Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 157 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς να της δείξω πως δεν τη θέλω;

Manos_am (Εμμανουήλ)

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη Manos_am
Ο Εμμανουήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O Manos_am Το θεμα είναι ότι δεν υπάρχει νουνέχεια έγραψε στις 20:23, 14-10-12:

Παιδάκια μου κατ'αρχάς είμαι 15. Με έκανε add στο facebook μία κοπέλα μικρότερη από μένα (αυτή β΄γυμνασίου εγώ ά λυκείου) χωρίς να γνωριζόμαστε πιο πρίν και μιλάμε στο τσατ. Έχω καταλάβει οτι ψιλογαργαλιέται για μένα γτ στέλνει όλη την ώρα καρδούλες, λέει οτι είμαι όμορφος και τέτοια και τις προάλλες ήρθε στο σχολείο μου να με δεί και να γνωριστούμε από κοντά, παρόλο που αυτό δεν έγινε γιατί έλειπα εκείνη τη μέρα. Μου έχουν πει πως είναι πολύ καλή κοπέλα αλλά δε νομίζω πως μπορώ να τη δω αλλιώς...Έχει κανένας καμια ιδέα για το πώς να της δείξω οτι τη βλέπω μόνο φιλικά;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 20:34, 14-10-12:

Εμ ναι.Πρώτον μη της κόβεις τα φτερά,γιατί θα κολλήσει και θα μπλέξεις.Απλώς πες της οτι έχεις κοπέλα και γενικά πέτα της τέτοια υποννοούμενα (Βγαίνω γιατί θα βγω με τη κοπέλα μου κτλ) μπας και της κοπεί λιγάκι η όρεξη.Αν σου πει οτι σε θέλει,πες της οτι την βλέπεις φιλικά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 20:38, 14-10-12:

Πες της ειμαι GAY
24 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

youhou (takis)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη youhou
Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

O youhou έγραψε στις 20:39, 14-10-12:

Πες της:
Είσαι τόσο όμορφη κάθε μέρα ή κάνεις εξάσκηση;

ή ακομα καλυτερα

Έχεις κουραστεί καθόλου; Επειδή έτρεχες διαρκώς μέσα στην σκέψη μου.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hurricane (supergirl)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη hurricane
H supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,150 μηνύματα.

H hurricane έγραψε στις 20:40, 14-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
πες της οτι την βλέπεις φιλικά.
ό,τι δεν θέλει να ακούσει ένα κορίτσι. ή άντρας.

όχι έτσι απότομα παιδιά, απλά άσε τον άλλο να ξενερώσει...

(αλλά δεν θέλω να δίνω τέτοιες συμβουλές. δε μ'αρέσει.)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro che 7 (Αλέξανδρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alejandro che 7
Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 1,712 μηνύματα.

O Alejandro che 7 έγραψε στις 20:40, 14-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από youhou
Πες της:
Είσαι τόσο όμορφη κάθε μέρα ή κάνεις εξάσκηση;

ή ακομα καλυτερα

Έχεις κουραστεί καθόλου; Επειδή έτρεχες διαρκώς μέσα στην σκέψη μου.
και έτσι θα της δείξει ότι δεν τη θέλει
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,637 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 20:41, 14-10-12:

Δεν πάμε καλα σ αυτο το φόρουμ. Ο ένας δεν μπορεί να βρει γκόμενα και ανοίγει θέμα "πως να της το πω" στον άλλο του την πέφτει γκόμενα και ανοίγει θέμα "πως να της ρίξω χ" .... Πριν λυσουμε το θέμα σου, πάνε στο άλλο τοπικ και γράψε στο παιδί τι έκανες γιά να σε θέλει :-)
15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 20:42, 14-10-12:

Διέγραψε την από το facebook.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

youhou (takis)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη youhou
Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

O youhou έγραψε στις 20:42, 14-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandro che 7
και έτσι θα της δείξει ότι δεν τη θέλει
ρε παιδαρε, ξερεις καμια που να τσιμπαγε με τετοιες πιπες?
Παράθεση

Alejandro che 7 (Αλέξανδρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alejandro che 7
Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 1,712 μηνύματα.

O Alejandro che 7 έγραψε στις 20:45, 14-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από youhou
ρε παιδαρε, ξερεις καμια που να τσιμπαγε με τετοιες πιπες?
σωστοστ τώρα έπιασα το σκεπτικο σου
Παράθεση

Xaris SSSS

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 20:48, 14-10-12:

Πες της:

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη DrHouse
Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,370 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 20:52, 14-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Manos_am
Παιδάκια μου κατ'αρχάς είμαι 15. Με έκανε add στο facebook μία κοπέλα μικρότερη από μένα (αυτή β΄γυμνασίου εγώ ά λυκείου) χωρίς να γνωριζόμαστε πιο πρίν και μιλάμε στο τσατ. Έχω καταλάβει οτι ψιλογαργαλιέται για μένα γτ στέλνει όλη την ώρα καρδούλες, λέει οτι είμαι όμορφος και τέτοια και τις προάλλες ήρθε στο σχολείο μου να με δεί και να γνωριστούμε από κοντά, παρόλο που αυτό δεν έγινε γιατί έλειπα εκείνη τη μέρα. Μου έχουν πει πως είναι πολύ καλή κοπέλα αλλά δε νομίζω πως μπορώ να τη δω αλλιώς...Έχει κανένας καμια ιδέα για το πώς να της δείξω οτι τη βλέπω μόνο φιλικά;
Μια χαρα ρε ειναι το κοριτσι,παρτην,τι σημαινει ''δεν την θελω''?
Μετα θα ψαχνεις,και θα κανεις συνδρομη στο youp0rn
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Φοιτητής

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 20:55, 14-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από hurricane
Εγώ πάντως θα προτιμούσα να μου πουν οτι με βλέπουν φιλικά παρα οτι δε με θέλουν.
Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
Μετα θα ψαχνεις,και θα κανεις συνδρομη στο youp0rn
Σαν εσένα καλήν ώρα
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη NikoTexXx
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,451 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε στις 21:58, 14-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Διέγραψε την από το facebook.
χαχα γρηγορο απλο και ανωδυνο
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Φοιτητής

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 13:56, 15-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από NikoTexXx
χαχα γρηγορο απλο και ανωδυνο

Και μετά θα τον ψάχνει να του ζητήσει και το λόγο
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 14:01, 15-10-12:

Απλά την αποφεύγεις.
Δεν της μιλάς πολύ, ή αν το κάνεις μίλα κοφτά και απότομα.

Στη τελική της ζητάς συμβουλή για την Αννούλα που τη γουστάρεις.
Ε, εκεί θα ξενερώσει δε παίζει.
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 14:03, 15-10-12:

Απλο, της λες την αληθεια και δεν εχεις τραβαλια.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 14:06, 15-10-12:

Ρε ποια αλήθεια;
Λίγα κομπλιμέντα του' χει κάνει, δε του ' χει πει "πεθαίνω για σένα θέλω να γίνεις το αγόρι μου".
Αν της πει "δε σε βλέπω έτσι, αλλά σαν φίλη" θα το πάρει πάνω της η άλλη και θα πει "δε καταλαβαίνω τι λες.".

Γυναίκες. Άντρες.
Παράθεση

silverdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη silverdog
Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 374 μηνύματα.

O silverdog έγραψε στις 14:22, 15-10-12:

αστην να σε φλερταρει ειναι και διασκεδαστικο το φλερτ δεν κανει κακο
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 14:27, 15-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Ρε ποια αλήθεια;
Λίγα κομπλιμέντα του' χει κάνει, δε του ' χει πει "πεθαίνω για σένα θέλω να γίνεις το αγόρι μου".
Αν της πει "δε σε βλέπω έτσι, αλλά σαν φίλη" θα το πάρει πάνω της η άλλη και θα πει "δε καταλαβαίνω τι λες.".

Γυναίκες. Άντρες.
Αν δει οτι ο σκοπος της ειναι κατι παραπανω απο φιλικο τοτε να της πει δεν σε βλεπω ερωτικα για να τελειωνει.
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 14:28, 15-10-12:

Εγώ αν ήμουν στην θέση σου δεν θα την ξέκοβα πάντως.
Δεν έχει γίνει κολλητσίδα απ' όσο έχω καταλάβει για να σου σπάει νεύρα, και από την άλλη, δεν την ξέρεις και τόσο καλά και δεν ξέρεις τι θα ξημερώσει αύριο και πώς θα την δεις...κρίμα δεν είναι να της έχεις ρίξει απότομο άκυρο από νωρίς και να είσαι με τα χέρια δεμένα?

Φυσικά δεν είπα να παίζεις μαζί της και να της δίνεις θάρρος, αλλά μην την απομονώσεις και τελείως. Ούτως ή άλλως αυτά που έχεις είναι ενδείξεις, συνεχίστε να μιλάτε φιλικά να δεις πώς θα εξελιχθεί.
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 14:34, 15-10-12:

...

εγω παλι λεω
να της πεις στην ψυχρα
"θελω να σε παντρευτω"
...θα πάρει φόρα και θα φύγει τρέχοντας

δεν την ξέρεις και τόσο καλά και δεν ξέρεις τι θα ξημερώσει αύριο και πώς θα την δεις...κρίμα δεν είναι να της έχεις ρίξει απότομο άκυρο από νωρίς και να είσαι με τα χέρια δεμένα?
λολ, ακου μια συμβουλη εδω
κάνε την καρδιά σου ταμειο σουπερμαρκετ και μοίραζε σειρες προτεραιότητας Ο_ο
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Φοιτητής

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 14:34, 15-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
...

εγω παλι λεω
να της πεις στην ψυχρα
"θελω να σε παντρευτω"
...θα πάρει φόρα και θα φύγει τρέχοντας
και αν είναι καμια Ματίνα Μανταρινάκη;
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 14:37, 15-10-12:

Να την σπρώξει στο Νικόλα τον οινοχόο. Ανοιχτό ειναι το φβ του
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 14:40, 15-10-12:

Ρώτα την αν έχει καμιά καλή φίλη ελεύθερη.
Παράθεση

Manos_am (Εμμανουήλ)

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη Manos_am
Ο Εμμανουήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O Manos_am Το θεμα είναι ότι δεν υπάρχει νουνέχεια έγραψε στις 17:10, 15-10-12:

Παιδιά μου σας ευχαριστώ για τις απόψεις σας. Θα πράξω αναλόγως. Να είστε καλά κι ευχαριστώ για το ενδιαφέρον
Παράθεση

Dias

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 17:29, 15-10-12:

Παιδιά μου σας ευχαριστώ για τις απόψεις σας. Θα πράξω αναλόγως. Να είστε καλά κι ευχαριστώ για το ενδιαφέρον
Άκουσε παληκάρι μου. Αν το κορίτσι βλέπεται και σε έχει πραγματικά βάλει στο μάτι, δεν έχεις καμία ελπίδα να γλυτώσεις. Ότι και να κάνεις, πολύ γρήγορα θα είσαστε ζευγάρι. Άντε με τις ευχές μου. . .

ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΗΝΥΜΑ
Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Δηλαδή αν κάποια με γουστάρει πραγματικά και με έχει βάλει στο μάτι, εγώ πρέπει να κάνω κάτι μαζί της (που δε την θέλω;;;
Θα την θέλεις, θα την θέλεις . . .
.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dias : 15-10-12 στις 17:39. Αιτία: Μη χαλάσω από τώρα το 4000
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,637 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 17:33, 15-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Άκουσε παληκάρι μου. Αν το κορίτσι βλέπεται και σε έχει πραγματικά βάλει στο μάτι, δεν έχεις καμία ελπίδα να γλυτώσεις. Ότι και να κάνεις, πολύ γρήγορα θα είσαστε ζευγάρι. Άντε με τις ευχές μου. . .
Δε μιλάς σοβαρά...
Δηλαδή αν κάποια με γουστάρει πραγματικά και με έχει βάλει στο μάτι, εγώ πρέπει να κάνω κάτι μαζί της (που δε την θέλω;;;
Παράθεση

Xaris SSSS

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 17:40, 15-10-12:

Δε μιλάς σοβαρά...
Αμά δεν την θέλεις πραγματικά μάθε τι της αρέσει και άρχισε να το βρίζεις, φερορμόνες πολλές έχει στο κεφάλι της, λογικά σε λίγο καιρό θα εξασθενήσουν (εκτός αν ανήκει στην κατηγορία της παρακάτω κυρίας):

Παράθεση

stathisdim

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη stathisdim
Ο stathisdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O stathisdim Music is feelings expressed in sound έγραψε στις 21:45, 15-10-12:

Αν ακουει μπιμπερ βρισε τον θα ξεμπερδεψεις αμεσα, αν παλι δεν ακουει... ξανασκεψου το λιγες ειναι τοσο εξυπνες στην β' γυμνασιου
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

walker4star

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη walker4star
Ο walker4star αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O walker4star έγραψε στις 22:27, 15-10-12:

Απόφυγέ την..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ερινύς : 15-10-12 στις 22:55. Αιτία: Πεζοποίηση
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερις
H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,446 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 22:33, 15-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από hurricane

όχι έτσι απότομα παιδιά, απλά άσε τον άλλο να ξενερώσει...

(αλλά δεν θέλω να δίνω τέτοιες συμβουλές. δε μ'αρέσει.)
Μ' άρεσε η διάκριση "άντρας-κορίτσι"

Γιατί να μην είμαστε ειλικρινείς με τους άλλους; Θα ήταν ωραίο να τους κάνουμε να τρέφουν ψευτικες ελπίδες; Το χειρότερο είναι να παίζεις με τα συναισθήματα του άλλου.
Νομίζω ότι σε τέτοιες περιπτώσεις πρέπει να μιλάμε με απόλυτη ειλικρίνεια. "Ναι, σε βλέπω μόνο φιλικά!" Αυτό.
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,370 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 22:45, 15-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ἔρις
Μ' άρεσε η διάκριση "άντρας-κορίτσι"

Γιατί να μην είμαστε ειλικρινείς με τους άλλους; Θα ήταν ωραίο να τους κάνουμε να τρέφουν ψευτικες ελπίδες; Το χειρότερο είναι να παίζεις με τα συναισθήματα του άλλου.
Νομίζω ότι σε τέτοιες περιπτώσεις πρέπει να μιλάμε με απόλυτη ειλικρίνεια. "Ναι, σε βλέπω μόνο φιλικά!" Αυτό.
Seriously now,αυτο ποτε δεν το καταλαβα.

Worst JUSTIFICATION ever
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε στις 22:48, 15-10-12:

Seriously now,αυτο ποτε δεν το καταλαβα.

Worst JUSTIFICATION ever
Tι ακριβώς δεν κατάλαβες καλό μου; Δε σου έτυχε ποτέ ε;
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 22:54, 15-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ἔρις
Tι ακριβώς δεν κατάλαβες καλό μου; Δε σου έτυχε ποτέ ε;
Φυσικα και μου ετυχε,αλλα αυτο δεν σημαινει οτι κατανοησα και τον λογο.Βασικα,δεν τιθεται καν λογος για ''ειλικρινεια'' σε αυτη την δικαιολογια.Λες και ξερει την εννοια του ''φιλικου'' και του ''ερωτικου''

Δεν την ζητησα και σε γαμο,ας ελεγε το ψηνω για one night stand
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 22:55, 15-10-12:

Έλα μαλακίες λέτε τώρα, σε βλέπω φιλικά και μπούρδες.
Αν με τον άλλον δεν έχεις καποια όντως φιλική σχέση με διάκρεια, και τον αισθάνεσαι σαν φίλο σου, περνάτε χρόνο μαζί, βγαίνετε, μιλάτε κτλ, θα' ναι από τις πιο ηλίθιες δικαιολογίες έβερ.
Άκου σε βλέπω φιλικά και σου' χω μιλήσει μόνο από το τσατ του φέις μπουκ και σου' χω πει 2 φορές γεια irl.

Αυτό δεν είναι ειλικρίνεια, είναι χαζομάρα.
Εκτός κι αν θεωρείτε φίλο τον οποιοδήποτε τυχόντα που σας τη πέφτει.

Αν θέλει ειλικρίνεια υπάρχει το "δε μου αρέσεις, δε σε θέλω".
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sal Paradise

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sal Paradise
Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 455 μηνύματα.

O Sal Paradise - έγραψε στις 22:56, 15-10-12:

...
Δεν την ζητησα και σε γαμο,ας ελεγε το ψηνω για one night stand ...
για την ακριβεια...one friend stand!
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε στις 23:04, 15-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Αν θέλει ειλικρίνεια υπάρχει το "δε μου αρέσεις, δε σε θέλω".
Αυτό χτυπάει πιο άσχημα όμως. Ενώ το άλλο έρχεται πιο μαλακά... είναι ωραιοποιημένη αλήθεια.

Πλάκα κάνω!
Απλώς εγώ αναφέρθηκα στην περίπτωση που τον ξέρεις τον άλλον, αλλά δεν αισθάνεσαι κάτι. Οτιδήποτε και να πεις, οτιδήποτε και να κάνεις ο άλλος μπορεί να το πάρει αλλιώς και να πει: "θέλει, αλλά..." Σε αυτές τις περιπτώσεις να είμαστε ξεκάθαροι.

Αν δεν τον ξέρεις, ναι και πάλι το δείχνεις ξεκάθαρα. Είναι το καλύτερο που μπορεί να γίνει...
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 23:06, 15-10-12:

Παντως τα φιλικα ειναι τα καλυτερα ματς
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 23:18, 15-10-12:

Παράθεση

m.bee (Smile Honey :))

Πτυχιούχος

Το avatar του χρήστη m.bee
H Smile Honey :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Σάμος) και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H m.bee Απλά μην ξεχνάτε να ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ! =) έγραψε στις 23:55, 15-10-12:

Όσο σκληρό και να ακούγεται και να είναι όντως.. η αλήθεια είναι η καλύτερη επιλογή. Θα μου πείτε: θα πληγωθεί! Γιατί άμα δώσεις ελπίδες, δεν πληγώνεται ο/η άλλος/η; Πιστέψτε με, θα πληγωθεί! Αφήστε που επειδή ήμασταν στο περίμενε, τρώμε κάτι σκαλώματα και τελικά δεν ξεκολλάμε εύκολα! ΩΜΗ αλήθεια! Πληγώνεσαι μια και καλή και συνειδητοποιείς το τι παίζει! Η αβεβαιότητα είναι το χειρότερο! Ξεκάθαρα πράγματα! ΔΕΝ σε θέλω! ΤΕΛΟΣ! Ούτε φιλία, ούτε δεν ξέρω, ούτε πρέπει να το σκεφτώ... δεν ξέρω αν είμαι σε φάση για σχέση και άλλες τέτοιες αερολογίες! Ειλικρίνεια πάνω απ' όλα και με τον εαυτό μας και με τους άλλους!
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nioniosmeg
Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΑΕΙ/Κέρκυρα) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,679 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε στις 00:33, 16-10-12:

Χίλιες φορές ένα όχι στα μούτρα παρά ένα σταδιακό δεν ξέρω αν θέλω.
Έχω ζήσει απ' τη πλευρά του δέκτη και τα δύο, το όχι δεν με πείραξε καθόλου.
Παράθεση

manos4 (Μάνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη manos4
Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O manos4 έγραψε στις 00:40, 16-10-12:

Πώς να της δείξω πως δεν τη θέλω;
βγείτε και στο τέλος της βραδιας,αμόλησε την μπροστα της.
Παράθεση

yperoxi

Διδακτορικός

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 02:23, 16-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από manos4
βγείτε και στο τέλος της βραδιας,αμόλησε την μπροστα της.
Αυτή είναι η καλύτερη λύση μακράν! Και αποτελεσματικότατη (ελπίζω....).
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

O cha0s έγραψε στις 09:29, 16-10-12:

Αν κολλάς, πες την γνωστή μπούρδα. «Δεν είμαι σε καλή φάση».
Αλλά αν θες πιο ξηγημένα πράγματα μπορείς να της πεις «Δε θα ήθελα να γίνει κάτι»
Το 2ο, θα το εκτιμήσει περισσότερο, γιατί αν σε δει με κάποια άλλη στον δρόμο, ε.... ξέχασε την απ' τη ζωή σου οριστικά.
Παράθεση

Koulianof 11 (Άγγελος Κούλας)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη Koulianof 11
Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O Koulianof 11 έγραψε στις 13:16, 16-10-12:

Δεν πάμε καλα σ αυτο το φόρουμ. Ο ένας δεν μπορεί να βρει γκόμενα και ανοίγει θέμα "πως να της το πω" στον άλλο του την πέφτει γκόμενα και ανοίγει θέμα "πως να της ρίξω χ" .... Πριν λυσουμε το θέμα σου, πάνε στο άλλο τοπικ και γράψε στο παιδί τι έκανες γιά να σε θέλει :-)
Θα το εκτιμουσα.....

Ααα και μην της το πεις αποτομα γιατι θα κολλησει περισσοτερο....καν' την να ξενερωσει μαζι σου..
Παράθεση

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη GiannosFloyd
Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 141 μηνύματα.

O GiannosFloyd έγραψε στις 14:35, 16-10-12:

Αν το κοριτσι δεν ειναι τελείως για τα μπάζα κανε κάτι μην εισαι κορόιδο Απο προσωπικη εμπειρια το να ειναι δυο χρόνια μικρότερη σου ειναι kinda turning on.
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 766 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 20:43, 16-10-12:

... τις προάλλες ήρθε στο σχολείο μου να με δεί και να γνωριστούμε από κοντά, παρόλο που αυτό δεν έγινε γιατί έλειπα εκείνη τη μέρα ...
άσε ρε
κρυβόσουν, σε είδα

No offence,αλλά όσοι απο σας λέτε στον Μάνο συμβουλές του στυλ ''μην τη σουτάρεις αμέσως'' και ''άστο να δεις πώς θα εξελιχθεί μπας και σου αρέσει τελικά'' ή ''κάποια στιγμή θα είστε μαζί'' είναι σαν να λέτε να την έχει καβάτζα;
like 5η ρόδα στο τζιπ ξέρω γω; αν έρθουν εποχές ''πείνας'',ας κάνω κάτι μαζί της;
Seriously guys, αυτό ακούγεται 50 φορές χειρότερο απο το να πει την αλήθεια.
Απο τη στιγμή που ήρθε η ίδια να τον γνωρίσει καλύτερα,και το παιδί έλειπε,σημαίνει οτι δεν καιγεται πολύ.Αν ήθελε να μάθει τί φρούτο είναι,θα την περίμενε και αυτός. My opinion .

και νταξ προς το παρόν δεν συμβαίνει κάτι το τραγικό,όπως σωστά είπε η Εβανζελίν,πιστεύω πως μπορείς να το αντιμετωπίσεις ακόμα.

υγ.πες της ένα ''ασε μας κουκλίτσα μου ''
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Polymnia : 16-10-12 στις 20:54. Αιτία: το παραδοσιακό παραλήρημα της Πολύμνιας . Παρακαλώ μη δίνετε σημασία :|
Παράθεση

Pagitas

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Pagitas
Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

O Pagitas Μονο t(h)rash ρε! έγραψε στις 21:22, 16-10-12:

Μόνο σε μια τόσο καθυστερημένη εποχή θα μπορούσαν να υπάρχουν τέτοια προβλήματα. Λυπάμαι
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 22:37, 20-10-12:

Προτείνω να της δώσεις μια ευκαιρία... μην απορρίπτεις κατευθείαν κάτι που δεν έχεις δοκιμάσει... βγείτε καμιά δυο φορές και άμα ακόμα δεν τραβάει, αποθάρρυνέ την τελείως...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους