Τέννις

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Γεια σας! Σκέφτομαι να αρχίσω τέννις. Είναι άθλημα που μου αρέσει (όπως το είδα) αλλά έχω την εντύπωση ότι άργησα λίγο και θα έπρεπε να ξεκινήσω σε μικρότερη ηλικία. Εσείς τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
αχ κ γω θελω τεννις μαλιστα το συζηταγα με την μαμα μου...αλλα ουτε κ γω ξερω καμια πληροφορια για να ελεγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Ελπίζω να μας βοηθήσουν τα παιδιά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
14 χρονων δεν εισαι δα και τοσο μεγαλη!Ο αδερφος μου ειχε αρχισει tae kwon do στα 15(τωρα ειναι 19) κι αν δεν ειχε τραυματιστει περσι θα πηγαινε σε κατι πανελληνιους αγωνες και μαλιστα με πολλη αισιοδοξια συμφωνα με τα λογια των προπονητων του.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μια χαρά είσαι, δεν άργησες, εκτός αν θέλεις να κάνεις πρωταθλητισμό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ε ναι για πρωταθλητισμο αργησες..συνηθως ξεκινανε απο τα 4-5
αλλα για χομπι δεν εχει ηλικια
το ξεκινας οποτε θες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ξεκινα.θα καθεσαι και λιγοτερο στον υπολογιστη (yeah:P,μην σχολιασεις)

οντως παντως σε ολους μας κανει καλο η ενασχοληση με καθε αθλημα της επιλογης μας γιατι περα απο τα προφανη (εκγυμναση σωματος κλπ) εφοσον μας αρεσει ειναι μια καλη αφορμη να ξεφευγουμε και να εκτονωνουμε την ενταση απο την καθημερινοτητα...

και γω πρεπει να παιξω κανα μπασκετακι τωρα που το σκεφτομαι..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Λοιπόν με το τέννις είχα ασχοληθεί περίπου....χμ..δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά ήταν σίγουρα 2 χρόνια..είναι ένα τέλειο άθλημα, και εύκολο,τουλάχιστον εμένα μου αρέσει πάρα πολύ ακόμα, και κρίμα που το σταμάτησα δυστυχώς...Τέσπα. Ποτέ δεν είναι αργά για να αθληθείς!! Και ειδικά με κάτι που σου αρέσει πολύ.
Ευχομαι να καταφέρεις και να ξεκινήσεις, αν σου αρέσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Έπαιζα 4 χρόνια,πολύ ωραίο άθλημα,να ασχοληθείς οπωσδήποτε.
Μόνο θετικά μπορεί να σου προσφέρει σαν άθλημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Οκ σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας...δεν έχω υπόψην πρωταθλητισμό!

ΥΓ:Το πόσες ώρες κάθομαι στην υπολογιστή SCULLY είναι δικό μου θέμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Εγω δεν ξερω απο τενις, αλλα γενικα ο αθλητισμος ειναι πολυ καλος! Εμενα μου εχει λυσει πολλα προβληματα! Αν σ' αρεσει μην το σκεφτεσαι!

ΥΓ: Μια φιλη μου παει τενις, αν θες τη ρωταω και σου λεω τι σου προτεινει και αυτη που παει κοντα 8 χρονια...
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Εγω δεν ξερω απο τενις, αλλα γενικα ο αθλητισμος ειναι πολυ καλος! Εμενα μου εχει λυσει πολλα προβληματα! Αν σ' αρεσει μην το σκεφτεσαι!

ΥΓ: Μια φιλη μου παει τενις, αν θες τη ρωταω και σου λεω τι σου προτεινει και αυτη που παει κοντα 8 χρονια...
:)
Αν δε σου κάνει κόπο ρώτα τη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Λοιπόν γλυκιά μου Σταρ...Εγώ ξεκίνησα τένις φέτος στα 16 μου...Όμως πάω πάρα πολύ καλά κ ξέρω να παίζω όσο περίπου ένα παιδί που παίζει ένα ενάμιση χρόνο...Είναι θέμα εξάσκισης, προπόνησης, υπομονής, επιμονής κ προπονητή βέβαια...Θα ήταν πολύ καλό να αρχίσεις γιατί όπως κ να έχει το τένις θα μπορείς να το εξασκείς κ όταν μεγαλώσεις για παράδειγμα...Κ αν θεωρείς ότι είσαι μεγάλη απλά πάρε το παράδειγμα του Μπορ του Σουηδού τενίστα που ξεκίνησε σε ηλικία 13 χρονών κ έκανε ρεκόρ που μόνο ο Ναδάλ κατάφερε τόσα χρόνια να το ξεπεράσει...Ποτέ δεν είναι αργά λοιπόν για τίποτα...:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Ναι κάλλιο αργά παρά ποτέ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Αφού δεν ενδιαφέρεσαι για πρωταθλητισμό τι θες να μάθεις ακριβώς :Ρ ?

Εγώ πάντως στα ηλεκτρονικά στο virtual tennis έχω πάρει 3 φορές πρωτάθλημα :Ρ

Έχω και εγώ μία φίλη εδώ από Λάρισα που έχει βγεί και πανελλήνια πρωταθλήτρια στο τένις οπότε αν θες μπορώ να τη ρωτήσω και για σύλλογο/προπονητή κλπ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Είχα ρωτήσει κάτι στην αρχή και γι αυτό άνοιξα το θέμα....αν μπορείς ρώτησέ τη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karamazof53

Νεοφερμένος

Ο karamazof53 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ποτε δεν ειναι αργα για να αρχησεις κατι που σου αρεσει.
Αυτο που εχω να σου πω ειναι οτι το τεννις σαν αθλημα ειναι δυσκολο, οποτε μην εχεις φοβερες απαιτησεις τον πρωτο καιρο.Αν ασχοληθεις βεβαια σχολαστικα θα καταφερεις πολλα παραπανω.Ειδικα το backhand ειναι αρκετα δυσκολο.Αν πας ομως σε δασκαλο θα το μαθεις με τον καιρο.Καλη επιτυχια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Ευχαριστώ!...τι είναι το backhand?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
μιλησα με τη φιλη μου. αυτη μου ειπε να σου προτεινω να αρχισεις. της αρεσει πολυ. βσκ ειναι πολυ δυσκολο αθλημα μου ειπε γτι συνδυαζει και τη σωματικη δυναμη, και τη συγκεντρωση.

μου ειπε και αλλα, αλλα τα ξεχασα... :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Έπαιζα 4 χρόνια,πολύ ωραίο άθλημα,να ασχοληθείς οπωσδήποτε.
Μόνο θετικά μπορεί να σου προσφέρει σαν άθλημα:)

Βασικά είναι κακό για τις αρθρώσεις :P. Έπαιζα πολλά χρόνια, το σταμάτησα πρόπερσυ κυρίως γιατί βαρέθηκα, μετά από κάποιο σημείο μου φαινόταν ξενέρωτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top