Γενικό -  [2010] Ξέρει κανείς τα SOS;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Stroumfita

Νεοφερμένος

Η Κρυσταλλένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Σε εκθεση,προγραμματισμο,αοδε? Η καμια σημειωση σε αυτα τα μαθηματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Στις πανελληνιες μην ψαχνεις για sos...Ειδικα στην εκθεση οτι και να ακουσεις θα ειναι λαθος...Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να δεις τα θεματα των τελευταιων ετων(στη διοικηση κυριως)και αυτα που δεν εχουν βαλει(δεν ειναι και πολλα)θα ειναι πιο sos απο αυτα που εχουν βαλει(π.χ. χρηματοοικονομικη διοικηση λογικα δεν θα ξαναβαλουν φετος)...αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kouli

Νεοφερμένος

Η Kouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Σε εκθεση,προγραμματισμο,αοδε? Η καμια σημειωση σε αυτα τα μαθηματα?
δεν νομιζω οτι μπορει κανεις να πει με σιγουρια τι θα πεσει αλλα όσο αφορά το αοδέ αν το εχεις μαθει παπαγαλια όλο δεν προκειται να γραψεις κατω από 20 εκτος κ αν εκεινη δεν ειναι η μερα σου... τωρα για προγραμματισμο εμας η καθηγητρια μας στο φροντιστηριο μας ειπε ότι σιγουρα θα πεσουν υποπρογραμματα στο τελευταιο θεμα και πινακες...οχι οτι αυτο ειναι πολυ βοηθητικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Συμβουλή......
Μην αναλώνεστε στο να βρίσκετε S.O.S. και τέτοια.......
Αυτοί που βάζουν τα θέματα δεν μένουν μόνο στα S.O.S....
π.χ. πέρσυ που εδινά εγω μας είχαν πει από το φροντιστήριο τελείως "κουλά" θέματα για την έκθεση..........και τι έβαλαν?
ενα κακοδιατυπωμένο - βλακεία θέμα.............
be cool..........
τώρα είναι ώρα γα ξεκούραση και όχι αγχος........
και μια συμβουλή παραπάνω.......
την παραμονή της εξετασης δεν θα διαβάζετε να ξεσκιστείτε........ό,τι είναι να κανετε το κάνατε.......Ύπνος από νωρίς και νηφαλιότητα........
Καλη επιτυχία........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostoul

Νεοφερμένος

Ο nikostoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Α ρε κωνσταντινε μας ανεβασες το ηθικο!!! ωραιος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Α ρε κωνσταντινε μας ανεβασες το ηθικο!!! ωραιος!!!
Nα σου πως πως δεν έκανα κάτι......Απλά είναι η αλήθεια αυτή......Όταν με το καλό περάσεις στην σχολή της επιθυμίας σου θα δεις ότι τελικά δεν αξίζει τόσο άγχος....."Τα βαριά είναι πίσω".....στις εξεταστικές στο πανεπιστήμιο.......χιχιχιχιχιχιχι
θα το δεις....!!!!
Ωρες ώρες μέσα στην διάλεξη που ακούω τον καθηγητή να κάνει Γραμμική Άλγεβρα σκέφτομαι, μα γιατί τόσο άγχος για να μπείς σε μια σχολή??? Άξιζε????
Η απάντηση είναι ότι αξίζει να μπεις σε μια σχολή......!!!!!Πρώτα πόλλα γνωρίζεις καινουργιους ανθρώπους, ανοίγεις τους ορίζοντές σου, κρίνεις-επικρίνεις, δραστηριοποιήσε.......και Χ Α Λ Α Ρ Α..............
Ναι, τώρα που τα γράφω αυτά δεν τα πίστευα περσύ.....Είχα τρομερό αγχος και με ακραίες εκδηλώσεις........Μια μέρα τα έβαλα όταν ξύπνησα με το γραφείο μου, τον τοίχο......Άσε!!!!
Είχα πρόβλημα και πολλές φορές με το στομάχι μου από το αγχος.....Και επίσης την μέρα που έγραψα φυσική κατεύθυνσης, επειδή δεν έγραψα καλά (11,5) είχα απογοητευθεί.....Έκλαιγα από την ώρα που μου έδωσαν τα θέματα και έλεγα: Τα έχασα όλα, τα πάντα...Μια χρονιά έτσι....για το τίποτα......Δεν περνάω Ιατρική......Και να έχεις και τους καθηγητές απο πάνω σου μόλις βγαίνεις από την αίθουσα να σε ρωτούν πως έγραψες? 19-άρι...?
Εκει τα πήρα στο κρανείο και τρέχω με πολύ δύναμη και φεύγω....Ούτε καν τους μίλησα.......Και με είχε πιάσει το στομάχι μου.....Κλάμα κακό......Και έκλαιγε και η μάνα μου συγχρόνως...........Σου λέω δραματική κατάσταση........Και τι έγινε.......?Τίποτα έβγαλα 16.888 πέρασα Μαθηματικό (παλούκι), δεν πέρασα Ιατρική και όλα οκ......Δηλαδή όχι ακριβώς.....Την σκέφτομαι την Ιατρική και μάλλον θα πάω όταν πάρω το πτυχίο, αλλα Χ Α Λ Α Ρ Α........Δεν αξίζει..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

nikostoul

Νεοφερμένος

Ο nikostoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
καποια απο τα "συμπτωματα" τα εχω και εγω..... οντως χρειαζετε να το παρω χαλαρα το θεμα....Δυσκολα ή ευκολα θα τα παλεψουμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
καποια απο τα "συμπτωματα" τα εχω και εγω..... οντως χρειαζετε να το παρω χαλαρα το θεμα....Δυσκολα ή ευκολα θα τα παλεψουμε.....
Μπράβο......Έτσι σας θέλω.........
Σε τι σχολή στοχεύεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Nα σου πως πως δεν έκανα κάτι......Απλά είναι η αλήθεια αυτή......Όταν με το καλό περάσεις στην σχολή της επιθυμίας σου θα δεις ότι τελικά δεν αξίζει τόσο άγχος....."Τα βαριά είναι πίσω".....στις εξεταστικές στο πανεπιστήμιο.......χιχιχιχιχιχιχι
θα το δεις....!!!!
Ωρες ώρες μέσα στην διάλεξη που ακούω τον καθηγητή να κάνει Γραμμική Άλγεβρα σκέφτομαι, μα γιατί τόσο άγχος για να μπείς σε μια σχολή??? Άξιζε????
Η απάντηση είναι ότι αξίζει να μπεις σε μια σχολή......!!!!!Πρώτα πόλλα γνωρίζεις καινουργιους ανθρώπους, ανοίγεις τους ορίζοντές σου, κρίνεις-επικρίνεις, δραστηριοποιήσε.......και Χ Α Λ Α Ρ Α..............
Ναι, τώρα που τα γράφω αυτά δεν τα πίστευα περσύ.....Είχα τρομερό αγχος και με ακραίες εκδηλώσεις........Μια μέρα τα έβαλα όταν ξύπνησα με το γραφείο μου, τον τοίχο......Άσε!!!!
Είχα πρόβλημα και πολλές φορές με το στομάχι μου από το αγχος.....Και επίσης την μέρα που έγραψα φυσική κατεύθυνσης, επειδή δεν έγραψα καλά (11,5) είχα απογοητευθεί.....Έκλαιγα από την ώρα που μου έδωσαν τα θέματα και έλεγα: Τα έχασα όλα, τα πάντα...Μια χρονιά έτσι....για το τίποτα......Δεν περνάω Ιατρική......Και να έχεις και τους καθηγητές απο πάνω σου μόλις βγαίνεις από την αίθουσα να σε ρωτούν πως έγραψες? 19-άρι...?
Εκει τα πήρα στο κρανείο και τρέχω με πολύ δύναμη και φεύγω....Ούτε καν τους μίλησα.......Και με είχε πιάσει το στομάχι μου.....Κλάμα κακό......Και έκλαιγε και η μάνα μου συγχρόνως...........Σου λέω δραματική κατάσταση........Και τι έγινε.......?Τίποτα έβγαλα 16.888 πέρασα Μαθηματικό (παλούκι), δεν πέρασα Ιατρική και όλα οκ......Δηλαδή όχι ακριβώς.....Την σκέφτομαι την Ιατρική και μάλλον θα πάω όταν πάρω το πτυχίο, αλλα Χ Α Λ Α Ρ Α........Δεν αξίζει..........
Πιστεύω πως παίζει σημαντικό ρόλο το άγχος και ίσως απο αυτό να μην έγραψες και όσο ήθελες... Σημασία έχει να πάμε νηφάλιοι και χαλαροί ετσι ωστε να έχουμε καθαρό μυαλο και να γράψουμε το μέγιστο των δυνατοτήτων μας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Aτιμο αυτο το αγχος ειτε λιγο πολυ ολους μας επηρεαζει!! Αν και 3 μερες πριν τις πανελληνιες δεν εχω αγχος,αλλα επειδη ξερω τον ευατομου την ωρα που θα ειμαστε μες στην αιθουσα και θας μας πουν οτι τα θεματα ηρθαν ε καλα εκει οι παλμοι θα φτασουν 10000! :( ειδικα φυσικη-μαθς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Aτιμο αυτο το αγχος ειτε λιγο πολυ ολους μας επηρεαζει!! Αν και 3 μερες πριν τις πανελληνιες δεν εχω αγχος,αλλα επειδη ξερω τον ευατομου την ωρα που θα ειμαστε μες στην αιθουσα και θας μας πουν οτι τα θεματα ηρθαν ε καλα εκει οι παλμοι θα φτασουν 10000! :( ειδικα φυσικη-μαθς
Φίλε Morelo (Δημήτρη), έγω αυτό με έπιασε την ώρα που έγραφα φυσική κατεύθυνσης που την φοβόμουν.......Στα υπόλοιπα όλα οκ, γιατί μου άρεσαν κιόλας (και μάλιστα βιολογία γενικής εγραψα σε 3 ώρες 25 περίπου σελίδες και πήρα και 19,8 και στην βιολογία κατ. χωρίς άγχος, έγραψα 22 σελίδες).......Δηλαδή, θέλω να σου πω ότι αν δεν έχεις άγχος μπορείς να "κάνεις παπάδες".........
Γι αυτό την ώρα που θα γράφεις θετικές σκέψεις και μόνο.........Βαθιές αναπνοές και αν δεν.....κλείσε για λίγη ώρα τα μάτια σου και σκέψου κάτι μαγικό, κάτι που σου φτιάχνει την διάθεση.......Και εγώ όταν μου τα έλεγαν γελούσα, αλλά το έκανα.....Βοηθάει........!!!!
Καλή επιτυχία......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostoul

Νεοφερμένος

Ο nikostoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Μπράβο......Έτσι σας θέλω.........
Σε τι σχολή στοχεύεις???


Μου αρεσει η αστυνομια η στρατο....

Φίλε Morelo (Δημήτρη), έγω αυτό με έπιασε την ώρα που έγραφα φυσική κατεύθυνσης που την φοβόμουν.......Στα υπόλοιπα όλα οκ, γιατί μου άρεσαν κιόλας (και μάλιστα βιολογία γενικής εγραψα σε 3 ώρες 25 περίπου σελίδες και πήρα και 19,8 και στην βιολογία κατ. χωρίς άγχος, έγραψα 22 σελίδες).......Δηλαδή, θέλω να σου πω ότι αν δεν έχεις άγχος μπορείς να "κάνεις παπάδες".........
Γι αυτό την ώρα που θα γράφεις θετικές σκέψεις και μόνο.........Βαθιές αναπνοές και αν δεν.....κλείσε για λίγη ώρα τα μάτια σου και σκέψου κάτι μαγικό, κάτι που σου φτιάχνει την διάθεση.......Και εγώ όταν μου τα έλεγαν γελούσα, αλλά το έκανα.....Βοηθάει........!!!!
Καλή επιτυχία......

καλο αυτο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Παιδια την προσπαθεια μας την καναμε τωρα απο εκει και περα οτι γινει. Παμε χαλαρα γραφουμε με ηρεμια και βλεπουμε. Και οι αποτυχιες και οι επιτυχιες ολα μες τη ζωη ειναι. βλεπουμε τα οσα συμβαινουνε γυρω μας και πραγματικα μα πραγματικα δεν αξιζει να αγχωνομαστε με τις εξετασεις. Αλλωστε δυο εβδομαδουλες ειναι δεν θα καταλαβουμε καν ποτε θα περασουνε και μετα σκεφτειτε το καλοκαιρακι. Οποτε αγχωνεστε αυτο να σκεφτεστε και τα οσα θα κανετε, εγω αυτο κανω και ξεφευγω. Θα δειτε που μολις τελειωσουμε θα καταλαβουμε οτι δεν αξιζε που αγχωθηκαμε. Θα προσπαθησουμε για το καλυτερο και οτι προκυψει. Η ζωη ειναι μπροστα μας και ας παλεψουμε να ξεφευγουμε λιγο απο τα αγχη μας και τοτε τα πραγματα θα ειναι πραγματικα πολυ πιο ευχαριστα........ Το καλοκαιρακι ερχεται μη μας βρει μελανχολικους ε δεν ειναι σωστο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Φίλε Morelo (Δημήτρη), έγω αυτό με έπιασε την ώρα που έγραφα φυσική κατεύθυνσης που την φοβόμουν.......Στα υπόλοιπα όλα οκ, γιατί μου άρεσαν κιόλας (και μάλιστα βιολογία γενικής εγραψα σε 3 ώρες 25 περίπου σελίδες και πήρα και 19,8 και στην βιολογία κατ. χωρίς άγχος, έγραψα 22 σελίδες).......Δηλαδή, θέλω να σου πω ότι αν δεν έχεις άγχος μπορείς να "κάνεις παπάδες".........
Δηλαδή το ότι έγραψες 25 και 22 σελίδες συμβολίζει κάτι καλό; Κατ' εμέ συμβολίζει έναν μαθητή που δεν έχει αναπτύξει κρίση και κάθεται και γράφει ό,τι μαλακία του κατέβει παπαγαλία. Εκεί που έγραψες 25 σελίδες και πήρες 19,8 κάποιος άλλος έγραψε 5-6 και πήρε 20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Μου αρεσει η αστυνομια η στρατο....
mmmmmm
Μάλιστα......Εύχομαι καλή επιτυχία, αν και αυτές οι σχολές θέλουν τσαμπουκά, θέληση, πείσμα και πάνω από όλα πειθαρχία.........

καλο αυτο!!!!
thanks..........Δοκίμασέ το............Πιάνει........!!!!!!!!!!!!
:):):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διώνη

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Nα σου πως πως δεν έκανα κάτι......Απλά είναι η αλήθεια αυτή......Όταν με το καλό περάσεις στην σχολή της επιθυμίας σου θα δεις ότι τελικά δεν αξίζει τόσο άγχος....."Τα βαριά είναι πίσω".....στις εξεταστικές στο πανεπιστήμιο.......χιχιχιχιχιχιχι
θα το δεις....!!!!
Ωρες ώρες μέσα στην διάλεξη που ακούω τον καθηγητή να κάνει Γραμμική Άλγεβρα σκέφτομαι, μα γιατί τόσο άγχος για να μπείς σε μια σχολή??? Άξιζε????
Η απάντηση είναι ότι αξίζει να μπεις σε μια σχολή......!!!!!Πρώτα πόλλα γνωρίζεις καινουργιους ανθρώπους, ανοίγεις τους ορίζοντές σου, κρίνεις-επικρίνεις, δραστηριοποιήσε.......και Χ Α Λ Α Ρ Α..............
Ναι, τώρα που τα γράφω αυτά δεν τα πίστευα περσύ.....Είχα τρομερό αγχος και με ακραίες εκδηλώσεις........Μια μέρα τα έβαλα όταν ξύπνησα με το γραφείο μου, τον τοίχο......Άσε!!!!
Είχα πρόβλημα και πολλές φορές με το στομάχι μου από το αγχος.....Και επίσης την μέρα που έγραψα φυσική κατεύθυνσης, επειδή δεν έγραψα καλά (11,5) είχα απογοητευθεί.....Έκλαιγα από την ώρα που μου έδωσαν τα θέματα και έλεγα: Τα έχασα όλα, τα πάντα...Μια χρονιά έτσι....για το τίποτα......Δεν περνάω Ιατρική......Και να έχεις και τους καθηγητές απο πάνω σου μόλις βγαίνεις από την αίθουσα να σε ρωτούν πως έγραψες? 19-άρι...?
Εκει τα πήρα στο κρανείο και τρέχω με πολύ δύναμη και φεύγω....Ούτε καν τους μίλησα.......Και με είχε πιάσει το στομάχι μου.....Κλάμα κακό......Και έκλαιγε και η μάνα μου συγχρόνως...........Σου λέω δραματική κατάσταση........Και τι έγινε.......?Τίποτα έβγαλα 16.888 πέρασα Μαθηματικό (παλούκι), δεν πέρασα Ιατρική και όλα οκ......Δηλαδή όχι ακριβώς.....Την σκέφτομαι την Ιατρική και μάλλον θα πάω όταν πάρω το πτυχίο, αλλα Χ Α Λ Α Ρ Α........Δεν αξίζει..........

Πο πο φίλε, σε όσα γράφεις είναι σαν να αναγνωρίζω τον εαυτό μου! Από όσο θυμάμαι τον εαυτό μου ήμουν πολύ καλή μαθήτρια, αλλά μιλάμε για τρελό άγχος και να φανταστείς δεν έχουν έρθει ακόμα οι πανελλήνιες . Τί να κάνω ρε γαμώτο να το ξεφορτωθώ? Έχω ήδη αγχωθεί για του χρόνου. Και όταν έχω άγχος, παρόλο που σχεδόν πάντα είμαι διαβασμένη, με πιάνει το στομάχι μου, έχω περάσει φάσεις με κλάματα λίγο πριν τις εξετάσεις και γενικά είναι κάτι που δεν ελέγχεται. Μόλις τελειώνουν όλα καταλαβαίνω ότι δεν άξιζε τον κόπο να δώσω τόση σημασία, αλλά έτσι είναι ο τύπος μου. Πώς θα το ξεπεράσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kouli

Νεοφερμένος

Η Kouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
αααααααααααααααααααααααααααααααααααααα με αγχωσατε!:/::book::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallenangel

Νεοφερμένος

Η fallenangel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
στο αοδε παιζει κάπως και η πολιτική αμοιβών πιστευω, τεχνικές και με8οδοι παρακίνησης. Για τον προγραμματισμό σε 8εωρία πιστευω παίζει αυτο π λεει για τις στατικέσ κ δυναμικές δομές δεδομέμων. Παρ' όλα αυτα, κατσε διαβασε τα όλα καλά, για να μην εχεις αγχος τι 8α πέσει ή οχι.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top