[27/5/2015] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον

[27/5/2015] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 38)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 25 65.8%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 10 26.3%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 1 2.6%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 2 5.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.

Επειδή ο σκοπός αυτού του θέματος είναι ο παραπάνω, καλό θα ήταν το θέμα Πανελλήνιες 2015, να μην επιβαρύνεται με τέτοιου είδους σχόλια... :)

Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικά εξεταζόμενα μαθήματα.

Το θέμα θα παραμείνει κλειστό και θα ξεκλειδωθεί αύριο το πρωί.

Καλή επιτυχία! :D


Θέματα!

Απαντήσεις


Προηγούμενα μαθήματα:
[18/5/2015] Νεοελληνική Γλώσσα
[20/5/2015] Ιστορία Γενικής Παιδείας
[20/5/2015] Μαθηματικά Γενικής Παιδείας
[20/5/2015] Φυσική Γενικής Παιδείας
[20/5/2015] Βιολογία Γενικής Παιδείας
[22/5/2015] Βιολογία Κατεύθυνσης
[22/5/2015] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων
[22/5/2015] Χημεία - Βιοχημεία
[22/5/2015] Νεοελληνική Λογοτεχνία
[25/5/2015] Αρχαία Ελληνικά Κατεύθυνσης
[25/5/2015] Μαθηματικά Κατεύθυνσης



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Το θέμα ξεκλειδώθηκε!
Στο αρχικό post του θέματος θα ανέβουν τα θέματα που έπεσαν σήμερα και μερικές προτεινόμενες λύσεις που θα κυκλοφορήσουν στο ίντερνετ.
Καλή επιτυχία σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Έχω απορία ως προς το τι θα πέσει :P
Είμαι σε ετοιμότητα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Έχω απορία ως προς το τι θα πέσει :P
Είμαι σε ετοιμότητα :)

Εγώ προβλέπω δυσκολα... Μέχρι στιγμής η τεχνολογική μονη της δεν εχει χτυπηθεί .. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παύλο, έχει χτυπηθεί με τα Μαθηματικά Κατεύθυνσης + τα επιλογής :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Παύλο, έχει χτυπηθεί με τα Μαθηματικά Κατεύθυνσης + τα επιλογής :)

Είπα μόνη της :redface:

Μαθηματικα κατευθυνσης εχει και η θετικη και το επιλογης ειναι αλλη φαση...

Περισσοτερο εννοω λογω ΑΟΔΕ , που εκείνη την μέρα στα υπόλοιπα έγινε σφαγή (από όσα διάβασα)... Οπότε που μένει να χτυπήσουν?
Αλλά αν σκεφτεις και στα επιλογης τα μαθ γεν που με τη λογικη τα επιλεγουν κατα βαση μαθητες της τεχνολογικης ηταν πιο νορμαλ απο οτι η βιολογια ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Είπα μόνη της :redface:

Μαθηματικα κατευθυνσης εχει και η θετικη και το επιλογης ειναι αλλη φαση...

Περισσοτερο εννοω λογω ΑΟΔΕ , που εκείνη την μέρα στα υπόλοιπα έγινε σφαγή (από όσα διάβασα)... Οπότε που μένει να χτυπήσουν?
Αλλά αν σκεφτεις και στα επιλογης τα μαθ γεν που με τη λογικη τα επιλεγουν κατα βαση μαθητες της τεχνολογικης ηταν πιο νορμαλ απο οτι η βιολογια ..

Α,οκ!
Εγώ προβλέπω να σου πω την αλήθεια, διαβαθμισμένης δυσκολίας και ενδιαφέροντα θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Α,οκ!
Εγώ προβλέπω να σου πω την αλήθεια, διαβαθμισμένης δυσκολίας και ενδιαφέροντα θέματα.

Μακάρι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teronimo

Νεοφερμένος

Ο lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
γιατί έχουν αργήσει τόσο πολύ σήμερα να τα βγάλουν;;; ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
γιατί έχουν αργήσει τόσο πολύ σήμερα να τα βγάλουν;;; ....

Ελληνικό δημόσιο :clapup:

https://www.minedu.gov.gr/publications/docs2015/EXETASEIS-2015/them_plir_kat_c_hmer_no_150527.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εμπνευσμένο από τη Eurovision το τεταρτο θεμα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpinikh

Νεοφερμένος

Η Elpinikh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Σα θέμα ποιο σας φαίνεται πιο εύκολο-βατό για τους μαθητές?Το Γ ή το Δ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Γενικότερα , ευκολάκια τα θέματα .. Όπως τα πέρασα σιγα σιγα , δεν ειδα να κολλάω πουθενά.. Ενταξει Γ και Δ θεμα δεν τα ελυσα ολοκληρα αλλα τα βασικα σημεια και τα υπολοιπα τρεχοντας τα στο μυαλο .. Να τα λυσουν αλλοι , εμεις δεν ειμαστε για τετοια τωρα :P :P

Σα θέμα ποιο σας φαίνεται πιο εύκολο-βατό για τους μαθητές?Το Γ ή το Δ?

Το Γ δεν εχει κατι το ιδιαιτερο , οποτε θα διαλεγα αυτο ... Ουσιαστικα θελαν να βαλουν υποπρογραμμα , αλλα ενταξει , το ερωτημα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο ... Ένα κλασσικό επιλογης ειναι , νομίζω θα ειναι υπερδουλεμένο απο τα παιδια.

Καλα 8 μοναδες να κανεις το υποπρογραμμα? Πολλες δεν ειναι?

Το Δ ειναι πιο συνδιαστικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Elpinikh

Νεοφερμένος

Η Elpinikh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Γενικότερα , ευκολάκια τα θέματα .. Όπως τα πέρασα σιγα σιγα , δεν ειδα να κολλάω πουθενά.. Ενταξει Γ και Δ θεμα δεν τα ελυσα ολοκληρα αλλα τα βασικα σημεια και τα υπολοιπα τρεχοντας τα στο μυαλο .. Να τα λυσουν αλλοι , εμεις δεν ειμαστε για τετοια τωρα :P :P



Το Γ δεν εχει κατι το ιδιαιτερο , οποτε θα διαλεγα αυτο ... Ουσιαστικα θελαν να βαλουν υποπρογραμμα , αλλα ενταξει , το ερωτημα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο ... Ένα κλασσικό επιλογης ειναι , νομίζω θα ειναι υπερδουλεμένο απο τα παιδια.

Καλα 8 μοναδες να κανεις το υποπρογραμμα? Πολλες δεν ειναι?

Το Δ ειναι πιο συνδιαστικο

Μακάρι..τι να πω.Εγώ δε καταλαβαίνω και πολλά,θα περιμένω τις λύσεις :worry:
Ελπίζω πάντως να πιάνεται σχετικά εύκολα το 12-13...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foto13

Νεοφερμένος

Η foto13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεία σας, μήπως από το πρώτο θέμα αγνοούνται 2 μονάδες? τις χάσανε? στο Α3 λένε 6 και δίνουν 4. Βλέπω κάτι λάθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Ελπίζω πάντως να πιάνεται σχετικά εύκολα το 12-13...

Γι διαβασμένο μαθητη? Με κλειστα ματια ... Τουλάχιστο έτσι τα βλέπω εγώ τα θέματα , τι να σας πω...:redface:

Γεία σας, μήπως από το πρώτο θέμα αγνοούνται 2 μονάδες? τις χάσανε? στο Α3 λένε 6 και δίνουν 4. Βλέπω κάτι λάθος?

Στο Α3.α. δινει 2 μοναδες για τους δεικτες που απαιτουνται για υλοποιηση ουρας σε μονοδιαστατο και 2 μοναδες για το τι δειχνει ο καθε δεικτης ...
Συνεπως 4 μοναδες , και 2 το Α3.β. ... Καλα γραφει 6 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpinikh

Νεοφερμένος

Η Elpinikh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Γι διαβασμένο μαθητη? Με κλειστα ματια ... Τουλάχιστο έτσι τα βλέπω εγώ τα θέματα , τι να σας πω...:redface:
Άντε μακάρι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinkman

Νεοφερμένος

Ο Pinkman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Αρκετα ευκολα για να δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Και εμενα με μια πρωτη ματια φυσιολογικά μου φαίνονται γενικά. Ξερω οτι πολλοί ζορίζονται στα υποπρογράμματα βεβαια. Αλλα το γ κατα τα αλλα φαινεται φυσιολογικό και το Δ δεν εχει κατι περιεργο. Με μια πρωτη ματια επαναλαμβάνω,για να μην παρεξηγηθώ :P Προφανώς και τα βλεπω με την ησυχια μου και δεν ειμαι στη θέση των υποψηφίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τα θέματα Β, Γ, Δ είναι πολύ βασικά. Αν κάτι ήθελε λίγη σκέψη αυτό είναι το Β2 κατά τ' άλλα τα Γ και Δ είναι εύκολα για όσους ασχολήθηκαν και για όσους θέλουν σχολή που να έχει σχέση με πληροφορική και τα συναφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top