Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,823 εγγεγραμμένα μέλη και 2,410,426 μηνύματα σε 75,004 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 506 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι βαθμό πήρατε στο Απολυτήριο Λυκείου;

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε: στις 09:15, 26-05-06:

Εγω αποφοίτησα με βαθμό 12,9. Το <<ωραίο>> στην όλη υπόθεση είναι ότι στη πρώτη Γυμνασίου θεωρούμουν ''Αστέρι''. Είχα πάρει Βραβείο και Αριστείο, ενώ στη Β Γυμνασίου Αριστείο. Στη συνέχεια όμως, στο Λύκειο ''Ξεφούσκωσα'' σα ''Μπαλόνι''.

Να προσθέσω ότι δεν έδωσα με δέσμες, άλλά με το νέο σύστημα τότε και ο Βαθμός απολυτηρίου είναι αποτέλεσμα κυρίως των επιδόσεων στις πανελλήνιες. Με το βαθμό του Απολυτηρίου έμπαινες σε σχολή. Εσείς με τί βαθμό πήρατε το απολυτήριό σας ? (Όσοι το έχουν πάρει)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Crow_of_Darkness : 26-05-06 στις 09:20.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 09:19, 26-05-06:

Εγώ στην 1η Γυμνασίου έβγαλα 19+12/13
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ToSoDouLa

Νεοφερμένος

H ToSoDouLa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H ToSoDouLa έγραψε: στις 10:55, 26-05-06:

Εγώ για να είμαι ειλικρινής έχω ξεχάσει, ήταν πάντως αρκετά πάνω από 19, νομίζω 19,6
Κι εγώ με πανελλήνιες έδωσα αλλά με τον τρόπο που υπολογίζεται ο βαθμός Απολυτηρίου, οι βαθμοί στα πανελλαδικά μαθήματα δεν μετρούσαν περισσότερο από τα ενδοσχολικά, αλλα και έτσι να ήταν, πάλι τον ίδιο βαθμό θα είχα πάνω κάτω (ψώνιο!!!)
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 11:09, 26-05-06:

17,01 αν θυμάμαι καλά..έχουν περάσει και 11 χρόνια από τότε..
Στο γυμνάσιο ήμουν πολύ καλύτερη μαθήτρια, αλλά στο λύκειο ξεφούσκωσα και εγω Crow .
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 11:10, 26-05-06:

κάνα 19,5 πρέπει να χα βγάλει
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 11:13, 26-05-06:

16,7
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 11:13, 26-05-06:

Εγώ απολύθηκα το σωτήριο έτος 1997, οπότε το απολυτήριο ήταν ανεξάρτητο απο τις πανελλήνιες και είχα 18 & 6/11.
Πληροφοριακά αν σταθεί κανείς άτυχος και χάσει το απολυτήριο του(όπως η αφεντιά μου ) δεν μπορεί να βγάλει καινούργιο παρά μόνο αντιγραφο απολύσεως μετά απο βεβαίωση του Ειρηνοδικείου(ό,τι πιο γελοίο έχω κάνει στην ζωή μου να ορκιστώ στο Ευαγγέλιο ότι έχασα το απολυτήριο μου και να πληρώσω και δυο μάρτυρες (απο αυτούς που βρίσκονται στον προθάλαμο και είναι επαγγελματίες μάρτυρες που θα παραστούν με 10 ευρώ όταν κανείς άλλος γνωστός σου δεν μπορεί να είναι πρωί πρωί στο Ειρηνοδικείο και εσύ βιάζεσαι ).Οπότε χάστε την ταυτότητα σας είναι πιο εύκολο
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 11:15, 26-05-06:

19,5
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 11:16, 26-05-06:

18
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 11:18, 26-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
19,5
Ωραίος
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 11:55, 26-05-06:

19.7 η 19.8.. δεν θυμαμαι. Παντως ηταν και τα ενδοσχολικα που μας ανεβαζαν πιστευω (τουλαζιστον στη χρονια μου) Μορια ειχα περιπου 19.400 (εξαρταται και απο το πεδιο βεβαια)
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 12:05, 26-05-06:

εχουμε μεγαλη βλαστηση απο οτι βλεπω χωρις παρεξηγηση συγχαρητηρια
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Απόφοιτος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 12:13, 26-05-06:

δεν θυμαμαι, πανε αιωνες απο τοτε
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε: στις 12:30, 26-05-06:

Όλα τα σαϊνια εδώ μαζευτήκαμε!!!!!
Το απολυτήριο μου το πήρα με 19 και 8/11
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 13:29, 26-05-06:

δε θυμάμαι ρε... τι μου λέτε τώρα!
έχω τελειώσει το λύκειο πριν από.... Χ χρόνια
ήταν κάπου κοντά στο 15, ήμουν τότε με τις δέσμες, και βγήκα από την πρώτη δέσμη (φυσικομαθηματικό)
Παράθεση

cuto

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O cuto έγραψε: στις 14:14, 26-05-06:

εγω παλι με 17,2.παννεληνιες εβγαλα 15,6 ρε γμτ.στο 4ο πεδιο
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 14:17, 26-05-06:

εμένα μου δώσανε το απολυτήριο, τις καλύτερες ευχές για το πολυτεχνείο και μια γλάστρα.

19 + 10/12.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 14:48, 26-05-06:

19 και κάμποσα/13. Όχι ότι είχε σημασία, αφού έδωσα πανελλήνιες μετά.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 15:05, 26-05-06:

με έχει πιάσει η ζέστη....
σε θερμοκήπιο με φύτουκλες βρέθηκα?

Παράθεση

cuto

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O cuto έγραψε: στις 15:11, 26-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
εμένα μου δώσανε το απολυτήριο, τις καλύτερες ευχές για το πολυτεχνείο και μια γλάστρα.

19 + 10/12.

.....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Volkswagen Fan

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους