Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,944 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 195 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι βαθμό πήρατε στο Απολυτήριο Λυκείου;

cJay (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cJay
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 184 μηνύματα.

O cJay έγραψε στις 01:56, 27-06-09:

17,9....η γαμημ..νη η θρησκευτικού με εκαψε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hearts_alive

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη hearts_alive
Ο hearts_alive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O hearts_alive έγραψε στις 11:22, 27-06-09:

19.7 κι εγώ... τι διάολο τόσο πολύ παίζει αυτό το νούμερο ;

Πάντως διάβασα και για τις ενδοσχολικές, για να γράψω, οπότε πιστεύω ότι το άξιζα ...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

who

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη who
Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε στις 11:24, 27-06-09:

Πω, μόλις έπαθα κόμπλεξ κατωτερότητας. Ένα ταπεινό 17,7 είχα εγώ.
Παράθεση

hearts_alive

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη hearts_alive
Ο hearts_alive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O hearts_alive έγραψε στις 11:27, 27-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από who
Ε καλά, παίζει ρόλο και το σχολείο ... και το αν πας τουρίστας στις ενδοσχολικές βέβαια
Παράθεση

who

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη who
Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε στις 11:31, 27-06-09:

Ε, δε το λες και τουρίστας με ένα 7 λογοτεχνία και ένα 12 αγγλικά. Βέβαια, έπαιξε και το ρόλο του ότι τότε εγώ είχα δώσει και 10 μαθήματα στις πανελλήνιες. Πού κουράγιο για διάβασμα στις ενδοσχολικές.
Παράθεση

Civilara

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Civilara
Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,181 μηνύματα.

O Civilara Farewell έγραψε στις 11:50, 27-06-09:

Ε, δε το λες και τουρίστας με ένα 7 λογοτεχνία και ένα 12 αγγλικά. Βέβαια, έπαιξε και το ρόλο του ότι τότε εγώ είχα δώσει και 10 μαθήματα στις πανελλήνιες. Πού κουράγιο για διάβασμα στις ενδοσχολικές.
Μα πόσο σε καταλαβαίνω ρε who!
Παράθεση

VouDou (Δημήτριος)

Καθηγητής

Το avatar του χρήστη VouDou
Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών , Καθηγητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 876 μηνύματα.

O VouDou έγραψε στις 11:57, 27-06-09:

σχόλιό μου εδώ: http://www.ischool.gr/showthread.php?t=46507&page=7
Παράθεση

Hristos (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Hristos
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O Hristos έγραψε στις 12:04, 27-06-09:

19,4
Παράθεση

Fanis4

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Fanis4
Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Fanis4 έγραψε στις 12:05, 27-06-09:

17,8.Με εκαψε η μαμημενη η φυσικη!
Παράθεση

annmary

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη annmary
H annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

H annmary έγραψε στις 16:28, 27-06-09:

19,8..αρε αυτα τα θρησκευτικα...καψαν πολυ κοσμο...
Παράθεση

nikos88 (ALB)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nikos88
Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 63 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 195 μηνύματα.

O nikos88 έγραψε στις 16:29, 27-06-09:

Tι να πω και εγω με 16.5...??
Παράθεση

Fanis4

Μαθητής Γ' λυκείου

Το avatar του χρήστη Fanis4
Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Fanis4 έγραψε στις 16:49, 27-06-09:

Καλα ρε παιδια μερικοι βγαζετε 19.7 και 19.8 και δε ειστε ευχαριστημενοι?
Παράθεση

nikos88 (ALB)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη nikos88
Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 63 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 195 μηνύματα.

O nikos88 έγραψε στις 18:44, 27-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Fanis4
Καλα ρε παιδια μερικοι βγαζετε 19.7 και 19.8 και δε ειστε ευχαριστημενοι?
Mα τι λες τωρα??Αμα δεν βγαλεις το 19.99 το λιγοτερο..δεν μπορει να γινει!!!
Εδω μιλαμε εχουμε να κανουμε με ανωτερα παιδια..!!!Εγω θα ελεγα παιδια να ανοιξετε ενα δικο σας ΦΟΡΟΥΜ...που θα λεγεται...<<ΤΑ 19000 ΜΟΡΙΑ>>!!!Μην μας κανετε και εμας να νοιωθουμε σπουπιδακια διπλα σας...και να μπορουμε να ρωτησουμε για καμια σχολη στα 12,13,14,15,16 χιλιαδες μορια...!!!Εδω εχουν μαζευτει η 500 απο τους 1500 19ριδες!!!!(μορια)
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Andromeda (Μαρία)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Andromeda
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H Andromeda έγραψε στις 19:07, 27-06-09:

19,5.Καλα που δεν διάβασα περισσοτερο στις ενδοσχολικές....
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 20:38, 27-06-09:

απορια:p
πως χωρις διαβασμα,οπως καποιοι ισχυριζονται , στις ενδοσχολικες βγαλατε απολυτηριο ανω των 19?

και για να ειμαι ον 19,8 απολυτηριο ΜΕ διαβασμα!
Παράθεση

cheery

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη cheery
H cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 993 μηνύματα.

H cheery έγραψε στις 21:36, 27-06-09:

Σε μερικα σχολεια δινουν τα θεματα, σε αλλα σχολεια ειναι πολυ χαλαροι στην επιτηρηση...κλπ κλπ
εγω χωρις διαβασμα εβγαλα 19,5
Παράθεση

eco-warrior (Μπάμπης ή Αμφιάραος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη eco-warrior
Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 777 μηνύματα.

O eco-warrior ... έγραψε στις 21:43, 27-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από alb-killer
Mα τι λες τωρα??Αμα δεν βγαλεις το 19.99 το λιγοτερο..δεν μπορει να γινει!!!
Εδω μιλαμε εχουμε να κανουμε με ανωτερα παιδια..!!!Εγω θα ελεγα παιδια να ανοιξετε ενα δικο σας ΦΟΡΟΥΜ...που θα λεγεται...<<ΤΑ 19000 ΜΟΡΙΑ>>!!!Μην μας κανετε και εμας να νοιωθουμε σπουπιδακια διπλα σας...και να μπορουμε να ρωτησουμε για καμια σχολη στα 12,13,14,15,16 χιλιαδες μορια...!!!Εδω εχουν μαζευτει η 500 απο τους 1500 19ριδες!!!!(μορια)
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 21:45, 27-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από ;401195
Σε μερικα σχολεια δινουν τα θεματα, σε αλλα σχολεια ειναι πολυ χαλαροι στην επιτηρηση...κλπ κλπ
εγω χωρις διαβασμα εβγαλα 19,5
οχι οτι με ενοχλει αν καποιος βγαλει υψηλο απολυτηριο αλλα νιωθω σαν καθυστερημενο γτ για να γραψω στις εξετασεις επεσε διαβασμα..και σε αλλα σχολεια δινουν τα θεματα,χαλαρη επιτηρηση κτλ κτλ...
δεν ειναι ζηλια ή κατι αλλο , αλλα αυτη η αδικια που επικρατει...
Παράθεση

cheery

Φοιτητής

H cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 993 μηνύματα.

H cheery έγραψε στις 21:51, 27-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
οχι οτι με ενοχλει αν καποιος βγαλει υψηλο απολυτηριο αλλα νιωθω σαν καθυστερημενο γτ για να γραψω στις εξετασεις επεσε διαβασμα..και σε αλλα σχολεια δινουν τα θεματα,χαλαρη επιτηρηση κτλ κτλ...
δεν ειναι ζηλια ή κατι αλλο , αλλα αυτη η αδικια που επικρατει...
ναι, οντως
και που να εβλεπες τι γινεται σε καποια ιδιωτικα...
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 22:00, 27-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από aleka
ναι, οντως
και που να εβλεπες τι γινεται σε καποια ιδιωτικα...
αυτα ειναι βλακειες που κανουν..γιατι με το συστημα του 3% η εισαγωγη στην τριτοβαθμια εκπαιδευση γινεται με βαση το βαθμο του απολυτηριου..δηλ πες οτι μια σχολη παιρνει 3 παιδια που εδωσαν με αυτο το συστημα θα παρει τα παιδια με το υψηλοτερο βαθμο απολυτηριου..δε πα να *ντιτ* στο διαβασμα εσυ για να μπεις σε μια σχολη μπορει να μπει καποιος που δν διαβασε αλλα εβγαλε μεγαλυτεο βαθμο....αδικια..
Παράθεση

cheery

Φοιτητής

H cheery έγραψε στις 22:14, 27-06-09:

νομιζω πως σε περιπτωση που εχουν παιδια με το 3% ειναι καπως πιο αυστηροι...
ειχα ενα φιλο μου που περασε μετσοβειο με το 3% και δεν τον βοηθησαν τοσο πολυ ενω γενικα με τους υπολοιπους ηταν πιο χαλαροι...
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 22:17, 27-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από aleka
νομιζω πως σε περιπτωση που εχουν παιδια με το 3% ειναι καπως πιο αυστηροι...
ειχα ενα φιλο μου που περασε μετσοβειο με το 3% και δεν τον βοηθησαν τοσο πολυ ενω γενικα με τους υπολοιπους ηταν πιο χαλαροι...
και εγω με αυτο το συστημα εδωσα και δεν ηταν μονο σε εμενα αυστηροι, αλλα σε ολα τα παιδια...και παλι δινεις μαζι με τους αλλους στην ιδια αιθουσα,οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να αφηνουν τους αλλους χαλαρα και εσενα οχι..
Παράθεση

cheery

Φοιτητής

H cheery έγραψε στις 22:23, 27-06-09:

δεν εννοω αυτο..κοιτα με το παιδι αυτο ημασταν στο ιδιο τμημα...
εγω ας πουμε αν εγραφα για 16-17 στα θρησκευτικα ξερω γω με βοηθουσε ο καθηγητης και μου βαζε 20..εκεινον οχι...καταλαβες;
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 22:27, 27-06-09:

καταλαβα,παμε σε αλλη αδικια ομως..γτ εσυ δεν το χρειαζοσουν αμεσα τ απολυτηριο ενω αυτο το παιδι ναι,και παρολο που εξαρτασαι απο τους καθηγητες σου δεν βοηθανε...η να μην βοηθανε κανεναν η ολους...αλλα ΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
Παράθεση

george_k214 (Γιώργος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη george_k214
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

O george_k214 έγραψε στις 02:35, 28-06-09:

Ρε παιδιά...τι είναι αυτό που λέτε με το 3%?εγώ γιατί δεν το έχω ακούσει ποτέ?
Παράθεση

Ειμαρμένη (Ιωάννα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Ειμαρμένη
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H Ειμαρμένη έγραψε στις 09:48, 28-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από annmary
19,8..αρε αυτα τα θρησκευτικα...καψαν πολυ κοσμο...
Από πότε το 19,8 θεωρείται κάψιμο?
Παράθεση

dimitris-aigio

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη dimitris-aigio
Ο dimitris-aigio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O dimitris-aigio έγραψε στις 12:36, 28-06-09:

16.3 το απολυτηριο... εσχος δηλαδη..17 και κατι ο ΓΒΠ... και μολις μου το εδωσαν οι καθηγητες αρχισαν τα σχολια... π.χ το απολυτηριο επρεπε να ειναι τουλαχιστον 18+..... αλλα οκ δεν κραταω κακια... ποτε θα τους ξαναδω?????
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 15:07, 28-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από george_k214
Ρε παιδιά...τι είναι αυτό που λέτε με το 3%?εγώ γιατί δεν το έχω ακούσει ποτέ?
εξεταζεσαι ολα τα μαθηματα σε ενδοσχολικα πλαισια αν εχεις αναπηρια ανω τν 67%...
Παράθεση

xrisitna (Xριστινα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη xrisitna
H Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H xrisitna έγραψε στις 15:52, 28-06-09:

με 10 στα μαθηματικα και 9 στη φυσικη εβγαλα 18 και 4!!!!!!!γιουπιιιιιι!καλα απο αντιγραφη και χαλαρη επιτηρηση αλλο τιποτα!!yo men!
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη maraki love
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,987 μηνύματα.

H maraki love έγραψε στις 19:33, 28-06-09:

Εμείς είχαμε πολύ σκληρή επιτήρηση,πολύ περισσότερη κι απ'ότι στις πανελλήνιες....Μας έβαλαν κάτι βαθμούς χάλια,δεν βοήθησαν καθόλου..... 17,5 το απολυτήριό μου!
Παράθεση

Evris7

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη Evris7
Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 784 μηνύματα.

O Evris7 έγραψε στις 19:37, 28-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ειμαρμένη
Από πότε το 19,8 θεωρείται κάψιμο?
Εγώ με 12 θεωρούμαι κάρβουνο;:ntomata:
Παράθεση

Alexia91 (Αλεξάνδρα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Alexia91
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H Alexia91 έγραψε στις 01:15, 29-06-09:

19,8.Χαλαρη επιτηρηση δεν ειχαμε κ αντιγραφη οπως ακουω σε αλλα σχολεια δεν επεσε αλλα η υλη μας ηταν υπερβολικα λιγη,οποτε με 1-2 ωριτσες διαβασμα εγραφες ανετα.
Παράθεση

LI@

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη LI@
H LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικό (ΣΣΑΣ) Θεσσαλονίκης Γενική Σειρά . Έχει γράψει 94 μηνύματα.

H LI@ έγραψε στις 11:07, 29-06-09:

Σε εμάς στις ενδοσχολικές είχανε βάλει 2 επιτηρητές σε κάθε τάξη! Χειρότερα από τις Πανελλήνιες ήταν... Τεσπα,19 το απολυτήριό μου!! Με χάλασε το 7 που έγραψα στην ιστορία...
Παράθεση

gossipgirl (Στέλλα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη gossipgirl
H Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.

H gossipgirl έγραψε στις 13:39, 29-06-09:

εγώ 19,6 ... αλλα δεν ξερω ποσο εγραψα σε καθε μαθημα στις ενδοσχολικες!
Παράθεση

Zod (Κώστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Zod
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 430 μηνύματα.

O Zod έγραψε στις 15:04, 29-06-09:

19,4 Άκουγα πως σας έφαγαν τα Θρησκευτικά και απορούσα, αλλά μόλις είδα το 17,8 στα Θρησκευτικά μου κόπηκε η όρεξη. Εκεί που περίμενα 19,5-20, ΜΠΑΜ 17,8. WTF? Ντάξει βέβαια είχα 13,8 και Βιολογία Γενικής αλλά εκεί το περίμενα :xixi:.
Παράθεση

Ειμαρμένη (Ιωάννα)

Φοιτητής

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H Ειμαρμένη έγραψε στις 20:10, 29-06-09:

19,5.Χωρίς αντιγραφή,χωρίς χαλαρή επιτήρηση,χωρίς σκονάκια,με βαρβάτη ύλη,με δικό μου προσωπικό διάβασμα και χωρίς καμία διάθεση παραίτησης μέχρι και την ύστατη στιγμή.
Μου κάνει εντύπωση πάντως η κρίση ειλικρίνειας που έχει κυριεύσει κάποιους εδώ μέσα και δηλώνουν ευθαρσώς πώς απέκτησαν τα περίπου 20 τους.Δεν έχω δει όμως κανείς να πει ότι διάβασε σοβαρά.(εκτός από τον viridian)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη chris_90
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,239 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε στις 20:13, 29-06-09:

Εγω παντως διαβασα σοβαρα στις ενδοσχολικες και το πηρα με 18,7 (λογω των τοτε πανελλαδικων).
Παράθεση

Ειμαρμένη (Ιωάννα)

Φοιτητής

H Ειμαρμένη έγραψε στις 20:15, 29-06-09:

Eσύ είσαι είδωλο.Τέλος.
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη chris_90
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,239 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε στις 20:16, 29-06-09:

Ναι, πρεπει να ειμαι ο μονος που ξεπερασε τον προφορικο στα μισα μαθηματα γενικης και στα μισα πανελλαδικως εξεταζομενα μαθηματα (εστω και τη 2η χρονια).
Παράθεση

Ειμαρμένη (Ιωάννα)

Φοιτητής

H Ειμαρμένη έγραψε στις 20:18, 29-06-09:

Αρκετά ψωνίστηκες για σήμερα.Πάνε σ'άλλο θέμα.('Οχι σ'αυτό που ψωνίζεσαι για τα γραμματάκιά σου).
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 21:48, 29-06-09:

19,5.Χωρίς αντιγραφή,χωρίς χαλαρή επιτήρηση,χωρίς σκονάκια,με βαρβάτη ύλη,με δικό μου προσωπικό διάβασμα και χωρίς καμία διάθεση παραίτησης μέχρι και την ύστατη στιγμή.
Μου κάνει εντύπωση πάντως η κρίση ειλικρίνειας που έχει κυριεύσει κάποιους εδώ μέσα και δηλώνουν ευθαρσώς πώς απέκτησαν τα περίπου 20 τους.Δεν έχω δει όμως κανείς να πει ότι διάβασε σοβαρά.(εκτός από τον viridian)
με προσβαλεις

και εγω ειπα οτι διαβασα
Παράθεση

Ειμαρμένη (Ιωάννα)

Φοιτητής

H Ειμαρμένη έγραψε στις 22:24, 29-06-09:

Εκτός κι από τη Θεοδώρα.
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 22:38, 29-06-09:

παει τωρα
απεκτησα ψυχολογικα προβληματα

Παράθεση

Zod (Κώστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Zod
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 430 μηνύματα.

O Zod έγραψε στις 23:46, 29-06-09:

Να πω την πάσα αλήθεια, αντιγραφή παίχτηκε μόνο στην Ιστορία και στην Φυσική γενικής, αλλά ήταν βαρβάτη! Δυστυχώς Βιολογία Γενικής με το ζόρι αντέγραψα και πήρα ένα ωραίο 13.8, λόγω της "στριμένης" που μας επιτηρούσε!

Στα υπόλοιπα πιστεύω κατέκτησα καλούς βαθμούς είτε με το σπαθί μου(σε μαθήματα έκθεσης ιδεών=>κοινωνιολογία,θρησκευτικά,κείμενα κτλ) είτε επειδή μας έδωσαν τα ΣΟΣ που θα πέσουν (όπως στα Αρχαία για παράδειγμα).
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Φιλιον_Τερας
Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ . Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε στις 00:38, 30-06-09:

εγω ρε παιδια δεν ειχα αντιγραψει σε ενα μαθημα, εγραψα σκατα στα περισσοτερα μαθηματα και στο μοναδικο που πηγα να αντιγραψω, κανενας στην ταξη δεν μπορουσε να βοηθησει (βιολογια γενικης)
Παράθεση

Zod (Κώστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Zod

O Zod έγραψε στις 00:43, 30-06-09:

Εγώ πάλι ενώ στην Βιολογία γενικής η τύχη με ευνόησε και έκατσα μπροστά από το μοναδικό άτομο που είχε διαβάσει, δεν μπόρεσα να γυρίσω να τα αντιγράψω όλα γιατί η άλλη με έκανε 5 φορές παρατήρηση .
Παράθεση

foreverfreak (Βαγγελας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη foreverfreak
Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ζωϊκής Παραγωγής ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε στις 00:51, 30-06-09:

Αν αναφερεσαι σε μενα Ιωαννα μου, πρωτον δε μου αρεσει να κοροιδευω τον κοσμο λεγονατας ψεματα!! Δευτερον η βαρβατη υλη ειναι εκεινη που με οδηγησε στην παραιτηση και επειτα στην αντιγραφη και τριτον δεν εβγαλα κοντα στο 20, αλλα 18 και 8... Παντως εχεις δικιο, δεν επρεπε να το πω τοσο στην ψυχρα, γιατι ειναι σα να ακυρωνω τον κοπο τοσων παιδιων που προσπαθησαν πραγματικα!! Σας ζητω συγνωμη...
Παράθεση

Zod (Κώστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Zod

O Zod έγραψε στις 01:07, 30-06-09:

Αρχικά είχα αποδεχθεί τη μοίρα μου και γω. Ήμουν αποφασισμένος να πάω και να γράψω 1 και 2. Αλλά μετά από συνεχή φώναγμα που έφαγα από τους γονείς για να πάρω καλό απολυτήριο, έβαλα τα δυνατά μου να αντιγράψω όσο πιο καλά και επιδέξια μπορούσα για να εξασφαλίσω έναν αξιοπρεπή άνω του 19 βαθμό . Και τελικά, βάσει όλων των παραγόντων που ήδη αναφέρθηκαν παραπάνω: τύχη, μικρή ύλη, χαλαρή επιτήρηση κ.ο.κ, κατάφερα να εκπληρώσω το στόχο μου! Βέβαια ίσως μερικοί ζηλέψουν αλλά δεν με νοιάζει, τώρα θα τους πουλάω μούρη με το υπέρτατο απολυτήριο μου:
19,4!!!!

Πλακίζω για να περάσει η ώρα...!
Παράθεση

Ειμαρμένη (Ιωάννα)

Φοιτητής

H Ειμαρμένη έγραψε στις 10:09, 30-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από foreverfreak
Αν αναφερεσαι σε μενα Ιωαννα μου, πρωτον δε μου αρεσει να κοροιδευω τον κοσμο λεγονατας ψεματα!! Δευτερον η βαρβατη υλη ειναι εκεινη που με οδηγησε στην παραιτηση και επειτα στην αντιγραφη και τριτον δεν εβγαλα κοντα στο 20, αλλα 18 και 8... Παντως εχεις δικιο, δεν επρεπε να το πω τοσο στην ψυχρα, γιατι ειναι σα να ακυρωνω τον κοπο τοσων παιδιων που προσπαθησαν πραγματικα!! Σας ζητω συγνωμη...
Δεν αναφερόμουν σ'εσένα.Το 18,8 είναι θεμιτός βαθμός,πιστεύω.Αναφερόμουν στους 19,7+ που το μόνο που τους πείραξε ήταν τα θρησκευτικά,δηλαδή(αν ήταν θετική-τεχνολογική)έγραψαν αρχαία και ιστορία και δεν έγραψαν θρησκευτικά?Ε κάτι δε μου κάθεται καλά.
Zod, δε σε ζηλεύω,σε πέρασα για 0,1.
Παράθεση

Zod (Κώστας)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Zod

O Zod έγραψε στις 11:35, 30-06-09:

Δεν αναφερόμουν σ'εσένα.Το 18,8 είναι θεμιτός βαθμός,πιστεύω.Αναφερόμουν στους 19,7+ που το μόνο που τους πείραξε ήταν τα θρησκευτικά,δηλαδή(αν ήταν θετική-τεχνολογική)έγραψαν αρχαία και ιστορία και δεν έγραψαν θρησκευτικά?Ε κάτι δε μου κάθεται καλά.
Zod, δε σε ζηλεύω,σε πέρασα για 0,1.
Τα Θρησκευτικά ήταν υπαίτια για αυτό το 0,1! Αχχ...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    manou365, Αριστοτέλης Ωνα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους