Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,044 εγγεγραμμένα μέλη και 2,411,745 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 208 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

ΟΕΦΕ: Γενικό Θέμα

Psyco

Δραστήριο Μέλος

H Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 166 μηνύματα.

H Psyco έγραψε: στις 08:57, 31-05-17:

Ειδικά για τ Αρχαία είναι δύσκολο να πέσει το ίδιο πράγμα ...

Αν γνωρίζει κάποιος παντως καλό θα ήταν να με διαφωτίσει για τα φετινά θεματα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mhtrogoal (Μάριος)

Φοιτητής

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 395 μηνύματα.

O Mhtrogoal έγραψε: στις 09:05, 31-05-17:

Πρωταγορας 6+7 έβαλαν φετος
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Psyco

Δραστήριο Μέλος

H Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 166 μηνύματα.

H Psyco έγραψε: στις 09:06, 31-05-17:

Γαμωτο και Θ θελα να πέσει πρωταγορακος
Παράθεση

jims

Φοιτητής

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 415 μηνύματα.

O jims http://www.ischool.gr/ έγραψε: στις 17:12, 11-01-18:

Πως μπορώ να δω τα διαγωνίσματα του οεφε για την α φάση του 2018; Μπαίνω στην επίσημη ιστοσελίδα του οεφε και δεν μπορώ να βγάλω άκρη.
Παράθεση

jims

Φοιτητής

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 415 μηνύματα.

O jims http://www.ischool.gr/ έγραψε: στις 01:38, 15-01-18:

ξερει καποιος τι εβαλε ο οεφε στα αρχαια απο τα διαγωνισματα της α φασης;
Παράθεση

nikostsok

Νεοφερμένος

Ο nikostsok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O nikostsok έγραψε: στις 23:05, 17-04-18:

παιδια ξερει κανεις τι εβαλαν βιολογια κατευθυνσης στον οεφε ?
Παράθεση

Galaxy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 62 μηνύματα.

H Galaxy έγραψε: στις 01:48, 18-04-18:

Κατ'εμε σχετικα ευκολα θεματακια.Μας τα εδωσε σημερα ο καθηγητης στο φροντιστηριο.Εκατσα και τα κοιταξα, εκανα στα γρηγορα τις λυσεις χωρις να γραψω την θεωρια, και μια χαρα μου φανηκαν. Αμα θες μπορω να στα στειλω σε φωτογραφιες αυριο, απλα στειλε μου μηνυμα γιατι παιζει να το ξεχασω :Ρ
Παράθεση

sophie_96

Φοιτητής

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιβλιοθηκονομίας & Συστημάτων Πληροφόρησης (ΤΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.

H sophie_96 LIVE LOVE LAUGH :-* :) <3 έγραψε: στις 11:41, 18-04-18:

Αρχική Δημοσίευση από nikostsok
παιδια ξερει κανεις τι εβαλαν βιολογια κατευθυνσης στον οεφε ?
Καλημέρα, νομίζω ότι μπορείς να μπεις στην ιστοσελίδα τους και να δεις τα θέματα με τις απαντήσεις τους. Όταν έδινα εγώ πριν 5 χρόνια και κάναμε και εμείς θέματα του ΟΕΦΕ στο φροντιστήριο, έχω την εντύπωση ότι τα αναρτούσαν με τις απαντήσεις τους, στο διαδίκτυο
Παράθεση

Galaxy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 62 μηνύματα.

H Galaxy έγραψε: στις 19:00, 18-04-18:

Τωρα επειδη βγηκαν προσφατα, δεν εχουν βγει ακομα.Η Α φαση μονο, και αυτη απ'οτι θυμαμαι δεν εχει αναρτηθει επισημα στην σελιδα του ΟΕΦΕ αλλα σε σελιδες φροντιστηριων.
Παράθεση

sophie_96

Φοιτητής

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιβλιοθηκονομίας & Συστημάτων Πληροφόρησης (ΤΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.

H sophie_96 LIVE LOVE LAUGH :-* :) <3 έγραψε: στις 19:31, 18-04-18:

Αρχική Δημοσίευση από Galaxy
Τωρα επειδη βγηκαν προσφατα, δεν εχουν βγει ακομα.Η Α φαση μονο, και αυτη απ'οτι θυμαμαι δεν εχει αναρτηθει επισημα στην σελιδα του ΟΕΦΕ αλλα σε σελιδες φροντιστηριων.
ααα οκ δεν το έψαξα για αυτό το είπα. Με συγχωρείς,
Καλή τύχη στις εξετάσεις σου
Παράθεση

nikostsok14

Νεοφερμένος

Ο nikostsok14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O nikostsok14 έγραψε: στις 20:53, 18-04-18:

εαν σου ηταν ευκολο να μου τα στειλεις σε ευχαριστωω...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος