Γενικό -  Γνώμες για τα μαθήματα Προσανατολισμού

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ο τιτλος τα λεει ολα! ειναι βατα? τι διαφορες εχουν απο περσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
E βασικά είναι τελείως διαφορετική η ύλη, οπότε η σύγκριση δε θα είναι και τόσο σωστή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εννοω σε επιπεδο γνωσης... πχ στη χημεια λενε πως ειναι πλ αποτομα τα πραγματα κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
εννοω σε επιπεδο γνωσης... πχ στη χημεια λενε πως ειναι πλ αποτομα τα πραγματα κτλ...

Ναι αυτό το έχω ακούσει και εγώ....Αλλά προσωπικά δε με νοιάζει γιατί αφού η θετική είναι η επιλογή μου, θα την στηρίξω μέχρι τελικής πτώσεως....


Περιμένουμε λοιπόν γνώμες από μεγαλύτερους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
οσο να ναι,ειναι απαιτητικα,αφου ανεβηκε τ επιπεδο...
θελουν συστηματικο διαβασμα...
εγω παντωσ εχω αγχωθει παρα πολυ...
αλλα η θετικη ειν(κατα τν αποψη μ παντα) η πιο ωραια κ ενδιαφερουσα κατευθυνση...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ναι οντως ειναι ενδιαφερουσα... αλλα και μενα μ ενδιαφερει πλ η τεχνολογικη...(επισης ενδιαφερουσα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
οσο να ναι,ειναι απαιτητικα,αφου ανεβηκε τ επιπεδο...
θελουν συστηματικο διαβασμα...
εγω παντωσ εχω αγχωθει παρα πολυ...
αλλα η θετικη ειν(κατα τν αποψη μ παντα) η πιο ωραια κ ενδιαφερουσα κατευθυνση...;)

To οτι ασχολείσαι με το τι συμβαίνει γύρω σου είναι και η επιβεβαίωση:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Και εγώ πιστεύω ότι η Θετική Κατεύθυνση, είναι αρκτετά ενδιαφέρουσα... Δύσκολα, είναι τα μαθήματα Κατεύθυνσης, με συστηματικό διάβασμα, όμως, μπορείς να τα καταφέρεις... Ικανοποιημένος, είμαι από τις επιδόσεις μου στα μαθήματα Κατεύθυνσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Πολύ ενδιαφέροντα τα μαθήματα στη θετική και με λίγο προγραμματισμένο και συστηματικό διάβασμα όλα βγαίνουν. Don't worry!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
ναι οντως ειναι ενδιαφερουσα... αλλα και μενα μ ενδιαφερει πλ η τεχνολογικη...(επισης ενδιαφερουσα...)


για θεωρητικη δν πηγαινεσ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Δεν μου φαινονται πολυ δυσκολα.Στο φροντιστηριο μαλιστα γραψαμε και διαγωνισμα και εγραψα καλα, οποτε δεν μπορω να πω οτι με δυσκολευουν ιδιαιτερα.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Φέτος κάτι γίνεται, του χρόνου, θα είναι υπερβολικά δύσκολα στη Θετική Κατεύθυνση...:scared:. Θα προσπαθήσω και ό,τι γίνει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η τεχνολογια εποικινωνιων ειναι και πολυ ωραια και πολυ ενδιαφερουσα. Απο Δευτερας θα μας αλλαξουν καθηγιτη βεβαια, και ελπιζω να μην ειναι κανενας που θα κανει το μαθημα βαρετο και σπαστικο και θα μας βαζει να παπαγαλιζουμε ολοκληρες σελιδες...
Φυσικη μου αρεσει καπως, δεν τρελενομαι αλλα ουτε και δυσανασχετο...
Μαθηματικα ομως δεν την παλευω μια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Η τεχνολογια εποικινωνιων ειναι και πολυ ωραια και πολυ ενδιαφερουσα. Απο Δευτερας θα μας αλλαξουν καθηγιτη βεβαια, και ελπιζω να μην ειναι κανενας που θα κανει το μαθημα βαρετο και σπαστικο και θα μας βαζει να παπαγαλιζουμε ολοκληρες σελιδες...
Φυσικη μου αρεσει καπως, δεν τρελενομαι αλλα ουτε και δυσανασχετο...
Μαθηματικα ομως δεν την παλευω μια...


τ κατευθ εισαι?αν εισ(οπωσ καταλαβα)τεχνολογικη κ δν σ αρεσει φυσικη-μαθηματικα γτ τν διαλεξεσ?
θ ζοριστεισ κ μονο απ αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Απαίσια η Τεχνολογία Επικοινωνιών! Είναι κακογραμμένο και έχει να ανανεωθεί η ύλη του, ένα... millennium!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
@taratata τεχνολογικη ειμαι. Την διαλεξα γιατι προτιμω να εχω ενα μαθημα που να μην το αντεχω (μαθηματικα) παρα δυο (θετικη, μαθηματικα και χημεια) η 3 (θεωριτικη, λατινικα-αρχαια και κειμενα) και καθως η σχολες που με ενδιαφερουν ειναι στο 4ο πεδιο

@yozerehs Εμενα δεν μου φαινετε και τοσο κακογραμενο, και το οτι ειναι τοσο παλιο εχει και την γοητεια του και την πλακα του (ας πουμε σε κατι σημεια που λεει για της "σημερινες συσκευες" που ειναι κατι συσκευες που της εχω δει μονο ω συλεκτικα αντικειμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Πάντως μια ανανέωση σίγουρα την χρειάζεται, γιατί είναι ένα μάθημα που λέει για κάτι που μεταβάλλεται πάρα πολύ γρήγορα, οπότε δεν γίνεται να μένει τόσο πίσω το βιβλίο............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
@taratata τεχνολογικη ειμαι. Την διαλεξα γιατι προτιμω να εχω ενα μαθημα που να μην το αντεχω (μαθηματικα) παρα δυο (θετικη, μαθηματικα και χημεια) η 3 (θεωριτικη, λατινικα-αρχαια και κειμενα) και καθως η σχολες που με ενδιαφερουν ειναι στο 4ο πεδιο


οκ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πάντως μια ανανέωση σίγουρα την χρειάζεται, γιατί είναι ένα μάθημα που λέει για κάτι που μεταβάλλεται πάρα πολύ γρήγορα, οπότε δεν γίνεται να μένει τόσο πίσω το βιβλίο............
Ενταξη, οντως την χρειαζετε μια ανανεωση, αλλα απο την αλλη, και για την τεχνολογια οπως αυτη θα ειναι σε 5 χρονια να μαθεναμε, μεχρι να τελιωσουμε πανεπιστιμιο, στρατο, μεταπτυχιακα και να ψαξουμε για δουλεια, παλι με παλια δεδομενα θα ειμασταν.. Οποτε το καλητερο ειναι να επικεντρονεσε στην θεωρια γυρο απο την οπια γυρνανε και τα παλια και τα καινουργια, και μαθενοντας με το παλιο βιβλιο υπαρχει και το πλεωνεκτιμα οτι τα βλεπεις απο εκει που αρχισαν να εξελισονται ραγδαια, οποτε εχεις πιο πανωραμικη αποψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sulfur

Νεοφερμένος

Η Sulfur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ εφιαλτης τι παλουκι ειναι αυτα τα διανυσματα ????Φυσικη χμμμ αρκετα ενδιαφερουσα σαν να κανεις χημεια ειναι ενα πραγμα(Καταστατικη,ισορροπια) το κακο ειναι οτι εχει παρα πολλους τυπους βρε παιδι μου!!!Χημεια καμια σχεση με περισυ αλλα παρα πολυ ενδιαφερουσα!Εχει πολλα φαινομενα Ενθαλπια,ισομερεια,ισορροπια,ηλεκτρολυση!Πρεπει σε μερικα πραγματα να βαλεις το μυαλο σου να δουλεψει γιατι συμβαινουν στο μικροκοσμο (μορια,ατομα κλπ)και εμεις βλεπουμε αποτελεσματα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top