Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,096 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,097 μηνύματα σε 74,653 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 488 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε ποιό μάθημα φοβάστε πολύ όταν γράφετε τεστ ή διαγώνισμα;

Σε ποιό μάθημα φοβάστε πολύ όταν γράφετε τεστ ή διαγώνισμα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 48)
Αρχαία
14
29,17%
Λογοτεχνία
2
4,17%
Μαθηματικά
12
25,00%
Χημεία
0
0%
Φυσική
13
27,08%
Βιολογία
0
0%
Αγγλικά
1
2,08%
Άλλες ξένες γλώσσες
0
0%
Θρησκευτικά
1
2,08%
Γλώσσα
4
8,33%
ΚΠΑ
0
0%
Πληροφορική
0
0%
Γεωγραφία
1
2,08%

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 19:07, 31-10-12:

Σε ποιο μαθημά για πείτε!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gkantemosayra

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Gkantemosayra
Ο Gkantemosayra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Gkantemosayra έγραψε στις 23:36, 01-11-12:

Αρχαία
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kostakis2

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kostakis2
Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τουριστικών Επιχειρήσεων ΤΕΙ Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.

O kostakis2 έγραψε στις 00:05, 02-11-12:

Ιστορία...
Παναγία μου... Η φρίκη στο μεγαλείο της!!! Ευτυχώς τελείωσα φέτος και δεν θα την ξαναδώ ποτέ στα μάτια μου.
Ιδιαίτερα όταν η φιλόλογος μας με το γυαλάκι και την κλασσική συμπεριφορά των "φιλολόγων" έβγαζε το μαγικό μπλοκάκι και περίμενες να ακούσεις το όνομά σου ενώ από το άγχος κοιτούσες κάτω, έτρωγες νύχια κλπ. κλπ.
Ααααχ. Αξέχαστες σχολικές στιγμές
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 15:48, 02-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από kostakis2
Ιστορία...
Παναγία μου... Η φρίκη στο μεγαλείο της!!! Ευτυχώς τελείωσα φέτος και δεν θα την ξαναδώ ποτέ στα μάτια μου.
Ιδιαίτερα όταν η φιλόλογος μας με το γυαλάκι και την κλασσική συμπεριφορά των "φιλολόγων" έβγαζε το μαγικό μπλοκάκι και περίμενες να ακούσεις το όνομά σου ενώ από το άγχος κοιτούσες κάτω, έτρωγες νύχια κλπ. κλπ.
Ααααχ. Αξέχαστες σχολικές στιγμές
Σιχαίνομαι την ιστορία! Αλλά δεν φοβάμαι στα διαγωνίσματα ή στα τέστ! Φοβαμαι πολυ στην Φυσικη!!
Παράθεση

IwannaLoveCat (Ιωαννα ΝταΦακ)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη IwannaLoveCat
H Ιωαννα ΝταΦακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H IwannaLoveCat Jeremy & Mikeius έγραψε στις 17:37, 25-11-12:

Στα αρχαια!! Παναζια μ πραγματικα τα παιζω!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 19:59, 29-11-12:

Δεν ξερετε τι επαθα οταν ειδα τα θεματα του διαγωνισματος της φυσικης! Οπως και μετεπειτα τον βαθμο μου!
Παράθεση

Stelios1997

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Stelios1997
Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.

O Stelios1997 έγραψε στις 20:06, 29-11-12:

Καταρχήν είμαι Λύκειο, αλλά φοβάμαι όταν γράφω Μαθηματικά. Περισσότερο φοβάμαι μήπως δεν γράψω καλά και πάρω χαμηλό βαθμό παρά τα θέματα. Μερικές φορές από το άγχος τα ξεχνάω όλα και γράφω χάλια. Χειρότερο δεν υπάρχει.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 20:10, 29-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Stelios1997
Καταρχήν είμαι Λύκειο, αλλά φοβάμαι όταν γράφω Μαθηματικά. Περισσότερο φοβάμαι μήπως δεν γράψω καλά και πάρω χαμηλό βαθμό παρά τα θέματα.
Μην εχεις εμμονη με τον βαθμο! Δεν αξιζει τιποτα! Ενας βαθμος ειναι! Καθε φορα που νοιωθεις αβολα κλεισε τα ματια σου και σκεψου μια ζυγαρια! Απο την μια πλευρα βαλε το 15 πχ και στην αλλη εναν ανρθωπο που εχασες! Ποιο ειναι ποιο σοβαρο; ( ακου με ειναι απο το μαθημα της ψυχολογιας!)
Παράθεση

Red Unicorn

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Red Unicorn
H Red Unicorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H Red Unicorn έγραψε στις 11:58, 08-12-12:

αρχαια,like a lot :p
Παράθεση

NeNoOz95

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη NeNoOz95
H NeNoOz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H NeNoOz95 Omnia vincit amor. !!! έγραψε στις 12:03, 08-12-12:

αρχαια και λογοτεχνια σνιφ !
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 12:14, 08-12-12:

Μονο εγω τρεμω οταν γραφω φυσικη;
Παράθεση

IwannaLoveCat (Ιωαννα ΝταΦακ)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη IwannaLoveCat
H Ιωαννα ΝταΦακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H IwannaLoveCat Jeremy & Mikeius έγραψε στις 12:17, 08-12-12:

α μπα εμενα μου κοβονται τα ποδια στη φυσικη
Παράθεση

Soleado Febrero ~

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Soleado Febrero ~
H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 690 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε στις 16:18, 13-12-12:

Μαθηματικά.
Παράθεση

Claire14<3 (Claire(tvd 4everr):))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire14<3
H Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H Claire14<3 I love german and Tvd<3 έγραψε στις 16:27, 09-03-13:

Θα ξαναπώ άλλη μία φορά για την φυσική!Όταν γράφω φυσική τρέμωω.Φοβάμαι τα θέματα τα οποία θα μας βάλει.Ο καθηγητής μας είναι σχολαστικός και μετράει την λεπτομέρεια.
Και στα μαθηματικά φοβάμαι.Μία πράξη μπορεί να σου ''καταστρέψει'' όλη την άσκηση.
Γενικά μπορώ να πω ότι δεν είμαι αγχώδης τύπος αλλά σε ορισμένα μαθήματα ,όπως όλοι βέβαια ''τρέμωωω''!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vasilakis13 (Βασίλης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη vasilakis13
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 692 μηνύματα.

O vasilakis13 έγραψε στις 16:38, 09-03-13:

λογοτεχνια,τωρα που ο τροπος εξετασης αλλαξε και μας βαζουν ερωτησεις σε αγνωστο κειμενο αγχωνομαι πολυ γιατι δεν εξαρταται απο το ποσο θα διαβασω πριν το διαγωνισμα(μας λεει οτι δεν χρειαζεται να διαβασουμε καθολου) αλλα απο το ποσο θα κατανοησω το κειμενο
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fibu

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη fibu
Ο fibu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O fibu έγραψε στις 11:30, 16-03-13:

Αρχαία!!. Όχι γιατί φοβάμαι μήπως και δεν γράψω αλλά γιατί δεν με αφήνει εκείνη την ώρα να λύνω μαθηματικά και φυσική. Το αποφάσισα!!. Την επόμενη φορά στο διαγώνισμα αρχαίων θα της γράψω θεωρήματα μαθηματικών. Για να δούμε θα μπορεί να τα διορθώσει?
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 11:54, 16-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από fibu
Αρχαία!!. Όχι γιατί φοβάμαι μήπως και δεν γράψω αλλά γιατί δεν με αφήνει εκείνη την ώρα να λύνω μαθηματικά και φυσική. Το αποφάσισα!!. Την επόμενη φορά στο διαγώνισμα αρχαίων θα της γράψω θεωρήματα μαθηματικών. Για να δούμε θα μπορεί να τα διορθώσει?
Το εχω σκεφτει απειρες φορες.... Ειναι και σκραπας η δικη μας
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,641 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 12:00, 16-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από fibu
Χαλάρωσε ρε θετικό μυαλό. Οπου υπάρχει ποστ που κράζουν τους φιλολόγους, ορμάς να γράψεις τη **** σου.
Το ενδεχόμενο να κάτσεις 10-15 λεπτά να μάθεις μια μετάφραση δε το έχεις σκεφτεί να υποθέσω...
Γράψε της θεωρήματα μαθηματικών. Θα την διευκολύνεις. Ενα Χ θα πατήσει, θα πάρεις το 0 σου, και θα πιάσει αμέσως το επόμενο διαγώνισμα. Εξυπνάδες τις θεωρείς αυτές;
Γ λυκείου δεν είχα χρόνο να κοιτάξω και τα μαθηματικά/φυσική γενικής(για την ακρίβεια, όλα τα γενικής ) γιατι ήμουν θεωρητική.
Παρακολουθούσα όμως στο μάθημα, μπας και μάθω κάτι. Κ όμως απο φυσική γενικής ακόμα θυμάμαι κάποια πράγματα.
Πρόσεξε μια φορά στα αρχαία, όλο και κάτι θα μάθεις.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη cha0s : 16-03-13 στις 12:21.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fibu

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη fibu
Ο fibu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O fibu έγραψε στις 12:10, 16-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Χαλάρωσε ρε θετικό μυαλό. Οπου υπάρχει ποστ που κράζουν τους φιλολόγους, ορμάς να γράψεις τη μπούρδα σου.
Το ενδεχόμενο να κάτσεις 10-15 λεπτά να μάθεις μια μετάφραση δε το έχεις σκεφτεί να υποθέσω...
Γράψε της θεωρήματα μαθηματικών. Θα την διευκολύνεις. Ενα Χ θα πατήσει, θα πάρεις το 0 σου, και θα πιάσει αμέσως το επόμενο διαγώνισμα. Εξυπνάδες τις θεωρείς αυτές;
Γ λυκείου δεν είχα χρόνο να κοιτάξω και τα μαθηματικά/φυσική γενικής(για την ακρίβεια, όλα τα γενικής ) γιατι ήμουν θεωρητική.
Παρακολουθούσα όμως στο μάθημα, μπας και μάθω κάτι. Κ όμως απο φυσική γενικής ακόμα θυμάμαι κάποια πράγματα.
Πρόσεξε μια φορά στα αρχαία, όλο και κάτι θα μάθεις.
Δε γκαρίζεις όσο θελεις. Εγώ αρχαία δεν διαβάζω. Και ξέρεις γιατί? γιατί θα μου βάλουν ένα παραπάνω πρόβλημα να λύσω στη ζωή μου. Να αδειάσω το μυαλό μου από μπούρδες που δεν χρειάζομαι. Σκέφτηκες ποτέ ότι τα Posts είναι για να γράφουμε τη προσωπική μας γνώμη και η προσωπική γνώμη κανενός δεν μπορεί να χαρακτηρίζεται <μπούρδα>? Για ρίξε και μια ματιά στους όρους του forum για προσβολή των μελων και προσωπικές επιθέσεις. Κουλάρισε και παράτα τη προσωπική επίθεση γιατί θα σε αναφέρω στους διαχειριστές. Αν θες να διαβαζεις αρχαια πες τη γνωμη σου. Η δική μου πάντως δεν είναι μπούρδα
-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,641 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 12:20, 16-03-13:

Δε σε συνερίζομαι... 14 χρονών είσαι. Ελπίζω να μεγαλώσεις και να αλλάξεις νοοτροπία
Παράθεση

Δαφνη300 (Λωρη!)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Το avatar του χρήστη Δαφνη300
H Λωρη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Δαφνη300 Το γέλιο είναι πηγή ζωής! έγραψε στις 22:08, 16-03-13:

Στο μαθημα το οποιο φοβαμε πολυ οταν γραφω ειναι τα αρχαια και σε αυτο παιζει πολυ μεγαλο ρολο η φιλλολογος που μας κανει το μαθημα η οποια ειναι παρα παρα παρα παρα παρα πολυ αυστηρη(ιδικα με εμενα επειδι ξερει πως θελω να γινω φιλολογος).Οταν γραφω τεστ στο μαθηματης κατατροω τα νυχια και τα χειλια μ και υδρωνω σαν γουρουνη!
Παράθεση

johnietraf (γιαννης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη johnietraf
Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Ιωάννινα) και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε στις 18:40, 20-03-13:

εγω οταν ημουν γυμνασιο φοβομουν τραγικα λογω καθηγητη την πληροφορικη
Παράθεση

GFireP (Γιώργος Μάριος)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη GFireP
Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 932 μηνύματα.

O GFireP ~Hope will never be silent έγραψε στις 18:14, 23-04-14:

Τα μαθηματικά και την ιστορία... αλλά πολύ περισσότερο τα μαθηματικά!!!!
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 18:28, 23-04-14:

Αρχαία, μαθηματικά, φυσική.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 19:49, 23-04-14:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Αρχαία, μαθηματικά, φυσική.
Τι έχουν τα μαθηματικά; Τόσο δύσκολα είναι πια;

Υπάρχει και το ρημαδοδιαδίκτυο με παιδικό υλικό μαθηματικών για junior επίπεδο (γυμνασίου) στα αγγλικά βέβαια...με βιντεάκια στο you tube, έγχρωμα σχήματα κλπ. Το ίδιο και η φυσική. Μην κάνετε τα εύκολα πράγματα δύσκολα. Στην εποχή μας υπάρχει ποικιλία πηγών μάθησης. Αν το Ελληνικό σχολείο είναι παρωχημένο υπάρχει το διαδίκτυο όπου με προσεκτικό ψάξιμο βρίσκεις αυτό που θες σε κάτι δευτερόλεπτα. Θέληση να υπάρχει...
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:57, 23-04-14:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Τι έχουν τα μαθηματικά; Τόσο δύσκολα είναι πια;

Υπάρχει και το ρημαδοδιαδίκτυο με παιδικό υλικό μαθηματικών για junior επίπεδο (γυμνασίου) στα αγγλικά βέβαια...με βιντεάκια στο you tube, έγχρωμα σχήματα κλπ. Το ίδιο και η φυσική. Μην κάνετε τα εύκολα πράγματα δύσκολα. Στην εποχή μας υπάρχει ποικιλία πηγών μάθησης. Αν το Ελληνικό σχολείο είναι παρωχημένο υπάρχει το διαδίκτυο όπου με προσεκτικό ψάξιμο βρίσκεις αυτό που θες σε κάτι δευτερόλεπτα. Θέληση να υπάρχει...
H αλήθεια είναι πως έχω τεράστια κενά στα μαθηματικά. Απο εκεί που στο δημοτικό μου άρεσαν και στην Α γυμνασίου έπαιρνα 18άρια, έπεσα στο 13 και πλέον δεν καταλαβαίνω Χριστό γιατί έχω κενά απο την Β γυμνασίου που έχουν σκοπό να με ακολουθήσουν και στο λύκειο αν δεν τα συμπληρώσω.
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 20:46, 23-04-14:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
H αλήθεια είναι πως έχω τεράστια κενά στα μαθηματικά. Απο εκεί που στο δημοτικό μου άρεσαν και στην Α γυμνασίου έπαιρνα 18άρια, έπεσα στο 13 και πλέον δεν καταλαβαίνω Χριστό γιατί έχω κενά απο την Β γυμνασίου που έχουν σκοπό να με ακολουθήσουν και στο λύκειο αν δεν τα συμπληρώσω.
Η αφετηρία για να μάθεις κάτι είναι να μην το βλέπεις ως ογκόλιθο. Βήμα-βήμα πρέπει να ξεκινήσεις.
Παράθεση

BigTimeRush (Μαρκέλλα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη BigTimeRush
H Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H BigTimeRush httr://bigtimerushgrekfc.weebly.com έγραψε στις 20:51, 23-04-14:

Με αγχώνουν περισσότερο από όλα τα Αρχαία, μετά τα μαθηματικά και τέλος η γλώσσα!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 11:57, 24-04-14:

Αρχαια
Ηταν, ειναι και θα ειναι ο μεγαλυτερος φοβος μου σε ολη μου την ζωη

*απαισια....
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O panagiotists13 Πανελλήνιες είναι, θα περάσουν έγραψε στις 07:01, 11-05-14:

φυσική!
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Italian dream...
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 12:06, 11-05-14:

Παρόλο που μου αρέσουν, με αγχώνουν πάντα τα αρχαία γιατί χάνω από λεπτομέριες πάντα (τονισμός, σύνταξη κλπ), δεν έχω καταφέρει ΠΟΤΕ καθαρό 20άρι!!
Παράθεση

mariannouli

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mariannouli
H mariannouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H mariannouli έγραψε στις 20:44, 12-05-14:

φυσικη.βεβαια στο γυμνασιο φοβομουν την εκθεση αλλα στο λυκειο η φυσικη ειναι αυτη που δεν παιζεται
Παράθεση

Thanos ARIS

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Thanos ARIS
Ο Thanos ARIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Thanos ARIS έγραψε στις 21:09, 12-05-14:

Φυσικη...
Παράθεση

Πρίνσες Λέια

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Πρίνσες Λέια
H Πρίνσες Λέια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Πρίνσες Λέια (RienEstParfait) έγραψε στις 21:55, 12-05-14:

Μαθηματικά γιατι φοβαμαι και τον καθηγητη...:/
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imagine01
H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε στις 12:58, 01-12-16:

Φυσική
Παράθεση

Fresh

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Fresh
Ο Fresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Fresh έγραψε στις 06:45, 08-08-17:

Μαθηματικά
Παράθεση

xristianax

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη xristianax
H xristianax αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 95 μηνύματα.

H xristianax έγραψε στις 09:35, 08-08-17:

Aνάλογα με την τάξη
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Volkswagen Fan
Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε στις 09:54, 08-08-17:

Τίποτα στο γυμνάσιο δεν είναι δύσκολο.
-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DumeNuke

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη DumeNuke
Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

O DumeNuke έγραψε στις 18:17, 08-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από fotisapple
Τίποτα στο γυμνάσιο δεν είναι δύσκολο.
Και στις πανελλήνιες όλα εύκολα είναι, μην αγχώνεσαι!
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanni_ (Τζιοβάνι Σίλβα ντε Ολιβέιρα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Giovanni_
Ο Τζιοβάνι Σίλβα ντε Ολιβέιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

O Giovanni_ ,αφού σκόραρε και έδειξε προς τον Θεό, έγραψε στις 21:42, 08-08-17:

Εικαστικά
Παράθεση

GFireP (Γιώργος Μάριος)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη GFireP
Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 932 μηνύματα.

O GFireP ~Hope will never be silent έγραψε στις 13:18, 09-08-17:

Στο γυμνάσιο φοβόμουν σε όλα τα μαθήματα
Ειδικά Μαθηματικά και Αρχαία...
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε στις 01:18, 11-08-17:

Σοβαρά τα εικαστικά?? Το πιο γελοίο μάθημα είναι.. Που βρίσκεις το δύσκολο? Εκτός και αν σε φοβίζει ο καθηγητής/ρια ?.. Τότε ναι.. ^-^
Παράθεση

Giovanni_ (Τζιοβάνι Σίλβα ντε Ολιβέιρα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Giovanni_
Ο Τζιοβάνι Σίλβα ντε Ολιβέιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

O Giovanni_ ,αφού σκόραρε και έδειξε προς τον Θεό, έγραψε στις 01:26, 11-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από Imagine01
Σοβαρά τα εικαστικά?? Το πιο γελοίο μάθημα είναι.. Που βρίσκεις το δύσκολο? Εκτός και αν σε φοβίζει ο καθηγητής/ρια ?.. Τότε ναι.. ^-^
Ντροπή σου να αποκαλείς γελοίο το μόνο μάθημα που έχει ο μαθητής στην διάθεσή του να αναδείξει την καλλιτεχνική του κλίση.
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Imagine01 έγραψε στις 01:58, 11-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanni_
Ντροπή σου να αποκαλείς γελοίο το μόνο μάθημα που έχει ο μαθητής στην διάθεσή του να αναδείξει την καλλιτεχνική του κλίση.
Όταν λέω "γελοίο μάθημα εννοώ,ότι ανήκει στα πιο εύκολα μαθήματα "με άλλα λόγια" της πλάκας . Όπου ο μαθητής δεν χρειάζεται να ζοριστεί σε αυτά τα μαθήματα ώστε να βρει π.χ το χ όπως γίνετε στα μαθηματικά , όπως ακριβώς ανήκει σε αυτή την κατηγορία η μουσική και η γυμναστική.

Υ.Γ Αμέσως να με κατηγορήσεις Giovanni.
Παράθεση

iakovosgreece (Ιάκωβος)

Μαθητής Β' λυκείου

Το avatar του χρήστη iakovosgreece
Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 183 μηνύματα.

O iakovosgreece έγραψε στις 01:47, 13-08-17:

Εγω Φυσική. Ειδικά φέτος στην Α' Λυκείου δεν μπορούσα να τη μάθω με τίποτα τη ρημάδα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    damn

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους