Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,040 εγγεγραμμένα μέλη και 2,416,967 μηνύματα σε 75,383 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 531 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς να της δείξω πως δεν τη θέλω;

Manos_am (Εμμανουήλ)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Εμμανουήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O Manos_am Το θεμα είναι ότι δεν υπάρχει νουνέχεια έγραψε: στις 20:23, 14-10-12:

Παιδάκια μου κατ'αρχάς είμαι 15. Με έκανε add στο facebook μία κοπέλα μικρότερη από μένα (αυτή β΄γυμνασίου εγώ ά λυκείου) χωρίς να γνωριζόμαστε πιο πρίν και μιλάμε στο τσατ. Έχω καταλάβει οτι ψιλογαργαλιέται για μένα γτ στέλνει όλη την ώρα καρδούλες, λέει οτι είμαι όμορφος και τέτοια και τις προάλλες ήρθε στο σχολείο μου να με δεί και να γνωριστούμε από κοντά, παρόλο που αυτό δεν έγινε γιατί έλειπα εκείνη τη μέρα. Μου έχουν πει πως είναι πολύ καλή κοπέλα αλλά δε νομίζω πως μπορώ να τη δω αλλιώς...Έχει κανένας καμια ιδέα για το πώς να της δείξω οτι τη βλέπω μόνο φιλικά;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Φοιτητής

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,302 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 20:34, 14-10-12:

Εμ ναι.Πρώτον μη της κόβεις τα φτερά,γιατί θα κολλήσει και θα μπλέξεις.Απλώς πες της οτι έχεις κοπέλα και γενικά πέτα της τέτοια υποννοούμενα (Βγαίνω γιατί θα βγω με τη κοπέλα μου κτλ) μπας και της κοπεί λιγάκι η όρεξη.Αν σου πει οτι σε θέλει,πες της οτι την βλέπεις φιλικά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,170 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε: στις 20:38, 14-10-12:

Πες της ειμαι GAY
24 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

youhou (takis)

Δραστήριο Μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

O youhou έγραψε: στις 20:39, 14-10-12:

Πες της:
Είσαι τόσο όμορφη κάθε μέρα ή κάνεις εξάσκηση;

ή ακομα καλυτερα

Έχεις κουραστεί καθόλου; Επειδή έτρεχες διαρκώς μέσα στην σκέψη μου.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hurricane (supergirl)

Φοιτητής

H supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,147 μηνύματα.

H hurricane έγραψε: στις 20:40, 14-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
πες της οτι την βλέπεις φιλικά.
ό,τι δεν θέλει να ακούσει ένα κορίτσι. ή άντρας.

όχι έτσι απότομα παιδιά, απλά άσε τον άλλο να ξενερώσει...

(αλλά δεν θέλω να δίνω τέτοιες συμβουλές. δε μ'αρέσει.)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro che 7 (Αλέξανδρος)

Φοιτητής

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 1,707 μηνύματα.

O Alejandro che 7 έγραψε: στις 20:40, 14-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από youhou
Πες της:
Είσαι τόσο όμορφη κάθε μέρα ή κάνεις εξάσκηση;

ή ακομα καλυτερα

Έχεις κουραστεί καθόλου; Επειδή έτρεχες διαρκώς μέσα στην σκέψη μου.
και έτσι θα της δείξει ότι δεν τη θέλει
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Πτυχιούχος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,690 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 20:41, 14-10-12:

Δεν πάμε καλα σ αυτο το φόρουμ. Ο ένας δεν μπορεί να βρει γκόμενα και ανοίγει θέμα "πως να της το πω" στον άλλο του την πέφτει γκόμενα και ανοίγει θέμα "πως να της ρίξω χ" .... Πριν λυσουμε το θέμα σου, πάνε στο άλλο τοπικ και γράψε στο παιδί τι έκανες γιά να σε θέλει :-)
15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 20:42, 14-10-12:

Διέγραψε την από το facebook.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

youhou (takis)

Δραστήριο Μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

O youhou έγραψε: στις 20:42, 14-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandro che 7
και έτσι θα της δείξει ότι δεν τη θέλει
ρε παιδαρε, ξερεις καμια που να τσιμπαγε με τετοιες πιπες?
Παράθεση

Alejandro che 7 (Αλέξανδρος)

Φοιτητής

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 1,707 μηνύματα.

O Alejandro che 7 έγραψε: στις 20:45, 14-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από youhou
ρε παιδαρε, ξερεις καμια που να τσιμπαγε με τετοιες πιπες?
σωστοστ τώρα έπιασα το σκεπτικο σου
Παράθεση

Xaris SSSS

Φοιτητής

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε: στις 20:48, 14-10-12:

Πες της:

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 20:52, 14-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Manos_am
Παιδάκια μου κατ'αρχάς είμαι 15. Με έκανε add στο facebook μία κοπέλα μικρότερη από μένα (αυτή β΄γυμνασίου εγώ ά λυκείου) χωρίς να γνωριζόμαστε πιο πρίν και μιλάμε στο τσατ. Έχω καταλάβει οτι ψιλογαργαλιέται για μένα γτ στέλνει όλη την ώρα καρδούλες, λέει οτι είμαι όμορφος και τέτοια και τις προάλλες ήρθε στο σχολείο μου να με δεί και να γνωριστούμε από κοντά, παρόλο που αυτό δεν έγινε γιατί έλειπα εκείνη τη μέρα. Μου έχουν πει πως είναι πολύ καλή κοπέλα αλλά δε νομίζω πως μπορώ να τη δω αλλιώς...Έχει κανένας καμια ιδέα για το πώς να της δείξω οτι τη βλέπω μόνο φιλικά;
Μια χαρα ρε ειναι το κοριτσι,παρτην,τι σημαινει ''δεν την θελω''?
Μετα θα ψαχνεις,και θα κανεις συνδρομη στο youp0rn
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Φοιτητής

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,302 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 20:55, 14-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από hurricane
ό,τι δεν θέλει να ακούσει ένα κορίτσι. ή άντρας.
Εγώ πάντως θα προτιμούσα να μου πουν οτι με βλέπουν φιλικά παρα οτι δε με θέλουν.
Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
Μετα θα ψαχνεις,και θα κανεις συνδρομη στο youp0rn
Σαν εσένα καλήν ώρα
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε: στις 21:58, 14-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Διέγραψε την από το facebook.
χαχα γρηγορο απλο και ανωδυνο
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Φοιτητής

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 13:56, 15-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από NikoTexXx
χαχα γρηγορο απλο και ανωδυνο

Και μετά θα τον ψάχνει να του ζητήσει και το λόγο
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,826 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 14:01, 15-10-12:

Απλά την αποφεύγεις.
Δεν της μιλάς πολύ, ή αν το κάνεις μίλα κοφτά και απότομα.

Στη τελική της ζητάς συμβουλή για την Αννούλα που τη γουστάρεις.
Ε, εκεί θα ξενερώσει δε παίζει.
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,536 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 14:03, 15-10-12:

Απλο, της λες την αληθεια και δεν εχεις τραβαλια.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,826 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 14:06, 15-10-12:

Ρε ποια αλήθεια;
Λίγα κομπλιμέντα του' χει κάνει, δε του ' χει πει "πεθαίνω για σένα θέλω να γίνεις το αγόρι μου".
Αν της πει "δε σε βλέπω έτσι, αλλά σαν φίλη" θα το πάρει πάνω της η άλλη και θα πει "δε καταλαβαίνω τι λες.".

Γυναίκες. Άντρες.
Παράθεση

silverdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O silverdog έγραψε: στις 14:22, 15-10-12:

αστην να σε φλερταρει ειναι και διασκεδαστικο το φλερτ δεν κανει κακο
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,536 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 14:27, 15-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Ρε ποια αλήθεια;
Λίγα κομπλιμέντα του' χει κάνει, δε του ' χει πει "πεθαίνω για σένα θέλω να γίνεις το αγόρι μου".
Αν της πει "δε σε βλέπω έτσι, αλλά σαν φίλη" θα το πάρει πάνω της η άλλη και θα πει "δε καταλαβαίνω τι λες.".

Γυναίκες. Άντρες.
Αν δει οτι ο σκοπος της ειναι κατι παραπανω απο φιλικο τοτε να της πει δεν σε βλεπω ερωτικα για να τελειωνει.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος