Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 352 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Γενικές φοιτητικές απορίες

sudoku09

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη sudoku09
H sudoku09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής Πειραιά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H sudoku09 έγραψε στις 15:57, 04-09-09:

ξέρετε μήπως αν τα μαθήματα θα ξεκινήσουν την πρώτη οκτωβρίου ή αν θα πάνε μετά τις εκλογές;γενικότερα πότε ξεκινάνε συνήθως;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yota1990

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη yota1990
H yota1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H yota1990 έγραψε στις 21:33, 06-09-09:

Εγω ακουσα οτι καποια,οπως το δικο μου το τει στη λαμια,τα μαθηματα ξεκινουν 21/9...οπωσ κ το πολυτεχνειο στην κρητη...δν ξερω γιατι τοσο νωρις..εχετε ακουσει τιποτα αλλο;;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nomikarios

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Nomikarios
Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 162 μηνύματα.

O Nomikarios έγραψε στις 19:38, 07-09-09:

δεν θα αρχίσουν ποτέ...έρχονται και εκλογές κλάψτα !!! ΣΟΣ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΤΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΑΣ!! THEN YOU ARE DOOMED!!!!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

κωστακης

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη κωστακης
Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 598 μηνύματα.

O κωστακης έγραψε στις 19:39, 07-09-09:

γιατι να μην μας παρουν το τηλεφωνο???
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nomikarios

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Nomikarios
Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 162 μηνύματα.

O Nomikarios έγραψε στις 21:08, 07-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από koulis
γιατι να μην μας παρουν το τηλεφωνο???
και ύστερα ξύπνησες
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Krou
H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,293 μηνύματα.

H Krou έγραψε στις 22:54, 08-09-09:

το ποτε αρχιζουν τα μαθηματα εξαρταται απο τη σχολη, αλλα αρχιζουν οκτωβρη αλλα σεπτεμβρη θα πρεπει να το δεις στη σχολη που περασες
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη kritsinaki
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H kritsinaki έγραψε στις 22:31, 09-09-09:

Μου ειπαν οτι η σχολη μου αρχιζει 21 Σεπτεμβρη αλλα θα παρω κ τηλ, για σιγουρια
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε στις 23:12, 09-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από kritsinaki
Μου ειπαν οτι η σχολη μου αρχιζει 21 Σεπτεμβρη αλλα θα παρω κ τηλ, για σιγουρια
σε ποια σχολη εισαι;
Παράθεση

nefi

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nefi
H nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,078 μηνύματα.

H nefi έγραψε στις 23:28, 09-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από yota1990
Εγω ακουσα οτι καποια,οπως το δικο μου το τει στη λαμια,τα μαθηματα ξεκινουν 21/9...οπωσ κ το πολυτεχνειο στην κρητη...δν ξερω γιατι τοσο νωρις..εχετε ακουσει τιποτα αλλο;;

μεχρι 30 ειναι οι εγγραφες! πως γινεται αυτο??!
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε στις 23:35, 09-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από nefi
μεχρι 30 ειναι οι εγγραφες! πως γινεται αυτο??!
δεν εχει σημασια...
τα μαθηματα τα παρακολουθεις και χωρις να γραφτεις
Παράθεση

nefi

Φοιτητής

H nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,078 μηνύματα.

H nefi έγραψε στις 23:38, 09-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
δεν εχει σημασια...
τα μαθηματα τα παρακολουθεις και χωρις να γραφτεις

κουφο??!:!::wow:
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε στις 23:39, 09-09-09:

οχι ρε αφου ετσι κι αλλιως μπορεις να πας σε οποιοδηποτε μαθημα οποιασδηποτε σχολης να παρακολουθησεις...
Παράθεση

Samy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Samy
Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 238 μηνύματα.

O Samy έγραψε στις 01:40, 10-09-09:

συνηθως το εξαμηνο αρχιζει οταν τελειωνει η εξεταστικη περιοδος της σχολης...για παραδειγμα για το τμημα μηχανολογων μηχανικων του Πανεπιστημιου Πατρων η εξεταστικη τελειωνει 25/9(παρασκευη) ...28/9 (δευτερα) αρχιζει το εξαμηνο!
Παράθεση

NemesisRose (Κ@τερίν@)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη NemesisRose
H Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H NemesisRose Oh la la έγραψε στις 13:31, 11-09-09:

εμένα που στη σελίδα της σχολής μου(ΠΔΕ Δυτικής Μακεδονίας) δεν ανακοινώνεται η ημερομηνία έναρξης των μαθημάτων πρέπει να πάρω τηλέφωνο στη γραμματεία?
Παράθεση

Samy

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Samy
Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 238 μηνύματα.

O Samy έγραψε στις 13:48, 11-09-09:

δεν χανεις τιποτα...
Παράθεση

nefi

Φοιτητής

H nefi έγραψε στις 17:39, 11-09-09:

εγω τς πηρα τηλ κ μου ειπαν οτι δν ξερουν...! μαλλον μετα τς εκλογες θα ξεκινησουν...
Παράθεση

nibakou (Νίκος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nibakou
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Εκπαιδευτικών Ηλεκτρολογίας & Ηλεκτρονικής (Α.Σ.Παι.Τ.Ε./Μαρούσι) . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O nibakou έγραψε στις 12:51, 16-09-09:

εγώ που πήρα στην ασπαιτέ μου είπαν πιθανόν πρώτη του Οκτώβρη αλλά τώρα με τις εκλογές δεν ξέρουμε!!

να ρωτήσω κάτι, για τα εργαστήρια πότε γράφεσαι; κάτι άκουσα, ότι πρέπει να γραφτείς πριν ακόμα ανοίξουν οι σχολές.
Παράθεση

themesunik (Μυτιλάνα)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη themesunik
Ο Μυτιλάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O themesunik έγραψε στις 18:03, 16-09-09:

Μήπως γνωρίζει κανείς κάτι για τη Φιλοσοφική Σχολή και συγκεκριμένα για το τμήμα της Φιλολογίας?Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Παράθεση

mourkos (Κώστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη mourkos
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 232 μηνύματα.

O mourkos έγραψε στις 19:26, 16-09-09:

όσοι ενδιαφέρονται για το τμήμα πληροφορικής στο απθ, ρώτησα τη γραμματεία σήμερα και είπαν πως θα αρχίζουν τα μαθήματα μετά τις εκλογές, το πότε ακόμα δεν είναι σίγουρο.
Παράθεση

m.m

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη m.m
H m.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Ιωαννίνων . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H m.m έγραψε στις 20:14, 22-09-09:

Μηπως ξερει καποιος ποτε ανοιγουν τα πανεπιστημια??:what:
Παράθεση

Sourotiri

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη Sourotiri
Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής . Έχει γράψει 1,027 μηνύματα.

O Sourotiri έγραψε στις 20:16, 22-09-09:

Αυτο ειναι κατι που το οριζουν τα ιδια τα πανεπιστημια, το καθενα για τον εαυτο του. Θα ανακοινωθει απο την γραμματεια της σχολης σου.
Παράθεση

Black_Butterfly (Αλεξάνδρα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Black_Butterfly
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 930 μηνύματα.

H Black_Butterfly έγραψε στις 20:17, 22-09-09:

Για μάθημα; Εξαρτάται το πανεπιστήμιο...
Άλλα έχουν ξεκινήσει απο τις 21 του μήνα και άλλα ανοίγουν μέχρι και τις 6 Οκτωβρη
Παράθεση

efoulini<3 (Εφη)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη efoulini<3
H Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H efoulini<3 έγραψε στις 20:22, 22-09-09:

συμφωνω με την αλεξάνδρα!!!! η κολλητη μ στην α8ηνα στο παιδαγωγικο κσεκιναει 12 οκτωβρη!!!!!
Παράθεση

m.m

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη m.m
H m.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Ιωαννίνων . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H m.m έγραψε στις 20:40, 22-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από efoulini<3
συμφωνω με την αλεξάνδρα!!!! η κολλητη μ στην α8ηνα στο παιδαγωγικο κσεκιναει 12 οκτωβρη!!!!!
Ευχαριστω..Οποιος ξερει για το πανεπιστημιο ιωαννινων ας μου πει..:thanks:
Παράθεση

Φοιτητής

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 930 μηνύματα.

H Black_Butterfly έγραψε στις 20:41, 22-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από m.m
Ευχαριστω..Οποιος ξερει για το πανεπιστημιο ιωαννινων ας μου πει..:thanks:
Σε ποιό τμήμα;
Εμείς στο Χημικό, στις 6 μάλλον.
Παράθεση

m.m

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη m.m

H m.m έγραψε στις 20:52, 22-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Αλεξάνδρα
Σε ποιό τμήμα;
Εμείς στο Χημικό, στις 6 μάλλον.
Φιλολογια...Εισαι σιγουρη??Γτ ειμαι απο κρητη και θελω να δω ποτε ν ανεβω..
Παράθεση

Φοιτητής

H Black_Butterfly έγραψε στις 21:01, 22-09-09:

Φιλολογια...Εισαι σιγουρη??Γτ ειμαι απο κρητη και θελω να δω ποτε ν ανεβω..
Για σίγουρα, πάρε τηλέφωνο στην Γραμματεία της σχολής σου.
Πάντως εμένα 6 με είπαν όταν πήγα να γραφτώ.
Παράθεση

m.m

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη m.m

H m.m έγραψε στις 21:10, 22-09-09:

Για σίγουρα, πάρε τηλέφωνο στην Γραμματεία της σχολής σου.
Πάντως εμένα 6 με είπαν όταν πήγα να γραφτώ.
Οκ..Ειχα παρει κ ειχα ρωτησει αλλα δν ηξεραν ουτε αυτοι..Κ εσυ Γιαννενα εχεις περασει??
Παράθεση

Φοιτητής

H Black_Butterfly έγραψε στις 21:14, 22-09-09:

Οκ..Ειχα παρει κ ειχα ρωτησει αλλα δν ηξεραν ουτε αυτοι..Κ εσυ Γιαννενα εχεις περασει??
Τώρα λογικά θα ξέρουν. Τι στο διάτανο αφού και πρόγραμμα μας έδωκαν.
Ναι
Παράθεση

m.m

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη m.m

H m.m έγραψε στις 21:16, 22-09-09:

Τώρα λογικά θα ξέρουν. Τι στο διάτανο αφού και πρόγραμμα μας έδωκαν.
Ναι
Θα ξαναπαρω τοτε να δω..Ευχαριστω παντως..:thanks:
Παράθεση

ΕλένηΚρ (Ελενη)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ΕλένηΚρ
H Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H ΕλένηΚρ έγραψε στις 22:06, 22-09-09:

Για Αγγλικη Αθηνας ξέρει κανεις?
Παράθεση

3leni (Ελένη)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη 3leni
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.

H 3leni έγραψε στις 02:07, 23-09-09:

κανεις για ψυχολογια θεσσαλονικης?
Παράθεση

m.m

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη m.m

H m.m έγραψε στις 08:58, 23-09-09:

Μηπως ξερει καποιος για πανεπιστημιο Ξανθης??
Παράθεση

Pemptousia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pemptousia
H Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Pemptousia έγραψε στις 09:30, 23-09-09:

Όταν πήγα πάνω για τις εγγραφές κ ρώτησα την γραμματεία μου είπαν (για την αρχιτεκτονική) λίγο μετά τις εκλογές... 2-3 μέρες... Αλλά δεν ήταν επίσημο... Λογικά θα βγάλουν ανακοίνωση στο site...
Παράθεση

m.m

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη m.m

H m.m έγραψε στις 09:39, 23-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από *G!wtOuLa*
Όταν πήγα πάνω για τις εγγραφές κ ρώτησα την γραμματεία μου είπαν (για την αρχιτεκτονική) λίγο μετά τις εκλογές... 2-3 μέρες... Αλλά δεν ήταν επίσημο... Λογικά θα βγάλουν ανακοίνωση στο site...
Για το πανεπιστημοι Ξανθης εννοεις??
Παράθεση

Pemptousia

Δραστήριο Μέλος

H Pemptousia έγραψε στις 09:45, 23-09-09:

Ναι!! :xixi: τι σχολή είσαι?
Παράθεση

m.m

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη m.m

H m.m έγραψε στις 09:54, 23-09-09:

Ναι!! :xixi: τι σχολή είσαι?
Δεν το θελω για μενα..Το αγορι μου περασε Πολιτικων Μηχανικων γι'αυτο ρωταω..Εγω περασα Ιωαννινα..Εσυ σε τι σχολη??
Παράθεση

Pemptousia

Δραστήριο Μέλος

H Pemptousia έγραψε στις 10:01, 23-09-09:

Α! θα έρθεις στην πόλη μου!!! Θα περάσεις γαμάτα!! (αν δεν παινέψουμε κ το σπίτι μας... ) Εγώ αρχιτεκτονική!! Λογικά το ίδιο θα ισχύει κ για τους πολιτικούς μηχανικούς...

Σημείωση: δεν ξέρω αν έχει αναφερθει πριν, αλλά το παιδαγωγικο θεσσ/νίκης ξεκινάει μαθήματα στις 28/09!! Είναι μια φίλη μου εκεί κ αυτό της είπαν...
Παράθεση

m.m

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη m.m

H m.m έγραψε στις 10:23, 23-09-09:

Α! θα έρθεις στην πόλη μου!!! Θα περάσεις γαμάτα!! (αν δεν παινέψουμε κ το σπίτι μας... ) Εγώ αρχιτεκτονική!! Λογικά το ίδιο θα ισχύει κ για τους πολιτικούς μηχανικούς...

Σημείωση: δεν ξέρω αν έχει αναφερθει πριν, αλλά το παιδαγωγικο θεσσ/νίκης ξεκινάει μαθήματα στις 28/09!! Είναι μια φίλη μου εκεί κ αυτό της είπαν...
Ok..Ευχαριστω πολυ...Απ'οτι ειδα στα Γιαννενα για τις λιγες μερες που πηγα ηταν πολυ ομορφα...
Παράθεση

Pemptousia

Δραστήριο Μέλος

H Pemptousia έγραψε στις 12:55, 23-09-09:

Τίποτα!! Το παιδαγωγικό Ιωαννίνων πρέπει να αρχίζει στις 6 Οκτωβρίου!!
Παράθεση

student91

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη student91
Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O student91 έγραψε στις 13:08, 23-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από themesunik
Μήπως γνωρίζει κανείς κάτι για τη Φιλοσοφική Σχολή και συγκεκριμένα για το τμήμα της Φιλολογίας?Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Στις 28 αρχιζουν~!!!θα ειμαστε συμφοιτητες!! εισαι απο μυτιληνη?? ξερεις εναν βασιλη κ.?
Παράθεση

biousra

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη biousra
H biousra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.

H biousra έγραψε στις 14:51, 23-09-09:

το πα.μακ αρχιζει στισ 28!
Παράθεση

DIMOS FOITHTHS (ΔΗΜΟΣ)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη DIMOS FOITHTHS
Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

O DIMOS FOITHTHS έγραψε στις 15:07, 23-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από student91
Στις 28 αρχιζουν~!!!θα ειμαστε συμφοιτητες!! εισαι απο μυτιληνη?? ξερεις εναν βασιλη κ.?
Επιτέλους βρίσκω <Φιλολόγους>. Κι εγώ παιδιά συμφοιτητής σας θα είμαι. Να κανονίσουμε να συναντηθούμε. :no1:
Εμένα, που πήγα και ρώτησα, μου είπαν ότι τα μαθήματα ξεκινούν στις 30.
Παράθεση

student91

Φοιτητής

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O student91 έγραψε στις 01:35, 24-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από DIMOS FOITHTHS
Επιτέλους βρίσκω <Φιλολόγους>. Κι εγώ παιδιά συμφοιτητής σας θα είμαι. Να κανονίσουμε να συναντηθούμε. :no1:
Φιλολογια Αθηνα εχεις περασει,ετσι?Οποτε θελεις στειλε πμ να κανονισουμε!! 28 αρχιζουν τα μαθηματα το λεει η ιστοσελιδα
http://www.phil.uoa.gr/announcementsProgramm.html
Παράθεση

student91

Φοιτητής

O student91 έγραψε στις 12:16, 24-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από DIMOS FOITHTHS
τωρα ειδα οτι εισαι απο Θεσσαλονικη..αρα εισαι στο τμημα της Θεσσαλονικης ε? εγω ειμαι Αθηνα..
Παράθεση

DIMOS FOITHTHS (ΔΗΜΟΣ)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη DIMOS FOITHTHS
Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

O DIMOS FOITHTHS έγραψε στις 14:37, 24-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από student91
τωρα ειδα οτι εισαι απο Θεσσαλονικη..αρα εισαι στο τμημα της Θεσσαλονικης ε? εγω ειμαι Αθηνα..
Τώρα είδα το πμ. Ναι Θεσσαλονίκη είμαι. Δεν πειράζει... μετράει η καλή σου θέληση!!
-----------------------------------------
Εμάς τα μαθήματα στη σχολή αρχίζουν 6 Οκτωβρίου.
Παράθεση

mourkos (Κώστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη mourkos
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 232 μηνύματα.

O mourkos έγραψε στις 14:42, 24-09-09:

όσοι ενδιαφέρονται για πληροφορική απθ πήρα τηλ τη γραμματεία και είπε θα αρχίσουν μετά τις εκλογές, θα βγεί πρόγραμμα στο site
Παράθεση

jo!

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη jo!
H jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H jo! έγραψε στις 11:03, 29-09-09:

εγώ έμαθα ότι το παιδαγωγικό τμήμα δημοτικής εκπαίδευσης Ιωαννίνων αρχίζει στις 6...κ μου είπαν ότι θα βγεί και αναλυτικό πρόγραμμα στο ιντερνετ!
Παράθεση

Athinoul@91 (Αθηνά)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Athinoul@91
H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιόνιο Ειδίκευση Μετάφρασης ή Διερμηνείας (Κέρκυρα) . Έχει γράψει 622 μηνύματα.

H Athinoul@91 Lost In Translation...:DD έγραψε στις 14:31, 29-09-09:

εμεις στο μεταφραστικο ξεκιναμε 12 οκτωβριου λογω εκλογων
Παράθεση

ΕλένηΚρ (Ελενη)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη ΕλένηΚρ
H Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H ΕλένηΚρ έγραψε στις 14:51, 29-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από ΕλένηΚρ
Για Αγγλικη Αθηνας ξέρει κανεις?
Αν δεν ειδατε ακομα, ειναι 6 Οκτωβριου...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους