Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,944 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 196 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

''Εσύ, πώς αξιολογείς τον εαυτό σου;''

locotrelos

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη locotrelos
Ο locotrelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 115 μηνύματα.

O locotrelos έγραψε στις 19:47, 03-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από timonierhs
Η καλυτερη και η κλασικη απαντηση σε αυτη την ερώτηση είναι : "Ειμαι πολυ έξυπνος, απλά δεν κάθομαι να διαβαζω"
Μολις με περιεγραψες.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη locotrelos : 03-11-14 στις 19:59.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Andypro

Μαθητής Α' λυκείου

Το avatar του χρήστη Andypro
Ο Andypro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 15 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 365 μηνύματα.

O Andypro έγραψε στις 15:38, 01-07-15:

Πάντως εγώ δε με αυτο-βαθμολογώ με κριτήρια, αλλά με μία γενική εικόνα για εμένα.

Έτσι, εγώ πιστεύω ότι είμαι μαθητής του 18. Είμαι εξαιρετικός σε αρκετά μαθήματα, αλλά σε άλλα όπως φιλολογοαπαιτητικά [Οι 2 γραμματείες κι η Γλώσσα έτσι όπως την έχουν καταντήσει, όχι τα Αρχαία] πιάνω πάτο με τόνο. Στις 2 γραμματείες έγραψα 12 και στη γλώσσα 16 (σώθηκα από τη γραμματική, 9/10).

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους