Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:

  1. Bill -> phoebe
  2. Corpse Bride -> fielda
  3. dooo ->
  4. fantasmenos -> dooo
  5. fielda -> fantasmenos
  6. Phoebe -> Bill
  7. pitg21 -> Resident Evil
  8. Resident Evil -> pitg21
  9. Vkey -> Corpse Bride
  10. vendetta -> Corpse Bride
  11. xanp -> fielda
  12. Youki -> fielda

Οι υποψήφιοι κατά σειρά προτίμησης είναι::P

Corpse Bride 2
fielda 3
phoebe 1
fantasmenos 1
Bill 1
dooo 1
Resident Evil 1
pitg21 1

Εξαντλήθηκαν τα χρώματα, έλεος!:P

Απουσίες
dooo 1



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Θυμίζω ότι σήμερα δεν έχει δολοφονία, αλλά αποχώρηση με ψηφοφορία

Σήμερα ΔΕ θα μάθετε την ταυτότητα αυτού που θα αποχωρήσει. Την πρώτη ταυτότητα θα τη μάθετε αύριο και θα είναι αυτή του παίκτη που θα αποχωρήσει έπειτα από την ψηφοφορία στις 20:00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@fantasmenos: μετά την αποχώρηση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Το φαντάστηκα ότι θα ήταν εναντίον μου το ότι ψήφισα νωρίς και χωρίς αποδείξεις αλλά έπρεπε κάποιον να ψηφίσω για να μην πάρω απουσία. Είναι αρχή ακόμα και δεν έχει μιλήσει κανείς. Θα δω στη συνέχεια αν θα αλλάξω...

Λοιπόν αυτή την φορά έκπληξη και από μένα...Δεν θα κάνω πινακίδιο ακόμα(άλλωστε είναι κατά το ήμισυ λάθος :P:P:P)
Με κυρίως ύποπτη την fielda μιας και δεν έχω άλλο πάτημα θα την ψηφίσω κιόλας. Σήμερα δεν είχε δολοφονία το μεσημέρι οπότε θα μπορούσε να περιμένει να ψηφίσει έστω και 8 παρά 1 λεπτό και ακόμα και αν δεν προλάβαινε μια απουσία είναι δεν χάλασε ο κόσμος...
Ψηφίζω fielda προς το παρόν.

Καλά σε αυτόν τον γύρο όλοι ύποπτοι είναι και πήραν σχεδόν όλοι ψήφο;;;;; 8 στους 12 ύποπτοι καλά πάμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αντε παλιιιι απ'τον πρωτο γυρο :( Σαν τον πιο ηλιθιο παικτη του big brother νιωθω που φευγει την πρωτη βδομαδα :p
Θα περιμενω, γιατι αν ακολουθησουν κι αλλοι καπως θα πρεπει να σωσω το κουφαρι μου :mad:
Mην είσαι τόσο ντράμα κουίν :P
Η αλήθεια είναι ότι δεν είχα δει ότι σε είχε ψηφίσει ο V :redface:

H VKey μπαίνει μόνο για να ψηφίσει.
H VKey παίζουν το ίδιο εκνευριστικά. Μιλάνε σπάνια και μπαίνουν μόνο για να ψηφίσουν.

Είσαι προκατειλημμένος το ξες; :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Βλέπω ότι έχω πέραση :D Ψηφίστε με αύριο καλύτερα για να φανεί και η ταυτότητά μου :(

ΥΓ: Ίσως μία απουσία να μην είναι κάτι αλλά μπορεί να τις χρειαστώ αργότερα γι αυτό καλό θα ήταν να μην έχω από την πρώτη μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ουυυυυυυυυυυφφφφφφφφφφφφφφ.
Με την ψυχη στο στομα εφτασα με την $%&$#απεργια!
Fieldaki η ψηφος μου δικη σου :-*


~~
Φαντασμενε θες λιγο να μου εξηγησεις ΓΙΑΤΙ ειμαι υποπτη, ή "ετσι"? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
so, do we have a winner or what?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
we have a winner!
fielda... λες τα τελευταία σου λόγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
λοιπόν... λέω να δολοφονηθώ νωρίς νωρίς... :P


corpse, xanp Και πιθανόν youki (εναλλακτικά pitg21) δολοφόνοι

phoebe ρουφιάνα που της δώσαν ως ονόματα εμένα και την corpse.

Μπορεί να είμαι αλλού για αλλού βέβαια [:redface:] αλλά στην παρούσα φάση αυτό πιστεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:

  1. Bill
  2. Corpse Bride
  3. dooo
  4. fantasmenos
  5. Phoebe
  6. pitg21
  7. Resident Evil
  8. Vkey
  9. vendetta
  10. xanp
  11. Youki


Απουσίες
dooo 1



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που αποχωρεί


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Μ'αρέσει που είχα άγχος μην κάνω απουσία σήμερα... Φροντίσατε για την ψυχική μου υγεία :P

Εντάξει, τι να πω... Προφανώς οι δολοφόνοι βρήκαν πάτημα στο ότι ψήφισα νωρίς (βέβαια άλλοι ψήφισαν πιο νωρίς από μένα :hmm::whistle:). Δείτε καλύτερα ποιοι με ψήφισαν και κρίνετε...

Καλή επιτυχία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
λοιπόν... λέω να δολοφονηθώ νωρίς νωρίς... :P


corpse, xanp Και πιθανόν youki (εναλλακτικά pitg21) δολοφόνοι

phoebe ρουφιάνα που της δώσαν ως ονόματα εμένα και την corpse.

Μπορεί να είμαι αλλού για αλλού βέβαια [:redface:] αλλά στην παρούσα φάση αυτό πιστεύω

Θες να μου πεις γιατι πιστευεις οτι η Φοιμπς αν και ειχε 3 πιθανα για σενα ονοματα δολοφονων ψηφισε τον Μπιλ? Αν ηξερε ενα σιγουρο ονομα δε θα ψηφιζε αυτο? Θα ηταν και πιο καρφωτο οτι παει να βοηθησει, αφου ολοι περιμενουμε οτι ο πρωτος που θα ψηφισει θα ναι ο Μπιλλακος..μ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ο ρουφιάνος έχει 2 ονόματα. Ενός πολίτη και ενός δολοφόνου.

Υπάρχει η επιλογή (αλά Ηρώ) να αρχίσει να πετάει τα ..string της στο σύνταγμα Η' να ψηφίσει κάτι "άκυρο" στην αρχή και να "κόψει" ποιός από αυτούς που ξέρει είναι ο κακός και ποιός ο καλός.

για την ώρα πιστεύω ότι αυτό το άτομο είναι η Phoebe και ότι επέλεξε να κάνει το 2ο. Και μιας και ανέφερε εσένα κι εμένα, και μιάς και ξέρω τι είμαι εγώ αυτό αφήνει...εσένα για δολοφόνο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν ξερει ποιος ειναι ποιος?

Αν ειναι οντως η Φοιμπς φαινεται να χεις δικιο, αλλα παει κι αναποδα:)
Δεν ειμαι εντελως διαβασμενη ακομα, κι απ'το λιγο που κοιταξα μου φαινονται υποπτοι ως ρουφ οσοι παιζουν αναμεσα σε 2-3 ονοματα. Vendetta-fantasmenos-phoebe αν δεν κανω λαθος, αλλα για τωρα μου κανουν το ιδιο και οι 3 τους. Παω για μελετη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Corpse από ό,τι βλέπω πάντως σώθηκες κυριολεκτικά την τελευταία στιγμή...από την ψήφο σου...:hmm:
Αυτό ωστόσο που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί η fielda ενώ είχε τη δυνατότητα να αλλάξει την ψήφο της και να ψηφίσει την Corpse και να σωθεί δεν το έκανε...Ή γιατί δεν πρόλαβε ή γιατί είχε στο πμ της το όνομα fantasmenos...:hmm:
Δε νομίζω, λοιπόν, η fielda να ήταν δολοφόνος...
Από την άλλη pitg21 η ψήφος σου στην re ήταν μόνο και μόνο επειδή σε ψήφισε εκείνη...Και η re δε νομίζω να είναι δολοφόνος...:hmm:
Εμμένω στην Corpse...Ύποπτο το παιχνίδι της και συμφωνώ και με το παραπάνω ποστ της re...
Ωστόσο πλέον οι υποψίες μου στρέφονται περισσότερο στο fantasmeno παρά στον pitg21...

Ψήφος στην Corpse και πάλι από μένα...Βλέπουμε και ιδιότητα αύριο οπότε μια χαρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Καλημερεεεες..
Vendetta οι ρολοι προεκυψαν απο κληρωση, αρα το πραγματικα εξαιρετικο μου χιουμορ πως λες να επηρεασε?? :mad: Αν ξερεις κατι εκ των εσω για σικε κληρωση μιλα τωρα αλλιως σωπασε για παντα.
(Αρχισαν τα οργανα παλι, τη βλεπω τη δουλεια, με βαλεριανες και εβιαν θα τη βγαλω :pfff:)

Γιατί αρπάζεσαι τόσο εύκολα απλά και μόνο στις αρχικές υποθέσεις του vendetta;Από την στιγμή που δεν ξέρει κάτι λέει τι μπορεί να συμβαίνει..Ίσα ίσα που έπρεπε να σε κολακέψει αυτό που είπε και όχι να σε τσιτώσει....Αν ήσουν πολίτης θα είχες αντιληφθεί ότι το σχόλιο του ήταν θετικό για το χιούμορ σου είπε....:whistle:

Ψήφος στη doo για να μην επηρεάσω πράγματα εξ' αρχής. Η doo και η VKey παίζουν το ίδιο εκνευριστικά. Μιλάνε σπάνια και μπαίνουν μόνο για να ψηφίσουν. Θα φανεί στη πορεία για Corpse και vendetta

fantasmenos μπορώ να πω μετά βεβαιότητας ότι η αιτιολόγηση σου ήταν η πιο άκυρη ever στο παιχνίδι....Οι πολίτες εξ αρχής θέλουν να επηρεάζουν τα πράγματα όχι να σκοτώνουν άσχετους...:hmm:

Βλέπω ότι έχω πέραση :D Ψηφίστε με αύριο καλύτερα για να φανεί και η ταυτότητά μου :(

Απεγνωσμένη προσπάθεια να μας πεις κάτι ε;Σε έφαγε ότι ψήφισες νωρίς και επίσης είναι απορίας άξιον όπως επισήμανε και ο vendetta ότι μπορούσες και δεν έσωσες το κουφάρι σου...

Από τους υπόλοιπους κάτι μου κάνει η Corpse και η Resident αλλά δεν έχω καταλάβει ακόμα τι ακριβώς! Τους άλλους δεν μπορώ να τους ψυχολογήσω (:P) ακόμα! Μιλήστε!!!!

Προφανώς από αυτό το ποστ συμπέρανες RE ότι η Phoebe είναι ρουφιάνα...

λοιπόν... λέω να δολοφονηθώ νωρίς νωρίς... :P
corpse, xanp Και πιθανόν youki (εναλλακτικά pitg21) δολοφόνοι
phoebe ρουφιάνα που της δώσαν ως ονόματα εμένα και την corpse.
Μπορεί να είμαι αλλού για αλλού βέβαια [:redface:] αλλά στην παρούσα φάση αυτό πιστεύω
ο ρουφιάνος έχει 2 ονόματα. Ενός πολίτη και ενός δολοφόνου.
για την ώρα πιστεύω ότι αυτό το άτομο είναι η Phoebe και ότι επέλεξε να κάνει το 2ο. Και μιας και ανέφερε εσένα κι εμένα, και μιάς και ξέρω τι είμαι εγώ αυτό αφήνει...εσένα για δολοφόνο :)

RE γιατί να δολοφονηθείς νωρίς νωρίς που είπες αυτό που όλοι συμπεραίνουμε από το ποστ της Phoebe; Από το ότι έχεις άποψη; Για ποιο ακριβώς λόγο;Εγώ πραγματικά δεν βρίσκω κάποιον σε αυτή την φάση τουλάχιστον...Κυρίως για αυτό το ποστ σου είσαι για μένα ύποπτη και επειδή σε έριξε στο τραπέζι η Phoebe, από την στιγμή κιόλας που έκανες τέτοιο προηγούμενο γύρο...Και εκεί όλο θα σε δολοφονούσαν και τι έκπληξη !!! έμεινες μέχρι το τέλος βρωμοδολοφόνα :P:P:P
Πιο πιθανό έχω να είσαι εσύ η δολοφόνος από την Corpse γνωρίζοντας το ύπουλο παίξιμο σου και με το σκεπτικό ότι η phoebe είναι η ρουφιάνα...Θα δείξει η πορεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
λοιπόν... λέω να δολοφονηθώ νωρίς νωρίς... :P


corpse, xanp Και πιθανόν youki (εναλλακτικά pitg21) δολοφόνοι

phoebe ρουφιάνα που της δώσαν ως ονόματα εμένα και την corpse.

Μπορεί να είμαι αλλού για αλλού βέβαια [:redface:] αλλά στην παρούσα φάση αυτό πιστεύω


Resident μου μάλλον είσαι αλλού! :P

Αρχικά, θεωρώ πάρα πολύ απίθανο εώς και αδύνατο και οι 3, για εσενα, δολοφόνοι να ψήφισαν το ίδιο άτομο! Η fielda πήρε 3 ψήφους από την Corpse, την Youki και την xanp! Δεν νομίζω να καρφώνονταν τόσο πολύ από την αρχή! Πιστεύω οτι κάποιος δολοφόνος ψήφισε την fielda αλλά όχι και οι 3!

Επιπλέον, αν ήμουν ρουφιάνος, και γενικά αν είχα ρόλο, μάλλον θα έκανα μπαμ από την αρχή! Όσο και να θέλω μου είναι δύσκολο να κρυφτώ! :P


Αυτό ωστόσο που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί η fielda ενώ είχε τη δυνατότητα να αλλάξει την ψήφο της και να ψηφίσει την Corpse και να σωθεί δεν το έκανε...Ή γιατί δεν πρόλαβε ή γιατί είχε στο πμ της το όνομα fantasmenos...:hmm:

Με αυτό που λες τι εννοείς, γιατί εγώ δεν κατάλαβα! :redface:


Αυτά προς το παρόν! Θα επανέλθω πιο μετά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λοιπόν, μετά από τη πρώτη αποχώρηση τα πράγματα έχουν ως εξής: resident και corpse είναι για μένα πολύ ύποπτες.

Μάλλον τη fielda την έφαγε η μαρμάγκα κατά λάθος...

Ψηφίζω προς το παρόν Corpse Bride και αναμένω για εξελίξεις σύντομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Γιατί αρπάζεσαι τόσο εύκολα απλά και μόνο στις αρχικές υποθέσεις του vendetta;Από την στιγμή που δεν ξέρει κάτι λέει τι μπορεί να συμβαίνει..Ίσα ίσα που έπρεπε να σε κολακέψει αυτό που είπε και όχι να σε τσιτώσει....Αν ήσουν πολίτης θα είχες αντιληφθεί ότι το σχόλιο του ήταν θετικό για το χιούμορ σου είπε....:whistle:

Μονο γι'αυτο το σημειο, να πω οτι φυσικα και δεν αρπαχτηκα, απλα μ'αρεσουν τα θυμωμενα εμοτικονς (και υπερεβαλλα στην αυτοπροβολη επιτηδες για να το κανω πιο γελοιο, αλλα οκ, δεν μπορει να σκεφτονται ολοι οπως εγω:p).

Κατα τ'αλλα σας παρακολουθω και παιρνω βαθιες εισπνοες. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Με αυτό που λες τι εννοείς, γιατί εγώ δεν κατάλαβα! :redface:

Εννοώ ότι πιθανόν η fielda να ήταν ρουφιάνα...Οπότε και της είχανε δώσει το όνομα του fantasmenou...Βέβαια της είχανε δώσει και ένα άλλο όνομα ενός πολίτη εδώ που τα λέμε...Αλλά και πάλι είναι μεγάλη η επιμονή της στο fantasmeno και η "θυσία" της...:hmm:

Λοιπόν, μετά από τη πρώτη αποχώρηση τα πράγματα έχουν ως εξής: resident και corpse είναι για μένα πολύ ύποπτες.

Μάλλον τη fielda την έφαγε η μαρμάγκα κατά λάθος...

Ψηφίζω προς το παρόν Corpse Bride και αναμένω για εξελίξεις σύντομα

Πως ξαφνικά βγήκα εγώ και μπήκε η resident;;; :worry:

Κι αυτό που αλληλοκατηγορείστε με την Κορπς ούτε φτιαχτό να ήταν...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top