Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,449 εγγεγραμμένα μέλη και 2,396,012 μηνύματα σε 74,344 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 520 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το δυσκολότερο μάθημα;

diavasma!!!

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο diavasma!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O diavasma!!! Διαβάζω μαθηματικά για αύριοοο ! :) έγραψε στις 10:12, 02-06-09:

γεωγραφία λίγο....δεν μου αρέσει πολύ...όχι ότι δεν τα πάω καλά,20 είχα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Λένα~

Μαθητής Α' λυκείου

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε στις 10:33, 02-06-09:

Ελα βρε που ειναι δύσκολη η γεωγραφια...Παραμυθακι ειναι αμα προσεχεις.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

!w@Nn4 (Ιωάννα)

Φοιτητής

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 717 μηνύματα.

H !w@Nn4 έγραψε στις 20:35, 07-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από ~Λένα~
Ελα βρε που ειναι δύσκολη η γεωγραφια...Παραμυθακι ειναι αμα προσεχεις.
Ναι όμως προσωπικά τη βρίσκω λίγο βαρετή.... Πάλι καλά που δεν είχαμε φέτος!!
Παράθεση

papaki94 (Θοδωρής)

Φοιτητής

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O papaki94 έγραψε στις 20:47, 07-06-09:

Τα πιο δύσκολα είναι τα αρχαία και η ιστορία !!!!!!
Παράθεση

/\/@t@|1@...!!! (Ναταλία)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H /\/@t@|1@...!!! έγραψε στις 16:20, 08-06-09:

πιστεύω πως είναι η φυσική και η ιστορία...!!!
Παράθεση

Bojokolos

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Bojokolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Bojokolos έγραψε στις 12:59, 05-10-09:

Γεια σας ειμαι καινουργιος, το πιο δισκολο μαθημα στο γιμνασιο ειναι (για μενα) τα Ομηρικα επη Οδυσσεια. Δεν ξερω για σας αλλα οσες ασκησεις μου εχουν βαλει τα εχω γραψει στο σχολειο μετα απο την βοηθια των φιλλων μου. Δεν θελω να γινετε ετσι για αυτο καπιος μπορει να με βοηθησει ?Ξερω οτι πολλοι θα με κοροιδευετε
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,987 μηνύματα.

H maraki love έγραψε στις 13:01, 05-10-09:

Πάρε κάποιο βοήθημα..
Παράθεση

papas

Διακεκριμένο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,761 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε στις 13:02, 05-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Bojokolos
Γεια σας ειμαι καινουργιος, το πιο δισκολο μαθημα στο γιμνασιο ειναι (για μενα) τα Ομηρικα επη Οδυσσεια. Δεν ξερω για σας αλλα οσες ασκησεις μου εχουν βαλει τα εχω γραψει στο σχολειο μετα απο την βοηθια των φιλλων μου. Δεν θελω να γινετε ετσι για αυτο καπιος μπορει να με βοηθησει ?Ξερω οτι πολλοι θα με κοροιδευετε
Πρωτα πρωτα,διορθωσε την ορθογραφια σου,οσο εχεις καιρο

Δευτερον,αμα στο δημοτικο δεν εκανες ασκησεις στην Γλωσσα,τυπου αναπτυξη ερωτησεων και ετσι,στο Γυμνασιο την πατησες

Τριτον,η μοναδικη λυση ειναι ειτε να αγορασεις ενα βοηθημα για το μαθημα,ειτε να εισαι αρκετα προσεκτικος σε αυτο.Και σε συγκριση με τα Μαθηματικα που κανετε φετος,η Οδυσσεια ειναι κολατσιο.
Παράθεση

Bojokolos

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Bojokolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Bojokolos έγραψε στις 13:08, 05-10-09:

για μενα τα μαθηματικα ειναι πιο ευκολα ενταξει θα ζητισω βοηθεια σε αλλα φορουμ
Παράθεση

papas

Διακεκριμένο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,761 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε στις 13:11, 05-10-09:

για μενα τα μαθηματικα ειναι πιο ευκολα ενταξει θα ζητισω βοηθεια σε αλλα φορουμ
Tοτε,μου φαινεται οτι εχουμε ενα μελλοντικο 'θετικοτεχνολογικο' μυαλο εδω
Παράθεση

Bojokolos

Μαθητής Α' γυμνασίου

O Bojokolos έγραψε στις 13:14, 05-10-09:

χαχαχαχα αλλα παλι εχω μια ασκηση και τιποτα δεν καταλαβαινω. μαλλον θα την γραψω παλι στο σχολειο. αν καπιος εχει τιν δυνατοτηα να εξυγει καλα ν μου γραψει ενα μνμ
Παράθεση

Fedde le Grand

Απόφοιτος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,507 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε στις 13:14, 05-10-09:

Φίλε μου μπορείς να μου πεις σε ποια σελίδα είστε μπας και σε βοηθήσω;
Παράθεση

papas

Διακεκριμένο μέλος

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε στις 13:15, 05-10-09:

χαχαχαχα αλλα παλι εχω μια ασκηση και τιποτα δεν καταλαβαινω. μαλλον θα την γραψω παλι στο σχολειο. αν καπιος εχει τιν δυνατοτηα να εξυγει καλα ν μου γραψει ενα μνμ
Πες την ασκηση,να σε βοηθησουμε.
Παράθεση

Fedde le Grand

Απόφοιτος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,507 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε στις 13:17, 05-10-09:

Σωστά και πες και σε ποια σελίδα είναι
Παράθεση

Bojokolos

Μαθητής Α' γυμνασίου

O Bojokolos έγραψε στις 13:23, 05-10-09:

σελ. 19 δεν ειναι ακριβως ασκηση κατω απο τιν ασκηση 2

Nα συγκρίνετε τους 5 πρώτους στίχους του προοιμίου της Oδύσσειας με το απόσπασμα από το έπος του Γκιλγκαμές και να αναζητήσετε ομοιότητες.
(Δείτε και ένα άλλο απόσπασμα του έπους αυτού στη σελ. 15 του βιβλίου Aρχαία Iστορία της A΄ Γυμνασίου.)

Tον άντρα, Mούσα,3 τον πολύτροπο4 να μου ανιστορήσεις, που βρέθηκε
ως τα πέρατα του κόσμου να γυρνά, αφού της Tροίας
πάτησε το κάστρο το ιερό.5
Γνώρισε πολιτείες πολλές, έμαθε πολλών ανθρώπων τις βουλές,6
κι έζησε, καταμεσής στο πέλαγος, πάθη πολλά που τον σημάδεψαν,

Γιʼ αυτόν που όλα τʼ αγνάντεψε στον κόσμο θα μιλήσω,
γιʼ αυτόν που κάθε τι δοκίμασε, τον κόσμο θα διδάξω.
Aυτός που όλα τα γεύτηκε και γνώσην απόχτησε πολλή
χώρες πολλές ερεύνησε, [...]
σε τόπους μακρινούς ταξίδεψε [...]. (Tο έπος του Γκιλγκαμές, Eισαγωγή – Aπόδοση Aύρας Ward, Aθήνα 22001)
-----------------------------------------
διαγραψτε καλιτερα αυτο το θεμα ;( κανεις δεν μπορει να με βοηθησει. δεν ειμαι τετοιος τιπος που δεν διαβαζει τιποτα αλλα αυτο με δισκολεψε ;(
-----------------------------------------
διαγραψτε αυτο το θεμα επειδη κανεις δεν μπορει να με βοηθησει
Παράθεση

konkall

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο konkall αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O konkall έγραψε στις 21:35, 16-10-09:

δεν είναι αρκετά δύσκολη η Χημεία΄
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Φοιτητής

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 22:52, 16-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Wolfie
Γυμναστική με διαφορα.Τρέξιμο,ασκήσεις,υποχρεωτικά μπάσκετ κάθε φορα.

Εμενα τα μαθηματικα ειναι τα αγαπημενα μου....οποτε ψιφιζω φιλολογικα!
στο σχολειο ομωσ παμε για να "χτισουμε" τον εαυτο μασ, αν οι γνωσεισ ηταν ενα τειχοσ ακομα και τα μαθηματα που δεν μασ αρεσουν ειναι ενα ακομα τουβλο στον τοιχο μασ. ειστε διατεθημενοι να φταξετε τον πιο γερο τοιχο?
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε στις 22:58, 16-10-09:

Ολα ευκολα ειναι, βασικα εγω ειμαι περισσοτερο προς τα θετικα...κανενα δε με δυσκολευει...
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Φοιτητής

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 22:59, 16-10-09:

φιλολογικα (20 εχω, απλα δεν μ'αρεσουν). οπως και να 'χει, στο σχολειο χτιζουμε τον εαυτο μας. αν υποθεσουμε οτι οι γνωσεις ειναι ενα πελορειο τειχος, καθε μαθημα και αυτα που μας αρεσουν και αυτα που δεν μας αρεσουν ειναι ενα ακομα τουβλο στον τοιχο μας. φτιαξτε τον πιο γερο τοιχο!!!!
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,221 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε στις 17:22, 21-10-09:

Λίγο τα μαθηματικά και ελάχιστα η φυσική
Παράθεση

Annoul@

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Annoul@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Annoul@ έγραψε στις 16:01, 24-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από frogy
Ποιό πιστεύετε ότι είναι το δυσκολότερο μάθημα του γυμνασίου;
Βασικά όλα πάρ' το ένα και χτύπα το άλλο είναι !!!Αλλά τί να κάνουμε πρέπει να τα διαβάσουμε!!!
Παράθεση

Λάμπρος41472 (Λάμπρος)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Λάμπρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O Λάμπρος41472 έγραψε στις 17:28, 24-10-09:

Φισικη,χειμια
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Φοιτητής

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΑΕΙ/Κέρκυρα) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,679 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε στις 20:01, 24-10-09:

Αρχαία.
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Φοιτητής

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,331 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε στις 09:46, 25-10-09:

Θρησκευτικά!
Παράθεση

desio45

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο desio45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O desio45 έγραψε στις 01:01, 18-11-09:

Αν και είναι πολύ χρήσιμο μαθημά και μας χρησιμεύει και θα μας χρησιμεύει παντού πιστεύω πως είναι Η Φυσικη και ειδικά η Επιλυση των Τυπων!!
Παράθεση

Fedde le Grand

Απόφοιτος

O Fedde le Grand έγραψε στις 12:15, 22-11-09:

Η Ιστορία πλέον είναι πολύ δύσκολη..Μας βάζει 4 σελίδες διάβασμα;;Είναι δυνατόν ρε παιδιά;
Παράθεση

dk13

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

O dk13 έγραψε στις 16:44, 24-11-09:

τα αρχαια παιδια
Παράθεση

dk13

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

O dk13 έγραψε στις 14:55, 25-11-09:

εγω δεν τα παω καλα στην βιολογια,γεωγραφια,ιστορια κ.α
Παράθεση

sofia21 (sofia)

Μαθητής Γ' λυκείου

H sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.

H sofia21 έγραψε στις 14:58, 25-11-09:

θέλουν πολύ διάβασμα. από το γυμνάσιο και μετά δεν ισχύει το ''κάθομαι μια ώρα να διαβάσω''. απλά δώσε παραπάνω προσοχή και αν δεις ότι και πάλι υπάρχει πρόβλημα, πάρε ένα βοήθημα.
Παράθεση

Pavl0s

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Pavl0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O Pavl0s έγραψε στις 15:13, 25-11-09:

οχι ακριβως σοφια ... και με την μια ωρα διαβασμα κανεις ... και τα μαθενεις και νερακι ... αρκει να προσεχεις μεσα στην ταξη ωστε να σου ειναι ευκολο μετα ..βιολογια , γεωγραφια ποτε δεν δυσκολευτικα στην πρωτη ... ειναι πολυ ευκολα ... (και ειχα ενα καθηγητη που παρεδειδε 5 λεπτα και μετα καθομασταν στις καρελκλες ..εμεις παιζαμε και αυτος κοιτουσε το ταβανι ) ... απλα προσεξε και ολα θα πανε καλα ...

εγω προσοπικα δυσκολευομαι φυσικη!!
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε στις 15:35, 25-11-09:

Στην αρχη δυσκολευτηκα λιγακι στα Μαθηματικα, αλλα τωρα :up:
Παράθεση

Pavl0s

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Pavl0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O Pavl0s έγραψε στις 15:42, 25-11-09:

της δευτερας ? σε πιο μαθημα ακριβως διοτι δεν ηταν και τιποτα το σοβαρο ... λιγο η πολυπλοκες εξισωσεις αλλα ενταξει τις καταλαβα ...
Παράθεση

christina.maria (Χριστινα-Μαρια)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε στις 10:03, 27-11-09:

Για μενα δυσκολο μαθημα δεν υπαρχει...Ισως του χρονου αλλαξω γνωμη ξερω αλλα φετος τα βρισκω υπερβολικα ευκολα!!! Ενταξει ισως ηταν τα αρχαια λιγο στην αρχη που ηταν η πρωτη φορα αλλα τωρα :nono: Ολα:no1:
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

O Alexl1996 έγραψε στις 15:50, 27-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από Pavl0s
της δευτερας ? σε πιο μαθημα ακριβως διοτι δεν ηταν και τιποτα το σοβαρο ... λιγο η πολυπλοκες εξισωσεις αλλα ενταξει τις καταλαβα ...
Οχι, απλα δυσκολευομουν λιγο στο πώς εκφραζουμε προβληματα με χρηση εξισωσεων....Οι εξισωσεις δεν ειναι τιποτα....
Παράθεση

Pavl0s

Μαθητής Β' γυμνασίου

O Pavl0s έγραψε στις 22:25, 27-11-09:

α καταλαβα ... απο τα προβληματα να βγαλεις την εξισωση ωστε να τα λυσεις .. ε και εγω λιγο αλλα ενταξει .. τωρα μπηακμε στις ριζες (αλγεβρα)
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

O Alexl1996 έγραψε στις 23:07, 27-11-09:

Αν και δεν εχουμε κανει, ξερω οτι ειναι απλα ΠΑΝΕΥΚΟΛΕΣ!
Παράθεση

filologiko paidi

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο filologiko paidi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O filologiko paidi έγραψε στις 21:42, 01-12-09:

Δυσκολα μαθηματα δεν υπαρχουν.Υπαρχουν μαθηματα τα οποια θελουν ιδιαιτερη προσοχη, κατα τη δικα μου κριση αυτα ειναι
-Αρχαια Ελληνικη Γλωσσα
-Αρχαια Ελληνικη Γραμματεια
-Εκθεση
-Μαθηματικα
Παράθεση

PADI

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H PADI έγραψε στις 23:01, 07-12-09:

Μαθηματικά :ee::ee::mpam::mpam:
Παράθεση

giannis drama

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο giannis drama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O giannis drama έγραψε στις 16:15, 08-12-09:

ΑΡΧΑΙΑ θα ελεγα
Παράθεση

ΑνΘη!!!

Μαθητής Β' γυμνασίου

H ΑνΘη!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H ΑνΘη!!! έγραψε στις 22:49, 22-12-09:

αρχαια βεβαια αλλα και η οδυσσεια λιγακι
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 12:15, 31-12-09:

Εμενα προσωπικα με δυσκολευουν τα αρχαια κ η ιστορια κ γενικως δν μου αρεσουν τα φιλολογικα μαθηματα αλλα πιστευω οτι αυτα ειναι τα πιο δυσκολα (νεα ενταξι δν ειναι πολυ δυσκολα αλλα τα βαριεμαι)
Παράθεση

popular

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο popular αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O popular έγραψε στις 15:20, 02-01-10:

Ανάλογα το μαθητή.Εγώ προσωπικά πιστεύω οτι είναι η Οδύσσεια(Η οποία είναι απο τα αγαπημένα μου)
Παράθεση

FairyTale45402 (Σοφια)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H FairyTale45402 έγραψε στις 01:36, 14-01-10:

Αρχαια
Αν και προσωπικα δυσκολευομαι πολυ και με μαθηματικα...
Παράθεση

Ntontini (Κωνσταντίνα)

Μαθητής Α' γυμνασίου

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 85 μηνύματα.

H Ntontini έγραψε στις 19:47, 15-01-10:

Εμένα τα Αρχαία μου φαίνονται κάπως δύσκολα.Κυρίως τα ουσιαστικά και η Α' κλίση,αλλά που θα πάει..!!
Παράθεση

nickpap8

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο nickpap8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O nickpap8 έγραψε στις 19:28, 19-01-10:

Αρχαία
Παράθεση

gsakellakis (george sakellakis)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο george sakellakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κάρπαθος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O gsakellakis έγραψε στις 17:22, 20-01-10:

το δυσκολοτερο ειναι αρχαια και ελενη
Παράθεση

STELLA95 (stella)

Φοιτητής

H stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) . Έχει γράψει 331 μηνύματα.

H STELLA95 Νεα αρχη.νεα ζωη έγραψε στις 16:50, 30-01-10:

εγω πιστευω οτι το δεν υπαρχει ουσιαστικα δυσκολο μαθημα απλα καποιος που δεν δινει και πολυ μεγαλη σημασια σε καποιο μαθημα πιστευει πως ειναι δυσκολο για πχ η φυσικη καποιοι λενε οτι ειναι πολυ δυσλολο, εγω δεν θα το ελεγα απλα πιστευω χρειαζεται μεγαλυτερη προσοχη....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christina.maria (Χριστινα-Μαρια)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε στις 17:26, 30-01-10:

+φωνω απολυτα....
Παράθεση

mapa

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο mapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

O mapa έγραψε στις 17:44, 14-02-10:

Τα αρχαία είναι ωραία αλλα δύσκολα!!!
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Φοιτητής

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 10:45, 17-08-10:

αρχαια,μαθηματικα και ιστορια...

αυτα τα 3 μαθηματα δεν τα μπορουσα καθολου! τωρα στην δευτερα ειναι πιο δυσκολα εχω ακουσει...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους