Στρατιωτικές Σχολές

Drughi

Νεοφερμένος

Ο Drughi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλησπέρα , όποιοι δηλώσουν στρατιωτικές σχολές ή θέλουν να συζητάν για αυτό μπορούν να το κάνουν εδώ. Ποιοι από σας δηλώσατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos_manager

Νεοφερμένος

Ο tasos_manager αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ξαναδινω πανελληνιες μετα απο 2 χρονια για να μπω Οικονομικο ΣΣΑΣ...
Εχει ακουσει κανεις για συνθηκες μεσα στην σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jkSiou

Νεοφερμένος

Ο Dimitris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Δέν ξέρω για τις συνθήκες στην σχολή...Είχες δώσει το 2005? Εγώ δίνω για δέυτερη φορά και πρώτη, με το καινούριο σύστημα...Πιστέυω πως αυτή την φορά ίσως πετύχω..ΣΣΕ....Ξέρει κανένας πότε βγαίνει η προκήρυξη??? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
¨οταν αποφοιτείς από τη σχολή τη βαθμό έχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παυλος

Νεοφερμένος

Ο βλ.πανω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
δεν ξερω.......Αλλα ξερω οτι η αδερφή μου περασε ΣΣΑΣ..οπότε για οτι θελετε....εγω ειμαι ΕΔΩ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isnogood

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο isnogood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Παύλε ρώρα την αδερφή σου για το οικονομικο ΣΣΑΣ αν έχει πολλές μεταθέσεις αφού τεέιώσεις την σχολή?

jksiou για το ΣΣΕ.Ξέρεις τι διαφορά έχουν τα όπλα απο τα σώματα?
Γιατί τα όπλα χρειάζονται 17000 ενώ τα σώματα 18500 μόρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Drughi

Νεοφερμένος

Ο Drughi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
jksiou για το ΣΣΕ.Ξέρεις τι διαφορά έχουν τα όπλα απο τα σώματα?
Γιατί τα όπλα χρειάζονται 17000 ενώ τα σώματα 18500 μόρια..
]

Αλλες ειδικοτητες , πιο πολύ ξύσιμο στα σωματα
Στα οπλα πολύ τρέξιμο και κουραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παυλος

Νεοφερμένος

Ο βλ.πανω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Παύλε ρώρα την αδερφή σου για το οικονομικο ΣΣΑΣ αν έχει πολλές μεταθέσεις αφού τεέιώσεις την σχολή?

θα την ρωτησω......αλλα θα ερθει σπιτι την τεταρτην ή την παρασκευή....οπότε θα σου απαντησω τότε!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostkan

Νεοφερμένος

Ο kostkan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μαθατε οτι βγηκε η προκυρηξη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Πάντως εγώ θα ήθελα να μπω στις σχολές αυτές διότι προσφέρουν σίγορη δουλεία. Από την άλλη δεν ξέρω αν θα μου αρέσει, οπότε καλύτερα να πάω εκεί που μου αρέσει κι ας μην βρω ποτέ μου δουλεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nalfein

Νεοφερμένος

Ο Nalfein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Οποιαδήποτε σχολή ΑΕΙ και αν τελείωσεις, αργά η γρήγορα θα βρείς δουλειά κάπου στο αντικείμενό σου. Μπορει να παρει ενα μηνα, ενα χρονο, 3 χρονια, μπορει να μη πληρώνει καθόλου καλα ,αλλα στο τέλος θα κανεις αυτο που σου αρέσει που ειναι πιο σημαντικο κατ'εμε απο τα λεφτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostkan

Νεοφερμένος

Ο kostkan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πάντως εγώ θα ήθελα να μπω στις σχολές αυτές διότι προσφέρουν σίγορη δουλεία. Από την άλλη δεν ξέρω αν θα μου αρέσει, οπότε καλύτερα να πάω εκεί που μου αρέσει κι ας μην βρω ποτέ μου δουλεία.

Μακαρι ολοι οι υποψήφιοι για τις Στρατιωτικές Σχολές να σκεφτοντουσαν σαν εσενα τώρα που κανουν τις δηλώσεις...αλλα δυστυχώς οι περισσότεροι που τις δηλώνουν σκεφτονται με την πρώτη πρόταση που έγραψες..με οσες συνέπειες ακολουθουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostkan

Νεοφερμένος

Ο kostkan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Θα δηλωσει κανεις ΣΝΔ ή ΣΜΥΝ του Πολεμικου ναυτικου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EiRiNi<3

Νεοφερμένος

Η Ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
εγω που θα δωσω του χρονου ενδιαφερομαι για ΣΤΥΑ κ ΣΥΔ...ξερει κανεις γι'αυτες τις σχολες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trialos

Νεοφερμένος

Ο trialos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλησπέρα παιδιά!μπορει να μου πει κάποιος αν βγήκε η προκύρηξη για την αστυνομία?Πρέπει να κάνουμε δήλωση και στο τμήμα σωστά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιορδανης

Νεοφερμένος

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
η προκυρηξη για τις αστυνομικες σχολες ποτε ειναι
???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haris

Νεοφερμένος

Ο haris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλημέρα παιδιά, θα δηλώσω Ικάρων και ΣΤΥΑ. Μπορείτε να μου πείτε πόσα άτομα γνωρίζετε που θα δηλώσουν αυτές τις σχολές; Ρωτάω για να υπολογίσω τα των βάσεων. Ευχαριστώ για τη βοήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exousiasths2007

Νεοφερμένος

Ο exousiasths2007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Κοίτα αν δηλώσεις ικάρων ιπτάμενοι σε πληροφορώ οτι θα αντιμετωπίσεις μεγάλο ανταγωνισμό δηλώνουν αρκετοί και παιρνουν μονο 50 καθε χρονο ..... άμα δεν το έχεις άχτι να γίνεις πιλότος μην πας εκεί γιατι θα το μετανιώσεις ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εγώ από μικρός ήθελα να γίνω πιλότος. Ξέρετε εάν στον στρατό προσλαβάνουν Φυικούς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top