Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 341 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

ECCE/ECPE Μάϊος 2017

paskmak

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη paskmak
Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 149 μηνύματα.

O paskmak έγραψε στις 22:10, 31-07-17:

Ξέρουμε περίπου τι ώρα θα ναι διαθέσιμα τα αποτελέσματα;;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kostis-Palamas

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Kostis-Palamas
Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 182 μηνύματα.

O Kostis-Palamas έγραψε στις 22:29, 31-07-17:

Και γω γιαυτο μπηκα να ρωτησω τωρα! Υπαρχει περιπτωση και σε μιση ωρα;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panagiotis849 (Παναγιώτης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Panagiotis849
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O Panagiotis849 #Panos έγραψε στις 22:35, 31-07-17:

Απο όσο έχω διαβάσει παιδιά και γνωρίζω απο ολα αυτά τα Χρόνια, τα βάζουν γύρω στις 9 το πρωί. Τώρα το βράδυ με τίποτα. Οπότε μη ξενυχτησετε. Όλοι μας είμαστε αγχωμένοι, ας μη γελιόμαστε. Θέλουμε να ανταμειφθούν οι προσπάθειές μας. Και γω ομολογώ οτι δεν τα πήγα και τέλεια. GCVR + Listening μέτρια. Writing καλά και Speaking πολύ καλά. Μακάρι να έχω περάσει. Το GCVR φοβάμαι γιατί δεν μου έφτασε ο χρόνος. Ήμουν form J και βάρδια των 9! Ειμαι για όλα προετοιμασμένος και πραγματικά δεν ξέρω αν το έχω πάρει
Παράθεση

Kostis-Palamas

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 182 μηνύματα.

O Kostis-Palamas έγραψε στις 08:17, 01-08-17:

Περασαααα
Καλα αποτελεσματα παιδια!
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ραφαέλα33847
H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ισπανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε στις 08:39, 01-08-17:

Να μας τα άνοιγε και εμάς,καλό θα ήταν
Συγχαρητήρια!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη meetmeinmontauk : 01-08-17 στις 10:12. Αιτία: διόρθωση διπλού μηνύματος
Παράθεση

GFireP (Γιώργος Μάριος)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη GFireP
Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 932 μηνύματα.

O GFireP ~Hope will never be silent έγραψε στις 08:44, 01-08-17:

Και εγώ το πήρα...

Παιδιά δεν το πιστεύω ακόμα...
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O Panagiotis849 #Panos έγραψε στις 09:47, 01-08-17:

Το πήρα και εγώ... Μπράβο σε όσους προσπάθησαν ανεξαρτήτως αποτελέσματος!
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νίκοs

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νίκοs
Ο Νίκοs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών . Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O Νίκοs έγραψε στις 09:59, 01-08-17:

Το πέρασα!! Είχα πολύ άγχος καθώςξέχασα τον κωδικό μου στην Αθήνα αλλά πήρα την καθηγητρία μου και μου το ανακοίνωσε!! καλά αποτελέσματα σε όλους!!
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

johny_02 (John-John)

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη johny_02
Ο John-John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O johny_02 έγραψε στις 10:07, 01-08-17:

Συγχαρητήρια σε όλους!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ισπανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε στις 11:43, 01-08-17:

Εμένα μου βγάζει results are not available yet
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

O Panagiotis849 #Panos έγραψε στις 12:01, 01-08-17:

Αν είσαι μεμονωμένη μπες στο mail σου, η HAU τα έχει στείλει σε DOC Αρχείο και σε PDF την απόδειξη
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε στις 12:07, 01-08-17:

Μπήκα και στο μαιλ,αλλά ούτε κι εκεί έχω νέα
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε στις 12:51, 01-08-17:

Εντάξει παίδες,περάσαμε κι εμείς ^_^
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kostis-Palamas

Μεταπτυχιακός φοιτητής

O Kostis-Palamas έγραψε στις 13:24, 01-08-17:

Γενικα τα πηγατε οπως περιμενατε; καλυτερα; χειροτερα;
Παράθεση

GFireP (Γιώργος Μάριος)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη GFireP
Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 932 μηνύματα.

O GFireP ~Hope will never be silent έγραψε στις 13:27, 01-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από Kostis-Palamas
Γενικα τα πηγατε οπως περιμενατε; καλυτερα; χειροτερα;
Νόμιζα ότι έχω μείνει 20 πόντους κάτω από τη βάση
Η καθηγήτριά μου είπε ότι το πήρα με 750/1000 αλλά αν δε το δω μόνος μου δε πιστεύω κανέναν
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε στις 13:31, 01-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από GFireP
Νόμιζα ότι έχω μείνει 20 πόντους κάτω από τη βάση
Η καθηγήτριά μου είπε ότι το πήρα με 750/1000 αλλά αν δε το δω μόνος μου δε πιστεύω κανέναν
Σε νιώθω απόλυτα...
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

O Panagiotis849 #Panos έγραψε στις 16:37, 01-08-17:

Ξέρει κανεις ποτε στέλνονται τα πτυχία με κούριερ σπίτι για τους μεμονωμένους; κάτι ειχα διαβάσει νομίζω για Οκτωβρη...
Παράθεση

BlueIvy_

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη BlueIvy_
H BlueIvy_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H BlueIvy_ έγραψε στις 10:26, 02-08-17:

Κι εγώ πήρα το Proficiency!Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά!!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kostis-Palamas

Μεταπτυχιακός φοιτητής

O Kostis-Palamas έγραψε στις 11:37, 02-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από Panagiotis849
Ξέρει κανεις ποτε στέλνονται τα πτυχία με κούριερ σπίτι για τους μεμονωμένους; κάτι ειχα διαβάσει νομίζω για Οκτωβρη...
Πηρα στην hau τηλεφωνο.. και αν εισαι μεμονωμενος υποψηφιος αποστελλονται τα πιστοποιητικα μετα απο κανα 2μηνο απο την ανακοινωση των αποτελεσματων. Απλα θα πρεπει να κανεις πρωτα μια αιτηση, για να σου αποσταλλει το πιστοποιητικο, την οποια θα βρεις στο σαιτ της hau.
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

O Panagiotis849 #Panos έγραψε στις 19:20, 08-10-17:

Παιδιά σχετικά με το ECPE-στους μεμονωμένους απευθύνομαι κυρίως: Σας έχει έρθει σπίτι; Επειδή έχω κάνει αίτηση ενάμιση μήνα τώρα και τίποτα
Παράθεση

Αναζητητής

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αναζητητής
Ο Αναζητητής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O Αναζητητής έγραψε στις 19:24, 08-10-17:

Παιδιά σχετικά με το ECPE-στους μεμονωμένους απευθύνομαι κυρίως: Σας έχει έρθει σπίτι; Επειδή έχω κάνει αίτηση ενάμιση μήνα τώρα και τίποτα
Γεια σου φίλε ! Θα πρέπει να το ζητήσεις για να στο στείλουν όμως . Είτε μέσω επιστολής είτε μέσω φαξ . Προσωπικά , εξετάστηκα μέσω της ελληνοαμερικανικής ένωσης πριν 3 χρόνια και το ζήτησα μόλις πέρυσι που μου χρειάστηκε για έναν διαγωνισμό .
Παράθεση

Μαθητής Γ' λυκείου

O Panagiotis849 #Panos έγραψε στις 22:57, 08-10-17:

Αρχική Δημοσίευση από Αναζητητής
Γεια σου φίλε ! Θα πρέπει να το ζητήσεις για να στο στείλουν όμως . Είτε μέσω επιστολής είτε μέσω φαξ . Προσωπικά , εξετάστηκα μέσω της ελληνοαμερικανικής ένωσης πριν 3 χρόνια και το ζήτησα μόλις πέρυσι που μου χρειάστηκε για έναν διαγωνισμό .
Πρέπει να το ζητήσω ανεξαρτήτως αν έχω κάνει αίτηση; Επειδή δεν διευκρινίζει κατι. Εσύ είχες κανει αίτηση και δεν στο είχαν στείλει; Ας απαντήσει κάποιος που να το περιμένει όπως εγώ παρόλο που έχει κάνει αίτηση
Παράθεση

Kostis-Palamas

Μεταπτυχιακός φοιτητής

O Kostis-Palamas έγραψε στις 23:36, 08-10-17:

Παρε ενα τηλ. στην hau μωρε... σιγα
Παράθεση

thekkk

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη thekkk
H thekkk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H thekkk έγραψε στις 00:21, 09-10-17:

Μίλησα μαζί τους την Παρασκευή, ακόμα δεν τα έχουν παραλάβει. Θα βγάλουν ανακοίνωση στο σάιτ της hau μόλις είναι να αρχίσουν οι αιτήσεις για την αποστολή των πιστοποιητικών!
Παράθεση

Αναζητητής

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αναζητητής
Ο Αναζητητής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O Αναζητητής έγραψε στις 10:12, 11-10-17:

Πρέπει να το ζητήσω ανεξαρτήτως αν έχω κάνει αίτηση; Επειδή δεν διευκρινίζει κατι. Εσύ είχες κανει αίτηση και δεν στο είχαν στείλει; Ας απαντήσει κάποιος που να το περιμένει όπως εγώ παρόλο που έχει κάνει αίτηση
Σωστά , εγώ δεν είχα κάνει αίτηση. Όταν όμως την έκανα , μου εστάλη , αυτό εννοούσα. Το καλύτερο θα ήταν να τους καλέσεις κιόλας , για να σε φωτίσουν περισσότερο , αλλά από τη στιγμή που κάνεις αίτηση , πρέπει να σου αποσταλεί.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    andy27

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους