Πανελλήνιες και σωματικό βάρος

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Μέχρι πέρσι άκουγα ιστορίες παιδιών Γ' Λυκείου σχετικά με το θέμα του βάρους τους. Συγκεκριμένα, τα περισσότερα έλεγαν ότι πήραν κιλά μέσα στη Γ' Λυκείου, αλλά υπήρχαν κ κάποια που έμειναν σταθερά στο βάρος τους.

As far as I'm concerned, επειδή είχα υπόψη μ αυτές τις ιστορίες, πρόσεξα τη διατροφή μ κ δεν πήρα κιλά. Ίσως έχω χάσει κιόλας 2-3.:!:

Εσείς αντιμετωπίσατε κάποια αλλαγή στο βάρος σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Και εγώ έχασα 1-2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Εγώ ήμουν αθλητής και φέτος σταμάτησα για τις πανελλήνιες:(
Έχω πάρει 5-6 κιλά σίγουρα γιατί συνέχεια μέσα στο σπίτι τρώω..το θέμα είναι ότι αν κάθεσαι μέσα συνέχεια δεν έχει τι να κάνεις και το ρίχνεις στο φαί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Κι εγώ πρέπει να έχω πάρει κανά 2 κιλά. :( Το καλοκαίρι όμως θα ξεσκιστώ στη γυμναστική! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtob

Νεοφερμένος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
εγώ πάλι που έχω τάση να χάνω εύκολα βάρος έχω χάσει 2 κιλά και τώρα είμαι σαν οδοντογλυφίδα!!:(και τρώω και ό,τι βρω μπροστά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JeyTsav

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Και εγώ σταμάτησα φέτος τον αθλητισμό όπως ανέφερα και σε άλλο thread...
Αυτό που θα πώ τα λέει όλα
Τον περασμένο Οκτώβριο ήμουνα 74 κιλά και τώρα έχω φτάσει 83... (1.80 ύψος)
Από μικρός ήμουνα εύσομος και είχα καταφέρει να χάσω πολλά κιλά με τον αθλητισμό ( Κωπηλασία κυρίως). Μόλις σταμάτησα όμως πήρα αρκετά...
Βέβαια δε λέω..έτρωγα όλο μου το φαγητό xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmoud

Νεοφερμένος

Ο dmoud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Από τα Χριστούγεννα έχω πάρει περίπου 4 κιλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

claimant

Νεοφερμένος

Ο claimant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Κι εγω πηρα γυρω στα 4 κιλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
και εγω πεντε επειδη φετος που ξαναδινω ημουν ολη μερα σπιτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piper_h

Νεοφερμένος

Η piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Κ εγω πηρα κιλα γιατι δουλευα ταυτοχρονα με το διαβασμα κ κουραζομουν κ χρειαζομουν συνεχως ενεργεια..ετσι ενιωθα τουλαχιστον..κ ετσι ετρωγα...σκοπευω βεβαια τις 2 εβδομαδες που γραφουμε να τρεφομαι φυσιολογικα και υγειινα και θα τα χασω πιστευω...ελπιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Εγώ έχω πάρει κάποια κιλά, όχι παραπάνω από δύο, κυρίως επειδή σταμάτησα τον αθλητισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Ε , κάνα Newton παραπανίσιο θα 'χω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Το έχω πάρει απόφαση ότι θα γίνω ψιλοχάλια σωματικά στη Γ΄. Η μόνη γυμναστική που θα κάνω θα περιορίζεται σε μικρούς περιπάτους ίσα-ίσα για ηρεμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Πήρα δυστυχώς γύρω στα 4-5 κιλά (αν και δεν ζυγίζομαι συχνά). Πρέπει να είμαι γύρω στα 80kg με ~1.85 ύψος. Σκατά έχω γίνει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dal_kos

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εγώ έμεινα στα ίδια κιλά αλλά οι μυες μου εχουν κάνει φτερά! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ολη τη χρονια δεν πηρα, εχασα μαλιστα 4-5 , αλλα τωρα αρχισα να ανεβαινω παλι.. Αυτην την περιοδο το καλυτερο θα ηταν να μην σκεφτομαστε καθολου το βαρος μας και να τρωμε αρκετα. 2 βδομαδες εμειναν, μετα θα τα χασουμε ευκολα:P(σχετικο αυτο αλλα οκ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenalex

Νεοφερμένος

Η 'Eλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εγω ειμαι 1,68 και ημουν 47 κιλα αλλα σχετικα γυμνασμενη.τον τελευταιο μηνα που σταματησα και το σχολειο οι δραστηριοτητες μου εχουν περιοριστει στην....καρεκλα!!με αποτελεσμα να παρω 2κιλα και να χασω λιγο τους μυες μου......:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
εγω ειμαι 1,68 και ημουν 47 κιλα
Eh. Είναι πολύ λίγο αυτό, πάρε κανά κιλό. Ή τουλάχιστον μη χάσεις πάλι τα 2 κιλά που πήρες τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ulysses21

Νεοφερμένος

Ο ulysses21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
νομιζω ειμαι σταθερα αλλα εχω παρει κατι λιγα..
μολις τελειωσουν κ παλι τρεξιματακι,προπονησεις κ ετσι!football ftw:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtob

Νεοφερμένος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Eh. Είναι πολύ λίγο αυτό, πάρε κανά κιλό. Ή τουλάχιστον μη χάσεις πάλι τα 2 κιλά που πήρες τώρα.

εγω ειμαι 1,68 και ημουν 47 κιλα αλλα σχετικα γυμνασμενη.τον τελευταιο μηνα που σταματησα και το σχολειο οι δραστηριοτητες μου εχουν περιοριστει στην....καρεκλα!!με αποτελεσμα να παρω 2κιλα και να χασω λιγο τους μυες μου......:(

Νομίζω ότι θα συμφωνήσω!κι εγώ που θεωρώ ότι έχω μείνει πετσί και κόκκαλο είμαι 1.69 και 46-47 κιλά και το θεωρώ άσχημο!:emm::ntomata:θέλω να παχύνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top