Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,251 εγγεγραμμένα μέλη και 2,391,546 μηνύματα σε 74,178 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 394 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 73)
Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα
18
24,66%
Καλά, μάλλον πέρασα
32
43,84%
Μέτρια, παίζεται αν πέρασα
19
26,03%
Χάλια, σίγουρα κόπηκα
4
5,48%

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,467 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 11:23, 05-05-10:

Tα απαραιτητα ειναι:
1)Το timetable σου φυσικα που σου εχουν στειλει απο την HAU
2)Ταυτοτητα ή διαβατήριο ή ενα οποιοδηποτε πιστοποιητικο ταυτοπροσωπίας
3)2-3 μολυβια HB2
4)Γομα
5)Ξυστρα(αν θες)
6)ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ρολόι
Και φυσικα ΟΧΙ αγχος!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Σοφιστής (Κώστας)

Φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 739 μηνύματα.

O Σοφιστής έγραψε στις 11:23, 05-05-10:

Όχι 2B φίλε μου..HB !πάρε καλύτερα κάνα Faber..
Κατ'εμέ ΜΗΝ κάνεις το τρομερό λάθος να πάρεις ρολόι...Ποτέ δε παίρνω γιατί αν δω ότι έχω αργήσει σε κάποιο Part θα αγχωθώ αφάνταστα! Π.χ πέρσι στο FCE στο Writing Part τελείωσα 35 λεπτά νωρίτερα και πήρα Exceptional!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 11:28, 05-05-10:

Bασικα αυτα χρησιμοποιώ.
https://www.btowstore.com/WebRoot/BT.../152HB0002.jpg
Tα θεωρω πολυ γουρλιδικα και οσες φορες εδωσα εξετασεις σε αυτα τα χρονια χρησιμοποιω 3 συγκεκριμενα.
Μπορω να σας φανει γελοιο αλλα ετσι ειναι.

Οσο για το ρολοι εγω το θεωρω απαραιτητο γιατι οταν σου λεει "You have 5 more minutes" και εισαι ακομα στο πρωτο κειμενο τότε ειναι που θα καταγχωθεις.Δεν ειπαμε να το κοιτας συνεχεια,αλλα αλλιως πως θα κανεις καλο time management?It's up to you.Η Piniaris ομως και ολοι οι συγγραφεις που εχουν εντριφτει με τις εξετασεις του Μισιγκαν προτεινουν να χεις ρολοι.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teol20 : 05-05-10 στις 11:41.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Unh0lyShady

Νεοφερμένος

Ο Unh0lyShady αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Unh0lyShady έγραψε στις 15:07, 05-05-10:

Εγω παντα φορουσα ρολόι στα mocks για καλο time managment οπως ειπε κ ο teol... Νομιζω οτι ειναι απαρέτητο! Μονο μια φορα δεν ειχα πολυ χρονο για τα 2 τελευταία 2 reading(ECCE) αλλα τα καταφερα αν και με ΠΑΡΑ πολυ αγχος για τον χρονο..:/
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

maraki_xaidari (μαρια)

Νεοφερμένος

H μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H maraki_xaidari έγραψε στις 18:44, 05-05-10:

lower δινετε το σαββατο το michigan και κυριακη το κρατικο?

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 21:30, 05-05-10:

To προγραμμα των εξετασεων του ΚΠΓ ειναι εδω:http://www.kpg.ypepth.gr/Portals/0/%...Eksetasewn.pdf

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

H lonelybutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H lonelybutterfly έγραψε στις 13:45, 07-05-10:

Λιγα 24ωρα μεινανε παιδια ας χαλαρωσουμε λιγο 2 μερες, κοιταμε τα λαθη μας κανουμε επαναληψη λεξιλογιο χαλαρα, διαβαζουμε τις εκθεσεις και ας ελπισουμε οτι θα πανε ολα καλα! GOOD LUCK TO EVERYBODY!!!!!!!

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε στις 14:11, 07-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από teol20
Tα απαραιτητα ειναι:
1)Το timetable σου φυσικα που σου εχουν στειλει απο την HAU
2)Ταυτοτητα ή διαβατήριο ή ενα οποιοδηποτε πιστοποιητικο ταυτοπροσωπίας
3)2-3 μολυβια HB2
4)Γομα
5)Ξυστρα(αν θες)
6)ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ρολόι
Και φυσικα ΟΧΙ αγχος!
Ναι καλα.Οχι αγχος και οχι αγχος.Εγω φοβαμαι μη βαλω τα κλαματα.

Εγω παντως γομα, χρησιμοποιω την pilot.
Σβηνει παρα πολυ καλα.

Αμα δεν γεμισω καλα τα στρογγυλα τι θα γινει?
Αααααααααααααα.Να δεις που χαλια θα τα κανω.

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

H lonelybutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H lonelybutterfly έγραψε στις 14:16, 07-05-10:

Artemaki και εγω χεσμενη ειμαι ασε τι λεω!!!! χαχαχαχαχαχ αν δεις παραπανω ελεγα οτι εχω κοπει στα τελευταια τεστ πραγμα που δν γινοταν παλια! Αλλα προσπαθω να το αποβαλλω και να μην τα παω χαλια απο το αγχος μου! Τουλαχιστον να πω οτι δεν τα ηξερα!!! χαχαχαχαχα Αντε ας αλληλοεμψυχωθουμε!

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 14:40, 07-05-10:

Eλα τωρα δεν θελω να ακουω άγχος!
Εδω δεν αγχωθηκα ακομα εγω!
Καλη επιτυχια πρωτα στους αυριανους του ΕCCE και την Κυριακη η σειρα του ΕCPE.Βασικα για τα κυκλακια θελουν καλο γεμισμα γιατι μπορει να μην "πιανει" τις απαντησεις ο σκανερ που περνάνε τα answer sheet.Για αυτο βγαλτε τα νευρα σας στο μουτζουρωμα!
Και τωρα για πειτε οι αυριανοι ECCEαδες τι ωρα δινεται;

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε στις 14:40, 07-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από lonelybutterfly
Artemaki και εγω χεσμενη ειμαι ασε τι λεω!!!! χαχαχαχαχαχ αν δεις παραπανω ελεγα οτι εχω κοπει στα τελευταια τεστ πραγμα που δν γινοταν παλια! Αλλα προσπαθω να το αποβαλλω και να μην τα παω χαλια απο το αγχος μου! Τουλαχιστον να πω οτι δεν τα ηξερα!!! χαχαχαχαχα Αντε ας αλληλοεμψυχωθουμε!
Mια χαρα θα τα πας καλε!Σιγα το πραγμα!
Απλα εγω ειμαι κουκουρουκου.

Καλη επιτυχια ε!

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H artemaki .- έγραψε στις 14:42, 07-05-10:

Eλα τωρα δεν θελω να ακουω άγχος!
Εδω δεν αγχωθηκα ακομα εγω!
Καλη επιτυχια πρωτα στους αυριανους του ΕCCE και την Κυριακη η σειρα του ΕCPE.Βασικα για τα κυκλακια θελουν καλο γεμισμα γιατι μπορει να μην "πιανει" τις απαντησεις ο σκανερ που περνάνε τα answer sheet.Για αυτο βγαλτε τα νευρα σας στο μουτζουρωμα!
Και τωρα για πειτε οι αυριανοι ECCEαδες τι ωρα δινεται;
Αληθεια?Ετσι οπως τα λες,φοβαμαι μη χαλασω το χαρτι.

5 δινω.

Iliaki (Βανίλια)

Φοιτητής

H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε στις 14:48, 07-05-10:

Παιδιά καλή επιτυχίααααα!!!

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 14:56, 07-05-10:

Καλη επιτυχια σε ολους!
Και τα παιδια απο το φροντιστηριο μου στις 17.00 δίνουν ECCE!

koyklos7

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο koyklos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O koyklos7 έγραψε στις 15:53, 07-05-10:

Τις 5; Εγω δινω τις 1 . Αυτη που δινουν ποιο αργα εχουν διαφορετικα θεματα απο αυτους που δινουν νωριτερα ;

Georgia94

Μαθητής Γ' λυκείου

H Georgia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου του τμήματος Μαθηματικών Πάτρας . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H Georgia94 έγραψε στις 16:05, 07-05-10:

τα θεματα ειναι διαφορετικα παντα....δυστυχως
στις 9 δινω

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 17:01, 07-05-10:

Καλή επιτυχία σε όλους!

Μακάρι να το πάρουμε όλοι και να πάμε γι'άλλα!! (γλώσσες κτλ)

ΥΓ: Τί πιθανότητες υπάρχουν να πέσει Suggesting Solutions to Problems στην έκθεση;;;

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 17:16, 07-05-10:

Tα θεματα απο βαρδια σε βαρδια αλλαζουν και ειδικα στην έκθεση.Τωρα πιο δυσκολα πιο ευκολα δεν ειναι,καθως στη τελικη βαθμολογουνται κατα τετοιο τροπο ωστε να βγουν δικαια αποτελεσματα.

Οσο για την εκθεση του ΕCPE εχω μια αισθηση πως σιγουρα θα πεσει opinion θεμα και ισως πεσει Suggesting Solutions to Problems γιατι τον Δεκεμβριο δεν επεσε.

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 17:19, 07-05-10:

Οσο για την εκθεση του ΕCPE εχω μια αισθηση πως σιγουρα θα πεσει opinion θεμα και ισως πεσει Suggesting Solutions to Problems γιατι τον Δεκεμβριο δεν επεσε.
Τον Δεκέμβριο έπεσε συνδυασμός Opinion με Suggesting. Ελπίζω να πέσει σίγουρα Opinion γιατί το Suggesting δεν το εχω δουλέψει καθόλου.

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 18:01, 07-05-10:

Bασικα ειναι και το περιθωριο των 30 λεπτων που δεν σου αφηνει περιθωριο επιλογης.
Αλλα σιγουρα το opinion task ειναι σαφως πιο εύκολο καθως γραφεις τη γνωμη σου απλα ενω το suggesting θελεις τουλαχιστον πολυ πιο ισχυρα επιχειρηματα για να υποστηριξεις τη γνωμη σου

jim19

Απόφοιτος

Ο jim19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O jim19 έγραψε στις 18:31, 07-05-10:

Τι θέμα έκθεσης πιστεύετε οτι θα πέσει;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teol20 : 07-05-10 στις 18:37. Αιτία: κεφαλαία

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 18:38, 07-05-10:

ΕCCE ή ECPE?

jim19

Απόφοιτος

Ο jim19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O jim19 έγραψε στις 18:46, 07-05-10:

ecce B2. Άλλες χρονιές τι έπεσε;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teol20 : 07-05-10 στις 18:57. Αιτία: greeklish

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

H lonelybutterfly έγραψε στις 18:48, 07-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από jim19
Θελω να πιστευω κατι με ιντερνετ η οικολογικο!!! Λιγο χρονο μας δινουν δυστυχως! Εχετε καποιες στανταρ εκφρασεις για προλογο και επιλογο? Νομιζω οτι θα βοηθησει στο να μην κολλησουμε στην αρχη και στο τελος και να αναπτυξουμε οσο πιο πολυ μπορουμε! Αλλα εναι δυσκολο γιατι ποικιλουν τοσο πολυ τα θεματα!

jim19

Απόφοιτος

O jim19 έγραψε στις 18:51, 07-05-10:

Ελπίζω και γω κάτι με την τεχνολογία.Να δώσω στάνταρ εκφράσεις;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teol20 : 07-05-10 στις 18:58. Αιτία: κεφαλαια

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

H lonelybutterfly έγραψε στις 18:52, 07-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από jim19

α ecce δινεις σορυ, εγω δινω ecpe!

jim19

Απόφοιτος

O jim19 έγραψε στις 18:54, 07-05-10:

Ξέρετε μήπως παλιοτερα θεματα εκθεσεων ECCE?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teol20 : 07-05-10 στις 18:59. Αιτία: κεφαλαια

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 19:01, 07-05-10:

Cell phones on public transport=May 2008
Laptops vs Libraries=May 2009
Graffities=May 2009

jim19

Απόφοιτος

O jim19 έγραψε στις 19:12, 07-05-10:

ευχαριστώ. Καλή επιτυχία σε όλους όσους δίνουν

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

H lonelybutterfly έγραψε στις 19:17, 07-05-10:

Α! βρηκα αυτη τη σελιδα για οσουσ δινουν ecpe!
http://www.fullspate.net/essay_writing_advice.html

Τωρα αμα σας πω οτι του 2004 δεν το καταλαβαινω θα μου πειτε να μην παω να δωσω??

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 08:30, 08-05-10:

Καλη επιτυχια σε ολους και περιμενουμε feedback μετα το τελος των εξετασεων!Ηθικο ακμαιοτατον!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H artemaki .- έγραψε στις 10:17, 08-05-10:

Eγω τα 'χω παιξει.Επεσα και κοιμηθηκα για να μην το σκεφτομαι.

Καλη επιτυχια σε ολους!
Καλα αποτελεσματα!

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,024 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 10:20, 08-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από artemaki
α καλα τοτε μιλαμε για τρελο αγχος

Καλη επιτυχια παιδια!
Και μην αγχωνεσται καλε...

Unh0lyShady

Νεοφερμένος

Ο Unh0lyShady αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Unh0lyShady έγραψε στις 10:26, 08-05-10:

Εγω δεινω 5... Ευχαριστο πολυ για τα θεματα της εκθεσης.. Ελπιζω να πεσει κανα suggestion στο ECCE.. Ειναι το πιο ευκολο για μενα νομιζω.. Αλλα με καλο θεμα παντα γιατι αλλιως..

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,654 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 11:03, 08-05-10:

Καλή επιτυχία παιδιά!
Πείτε μας μετά πώς τα πήγατε.

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 11:09, 08-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από artemaki
Και εγώ που κοιμήθηκα τί κατάλαβα;;; Είδα στο όνειρο μου ότι στην ώρα της έκθεσης ήμουν άκρως αποσυντονισμένη (μέχρι και βολτα στην τουαλετα πηγα) και φυσικά κόπηκα

Κατα τ'αλλα καλή μας επιτυχία και το ηθικό ακμαιότατο!

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

H lonelybutterfly έγραψε στις 13:33, 08-05-10:

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!! Αντε μια ηληθια εξεταση ειναι -λογω του περιορισμενου χρονου- αλλα θα κανουμε οτι μπορουμε! Αρτεμακι ιδιες ειμαστε αμα διναμε μαζι προφορικα θα μας κοβανε στο δευτερολεπτο! χιχι! Αντε κουραγιο people!!!!

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 13:57, 08-05-10:

Παιδια ελπιζω η πρωινη βαρδια να τα πηγε καλα!
Καλη επιτυχια σε αυτους που δινουν τωρα!
Αυτοι που έδωσαν μεχρι τωρα πως τα πηγατε παιδια;;;
Για πειτε,για πείτε μην ντρεπεστε!!!

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,654 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 13:58, 08-05-10:

Τέο εσύ έδωσες; Αν ναι, πώς τα πήγες;;

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 14:01, 08-05-10:

Εγω αυριο δινω ECPE.
Σημερα εδιναν αυτοι του Lower και ακομα δεν ξερουμε πως τα πηγανε!
Καλε μην ντρεπεστε!Μια μεγαλη online παρεα ειμαστε,καντε ενα registration και πειτε πως τα πηγατε!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

fagorog

Νεοφερμένος

H fagorog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H fagorog έγραψε στις 14:36, 08-05-10:

παίδες ...

εγώ γράφω σε μισή ώρα.... μήπως θυμάται κανείς τίποτα από το vocabulary????? please?????

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 14:41, 08-05-10:

Tα θεματα που βαζουν σε καθε βαρδια ειναι διαφορετικα.
Αρα και το λεξιλογιο θα ναι διαφορετικο.
Καλη επιτυχια οπως και να ναι και καλως όρισες!!!

fagorog

Νεοφερμένος

H fagorog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H fagorog έγραψε στις 14:43, 08-05-10:

Καλώς σας βρήκα και ευχαριστώ για τις ευχές.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Avicii : 08-05-10 στις 14:46. Αιτία: greeklish

Valder (Λυκούργος)

Απόφοιτος

Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , Απόφοιτος του τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:13, 08-05-10:

Ουφ... Λίγες ώρες έμειναν...

Άντε να τελειώνουμε!

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 15:17, 08-05-10:

Για την ακρίβεια 21 ωρες για το ECPE May 2010 13.30.
Εεεε μωρε μια ψυχη που ειναι να βγει ας βγει!

alex2395 (Aλεξανδρος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 585 μηνύματα.

O alex2395 Where the streets have no name έγραψε στις 15:19, 08-05-10:

εγω δινω αυριο....
αντε να δουμε....
ecpe στις 1:30
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teol20 : 08-05-10 στις 15:22. Αιτία: greeklish

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

H lonelybutterfly έγραψε στις 15:20, 08-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από alex2395
εγω δινω αυριο....
αντε να δουμε....
ecpe στις 1:30

αχ και εγω! ecpe! Λετε να πεσει κανενα κουλο θεμα εκθεσης??? Φοβαμαι λιγο γιατι δεν ειμαι και σπιρτο!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teol20 : 08-05-10 στις 15:25. Αιτία: greeklish στο quoted post

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 15:24, 08-05-10:

Kαι γω ECPE στις 13.30!
Τελεια!Θα χω και καποιους να συζηταω τα θεματα!
Εκθεση ECCE 13.00 σημερα:"ένας μαθητης αλλάζει σχολείο στη μέση της χρονιας και πρεπει εσυ να του νδώσεις συμβουλές
για το πως να συμπεριφερεται στο νέο του σχολειο"
Ευκολακι θα λεγα

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

H lonelybutterfly έγραψε στις 15:27, 08-05-10:

Kαι γω ECPE στις 13.30!
Τελεια!Θα χω και καποιους να συζηταω τα θεματα!
Εκθεση ECCE 13.00 σημερα:"ένας μαθητης αλλάζει σχολείο στη μέση της χρονιας και πρεπει εσυ να του νδώσεις συμβουλές
για το πως να συμπεριφερεται στο νέο του σχολειο"
Ευκολακι θα λεγα

Ειναι ναι!! αχ δεν γινεται να μας βαλουν και εμας κανενα τετοιο??
Μια φιλη μου παντως που εδωσε Ecpe τον δεκεμβρη ειχε θεμα με λογοκρισια και ιντερνετ και εγραψε λεει 200 λεξεις το πολυ με οχι πολυ πλουσιο λεξιλογιο και περασε! Λιγες δεν ειναι ομως ρε παιδια? Εγω γραφω συνηθως 250 με το ζορι! χαχαχαχαχα

Valder (Λυκούργος)

Απόφοιτος

Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , Απόφοιτος του τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:29, 08-05-10:

Για την ακρίβεια 21 ωρες για το ECPE May 2010 13.30.
Εεεε μωρε μια ψυχη που ειναι να βγει ας βγει!
Η ψυχή να βγεί... (ξέρεις τη συνέχεια)

Αρχική Δημοσίευση από lonelybutterfly
αχ και εγω! ecpe! Λετε να πεσει κανενα κουλο θεμα εκθεσης??? Φοβαμαι λιγο γιατι δεν ειμαι και σπιρτο!!!
ΜΗΝ το ξαναπείς. Μέχρι αύριο στις 9 το πρωί που δίνω, δε θα μιλήσει κανείς για έκθεση.

ΥΓ: Πάλι κατεβατά θα γράψω κλασσικά και θα τους αρέσουν, τι αγχώνομαι!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους