ΤΕΦΑΑ

qwertyasdfg

Νεοφερμένος

Η qwertyasdfg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
τελειωνω το ΤΕΦΑΑ και θελω να μπω στο δημοσιο. τι πρεπει να κανω? στον ασεπ ποια μαθηματα δινουν αυτοι που τελειωσαν το ΤΕΦΑΑ. Αν γνωριζεται κατι απαντηστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Τελειώνεις ΤΕΦΑΑ και είσαι μαθήτρια Β λυκ? αλλαξε την ιδιοτητα σου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyasdfg

Νεοφερμένος

Η qwertyasdfg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
παραδειγμα εφερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
συγγνωμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyasdfg

Νεοφερμένος

Η qwertyasdfg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
μηπως μπορεις να με βοηθησεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
παρε ενα τηλ σε καποιον αρμοδιο πχ σε καποιο γραφειο δευτεροβαθμιας εκπαιδευσης για να μαθεις η ψαξε καμια εγκυκλιο στο www.ypepth.gr...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.

Antigoni_18

Νεοφερμένος

Η Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Τα μαθήματα που εξετάζει ο ΑΣΕΠ είναι:

Παιδαγωγικά
Γενική Διδακτική
Ειδική Διδακτική
Γνωστικό Φυσικής Αγωγής

Για να μπεις στο δημόσιο και να μονιμοποιηθείς μόνο μέσω ΑΣΕΠ ή ως αναπληρωτής (αλλά έχει λιγότερες πιθανότητες για μονιμοποίηση, ενώ με τον ΑΣΕΠ είναι κάπως πιο σίγουρα τα πράγματα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

humorday

Νεοφερμένος

Ο humorday αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Σαν σχολή ειναι καλή?Υπαρχουν προοπτικές?Τα αθλήματα είναι ιδιαίτερα δύσκολα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
προοπτικες παντως ξερω πως δεν υπαρχουν. Θα σε συμβουλευα να μην την προτιμησεις απο αλλες σχολες,εκτος αν δεν μπορεις να περασεις πουθενα αλλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyasdfg

Νεοφερμένος

Η qwertyasdfg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Υπάρχουν διαφορές στα αθλήματα και στα μαθήματα μεταξύ των ΤΕΦΑΑ? Για παράδειγμα στις Σέρρες κάνουν διαφορετικά μαθήματα από ότι στη Θεσσαλονίκη? Επίσης είναι απαραίτητο να πηγαίνουν σε όλα τα αθλήματα οι φοιτητές? Στο τέλος πως εξετάζονται στα μαθήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady_Of_Carnage

Νεοφερμένος

Η Ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
ειναι διαφορετικα σε καθε πανεπιστημιο..εγω ημουν τεφαα θεσσαλονικης και ξαναεδωσα πανελληνιες...αλλα απ'οτι ακουω απο γνωστους μου σε αλλες πολεις ειναι διαφορετικα τα μαθηματα που διδασκονται.εγω ας πουμε στο πρωτο εξαμηνο ειχα απο αθληματα μονο στιβο,καποιος στις σερρες εχει πολο, κολυμβηση,χαντμπολ κλπ ..ειναι καλη σχολη κ αν το ψαξεις εχει αποκατασταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IhateSchool

Νεοφερμένος

Ο IhateSchool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ρε πεδια εχω ακουσει για αυτη την σχολη,για γυμναστης και τετια.Δεν ξερω πολλα γιαυτη τη σχολη,γιαυτο μηπως μπορειτε να μου πειτε καταρχην τι κατευθυνση πρεπει να ακουλουθησω για να μπω,και αν ξερετε περιπου τι παιζετε εκει μεσα? Αν εχει χαμηλα η υψηλα μορια? Και γενικα διαφορα πραγματα για αυτη τη σχολη?...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
νομιζω μπαινεις απο ολες τις κατευθυνσεις!!! ειναι 1ο και 2ο πεδιο και εκτος απο πανελληνιες δινεις και κατι αλλα αθληματα 5-6 τρεξιμο κολυμβηση και κατι τετοι απου δεν τα θυμαμαι!!! νομιζω εχει γυρο στα 14-15 χιλιαδες μορια αν 8ιμαμαι καλα

ελπιζω να βοηθησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Περί Αθλημάτων και πόσο πρέπει να "γράψεις", δες συννημμένο αρχείο

Βάση στα αθλήματα δεν υπάρχει. Όσο "γράψεις" (μέσος όρος), αυτά τα μόρια απλά τα προσθέτεις στα υπόλοιπα που συγκεντρώθηκαν απο τα Πανελλαδικώς εξεταζόμενα μαθήματα. Η χαμηλότερη βαθμολογία (βάση) το 2008 ήταν στο Τμήμα που εδράζεται στα Τρίκαλα με 13675 μόρια (ΓΒΠ 12.25).

Πέρυσι, η χαμηλότερη βάση για Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού

Ουπς, ορίστε και το αρχείο που ξέχασα να επισυνάψω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • athlimata.doc
    111 KB · Εμφανίσεις: 449

IhateSchool

Νεοφερμένος

Ο IhateSchool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
σας ευχαριστω για τις πληριοφοριες παιδια,επισης και κατι αλλο,ξερετε αν αξιζει να ακουλουθησω αυτη τη σχολη? Και αν τα πραματα ειναι ευκολα εκει μεσα σχετικα? Ειναι κανεις που εχει καμια προσωπικη εμπειρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
ειμαι παντελως ασχετος αλλα απο τη λογικη μου δεν μου φαινεται να εχει καλη επαγγελματικη αποκατασταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
υποθετω μπορεις να γινεις γυμναστης σε γυμναστηριο, σε σχολειο, προπονητης, τετοια πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
και συνεχιζω την υποθεση σου οτι θα σε φαει η γραφειοκρατια!!! χεχε
ακομα και στο σχολειο ΑΣΕΠ θα δινεις !!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρυνάκι

Νεοφερμένος

Η Φρυνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδιά χρειάζομαι βοήθεια...θα πάω να δώσω τα αθλήματα για τα τεφφα...χρειάζεται να αγοράσω τίποτα?όπως spikes?ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top