Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,050 εγγεγραμμένα μέλη και 2,411,957 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 492 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Λύσεις ασκήσεων γερμανικών

eleni.ner

Νεοφερμένος

H eleni.ner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H eleni.ner fuck ya all...:) .I. έγραψε: στις 16:10, 24-05-12:

αχ αν μπορειτε κανεις και του 15 ......plz...

του 13:
σελ. 176 : a i b g f
σελ. 179: b a a b c
σελ 180: j 0 e 0 0 h i c l a
σελ. 182: b c b c c c a c a b
σελ 183.: k e i p b a o j l g
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Θάλεια : 24-05-12 στις 16:57. Αιτία: greeklish & merge
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panosder

Νεοφερμένος

Ο panosder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O panosder έγραψε: στις 18:45, 26-05-12:

γίνετε να μου πεισ του 9 και 10
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikolararas

Νεοφερμένος

Ο nikolararas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O nikolararas έγραψε: στις 15:06, 31-05-12:

με εσωσες!!! του 15 δεν το ξερω...

για το 10 εχω μερικες ελλειψεις αλλα αυτα που ειναι σιγουρα ειναι :

σελ 135 F C I B _
σελ 136-7_ A C C B
σελ 138 _ F 0 J D C 0 L B K
σελ 140 A C _ B _ A B C C A
σελ 141 J L G I C P D K O A

_ ειναι οι ελλειψεις που ελεγα...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Θάλεια : 12-06-12 στις 09:45. Αιτία: merge
Παράθεση

Hater!Artemis.

Νεοφερμένος

H Hater!Artemis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Hater!Artemis. έγραψε: στις 18:56, 06-06-12:

παιδια θελω το Modeltest 6 !!! Οποιος το εχει κανει ας μου το δωσειιιιιιι!!

Ευχαριστωωωωωω !!!!!
Παράθεση

androniki_TKD

Νεοφερμένος

H androniki_TKD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H androniki_TKD έγραψε: στις 09:07, 20-06-12:

Παιδια θα ηθελα αν μπορειτε να μου δωσετε τις λυσεις τοy Modeltest12 !!!!!!!!!!! To χρειαζομαι γρηγορα !!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

Pispiris

Νεοφερμένος

Ο Pispiris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Pispiris έγραψε: στις 10:03, 26-06-12:

γεια σου συνονωμαται σπυρο..χιλια ευχαριστω για την βοηθεια που μου προσφερεσ..θα ηταν δυνατον να εχω και του 12 και του 13;; αν ειναι δυνατοσ λιγο εγκαιρα!!ευχαριστω
Παράθεση

mike550

Νεοφερμένος

Ο mike550 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O mike550 έγραψε: στις 09:35, 27-06-12:

Σε ευχαριστώ kleop.

παιδια αν ειναι ευκολο δωστε απαντησεις του modeltest 12
pleaseee και οσο γινεται πιο γρηγοραhttp://www.e-steki.gr/images/smilies/spasiklas.gif
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SparklingGrey : 05-07-12 στις 08:56. Αιτία: Merge συνεχόμενων μηνυμάτων και διόρθωση greeklish.
Παράθεση

Pispiris

Νεοφερμένος

Ο Pispiris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Pispiris έγραψε: στις 09:35, 27-06-12:

]μηπωσ μπορει καποιοσ ν μου στειλει του 15;; ευχαριστω

φιλε καλημερα μηπωσ εχεισ του 12 τεστ η του 13;;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _Morticia_ : 05-07-12 στις 08:54. Αιτία: merge
Παράθεση

roula25

Νεοφερμένος

H roula25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H roula25 έγραψε: στις 20:32, 01-07-12:

παιδιά χρειαζομαι γρηγορα τις λυσεις του Zertfikat neu b1 του modelltest 4-5 μονο lesenverstehen(teil 1,2,3)
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,574 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 22:22, 01-07-12:

Modelltest 4!!

Lesenverstehen
Teil 1: C-I-B-J-H
Teil 2:C-B-C-A-C-
Teil 3:B-0-0-K-F-C-0-D-H

Modelltest 5!!
Lesenverstehen
Teil1:J-A-E-G-B
Teil 2:B-C-C-A-B
Teil 3:J-H-B-0-I-E-0-F-D

Την επόμενη φορά μπορείς να προσπαθήσεις και μόνη κακό δεν κάνει για ΠΤΥΧΙΟ πας!
Παράθεση

roula25

Νεοφερμένος

H roula25 έγραψε: στις 12:58, 04-07-12:

Θέλω το teil 1 του zertificat neu στο lesenverssteehen test 6:
Θέλω να τα ελέγξω.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SparklingGrey : 05-07-12 στις 08:52. Αιτία: Διόρθωση greeklish.
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,574 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 13:14, 04-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από roula25
Θέλω το teil 1 του zertificat neu στο lesenverssteehen test 6:
Θέλω να τα ελέγξω.
Καταρχας οχι greeklish!! Θα σου τα γραψω συντομα!! Κανεις μονη σου μαθημα; Ή με καθηγητη;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SparklingGrey : 05-07-12 στις 08:53. Αιτία: Διόρθωση greeklish στην παράθεση.
Παράθεση

roula25

Νεοφερμένος

H roula25 έγραψε: στις 18:14, 04-07-12:

μονη μου
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 18:25, 04-07-12:

Οκ
F-G-J-B-D
Παράθεση

evaki lacta

Νεοφερμένος

H evaki lacta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H evaki lacta έγραψε: στις 19:51, 04-07-12:

παρακαλω

Σπυρακος (^^) μηπως μπορεισ να μ δωσεισ τισ λυσεις του project zertificat b1 lesenverstehen 3,4,5 και τα sprachbausteine τουσ το ξερω οτι δεν ειναι σωστο που αντιγραφω αλλα επιγωμαι γτ ι καθηγιτρια μ τα θελει μεχρι την κυριακη σε παρακαλω βοηθησε με και σ υποσχομαι οτι δν θα ξαναντιγραψω ποτε αλλα ειμαι ετοιμη να βαλω τα κλαματα και σε απογνωση σε παρακαλω....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SparklingGrey : 05-07-12 στις 08:47. Αιτία: Merge συνεχόμενων μηνυμάτων.
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 23:16, 04-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από evaki lacta
Σπυρακος (^^) μηπως μπορεισ να μ δωσεισ τισ λυσεις του project zertificat b1 lesenverstehen 3,4,5 και τα sprachbausteine τουσ το ξερω οτι δεν ειναι σωστο που αντιγραφω αλλα επιγωμαι γτ ι καθηγιτρια μ τα θελει μεχρι την κυριακη σε παρακαλω βοηθησε με και σ υποσχομαι οτι δν θα ξαναντιγραψω ποτε αλλα ειμαι ετοιμη να βαλω τα κλαματα και σε απογνωση σε παρακαλω....
Συγνώμη δεν το εχω ,εχω μονο για Β2!!Αλλα τα κανει μια φιλη μου αν την δω αυριο εισαι τυχερη θα στα γραψω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Σπυρακος (^^) : 05-07-12 στις 08:13.
Παράθεση

evaki lacta

Νεοφερμένος

H evaki lacta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H evaki lacta έγραψε: στις 07:23, 05-07-12:

αχ ευχαριστω παρα πολυ ελπιζω να την δεισ !!!!!
παντοσ ευχαριστω πολυ που θελεις να με βοηθησεισ το εκτιμο πραγματικα και ελπιζο να τισ βρεισ γιατι αλλιως καικα!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη evaki lacta : 05-07-12 στις 10:16.
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 08:14, 05-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από evaki lacta
αχ ευχαριστω παρα πολυ ελπιζω να την δεισ !!!!!τι εννοεισ εχεισ μονο του β1 και εγω το β1 θελω εννοεισ μονο το project neu?
παντοσ ευχαριστω πολυ που θελεις να με βοηθησεισ το εκτιμο πραγματικα και ελπιζο να τισ βρεισ γιατι αλλιως καικα!!!
Συγνωμη για Β2 εννοω:$
Παράθεση

evaki lacta

Νεοφερμένος

H evaki lacta έγραψε: στις 10:16, 05-07-12:

Ααα!

Σπυράκος, αν γίνεται μέχρι τις πέντε σήμετα, γιατί έχω να κάνω τα 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 και καίγομαι, απλώς, για να μην σε ταλαιπορώ, είπα μόνο αυτά. Για τα άλλα θα τα μπαλώσω.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SparklingGrey : 05-07-12 στις 12:31. Αιτία: Merge συνεχόμενων μηνυμάτων και διόρθωση greeklish.
Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 977 μηνύματα.

H Alireza έγραψε: στις 16:15, 05-07-12:

Καλά τόσα κεφάλαια θα πάνε τσάμπα?
Δύο μπορώ να υποθέσω:
Ή η/ο καθηγήτριά/τής σου είναι πιεστική/ος και σε βάζει σε λίγο χρονικό διάστημα να λύσεις τόσα τεστ που είναι απίθανο αλλά σε δικαιολογώ ή είχες τόσες μέρες και δεν ασχολήθηκες καθόλου.
Αν ισχύει το δεύτερο εγώ στη θέση σου θα ένιωθα άσχημα που σχεδόν το μισό βιβλίο δεν έχει αξιοποιηθεί, συν τα λεφτά που πλήρωσες πάνε χαμένα και το κυριότερο με αυτήν την τακτική δεν γράφουμε εξετάσεις. Η προετοιμασία δεν επαρκεί.
Τέλος πάντων ο καθένας ας αποφασίσει για τον εαυτό του εγώ απλά μια συμβουλή έδωσα. Αν θέλεις την ακολουθείς.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    joannapes , Koiko , Lila 22