Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,013 εγγεγραμμένα μέλη και 2,415,455 μηνύματα σε 75,306 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 171 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2009

Ποιά εξέταση του Michigan δίνετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 111)
Michigan ECPE
56
50,45%
Michigan ECCE
45
40,54%
Άλλη
10
9,01%

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,429 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 23:14, 06-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από cardoso
ρε καμενοι ελεος πια....καθιστε να ξεπερασουμε το σοκ της αποτυχιας πρωτα και βλεπουμε μεχρι το νοεμβρη...εγω θα δωσω νοεμβρη μαλλον....ξανα μανα τα ιδια...ας προσεχα θα μου πειτε
Ελα τωρα μια ψυχη που ειναι να βγει ας βγει...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

keep walking

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 502 μηνύματα.

O keep walking έγραψε: στις 13:11, 08-08-09:

και εγω θα ξαναδωσω τον δεκεμβριο καλη επιτυχια σε ολους μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 18:52, 08-08-09:

Ναι καλη επιτυχια να εχετε!
:no1:

Mr strange

Φοιτητής

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 292 μηνύματα.

O Mr strange έγραψε: στις 10:33, 11-08-09:

εγω θα δωσω το νοεμβρη!!!(πρωτη φορα..) και εχω τρομεροοοοοοοοο αγχος!!( προφισενσι ετσι..??) ουφ!

Ant95 (Αντώνης)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.

O Ant95 έγραψε: στις 11:53, 11-08-09:

Δεν χρειαζεται αγχος.Οχι βεβαια να μην εχεις γιατι μερικες φορες κανει και καλο αλλα να μη σε εμποδιζει οταν δινεις.Ειδικα τωρα,3,5 μηνες πριν δε χρειαζεται καθολου...

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 12:37, 11-08-09:

Ακριβως.
Οχι αγχος,καθαρο μυαλό και Practise Makes Perfect!:no1:

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε: στις 21:58, 11-08-09:

Παντωσ εχω παρατητησει οτι οι εξετάσεις νοεμβριου/δεκεμβριου ειναι πιο δυσκο0λες απο αυτες του μαιου,

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 22:23, 11-08-09:

Μπααα μην το λες αυτό.
Καθε χρονο η δυσκολια ειναι πανω-κατω η ίδια.
Και το λέω αυτό επειδή εχω δει θεματα του Cambridge και τις δυο εξεταστικες του 12/08 και 05/09 και ειναι πανω κατω της ιδιας δυσκολίας.

Και στο κατω-κατω πριν δοθει ενα τεστ για εξεταση περνάει απο pretesting για να ξερουν πως ειναι ακριβως πανω στο επιπεδο που πρεπει να ναι!:no1:

Mr strange

Φοιτητής

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 292 μηνύματα.

O Mr strange έγραψε: στις 09:12, 13-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από mdgr
Παντωσ εχω παρατητησει οτι οι εξετάσεις νοεμβριου/δεκεμβριου ειναι πιο δυσκο0λες απο αυτες του μαιου,

εγω παλι ακουσα οτι οι χειμερινες εξετασεις ειναι λιγο πιο ευκολες απο του μαιου.!! τι δεν ισχυει?? φτουυυ

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 09:18, 13-08-09:

Παιδια ολα αυτα είναι φήμες.
Οι εξετασεις πριν δωθούν για το κοινο περνάνε απο pretesting.
Δεν ειναι και τοσο φλου τα πράγματα!

Mr strange

Φοιτητής

O Mr strange έγραψε: στις 09:35, 13-08-09:

ετσι φαινεται....!

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 20:39, 13-08-09:

Mα να μην λεμε και οτι θελουμε!
Θα περιμενε κανεις απο σοβαρουτς φορεις να παιζει παιχνιδια σχετικα με την δυσκολια αλλα και την γενικοτερη ποιοτητα των εξετασελων του;

3v@Ki (V for Vlammenh)

Φοιτητής

H V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H 3v@Ki έγραψε: στις 21:32, 13-08-09:

εγώ παιδία το πήρα το lower..είμαι πολύ χαρούμενη...!!πάντως για όσους δίνουν τον δεκέμβρη...να ξέρετε ότι η ζωή σας δεν αρχίζει και τελειώνει στο lower...!!:iagree:

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 22:48, 13-08-09:

Congratulations για την επιτυχία σου!:no1:

Και ετσι ειναι.Η ζωη σου δεν κρινεται απο ένα Lower και μόνο!

Soula

Μαθητής Α' λυκείου

H Soula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Soula έγραψε: στις 23:40, 13-08-09:

Βασικά τώρα που είπατε τις ημερομηνίες αγχώθηκα λίγο....

ISI

Πτυχιούχος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 149 μηνύματα.

O ISI έγραψε: στις 09:08, 14-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από 3v@Ki
εγώ παιδία το πήρα το lower..είμαι πολύ χαρούμενη...!!πάντως για όσους δίνουν τον δεκέμβρη...να ξέρετε ότι η ζωή σας δεν αρχίζει και τελειώνει στο lower...!!:iagree:
πολυ σωστα.αρχιζει και τελειωνει στο proficiency ομως.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 09:21, 14-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Soula
Βασικά τώρα που είπατε τις ημερομηνίες αγχώθηκα λίγο....
Δεν θελει αγχος και όλα θα πάνε καλά!:no1:

Αρχική Δημοσίευση από ISI
πολυ σωστα.αρχιζει και τελειωνει στο proficiency ομως.
Καλα εσύ δεν παίζεσαι My dear...

ssalex

Φοιτητής

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Πάτρας και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 238 μηνύματα.

O ssalex έγραψε: στις 14:35, 14-08-09:

παίδες εμείς όμως μιλάμε εκ του ασφαλούς γιατί το πήραμε...ας δίναμε και εμείς τον δεκέμβρη και θα σας έλεγα εγώ αν είμασταν τόσο ψύχραιμοι οσο λέμε στους άλλους να είναι
:thanks:

angela1 (αγγελικη)

Φοιτητής

H αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Πανεπιστημίου Πελοποννήσου (Σπάρτη) . Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H angela1 έγραψε: στις 16:45, 14-08-09:

παιδια εγω εδωσα τον μαιο πρωτη φορα και κανεις απο ολους τους γνωστους μου που εδωσαν μαζι μου κανενας μασ δεν το πηρε και ΟΛΟΙ ειχαμε την ιδια βαθμοολογια προφορικα: PASS
ακουστικο:F
GVR:F
εκθεση :BF

jasmine34294 (Γιασεμι)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Γιασεμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H jasmine34294 JeS έγραψε: στις 09:45, 15-08-09:

κ γω δινω το δεκέμβριο....
ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ!!! ΕΧΩ ΣΙΧΑΘΕΙ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΟΟΟΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια