Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,701 εγγεγραμμένα μέλη και 2,403,811 μηνύματα σε 74,703 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 450 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Eξετάσεις Cambridge FCE/CAE/CPE Μάιος 2010

Πως τα πήγατε στις εξετάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
Πολύ καλά!Σιγουρα περασα
7
31,82%
Καλα,μαλλον περασα.
8
36,36%
Μετρια.Παιζεται αν περασα.
7
31,82%
Μαλλον δεν περασα.
0
0%
Σιγουρα δεν περασα.
0
0%

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,467 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 22:07, 24-01-10:

Δινουμε:Reading,Writing,Use of English,Listening
Αυτη ειναι η σειρα!:no1:
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

giorgakisss (Γιώργος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O giorgakisss έγραψε: στις 22:12, 24-01-10:

Προτιμούσα τελευταίο το use of english γιατί το listening τελευταίο είναι λίγο ''τσιμπημένο''

τεο μήπως τυχαίνει να ξέρεις και τον τόπο διεξαγωγής των εξετάσεων? Ελπίζω να είναι ένα από τα ξενοδοχεία στην λεωφόρο συγγρού γιατί και τα 2 πτυχία που έχω από κει τα πήρα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

antonis21

Φοιτητής

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O antonis21 έγραψε: στις 18:54, 03-02-10:

ημερομηνιες εγγραφων για μαϊο ξερουμε?

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 20:09, 03-02-10:

1-12 Φεβρουαριου
www.britishcouncil.gr

Athinoul@91 (Αθηνά)

Φοιτητής

H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιόνιο Ειδίκευση Μετάφρασης ή Διερμηνείας (Κέρκυρα) . Έχει γράψει 622 μηνύματα.

H Athinoul@91 Lost In Translation...:DD έγραψε: στις 16:16, 05-02-10:

παιδακια και εγω το ξαναδινω. θα τα παω τελεια αυτη τη φορα...ελπιζω!!!

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 17:07, 05-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από athinoula17
παιδακια και εγω το ξαναδινω. θα τα παω τελεια αυτη τη φορα...ελπιζω!!!
Kαλη μας επιτυχία!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Athinoul@91 (Αθηνά)

Φοιτητής

H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιόνιο Ειδίκευση Μετάφρασης ή Διερμηνείας (Κέρκυρα) . Έχει γράψει 622 μηνύματα.

H Athinoul@91 Lost In Translation...:DD έγραψε: στις 19:16, 05-02-10:

καλη μας επιτυχια!!!!!!!!!!!!

antonis21

Φοιτητής

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O antonis21 έγραψε: στις 19:46, 05-02-10:

παιδια λεω να δωσω κ εγω παλι
εδωσα δεκεμβριο ecpe kai cpe και πηρα το πρωτο, στο δευτερο κοπηκα με 50%
αξιζει λετε να δωσεο καποιος για cpe ενω εχει το ecpe?
ή καλυτερα να ασοχληθει με αλλη γλωσσα μιας και αναγνωριζονται και τα 2 το ιδιο?
θα 'θελα να ακουσω γνωμες

/\/@t@|1@...!!! (Ναταλία)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H /\/@t@|1@...!!! έγραψε: στις 23:00, 05-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από athinoula17
καλη μας επιτυχια!!!!!!!!!!!!
αχα..συμφωνώ...!!! αν και όταν το σκέφτομαι από την μία αγχώνομαι και από την άλλη λέω άντε να το πάρω τον Μάιο να τελειώνω επιτέλους...!!!

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 09:34, 06-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από antonis21
ή καλυτερα να ασοχληθει με αλλη γλωσσα μιας και αναγνωριζονται και τα 2 το ιδιο?
Εγω στη θεση σου θα το δινα.
Γιατι πιστευω πως μετραει τη πραγματικη γνώση του υποψηφίου και θα νιώσεις μια ηθική ικανοποίηση αν το περάσεις
Μπορει να αναγνωριζονται και τα 2 το ιδιο αλλα οπως ειπα εγω στη θεση σου θα το δινα!

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 09:35, 06-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από /\/@t@|1@...!!!
αχα..συμφωνώ...!!! αν και όταν το σκέφτομαι από την μία αγχώνομαι και από την άλλη λέω άντε να το πάρω τον Μάιο να τελειώνω επιτέλους...!!!
FCE or CPE?
Καθολου αγχος,σκεφτομαστε θετικα και θα σκίσουμε!

ἅλς

Φοιτητής

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,074 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε: στις 09:45, 06-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από antonis21
Γιατί να ξαναδώσεις;;;; Τί παραπάνω θα κερδίσεις;;;; Μια πιστοποίηση αγγλικών , που χρειάζεσαι , την έχεις! Ασχολήσου με κάτι άλλο που θα σου προσφέρει επιπλέον εφόδια, ας πούμε proficiency,μια άλλη γλώσσα ή κάτι άλλο!!! Αυτό που γίνεται στην Ελλάδα με τα cpe & ecpe δεν γίνεται πουθενά αλλού!!!!!! Μην μπαίνεις στο τρυπάκι!!! Τη γνώμη μου σου λέω, που μπορεί και να μην είναι σωστή!!! Εσύ αποφασίσεις!

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 09:52, 06-02-10:

Nαι βρε τη γνωμη μας λέμε
Η αποφαση ειναι δική του
Αν κανεις παντως ταυτοχρονα και αλλη γλωσσα αφοσιωσου σε αυτή,αφου εχεις ηδη πιστοποιηση.
Εγω θα ξαναεδινα αν δεν ειχα αλλη γλωσσα να κανω....

GetOuttaMyWay (Johnson)

Φοιτητής

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 12:00, 07-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από teol20
Nαι βρε τη γνωμη μας λέμε
Η αποφαση ειναι δική του
Αν κανεις παντως ταυτοχρονα και αλλη γλωσσα αφοσιωσου σε αυτή,αφου εχεις ηδη πιστοποιηση.
Εγω θα ξαναεδινα αν δεν ειχα αλλη γλωσσα να κανω....
αλιμονο! εσυ μαλλον εχεις ηδη μπει στο τρυπακι...
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 12:02, 07-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από chris_veria
αλιμονο! εσυ μαλλον εχεις ηδη μπει στο τρυπακι...
Δεν νομίζω να χρησιμοποιώ δικά σου χρήματα για να μου κανεις κουμαντο.

Σοφιστής (Κώστας)

Φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 739 μηνύματα.

O Σοφιστής έγραψε: στις 13:43, 07-02-10:

σωστός!
και εγώ αυτό θα έκανα..

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 15:48, 07-02-10:

Oι εγγραφες Online παραταθηκαν μεχρι τις 26/02/2010 ενω μεσω ταχυδρομείου μεχρι τις 19/02/2010

Σοφιστής (Κώστας)

Φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 739 μηνύματα.

O Σοφιστής έγραψε: στις 21:35, 07-02-10:

τελικά αποφάσισα να δώσω το CPE του Cambridge το Δεκέμβριο..Πιο συγκεκριμένα 5 δεκεμβρίου...
Όχι επειδή δε θα το έπαιρνα αν έδινα τώρα το Μάιο αλλά θα αισθάνομαι πιο σίγουρος τότε ότι θα μπορώ να το πάρω με μεγαλύτερο βαθμό..Θα μπορώ τουλάχιστον να βάλω στόχο ένα καλό Β...
Λίγο άσχετο αλλά το Band 4 στην έκθεση του Cambridge είναι Α , Β ή κάτι ανάμεσα???( για να ξέρω τι παίρνω..)

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 21:44, 07-02-10:

A,B,C,D,E
5,4,3,2,1

Αντιστοιχια grade-band.

Ο αναγνώστης

Φοιτητής

H Ο αναγνώστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 179 μηνύματα.

H Ο αναγνώστης έγραψε: στις 23:03, 07-02-10:

τι ειναι το band ρε παιδια??
δε θυμαμαι τπτ τετοιο απο οταν εδινα εγω, εναμιση χρονο πριν δηλαδη...αλλαξε κατι?

Καλη επιτυχια Σοφιστη, ευχομαι να τα καταφερεις να παρεις το Β η ακομα κ Α!!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους