Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,263 εγγεγραμμένα μέλη και 2,391,834 μηνύματα σε 74,192 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 324 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μαθιουδάκης ή Πενέσης;

Panos_98

Νεοφερμένος

Ο Panos_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Panos_98 έγραψε στις 15:16, 30-12-17:

Καλησπερα,ειμαι καινουργιος και θα ηθελα να ρωτησω κατι...Εχω βοηθηματα για τη φυσικη Γ λυκειου και του Πενεση αλλα και του Μαθιουδακη.Οσους ρωταω μου λενε αλλοι το πρωτο και αλλοι το δευτερο.Εσεις ποιο εχετε να μου προτεινετε που να καλυπτει ολες τις μεθοδολογιες και κατηγοριες των ασκησεων;;Ευχαριστω εκ των προτερων...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γατόπαρδος.

Φοιτητής

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 603 μηνύματα.

O Γατόπαρδος. έγραψε στις 18:07, 30-12-17:

Πενεσης με διαφορα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lancelot

Δραστήριο Μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 371 μηνύματα.

O Lancelot έγραψε στις 18:55, 30-12-17:

Μαθιουδακης και οι 3 τομοι φοβεροι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Euniki_98

Νεοφερμένος

H Euniki_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Euniki_98 έγραψε στις 01:29, 31-12-17:

Γιατι Πένεσης παιδια;
Παράθεση

Marjoriee26 (Μάρτζι)

Φοιτητής

H Μάρτζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνών Ήχου & Εικόνας (ΑΕΙ/Κέρκυρα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H Marjoriee26 Ντον γουόρι μπη χάπι (ντεπόν);) έγραψε στις 11:38, 31-12-17:

εγώ προσωπικά πιστεύω οτι ο μαθιουδάκης με την σωστή διαχείρηση των ασκήσεών του έχει πολλές πιθανότητες ο μαθητής να γράψει πάνω απο 90
εγω προσωπικά δεν πολυ προτιμώ της ελληνοεκδοτικής γιατί ξεφεύγει (θεωρώ) απο το νόημα του μαθήματος
Παράθεση

Panos_98

Νεοφερμένος

Ο Panos_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Panos_98 έγραψε στις 12:23, 31-12-17:

Απλως του πενεση-σινοδινου εχει ξεχωριστα τη μεθοδολογια ενω των μαθιουδαλη-παναγιωτακοπουλου δεν τη λεει ξεχωριστα...Σαν ασκησεις ποιο σε προετοιμαζει καλυτερα με μεγαλυτερη ποικιλια;;Επισης εχω 2 τευχη στον μαθιουδακη οχι 3
Παράθεση

Lancelot

Δραστήριο Μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 371 μηνύματα.

O Lancelot έγραψε στις 12:31, 31-12-17:

To 3 τευχος ειναι τα ρευστα.

Νομιζω οτι του μαθιουδακη τοσο στο στερεο οσο και στα κυματα σε προετοιμαζει καταλληλα και εχει παρα πολλες ασκησεις. Εγω δεν χρειαστηκα να κανω τιποτα αλλο εκτος απο μαθιουδακη και θεματα πανελλαδικων
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos_98

Νεοφερμένος

O Panos_98 έγραψε στις 12:40, 31-12-17:

Lancelot εχω τις πιο προσφατες εκδοσεις και οι τομοι ειναι 2.Στον πρωτο εχει ταλαντωσεις,κυματα,κρουσεις,doppler και στον β' εχει ρευστα και στερεο.Αν επιτρεπεται τι βαθμο εγραψες στις πανελλαδικες και ελυσες ολες τις ασκησεις ή αυτες που προτεινει;;
Παράθεση

Lancelot

Δραστήριο Μέλος

O Lancelot έγραψε στις 13:23, 31-12-17:

εγραψα 19,4 και ελυσα αυτες που προτεινει συν καποιες που μ αρεσαν οπως επισης και τα λυμενα παραδειγματα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos_98

Νεοφερμένος

O Panos_98 έγραψε στις 13:45, 31-12-17:

Μια χαρα,εγω στοχευω σε 16+,οποτε θα ακολουθησω το παραδειγμα σου...Στα αλλα μαθηματα τι βοηθηματα ειχες;;;
Παράθεση

Lancelot

Δραστήριο Μέλος

O Lancelot έγραψε στις 14:30, 31-12-17:

εισαι επιστημες υγειας ή θετικων επιστημων ;
Παράθεση

Panos_98

Νεοφερμένος

O Panos_98 έγραψε στις 14:33, 31-12-17:

Θετικων,θελω στρατιωτικες σχολες
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,217 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 15:39, 31-12-17:

Αρχική Δημοσίευση από Panos_98
Lancelot εχω τις πιο προσφατες εκδοσεις και οι τομοι ειναι 2.Στον πρωτο εχει ταλαντωσεις,κυματα,κρουσεις,doppler και στον β' εχει ρευστα και στερεο.Αν επιτρεπεται τι βαθμο εγραψες στις πανελλαδικες και ελυσες ολες τις ασκησεις ή αυτες που προτεινει;;
Πρακτικα ο 3ος τομος πλεον ειναι τα θεματα επαναληψης του Παναγιωτακοπουλου (Ο παναγιωτακοπουλος και ο μαθιουδακης μαζι τα γραφανε)
Παράθεση

Panos_98

Νεοφερμένος

O Panos_98 έγραψε στις 17:05, 31-12-17:

Ναι το εχω και το επαναληπτικο...
Παράθεση

#LoveMaths (Δημήτρης)

iSchool Moderator

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.

O #LoveMaths #NTUAWannaKnow? έγραψε στις 21:01, 31-12-17:

Εγώ είχα του Μαθιουδάκη. Πρόκειται για εξαιρετικά βοηθήματα!
Αρκεί να τα δουλέψεις εσύ μόνος σου.
Παιδιά, δεν είναι το βοήθημα το θέμα.

Το ζήτημα είναι να βοηθήσεις εσύ τον εαυτό σου.
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,217 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 21:12, 31-12-17:

Αρχική Δημοσίευση από #LoveMaths
Εγώ είχα του Μαθιουδάκη. Πρόκειται για εξαιρετικά βοηθήματα!
Αρκεί να τα δουλέψεις εσύ μόνος σου.
Παιδιά, δεν είναι το βοήθημα το θέμα.

Το ζήτημα είναι να βοηθήσεις εσύ τον εαυτό σου.
Εννοειται.Το βοηθημα ειναι η αρχη εσυ θα την κανεις την δουλεια οχι ο συγγραφεας
Παράθεση

Panos_98

Νεοφερμένος

O Panos_98 έγραψε στις 21:41, 31-12-17:

Παιδια συμφωνω απολυτα,απλα ηθελα να ξερω με ποιο προτεινετε να δουλεψω...Στα υπολοιπα μαθηματα τι ειχατε;;;
Παράθεση

KamilGR

Νεοφερμένος

Ο KamilGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O KamilGR έγραψε στις 15:37, 10-01-18:

Και εγω προσωπικα θεωρώ μαθιουδακη-παναγιωτσκοπουλο τρομερα βοηθηματα. Μαθηματικα εχω του παπαδακη (του μπαρλα προσωπικα τα βρηκα ανουσια) και χημεια εχω σαλτερη
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους