Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,044 εγγεγραμμένα μέλη και 2,411,744 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 165 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Eξετάσεις Cambridge FCE/CAE/CPE Μάιος 2010

Πως τα πήγατε στις εξετάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
Πολύ καλά!Σιγουρα περασα
7
31,82%
Καλα,μαλλον περασα.
8
36,36%
Μετρια.Παιζεται αν περασα.
7
31,82%
Μαλλον δεν περασα.
0
0%
Σιγουρα δεν περασα.
0
0%

Athinoul@91 (Αθηνά)

Φοιτητής

H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιόνιο Ειδίκευση Μετάφρασης ή Διερμηνείας (Κέρκυρα) . Έχει γράψει 622 μηνύματα.

H Athinoul@91 Lost In Translation...:DD έγραψε: στις 22:51, 24-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από liaki23
παιδια εσεις ενταξει ειστε μια χαρα ....εγω π ειμαι κ αγγλικη φιλ.θα αισθανθω κ λιγο ρεζιλι αμα δε το παρω!what the heck!!!!!χαχαχα
παντως GOOD LUCK TO EVERYONE
χαχα! μην αγχωνεσαι...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,426 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 22:55, 24-06-10:

Aυριο παιδια βγαινουν τα αποτελεσματα του ΚΕΤ και ΡΕΤ που δόθηκε στις 22/05!
Καλα αποτελεσματα σε όλους!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 09:38, 28-06-10:

Τα αποτελεσματα ΚΕΤ-ΡΕΤ ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν τα ανακοινωσε στην ωρα τους το Β.Συμβουλιο αν και εχουν βγει κανονικα απο το Cambridge ESOL.Ας ελπισουμε την Παρασκευη να βγουν κανονικα τα αποτελεσματα για τα fce-cae-cpe.

andrikoc13 (Ανδρέας)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 551 μηνύματα.

O andrikoc13 Sing the song of life ;) έγραψε: στις 10:55, 28-06-10:

Ίσως βγουν όλα μαζι........

Μακάρι να βγουν γιατί και το british council λέει early of july...

gime

Καθηγητής

H gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H gime έγραψε: στις 11:02, 28-06-10:

επικοινώνησα με το british council. Τα αποτελέσματα ket/ pet θα ανακοινωθούν αργά το μεσημέρι, αλλιώς αύριο το πρωί. Τα αποτελέσματα fce/ cae/ cpe θα ανακοινωθούν την επόμενη δευτέρα ή τρίτη. Καλά αποτελέσματα σε όλους!

andrikoc13 (Ανδρέας)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 551 μηνύματα.

O andrikoc13 Sing the song of life ;) έγραψε: στις 11:18, 28-06-10:

Γιατί το ακυρώσανε απο τις 2 ?

gime

Καθηγητής

H gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H gime έγραψε: στις 11:26, 28-06-10:

Στις 2 ιουλίου θα ανακοινωθούν από την ιστοσελίδα του cambridge, οπότε θα μπορούν να τα δουν όσοι έχουν τους συγκεκριμένους κωδικούς. Στην ιστοσελίδα του british council θα ανεβούν την δευτέρα το μεσημέρι ή την τρίτη. Αυτό μου είπε η υπεύθυνη πριν μια ώρα.

maria.... (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

H maria.... έγραψε: στις 11:44, 28-06-10:

μπορεις να μου δωσεις το site που θα βγουν εκει τα ποτελεσματα του fce στις 2/7?

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 13:14, 28-06-10:

Τωρα τους λές ή δεν τους λές τίποτα###894; Καλα και περσι λέγανε 3 Φεβρουαριου και τα βγαλανε κανονικα στις 30 Γεναρη.
Εχω την πεποιθηση πως θα τα βγαλουν τουλαχιστον τα FCE/CAE/CPE κανονικα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 13:15, 28-06-10:

Επισης τα ΚΕΤ/PET for Schools τα βγαλανε κανονικα.Αρα υπαρχουν ελπίδες.

stefan0s19

Νεοφερμένος

Ο stefan0s19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O stefan0s19 έγραψε: στις 14:06, 28-06-10:

Καλή επιτυχία σε όλους και λίγη υπομονή ακόμη. Εγώ ευτυχώς, το περασμένο Δεκέμβρη περασα το CPE και τελειώσα με τα τις ξένες γλώσσες!

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 14:09, 28-06-10:

Αντε να δουμε.
Με grade το πέρασες φίλτατε και με τι ποσοστό###894;

stefan0s19

Νεοφερμένος

Ο stefan0s19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O stefan0s19 έγραψε: στις 18:33, 28-06-10:

Βασικά, πέρυσι τον Μάιο πέρασα το C.A.E με grade B και τον περασμένο Δεκέμβρη έδωσα μόνο το proficiency του Michigan και το πέρασα με Ηigh Pass. Αλλά πάνω στο χαρτί του πτυχίου, δεν αναφέρεται ο βαθμός μου. Κρίμα!

andrikoc13 (Ανδρέας)

Μαθητής Α' λυκείου

O andrikoc13 Sing the song of life ;) έγραψε: στις 09:52, 29-06-10:

28/06/2010 18:00:00 Είναι διαθέσιμα τα αποτελέσματα των εξετάσεων KET/PET May/June 2010! 18/06/2010 00:00:00 Είναι διαθέσιμα τα αποτελέσματα των εξετάσεων KET/PET for Schools May/June 2010!

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 10:00, 29-06-10:

Eιδικα τα KET/PET for Schools τα βγαλανε και τα μεσάνυχτα

andrikoc13 (Ανδρέας)

Μαθητής Α' λυκείου

O andrikoc13 Sing the song of life ;) έγραψε: στις 10:03, 29-06-10:

Άντε και καλά αποτελέσματα σε όσους δώσαμε
FCE/CAE/CPE!!

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 10:29, 29-06-10:

Eπικοινωνησα με το British Council πριν απο λίγο και ρώτησα για τα αποτελέσματα και έλαβα ένα ωραίο:"Aπο Δευτέρα τα περιμένουμε" Και επειδη θέλω να μαι δίκαιος και αμερόληπτος και όχι φερέφωνο εξεταστικού φορέα,άν μια στις τόσες(που δεν νομίζω) τα αποτελεσματα ΔΕΝ βγουν Παρασκευη όπως βγηκαν κανονικοτατα του KET/PET for Schools και έχουμε τα ίδια με τα ΚΕΤ/ΡΕΤ που τα βγαλανε μετα απο 3 μέρες εγώ προσωπικά θα στείλω ενημέρωση και στον Examination Manager του British Council κ.Σωτήρη Καρβέλα όπως και στο Cambridge ESOL για τη συμπεριφορά αυτού του εξεταστικού κέντρου.

Δεν είναι δυνατών δηλαδή σε όλο τον υπολοιπο κόσμο των 2000 εξεταστικων κεντρων να βγαινουν στην ώρα τους και εδώ να βγαίνουν όποτε καπνίσει τους υπαλλήλους του ΒΣ.Και στο κατω-κάτω αν βαριουνται να βγαζουν αποτελεσματα μέσω της δικής τους πλατφόρμας examination-services ας δίνουν κωδικους να μπαινουμε απο την πλατφόρμα που θέσπισε το Cambridge ESOL για τα αποτελεσματα του.

Νομίζω πως αδικα γκρινιάζω και όλα θα ναι έτοιμα στην ώρα τους για να περάσουμε μια ήσυχη εβδομάδα.Αλλα αν κατι παει στραβά δεν θα το αφήσω να περάσει έτσι.

maria.... (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

H maria.... έγραψε: στις 11:53, 29-06-10:

δηλαδη τα αποτελεσματα θα βγουν κανονικα την παρασκευη?

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,221 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 12:19, 29-06-10:

Το ελπίζουμε...Αν και είπαν από Δευτέρα

maria.... (Μαρία)

Φοιτητής

H maria.... έγραψε: στις 14:53, 29-06-10:

μαλλον παρασκευη βγαινουν.και δευτερα ισως ανακοινωνονται οτι εχουν βγει.αλλα ειναι αδικια να λενε 2/7 και να μην βγουν.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια