Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,440 εγγεγραμμένα μέλη και 2,395,804 μηνύματα σε 74,338 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 341 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Συμπτώματα έρωτα

Θεμιστοπόλος

Περιβόητο Μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,027 μηνύματα.

O Θεμιστοπόλος sitting here, thinking, έγραψε στις 14:32, 11-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mr. Crowley
Συνήθως πάντως τέτοια συμπτώματα έντονης σύγχυσης,προκαλούνται από όγκο στον εγκέφαλο,όχι από έρωτα.
«Kυνικοαστείος»;
Μπα_
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristina elen

Φοιτητής

H xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφίας - Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,065 μηνύματα.

H xristina elen Ό,τι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό έγραψε στις 20:08, 11-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mr. Crowley
Τι να κάνουμε,ψάχνω πελατεία...
νεκροθαφτης εισαι??χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

thanosnt

Φοιτητής

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 341 μηνύματα.

O thanosnt έγραψε στις 20:56, 11-12-12:

εκει που ακους την rock/metal μουσικη που ακουγες παντα το ριχνεις στα καψουροτραγουδα...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

silverdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 373 μηνύματα.

O silverdog έγραψε στις 20:56, 11-12-12:

Αλλο ενα συμπτωμα του ερωτα ειναι τα ξενυχτια
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

thanosnt

Φοιτητής

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 341 μηνύματα.

O thanosnt έγραψε στις 20:59, 11-12-12:

τα τσιγαρα,τα ποτα και τα ξενυχτια
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Φοιτητής

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 21:02, 11-12-12:

Όταν την/τον συναντάς μετά κάθεσαι και κοιτάζεις σαν τον ηλίθιο τα λουλούδια, έχεις ένα τεράστιο χαμόγελο, σου μιλάνε και είσαι αλλού
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SonnY

Φοιτητής

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 251 μηνύματα.

O SonnY έγραψε στις 21:09, 11-12-12:

όταν είσαι στη μέση του ονείρου κι ενώ μιλάς με ένα ξωτικό, ακούς ξαφνικά το όνομά της.
όταν είναι κοντα σ να λες όσες πιο πολλές βλακειες μπορεις μεχρι να σε σιχαθει
οταν τη βλέπεις με άλλον και γίνεσαι χώμα
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,170 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 21:32, 11-12-12:

Όταν παίζεις pro με τους φίλους σου και ταυτόχρονα στέλνεις και μηνύματα.
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 756 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 21:37, 11-12-12:

Ναι αλλά όχι απο έρωτα .Απο ηλιθιότητα.

Πάντως μερικές αφελείς αφηρημάδες (πχ δεν προσέχω στην τάξη,δεν ακούω τί λέει ο συνομιλητής μου γιατί τον/την σκέφτομαι )μπορεί να είναι συμπτώματα έρωτα.
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia έγραψε στις 21:39, 11-12-12:

γίνεσαι χώμα
Ωραίο καμουφλάζ .
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νηρηίς

Φοιτητής

H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,053 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε στις 21:42, 11-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Polymnia
Ναι αλλά όχι απο έρωτα .Απο ηλιθιότητα.

Πάντως μερικές αφελείς αφηρημάδες (πχ δεν προσέχω στην τάξη,δεν ακούω τί λέει ο συνομιλητής μου γιατί τον/την σκέφτομαι )μπορεί να είναι συμπτώματα έρωτα.
Αχαχαχα περίφημα τότε.

Απο αφηρημάδα άλλο τίποτα.
Παράθεση

silverdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 373 μηνύματα.

O silverdog έγραψε στις 22:20, 11-12-12:

Αγαπά πολύ λίγο όποιος μπορεί να διηγηθεί τον έρωτά του
Δάντης
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,289 μηνύματα.

H φρι . έγραψε στις 02:06, 15-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από panther:
Αγαπά πολύ λίγο όποιος μπορεί να διηγηθεί τον έρωτά του
Δάντης
Ε.ρε ..μερικοι τραγουδιστες ειναι πολυ μορφωμενοι τελικα

υγ.τον χρήστο δεν εννοείς;
υγ2.υπάρχει άλλος;
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,472 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε στις 23:46, 17-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από bueno
Ε.ρε ..μερικοι τραγουδιστες ειναι πολυ μορφωμενοι τελικα

υγ.τον χρήστο δεν εννοείς;
υγ2.υπάρχει άλλος;
Υπάρχει η κόλαση του δάντη και αυτός από το Devil May Cry.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,289 μηνύματα.

H φρι . έγραψε στις 12:04, 20-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από ξαροπ
Υπάρχει η κόλαση του δάντη και αυτός από το Devil May Cry.

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia έγραψε στις 12:40, 30-05-13:

Όταν περνάς έξω απο ένα κατάστημα που λέει με κεφαλαία γράμματα ''Χειροποίητα χαλιά''.
Αλλά εσύ αφηρημένα διαβάζεις ''Χειροποίητα χάλια''.
Και αναρωτιέσαι,μα πόσο χάλια να είναι αυτά τα χειροποίητα;

Ultra Fail.
Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,040 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 15:09, 30-05-13:

Όταν περνάς έξω απο ένα κατάστημα που λέει με κεφαλαία γράμματα ''Χειροποίητα χαλιά''.

Ultra Fail.
Δεν έχουν πολύ SWAG, ξέρω.

Go home, you're drunk.
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ανοιχτό Πανεπιστήμιο . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 15:47, 19-06-13:

Όταν είμαι ερωτευμένη, δεν έχω καθόλου όρεξη να φάω. Αντιθέτως θέλω να πίνω συνέχεια υγρά (χυμούς, καφέδες, νερό, τσάι). Δεν μπορώ να το εξηγήσω.
Παράθεση

Γιώργος

Διδακτορικός

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,982 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 20:11, 19-06-13:

Ultra Fail.
Την Μοιραράκη ερωτεύτηκες και σκέφτεσαι χαλιά;
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ανοιχτό Πανεπιστήμιο . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 23:49, 19-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Την Μοιραράκη ερωτεύτηκες και σκέφτεσαι χαλιά;
Σούπερ!
Παράθεση

~Lös~

Διδακτορικός

H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε στις 03:07, 20-06-13:

σου κοβεται ΕΝΤΕΛΩΣ η ορεξη για φαϊ ομως...

αφαιρεισαι,ο νους σου ταξιδευει μονο σε ''μερη'' οπου υπαρχει αυτος,να μη μπορεις να προσαρμοστεις πια στην ιδια την καθημερινοτητα...

πονας αρκετα στο στομαχι για 1 ή παραπανω δευτερολεπτα όταν τον σκεφτεσαι, τον βλέπεις και ειδικά όταν σου μιλάει κιόλας...

επισης,αν στελνετε μηνυματα ειδικα σε κινητο ,σου τρεμουν τα χερια

αντιπαθεις ασχημα οποιαν συμπαθει (δηλαδη φαντασου να του αρεσει κιολας)...

εχεις περισσοτερα νευρα,εισαι πολυ περισσοτερο τσιτωμενη-αγχωμενη μην τυχον παει κατι στραβα...

οτι τραγουδι και ν'ακουσεις σου θυμιζει αυτον..ΟΤΙ και ν'ακουσεις...

γενικα τρωγεσαι μεσα σου παρα πολυ και του δινεις και καταλαβαινει στις αναλυσεις...

νιωθεις οτι βαριεσαι να κανεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ,εκτος απ'το να τον σκεφτεσαι!!

νομιζεις οτι παντου τον βλεπεις...

δε μπορεις φυσικα να κοιμηθεις εξαιτίας του...

(αυτά πιστευω...ολα τ'αλλα υπαγονται σ'αυτα )
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ~Lös~ : 20-06-13 στις 03:26.
Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,040 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 03:42, 20-06-13:

/Ανατρίχιασα.
Παράθεση

Γιώργος

Διδακτορικός

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,982 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 11:30, 20-06-13:

Εγώ πάλι αρρώστησα που το διάβασα. Χειρότερο κι από μαγουλάδες ακούγεται.
Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

O Shadowfax έγραψε στις 11:56, 20-06-13:

Είναι Υψηλά Συναισθήματα αυτά, δεν είναι για τα μούτρα σου.

Πού να καταλάβεις...
Παράθεση

Γιώργος

Διδακτορικός

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 12:06, 20-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Shadowfax
Είναι Υψηλά Συναισθήματα αυτά, δεν είναι για τα μούτρα σου.

Πού να καταλάβεις...
Ε ναι, δεν είμαι εγώ για αιώνια πίστη, γάμους και παιδιά. Εσύ που 'σαι καλό παιδί αυτό οφείλεις να ψάχνεις, την «υψηλή αγάπη».
Για συνεχίστε με το τόπικ, πλάκα έχετε!
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia έγραψε στις 21:30, 21-06-13:

Δηλαδή όταν ερωτεύεστε δεν τρώτε τίποτα,κανετε νηστεία απο τα πάντα.
Και όταν χωρίζετε,πλακώνεστε στο 2λιτρο οικογενειακό παγωτό,καθισμένοι σε έναν καναπέ,ενώ η τηλεόραση έχει μια ρομαντική κομεντί.Και δάκρυα αναβλύζουν or whatevz απο τα μάτια σας.

Ποτέ δεν κατάλαβα αυτό το μοτιβο των αμερικάνικων ταινιών,πώς γίνεται να τρως απο στενοχώρια;
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Φοιτητής

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 21:51, 21-06-13:

Προσοχή στη λεπτή γραμμή που χωρίζει τα συμπτώματα της καψούρας με αυτά του έρωτα
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia έγραψε στις 22:01, 21-06-13:

Σαν να λέμε : Mind the gap between the kapsoura and the erwtas.
Παράθεση

Teaser (Κώστας)

Φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O Teaser έγραψε στις 15:30, 15-07-13:

Σκέφτεσαι συνέχεια ένα συγκεκριμένο άτομο.
Κοιτάς συνέχεια το κινητό σου.
Ότι και να σου πει χαμογελάς.
Θες να περνάς όσο περισσότερο χρόνο μπορείς μαζί της.
Μπορεί να σου αλλάξει τη ψυχολογία μέσα σε δευτερόλεπτα.
Αυτά έχω παρατηρήσει σε μένα από τότε που την ερωτεύτηκα.
Παράθεση

Drymenia

Φοιτητής

H Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Drymenia έγραψε στις 15:38, 15-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από lucasd
Σκέφτεσαι συνέχεια ένα συγκεκριμένο άτομο.
Κοιτάς συνέχεια το κινητό σου.
Ότι και να σου πει χαμογελάς.
Θες να περνάς όσο περισσότερο χρόνο μπορείς μαζί της.
Μπορεί να σου αλλάξει τη ψυχολογία μέσα σε δευτερόλεπτα.
Αυτά έχω παρατηρήσει σε μένα από τότε που την ερωτεύτηκα.
Αυτά συμβαίνουν και σε μένα
Τα προηγούμενα τα θεωρώ λίγο υπερβολικά
Δεν είναι απλά υπέροχο όταν σου στέλνει έτσι στο άκυρο ένα Σ'αγαπάω ?
αχ....
Παράθεση

Teaser (Κώστας)

Φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O Teaser έγραψε στις 15:44, 15-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Drymenia
Αυτά συμβαίνουν και σε μένα
Τα προηγούμενα τα θεωρώ λίγο υπερβολικά
Δεν είναι απλά υπέροχο όταν σου στέλνει έτσι στο άκυρο ένα Σ'αγαπάω ?
αχ....
H συγκεκριμένη που έχω στο μυαλό μου δε μου έχει στείλει σ αγαπάω,ακόμα,βασικά δε μου το έχει πει καν.
Σημασία έχει όταν μου το πει και αν μου το πει,να το εννοεί πραγματικά.
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Απόφοιτος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 15:45, 15-07-13:

Ας μη στο πει. Αρκεί να το δείχνει.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Drymenia

Φοιτητής

H Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Drymenia έγραψε στις 10:25, 16-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Teaser
H συγκεκριμένη που έχω στο μυαλό μου δε μου έχει στείλει σ αγαπάω,ακόμα,βασικά δε μου το έχει πει καν.
Σημασία έχει όταν μου το πει και αν μου το πει,να το εννοεί πραγματικά.
Ναι έχεις δίκιο
Απλά εμείς είμαστε μαζί πολύ καιρό οπότε...
Απλά καμιά φορά μου στέλνει σε άκυρες στιγμές της ημέρας ένα σε σκέφτομαι/μου λείπεις.../Σ'αγαπάω
και όταν το βλέπω....αχ...
Πάντως είναι ωραία να είσαι ερωτευμένος....
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,112 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 10:59, 16-07-13:

χαχαχ πώς τα λέει η drymenia λες και δεν έχει ερωτευτεί άλλος άνθρωπας..
Παράθεση

Drymenia

Φοιτητής

H Drymenia έγραψε στις 23:38, 17-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
χαχαχ πώς τα λέει η drymenia λες και δεν έχει ερωτευτεί άλλος άνθρωπας..

Απλά είναι η πρώτη φορά που νιώθω έτσι,οπότε καταλαβαίνεις...
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,112 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 23:40, 17-07-13:

ναι πρε..καταλαβαίνω
κάθε αρχή και δύσκολη..χαχαχ
Παράθεση

Drymenia

Φοιτητής

H Drymenia έγραψε στις 23:41, 17-07-13:

ναι πρε..καταλαβαίνω
κάθε αρχή και δύσκολη..χαχαχ

Ωχ.μη μου τα λες αυτά κι με τρομάζεις
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

O nPb έγραψε στις 23:44, 17-07-13:

ναι μωρέ..τρομάζεις
όλες (μα όλες) τα ίδια λέτε..χαχα
Παράθεση

Drymenia

Φοιτητής

H Drymenia έγραψε στις 23:49, 17-07-13:

ναι μωρέ..τρομάζεις
όλες (μα όλες) τα ίδια λέτε..χαχα
τι εννοείς?
Παράθεση

μαρή claire

Νεοφερμένος

H μαρή claire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H μαρή claire θέλω τραλαλααα θέλεις τραλαλοοο έγραψε στις 00:50, 18-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από papas
Δεν έχεις έμμηνο ρήση για πάνω από 3 κύκλους (για τους άνδρες).
χαχαχχαχαχαχχαχαχαχααααα τι ειπεε??
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους