Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,257 εγγεγραμμένα μέλη και 2,391,668 μηνύματα σε 74,183 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 449 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο πακέτο είναι το καλύτερο;

cr 7

Νεοφερμένος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O cr 7 έγραψε στις 11:14, 30-12-11:

Λοιπόν τώρα μιας και είναι γιορτές και το πορτοφόλι μου γέμισε από τους συγγενείς μου ήρθε η ιδέα να αγοράσω μια κονσόλα πέρα από τον υπολογιστή,το psp και το nintendo 3ds και έτσι έφτασα στις εξης επιλογές
1.playstation 3 160 GB+nfs the run+resistance 3+killzone 3+wheel=299euro
2.playstation 3 160 GB+buzz world quiz+buzz music quiz+4 buzzers=299euro
3.xbox360+forza 3 ultimate+crysis 2=189euro
4.nintendo wii+mario kart+wheel=145euro
5.nintendo wii+super mario bros=150euro
6.nintendo wii+mario&sonic at the 2012 London olympics=142euro

KAI TΩΡΑ ΙΔΟΥ Η ΑΠΟΡΙΑ...ποιό από αυτά τα πακέτα να διαλέξω?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,744 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε στις 11:36, 30-12-11:

Συνήθως θα παίζεις μόνος σου ή με κάποια παρέα; Έχεις δοκιμάσει να παίξεις σε αυτές τις κονσόλες; Αν ναι, ποια σου άρεσε περισσότερο; Αν όχι πήγαινε να παίξεις για να συγκρίνεις. Από ότι καταλαβαίνω θέλεις κάτι που να αναγνωρίζει τις κινήσεις.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 11:40, 30-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από cr 7
Λοιπόν τώρα μιας και είναι γιορτές και το πορτοφόλι μου γέμισε από τους συγγενείς μου ήρθε η ιδέα να αγοράσω μια κονσόλα πέρα από τον υπολογιστή,το psp και το nintendo 3ds και έτσι έφτασα στις εξης επιλογές

1
Παράθεση

spurakos

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 314 μηνύματα.

O spurakos έγραψε στις 11:42, 30-12-11:

το xbox...αν σκεφτεσαι και ονλινε σιγουρα xbox καθως ακουγεται οτι παλι θα χτυπησουν οι ανονιμους το psn
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,367 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 11:46, 30-12-11:

το 4 αν και προτείνω να περιμένεις να βγάλει η nintendo τη νέα της πλατφόρμα
Παράθεση

Iliaso

Φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 12:09, 30-12-11:

To 6 θα διάλεγα εγώ...
Παράθεση

cr 7

Νεοφερμένος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O cr 7 έγραψε στις 12:09, 30-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από spy-ak
Συνήθως θα παίζεις μόνος σου ή με κάποια παρέα; Έχεις δοκιμάσει να παίξεις σε αυτές τις κονσόλες; Αν ναι, ποια σου άρεσε περισσότερο; Αν όχι πήγαινε να παίξεις για να συγκρίνεις. Από ότι καταλαβαίνω θέλεις κάτι που να αναγνωρίζει τις κινήσεις.
σχετικά μόνος μου θα παίζω αλλά συχνά θα παίζω και με παρέα.Ναι έχω δοκιμάσει στο playstation 3 και στο nintendo wii και μπορώ να πω οτί μου άρεσαν
Παράθεση

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Διδακτορικός

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε στις 12:31, 30-12-11:

το 3 με 1000
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bemanos : 30-12-11 στις 12:55.
Παράθεση

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,744 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε στις 12:46, 30-12-11:

σχετικά μόνος μου θα παίζω αλλά συχνά θα παίζω και με παρέα.Ναι έχω δοκιμάσει στο playstation 3 και στο nintendo wii και μπορώ να πω οτί μου άρεσαν
χμ.. λοιπόν, καλύτερα τότε να προσανατολιστείς σε κάτι μεταξύ του PS3 και του XBOX δηλαδή μεταξύ 1 και 3. Γίνεται να παίξεις wii χωρίς κινήσεις, δηλαδή με χειριστήριο; Γιατί νομίζω θα είναι περίεργο να χοροπηδάει κάποιος μόνος του μέσα στο σαλόνι του ή στο δωμάτιό του...
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Φοιτητής

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,626 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 12:51, 30-12-11:

Ολα τ' άλλα είναι για τον Π....

To Wii είναι η μεγαλύτερη αποτυχία που έχει βγει σε κονσόλες. Πάρε εκεί ενα ps3 να παίζεις Pro σαν άνθρωπος και άσε τα Wii για τα τρίχρονα να χοροπηδούν με εκείνη τη βλακεία.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη cha0s : 30-12-11 στις 13:08.
Παράθεση

gregory, nub

Φοιτητής

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 2,424 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 13:14, 30-12-11:

το πρωτο, αλλα αντι για need for speed προσπαθησε να βρεις πακετο που να εχει gran turismo 5,ειναι το καλυτερο παιχνιδι αγωνων στο πσ3
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cr 7

Νεοφερμένος

O cr 7 έγραψε στις 14:23, 30-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από gregory, nub
το πρωτο, αλλα αντι για need for speed προσπαθησε να βρεις πακετο που να εχει gran turismo 5,ειναι το καλυτερο παιχνιδι αγωνων στο πσ3
υπάρχει το ίδιο αλλά αντί για NFS the run έχει gran turismo 5 όπως το λες αλλά απλώς το ΝFS για μένα είναι καλύτερο από το gran turismo
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους