Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,251 εγγεγραμμένα μέλη και 2,391,546 μηνύματα σε 74,178 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 392 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εξετάσεις Ινστιτούτου Θερβάντες Μάιος 2012

stellla

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 75 μηνύματα.

H stellla 16/11/2002 έγραψε στις 21:10, 04-03-12:

Υπάρχει κάποιος που να δίνει ισπανικά τον Μάιο??
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandra

Φοιτητής

H Alejandra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Alejandra έγραψε στις 19:17, 24-03-12:

Σκεφτομαι να δωσω το Β1 το Μαιο ... βεβαια δεν ειμαι σιγουρη οτι θα το περασω
Θα δωσεις και εσυ ?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pennyy (πεννυ)

Φοιτητής

H πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Αθήνας . Έχει γράψει 304 μηνύματα.

H pennyy έγραψε στις 00:46, 28-03-12:

εγώ θα δώσω β2
Παράθεση

Alejandra

Φοιτητής

H Alejandra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Alejandra έγραψε στις 00:19, 29-03-12:

Καλη επιτυχια τοτε!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pennyy (πεννυ)

Φοιτητής

H πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Αθήνας . Έχει γράψει 304 μηνύματα.

H pennyy έγραψε στις 00:20, 29-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandra
Καλη επιτυχια τοτε!
επίσης !
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 11:39, 16-05-12:

Καλή σου επιτυχίαααα!!!!!!

Εγώ θα δώσω το C1, αλλά δεν με κόβω να το παίρνω!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pennyy (πεννυ)

Φοιτητής

H pennyy έγραψε στις 22:52, 16-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Καλή σου επιτυχίαααα!!!!!!

Εγώ θα δώσω το C1, αλλά δεν με κόβω να το παίρνω!
επίσης ! και εγώ το ίδιο νιώθω
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Μαθητής Β' λυκείου

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 19:14, 18-05-12:

Καλή επιτυχία σε όσους δίνετε!

Πόσο μου λείπουν τα Ισπανικά
Παράθεση

pennyy (πεννυ)

Φοιτητής

H pennyy έγραψε στις 16:43, 07-06-12:

Γεια σας ! Ήθελα να σας κάνω μία ερώτηση γ το intermedio β2 και τα προφορικά του,εγώ στα ακουστικά τα πήγα πάρα πολύ καλά αλλά κρίνοντας από το παρελθόν που έχω σε άλλες γλώσσες νομίζω πως δεν τα πήγα καλά στα προφορικά και νιώθω ότι έχω κοπεί.Ήταν αρκετά ευγενικές και οι 2 μαζί μου αλλά κολλούσα συνέχεια και έχανα τα λόγια μου.Πείτε μου από τις εμπειρίες σας
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ισπανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε στις 17:29, 26-06-12:

Λοιπόν,οι εξεταστές καταλαβαίνουν τους υποψήφιους ότι περνάνε δύσκολα και ότι μπορεί να χάσουν τα λόγια τους....Το έπαθα εγώ στο Superior το Νοέμβριο αλλά πήρα καλό βαθμό....μην αγχώνεσαι λοιπόν!Όλα καλά θα πάνε
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gorgonokoritso (zenia....)

Πολύ δραστήριο μέλος

H zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H gorgonokoritso έγραψε στις 17:46, 08-07-12:

γεια σας παιδια...
ηθελα να σας ρωτησω κατι..
μηπως ξερετε αν τα παλια θεματα των εξετασεων κυκολοφορουν καπου ή εστω πουλιουνται (οπως κανει το ιφα) ???
ευχαριστω πολυ
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 12:11, 09-07-12:

Εδώ βρίσκονται όσα έχουν ανεβάσει στο Cervantes! Για όσα λείπουν, δεν ξέρω που μπορείς να τα βρεις!
Παράθεση

pennyy (πεννυ)

Φοιτητής

H pennyy έγραψε στις 12:30, 09-07-12:

Ξέρουμε πότε θα βγουν τα αποτελέσματα του Μαΐου ?
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 12:57, 09-07-12:

Τέλη Ιουλίου με αρχές Αυγούστου!
Παράθεση

gorgonokoritso (zenia....)

Πολύ δραστήριο μέλος

H zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H gorgonokoritso έγραψε στις 16:19, 09-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Εδώ βρίσκονται όσα έχουν ανεβάσει στο Cervantes! Για όσα λείπουν, δεν ξέρω που μπορείς να τα βρεις!
gracias
τα ειχα βρει και γω αυτα αλλα δεν ειμαι σιγουρη κατα ποσο αυτα ειναι παλια θεματα γιατι γραφει "modelos"
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 11:09, 10-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από gorgonokoritso
gracias
τα ειχα βρει και γω αυτα αλλα δεν ειμαι σιγουρη κατα ποσο αυτα ειναι παλια θεματα γιατι γραφει "modelos"
Από ότι βλέπω έχουν τουλάχιστον μια ολοκληρωμένη εξέταση, αλλά δυστυχώς, όπως θα δεις και εσύ, όσον αφορά τα B2 πχ, δεν έχουν βάλει τις πιο πρόσφατες εξετάσεις!
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 00:57, 04-08-12:

Βγήκαν τα αποτελέσματα του Μαΐου! Εγώ δεν πέρασα!
Pennyy, και αν έδινε και κάποιος άλλος, καλά σας αποτελέσματα!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους