Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,028 εγγεγραμμένα μέλη και 2,416,143 μηνύματα σε 75,336 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 518 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πού βρίσκεστε στην ύλη;

m3ik0 (Αλέξανδρος)

Μαθητής Β' ΕΠΑΛ

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O m3ik0 . έγραψε: στις 22:25, 11-01-10:

Και εμείς στο πρώτο μάθημα του 2ου ... Που να προλάβεις με τις καταλήψεις
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 22:27, 11-01-10:

Γιατί έχεις ιδιότητητα Β επαλ;:what:
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

m3ik0 (Αλέξανδρος)

Μαθητής Β' ΕΠΑΛ

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O m3ik0 . έγραψε: στις 22:51, 11-01-10:

Γιατί πάω σε επαλ! Ίδια είναι τα μαθήματα και δίνεις κανονικά πανελλήνιες απλά έχεις και ειδικότητα και παίρνεις και πτυχίο όταν τελειώσεις
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 23:00, 11-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από m3ik0
Γιατί πάω σε επαλ! Ίδια είναι τα μαθήματα και δίνεις κανονικά πανελλήνιες απλά έχεις και ειδικότητα και παίρνεις και πτυχίο όταν τελειώσεις
A μάλιστα.Και συ έχεις ειδικότητα Τεχνικός Η/Υ ή κάπως έτσι;
Παράθεση

m3ik0 (Αλέξανδρος)

Μαθητής Β' ΕΠΑΛ

O m3ik0 . έγραψε: στις 00:16, 12-01-10:

Ηλεκτρονικός :xixi:
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Μαθητής Β' λυκείου

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 18:06, 22-10-11:

Φυσικη Κατευθυνσης
Εργο παραγομενο απο αεριο

Μαθηματικα Κατευθυνσης
Εσωτερικο γινομενο δυο διανυσματων

Χημεια Κατευθυνσης
Νομοι Θερμοχημειας
Παράθεση

paul95

Φοιτητής

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O paul95 έγραψε: στις 17:11, 12-11-11:

Έχετε ξεκινήσει ύλη Γ' Λυκείου; Κάποιοι το κάνουν, το ίδιο κι εγώ. Βασικά έχω το πλεονέκτημα να έχω γονείς καθηγητές Χημικό και Μαθηματικό, οπότε γλιτώνω και τα λεφτά. Επειδή θεωρούν ότι αν δεν έχει βγει η ύλη της Β' δεν μπορώ να μπω στη Γ' (στο οποίο εν μέρει συμφωνώ), έκατσα όλο το περασμένο καλοκαίρι και έβγαλα όλη την ύλη της Β' σε Άλγεβρα Γενικής και μαθήματα Κατεύθυνσης. Δεν μπορώ να πω ότι το μετάνιωσα, ούτε ότι κουράστηκα. Το θέμα είναι ότι πρέπει όσο πιο σύντομα να έχω βγάλει την ύλη όλων των μαθημάτων της Γ' γιατί μετά τις Πανελλήνιες έχω και πτυχία στη μουσική να δώσω, οπότε έχω μπροστά μου πολλά... Επομένως έχω φτάσει συναρτήσεις στα μαθηματικά (οσονούπω μπαίνω όρια), και λιγότερο σε φυσική - χημεία - βιολογία. Έκθεση κάνω ήδη από πέρυσι, γιατί οι περισσότεροι μαθητές της τάξης κάνουν, αλλά και γιατί αν περιμένω από τους καθηγητές στο σχολείο, σώθηκα...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη klean : 19-11-17 στις 14:51.
-5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

O Iliaso έγραψε: στις 18:52, 12-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από paul95
Κάποιοι το κάνουν, το ίδιο κι εγώ. Βασικά έχω το πλεονέκτημα να έχω γονείς καθηγητές Χημικό και Μαθηματικό, οπότε γλιτώνω και τα λεφτά. Επειδή θεωρούν ότι αν δεν έχει βγει η ύλη της Β' δεν μπορώ να μπω στη Γ' (στο οποίο εν μέρει συμφωνώ), έκατσα όλο το περασμένο καλοκαίρι και έβγαλα όλη την ύλη της Β' σε Άλγεβρα Γενικής και μαθήματα Κατεύθυνσης. Δεν μπορώ να πω ότι το μετάνιωσα, ούτε ότι κουράστηκα. Το θέμα είναι ότι πρέπει όσο πιο σύντομα να έχω βγάλει την ύλη όλων των μαθημάτων της Γ' γιατί μετά τις Πανελλήνιες έχω και πτυχία στη μουσική να δώσω, οπότε έχω μπροστά μου πολλά... Επομένως έχω φτάσει συναρτήσεις στα μαθηματικά (οσονούπω μπαίνω όρια), και λιγότερο σε φυσική - χημεία - βιολογία. Έκθεση κάνω ήδη από πέρυσι, γιατί οι περισσότεροι μαθητές της τάξης κάνουν, αλλά και γιατί αν περιμένω από τους καθηγητές στο σχολείο, σώθηκα...
Το 1 μείον δικό μου.Πάντως το bold μεγάλη αντίφαση.Βγαίνει όλη η ύλη σε ένα καλοκαίρι;Διακοπές δεν έκανες;Και αν το κατάφερες πως το κατάφερες;Αρχίζω να νομίζω ότι είμαι βλάκας π εγώ τα βγαλα σε 9 μήνες. Eπίσης ήθελα να ξερα τι σχέση έχουν τα πτυχία μουσικής π θα δώσεις μετά τις πανελλήνιες με την ύλη
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • [Εκπαιδευτικοί] Που βρίσκεστε στην ύλη; - Από physics_world
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εκπαιδευτικοί - Καθηγητές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-03-14 στις 16:50.
    • Γενικό Πού βρίσκεστε στην ύλη; - Από johngreek_mad
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ανθρωπιστικών Σπουδών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-02-10 στις 16:13.
    • Γενικό Πού βρίσκεστε στην ύλη; - Από Mr strange
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική Παιδεία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-12-09 στις 17:54.
    • Γενικό Πού βρίσκεστε στην ύλη; - Από Alexl1996
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Β' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-12-09 στις 15:44.
    • Γενικό Πού βρίσκεστε στην ύλη; - Από Iliaso
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Α' Λυκείου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-09 στις 16:25.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα