρεπει να ειναι δυσκολο. Καπου το ειχα διαβασει αυτο, δεν το εχω δοκιμασει ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofilia

Νεοφερμένος

Η SoFiLia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καματερό (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
λοιπον το καναμε το θεμα ασε...

να πω κι εγω...

εγω το χειμωνα φοραω σερβιετες και το καλοκαιρι στιν θαλασσα ταμπον...

ειπαρχουν διαφορα μεγεθη και διαφοροι τυποι...

υπαρχουν εκεινα π εχουν βοηθητικο για να μπανουν και εκεινα π ειναι τα γνωστα μικρουλια....

αυτα με το βοηθητικο δν τα εχω χρησιμοποιησει αλλα εχουν αναλυτικες οδηγιες με εικονες π μπορουν να σε βοηθησουν...

τα γνωστα μικρουλια λοιπον εχουν κι αυτα οδηγιες αλλα να σ αναφερω τα βασικα.....βαζεις το ενα ποδι πανω στν λεκανι λιγισμενο και ουσιαστικα ανοιγεις τα ποδια αλλα το ενα παραμενει πανω...το μικρουλι το ταμπον εχει ενα κορδονακι π συνιθως ειναι μαζεμενο...το τραωασ ελαφρα ισα ισαι να μν ειναι κολλιμενο πανω στο ταμπον και υστερα πιεζεις με το χερι σ το ταμπον απο πισω να ανοι3ει (λιγο χωρισ πολυ δυναμη)....υστερα το εισχορεις με προσοχη αν ειναι πρωτη φορα μεσα στν κολπο σ ...αυτο θελει αλλαγη καθε 3 ωρες το πολυ........τις πρωτες φορες θα σε ψιλοεννοχλει και ειναι λογικοτατο...σε περιπτωση π εχεις καποιο προβλημα...ερεθυσμους ασυνηθιστους πονους και αλλα διαφορα ασυνηθηστα καλο θα ηταν να επισκευτεισ καποιο ιατρο....αυτα απο εμενα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top