[Πανελλήνιες 2015] Ποια σχολή στοχεύετε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tolis_97

Νεοφερμένος

Ο Tolis_97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σε αυτη τη συζητηση μπορειτε να εκφρασετε τις αποψεις σας ελευθερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ (έτσι λέω τώρα :Ρ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λοιπόν

Νεοφερμένος

Η λοιπόν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Δεν είμαι σίγουρη, μάλλον νομική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Ιστορίας&Αρχαιολογίας και Ψυχολογία ΑΠΘ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μη μας αγχώνετε από τώρα ρε παιδιά!! Εγώ πάντως, όπως το σκέφτομαι ή για ΗΜΜΥ ΕΜΠ ή αν δεν κάτσει, CEID Πάτρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Επιτέλους!!Δεν είμαι η μόνη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
HMMY ή Ψηφιακών συστημάτων στοχεύω εγώ πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Σημείωση Συντονιστή:
Μια και άνοιξε το θέμα της Θερινής Προετοιμασίας για τις πανελλήνιες του 2015 το σωστό είναι να ανοίξει και αυτό το θέμα.
Καλή σας επιτυχία παιδιά και μακάρι να βρεθείτε στις σχολές των ονείρων σας. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ακομα δεν ξερω μιας και δεν ειμαι σιγουρος για κατευθυνση αλλα μου αρεσει πολυ ο μηχανολογος μηχανικος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Αρχιτεκτονική ΑΠΘ αλλιώς Βόλο ή Κρήτη..Θα δούμε.
Μετά Γραφιστική Αθήνα και βλέπουμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Γλώσσας, Φιλολογίας και Πολιτισμού των Παρευξείνιων Χωρών ΔΠΘ Κομοτηνή
Σλαβικών Σπουδών ΕΚΠΑ
Θεολογία ΑΠΘ και ΕΚΠΑ
Παιδαγωγικό ΔΠΘ Αλεξ/πολη, ΑΠΘ και ΕΚΠΑ
Κοινωνιολογία Πάντειο

αυτά τα ολίγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MsBonita31

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariah αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Ναυτιλιακα ΠΑΠΕΙ :inlove:
Με αγχωνετε ομως και δεν πρεπει σε τετοια ηλικια που ειμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki G.

Νεοφερμένος

Η Aggeliki G. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Καλή ερώτηση :hmm: είμαι ανάμεσα σε δύο ακόμα, δεν έχω κατασταλάξει :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Ιατρική Ιωαννίνων ή αν δεν την φτάσω σκέφτομαι τίποτα που να έχει να κάνει με υπολογιστές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Ιατρική Ιωαννίνων ή αν δεν την φτάσω σκέφτομαι τίποτα που να έχει να κάνει με υπολογιστές...

Ιατρικη Ιωαννιων μονο ; Μενεις Ιωαννινα ;


Εγω θελω Ιατρικη ΑΠΘ, μετα Κρητης και τελος Αλεξανδρουπολης. Αν δεν περασω σε καμια απ αυτες, το εξωτερικο ειναι μονοδρομος. Πανελλαδικες δεν ξαναδινω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Μάλλον θα προσπαθήσω να περάσω ΗΜΜΥ ΑΠΘ. Ελπίζω να μην ανέβουν πολύ οι βάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Μηχανολόγους ή Φυσικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Ιατρικη Ιωαννιων μονο ; Μενεις Ιωαννινα ;

όχι αλλά έχω την αδερφή μου που σπουδάσει στα Γιάννενα(ιατρική) και για αυτό θέλω συγκεκριμένα εκεί.
η αν δεν φτάσω Γιάννενα να πάω σε κάποια άλλη πόλη με λιγότερα μόρια και αλλάζω το επόμενο 6μηνο πόλη :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Δεν έχω κατασταλάξει ακόμα :(
Είμαι ανάμεσα σε ιατρική, φαρμακευτική, βιολογικό και χημικό και πραγματικά μου αρέσουν όλα το ίδιο. Βεβαίως οι γονείς μου με προτρεπουν για ιατρική... αλλά εγώ δεν έχω αποφασίσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
ceid πατρας,αγρονομων και τοπογραφων μηχανικων και ναυτιλιλιακα παπει.Δυστηχως θα ξαναδωσω αλλα θα παω με αυτοπεποιθηση αυτη τη φορα.Δυστηχως θα ξαναδωδω.Καλη μας επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top