Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,250 εγγεγραμμένα μέλη και 2,391,541 μηνύματα σε 74,178 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 168 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 73)
Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα
18
24,66%
Καλά, μάλλον πέρασα
32
43,84%
Μέτρια, παίζεται αν πέρασα
19
26,03%
Χάλια, σίγουρα κόπηκα
4
5,48%

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,467 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 14:49, 07-08-10:

Τα statements 30 Ιουλιου τα χανε στειλει όλα.Οσο για τα πιστοποιητικα για να πεσεις μεσα γυρω στον Οκτωβρη υπολογιζε καλυτερα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

AntGuRu

Φοιτητής

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O AntGuRu έγραψε στις 16:37, 07-08-10:

Εμένα ακόμα να μου σταλεί. Και μάλιστα τους έστειλα mail, για τον λανθασμένο ΤΚ (αν θυμάστε) και μου είπαν πως έχει διορθωθεί, και η ταχυδρόμηση των επιστολών με τα αποτελέσματα έχει ήδη ξεκινήσει. Που είναι όμως; Ανυπομονώ να τα δω και σε έντυπη μορφή!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

maria.... (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

H maria.... έγραψε στις 16:43, 07-08-10:

λογικα μεχρι την επομενη εβδομαδα θα εχουν παραδωθει ολα τα statement of results.

jj!

Φοιτητής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 17:10, 07-08-10:

Όσοι θέλουν, μπορούν να τα παραλάβουν από την Ελληνοαμερικάνικη ένωση, από τις οδούς: Μασσαλίας 22 και Φράγκων 14 στην Αθήνα και στη Θεσσαλονίκη, αντίστοιχα.

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 17:25, 07-08-10:

Κανονικα επρεπε να εχουν σταλει σε ολους.Όπως και να χει στο ECPE δεν λενε και κατι ιδιαιτερο.Απλα νιωθεις την ικανοποιηση πως αυτο που ειδες online ισχυει!

jj!

Φοιτητής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 17:41, 07-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από teol20
Κανονικα επρεπε να εχουν σταλει σε ολους.Όπως και να χει στο ECPE δεν λενε και κατι ιδιαιτερο.Απλα νιωθεις την ικανοποιηση πως αυτο που ειδες online ισχυει!
Φυσικά, αυτοί που δεν έχουν τη δυνατότητα να δουν online τα αποτελέσματα και οι καθηγητές τους δεν έχουν τη δυνατότητα, να τους ενημερώσουν, θα τα περιμένουν πώς και πώς

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 18:01, 07-08-10:

Λιγο δυσκολο ρε συ να μην εχει καποιος ΚΑΘΟΛΟΥ προσβαση στο ιντερνετ.Θα παει σε ενα ιντερνετ καφέ στην τελική.Πως να περιμενεις τα αποτελεσματα σε αναμενα καρβουνα;

jj!

Φοιτητής

O jj! έγραψε στις 18:08, 07-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από teol20
Λιγο δυσκολο ρε συ να μην εχει καποιος ΚΑΘΟΛΟΥ προσβαση στο ιντερνετ.Θα παει σε ενα ιντερνετ καφέ στην τελική.Πως να περιμενεις τα αποτελεσματα σε αναμενα καρβουνα;
Υπάρχουν, όμως τέτοιες περιπτώσεις. Ξέρω άτομα που δεν έμαθαν τα αποτελέσματα, μέχρι να τους παραδοθεί το statement of results

leftmano

Πτυχιούχος

Ο leftmano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O leftmano έγραψε στις 18:10, 07-08-10:

Εγώ το έλαβα πριν 3 μέρες, επιβεβαιωσα λοιπον το ηλεκτρονικο αποτέλεσμα που είχα δει στο on line απο την hau. Το μόνο παραπάνω που έχει είναι τα γνωστά όρια στα οποια κυμάινονται τα levels (πχ. 80-89 κλπ κλπ) χωρις φυσικά να λέει ακριβή επιδοση σε απόλυτο νούμερο. Ποτέ δεν έλεγε άλλωστε.
Αν κάποιοι θέλουν να λάβουν επίσημη βεβαιωση ΠΡΙΝ την λήψη του πιστοποιητικού (εγώ θέλω, γιατι το Σεπτέμβρη θα καταθέσω τα χαρτιά μου για προαγωγή και πιθανόν να μην έχω ήδη λάβει το επίσημο πιστοποιητικό), απευθύνονται στην hau και με 10 ευρώ η μια 12 ευρώ οι δύο και 6 ευρώ καθένα από τα επόμενα, μπορούν να λάβουν άμεσα. Πάλι στα έξοδα θα μπω μου φαίνεται...

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 18:18, 07-08-10:

Bασικα αν σου χρειαζεται γιατι να μην παρεις μια βεβαιωση.Αλλωστε τα 10 και 12 ευρω δεν νομιζω να ναι τιποτα μπροστα στην αυξηση που θα πάρεις.
Το πιστοποιητικο λιγο δυσκολο να μπορεσεις να το παραλαβεις πριν τις 20 Σεπτεμβρη.

leftmano

Πτυχιούχος

Ο leftmano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O leftmano έγραψε στις 19:35, 07-08-10:

25% μέιωση πήρα φετος παιδιά με όλη την κατάσταση αυτή! Αύξηση? Να σας πω πόσα πάιρνει ένας τμηματάρχης αποφ. ΑΕΙ σε σχεση με έναν απλό υπάλληλο που δεν ειναι τμηματάρχης? 25 ευρώ καθαρά το μήνα παραπάνω. Επίδομα ευθύνης το λένε...
Πάντως ευχαριστω theol κι εγώ τότε υπολογίζω ότι θα τα παραλάβουμε....

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 11:38, 08-08-10:

Nα σαι καλά leftmano και συγχαρητήρια για την επιτυχία σου.Είσαι ένα εμπρακτο παράδειγμα πως ποτε δεν ειναι αργά να αποκτήσεις κάποια πιστοποιηση ακομα και αν εισαι 30 και 40 χρονών.

AntGuRu

Φοιτητής

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O AntGuRu έγραψε στις 18:16, 10-08-10:

Παιδιά μου ήρθε και μένα σήμερα το statement of results!
Λογικά θα έχει έρθει σε όλους μας πλέον, αλλά είπα να το ανεβάσω για τους υποψήφιους του Νοεμβρίου/Μαΐου. Αν και δεν διαφέρει και πολύ από του ECCE. Μόνο που είναι 1 έντυπο, και δεν έχει μπάρες. Κάπως έτσι είναι το δικό μου.

maria.... (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

H maria.... έγραψε στις 18:23, 10-08-10:

μηπως εκαναν λαθος?

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 19:56, 10-08-10:

Συγχαρητήρια σε όλους τους επιτυχόντες!Η συνέχεια εδώ!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους