Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,028 εγγεγραμμένα μέλη και 2,416,143 μηνύματα σε 75,336 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 512 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το δυσκολότερο μάθημα;

Alexl1996

Φοιτητής

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε: στις 15:35, 25-11-09:

Στην αρχη δυσκολευτηκα λιγακι στα Μαθηματικα, αλλα τωρα :up:
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pavl0s

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Pavl0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O Pavl0s έγραψε: στις 15:42, 25-11-09:

της δευτερας ? σε πιο μαθημα ακριβως διοτι δεν ηταν και τιποτα το σοβαρο ... λιγο η πολυπλοκες εξισωσεις αλλα ενταξει τις καταλαβα ...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christina.maria (Χριστινα-Μαρια)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε: στις 10:03, 27-11-09:

Για μενα δυσκολο μαθημα δεν υπαρχει...Ισως του χρονου αλλαξω γνωμη ξερω αλλα φετος τα βρισκω υπερβολικα ευκολα!!! Ενταξει ισως ηταν τα αρχαια λιγο στην αρχη που ηταν η πρωτη φορα αλλα τωρα :nono: Ολα:no1:
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε: στις 15:50, 27-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από Pavl0s
της δευτερας ? σε πιο μαθημα ακριβως διοτι δεν ηταν και τιποτα το σοβαρο ... λιγο η πολυπλοκες εξισωσεις αλλα ενταξει τις καταλαβα ...
Οχι, απλα δυσκολευομουν λιγο στο πώς εκφραζουμε προβληματα με χρηση εξισωσεων....Οι εξισωσεις δεν ειναι τιποτα....
Παράθεση

Pavl0s

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Pavl0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O Pavl0s έγραψε: στις 22:25, 27-11-09:

α καταλαβα ... απο τα προβληματα να βγαλεις την εξισωση ωστε να τα λυσεις .. ε και εγω λιγο αλλα ενταξει .. τωρα μπηακμε στις ριζες (αλγεβρα)
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

O Alexl1996 έγραψε: στις 23:07, 27-11-09:

Αν και δεν εχουμε κανει, ξερω οτι ειναι απλα ΠΑΝΕΥΚΟΛΕΣ!
Παράθεση

filologiko paidi

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο filologiko paidi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O filologiko paidi έγραψε: στις 21:42, 01-12-09:

Δυσκολα μαθηματα δεν υπαρχουν.Υπαρχουν μαθηματα τα οποια θελουν ιδιαιτερη προσοχη, κατα τη δικα μου κριση αυτα ειναι
-Αρχαια Ελληνικη Γλωσσα
-Αρχαια Ελληνικη Γραμματεια
-Εκθεση
-Μαθηματικα
Παράθεση

PADI

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H PADI έγραψε: στις 23:01, 07-12-09:

Μαθηματικά :ee::ee::mpam::mpam:
Παράθεση

giannis drama

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο giannis drama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O giannis drama έγραψε: στις 16:15, 08-12-09:

ΑΡΧΑΙΑ θα ελεγα
Παράθεση

ΑνΘη!!!

Μαθητής Β' γυμνασίου

H ΑνΘη!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H ΑνΘη!!! έγραψε: στις 22:49, 22-12-09:

αρχαια βεβαια αλλα και η οδυσσεια λιγακι
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 12:15, 31-12-09:

Εμενα προσωπικα με δυσκολευουν τα αρχαια κ η ιστορια κ γενικως δν μου αρεσουν τα φιλολογικα μαθηματα αλλα πιστευω οτι αυτα ειναι τα πιο δυσκολα (νεα ενταξι δν ειναι πολυ δυσκολα αλλα τα βαριεμαι)
Παράθεση

popular

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο popular αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O popular έγραψε: στις 15:20, 02-01-10:

Ανάλογα το μαθητή.Εγώ προσωπικά πιστεύω οτι είναι η Οδύσσεια(Η οποία είναι απο τα αγαπημένα μου)
Παράθεση

FairyTale45402 (Σοφια)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H FairyTale45402 έγραψε: στις 01:36, 14-01-10:

Αρχαια
Αν και προσωπικα δυσκολευομαι πολυ και με μαθηματικα...
Παράθεση

Ntontini (Κωνσταντίνα)

Μαθητής Α' γυμνασίου

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 85 μηνύματα.

H Ntontini έγραψε: στις 19:47, 15-01-10:

Εμένα τα Αρχαία μου φαίνονται κάπως δύσκολα.Κυρίως τα ουσιαστικά και η Α' κλίση,αλλά που θα πάει..!!
Παράθεση

nickpap8

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο nickpap8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O nickpap8 έγραψε: στις 19:28, 19-01-10:

Αρχαία
Παράθεση

gsakellakis (george sakellakis)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο george sakellakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κάρπαθος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O gsakellakis έγραψε: στις 17:22, 20-01-10:

το δυσκολοτερο ειναι αρχαια και ελενη
Παράθεση

STELLA95 (stella)

Φοιτητής

H stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) . Έχει γράψει 331 μηνύματα.

H STELLA95 Νεα αρχη.νεα ζωη έγραψε: στις 16:50, 30-01-10:

εγω πιστευω οτι το δεν υπαρχει ουσιαστικα δυσκολο μαθημα απλα καποιος που δεν δινει και πολυ μεγαλη σημασια σε καποιο μαθημα πιστευει πως ειναι δυσκολο για πχ η φυσικη καποιοι λενε οτι ειναι πολυ δυσλολο, εγω δεν θα το ελεγα απλα πιστευω χρειαζεται μεγαλυτερη προσοχη....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christina.maria (Χριστινα-Μαρια)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε: στις 17:26, 30-01-10:

+φωνω απολυτα....
Παράθεση

mapa

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο mapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

O mapa έγραψε: στις 17:44, 14-02-10:

Τα αρχαία είναι ωραία αλλα δύσκολα!!!
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Φοιτητής

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 10:45, 17-08-10:

αρχαια,μαθηματικα και ιστορια...

αυτα τα 3 μαθηματα δεν τα μπορουσα καθολου! τωρα στην δευτερα ειναι πιο δυσκολα εχω ακουσει...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    SonGokuUI

Βρείτε παρόμοια