Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,044 εγγεγραμμένα μέλη και 2,411,745 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 238 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μαθηματικά: πού βρίσκεστε στην ύλη;

killbill

Δραστήριο Μέλος

Ο killbill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O killbill έγραψε: στις 15:55, 09-01-18:

Πού βρίσκεστε Μαθηματικά Προσανατολισμου Γ τάξης στο σχολείο;
Που στο φροντιστήριο ή ιδιαίτερο αν ξεκινήσατε προετοιμασία Σεπτέμβρη;
Που στο φροντιστήριο ή ιδιαίτερο αν ξεκινήσατε καλοκαίρι;

Πότε ολοκληρώνετε την ύλη στα Μαθηματικά στο φροντιστήριο αν ξεκινήσατε προετοιμασία Σεπτέμβρη;
Πότε αν καλοκαίρι;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,404 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 16:00, 09-01-18:

Θεωρημα rolle.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

XristosDim

Νεοφερμένος

Ο XristosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.

O XristosDim έγραψε: στις 20:44, 09-01-18:

Μόλις μπήκα ΘΜΤ ( Ιδιαίτερο)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

killbill

Δραστήριο Μέλος

Ο killbill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O killbill έγραψε: στις 21:41, 09-01-18:

Φροντιστήριο ή σχολείο;

Στο σχολείο είναι απρόβλεπτο το πότε θα τελειώσει η ύλη καθώς καθορίζεται από πολλούς παράγοντες (κατάληψη, εκδρομές, συνελεύσεις, απεργίες, εκλογές κλπ).
Σε φροντιστήριο (ή ιδιαίτερο) για κάποιον που ξεκίνησε προετοιμασία Σεπτέμβρη, πότε εκτιμάτε να ολοκληρωθεί η ύλη;
Παράθεση

Zenmerk

Νεοφερμένος

Ο Zenmerk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Zenmerk έγραψε: στις 22:22, 09-01-18:

Σχολείο είμαστε κανονες παραγωγησης. Στο φροντ με προετοιμασία απο το καλοκαιρι στο επομενο μαθημα θα μπούμε ολοκληρωματα
Παράθεση

KamilGR

Νεοφερμένος

Ο KamilGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O KamilGR έγραψε: στις 15:34, 10-01-18:

Θερινη προετοιμασία εκανα στο φροντιστήριο αλλα απο τον Σεπτέμβριο αλλαξα σε ιδιαίτερα. Ειμαι ασυμπτωτες και μπαινω οπου ναναι ολοκληρωματα

Αλλα η υλη εξαρτάται απο πολλα πραγματα. Ποσο εμβαθυνεις σε καθε κεφαλαιο , ποσο διαβαζεις εσυ (ή το τμημα αν είσαι σε φροντιστήριο) , το προγραμμα του καθε καθηγητη..διαφοροι παραγοντες
Παράθεση

Marjoriee26 (Μάρτζι)

Φοιτητής

H Μάρτζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνών Ήχου & Εικόνας (ΑΕΙ/Κέρκυρα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.

H Marjoriee26 Ντον γουόρι μπη χάπι (ντεπόν);) έγραψε: στις 13:09, 15-01-18:

εγω ξεκινησα ιδιαιτερα την 28η οκτωβριου και ειμαι συνεχεια συναρτησεις σε συνδυασμο με τις παραγωγουσ ( Not bad)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενικό Πού βρίσκεστε στην ύλη; - Από johngreek_mad
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ανθρωπιστικών Σπουδών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-02-10 στις 16:13.
    • Γενικό Πού βρίσκεστε στην ύλη; - Από Iliaso
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Α' Λυκείου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-09 στις 16:25.
    • Φυσική Πού βρίσκεστε στην ύλη; - Από heracliulas
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-03-09 στις 23:38.
    • Κ. & Π. Αγωγή Πού βρίσκεστε στην ύλη; - Από Jfire
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-03-09 στις 16:40.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα