[Ειδικό Μάθημα] Γαλλικά

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Μπορεις να το ζητησεις σε καποιο βιβλιοπωλειο και να το παραγγειλουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
https://www.roboly.gr/default.asp?static=9&category=7 εγω σκεφτομουν αυτο αλλα δεν 3ερω που να την βρωωω
βοηθεια παρακαλωωω
λοιπον,εδινα και εγω περισυ...πλεον της γαλλικης ειμαι.καλο αυτο του roboly να το παραγγειλεις.αλλα σου προτεινω και αυτο,https://www.francaisplus.com/index.php?page=shop.product_details&category_id=15&product_id=48%3D0&option=com_virtuemart&lang=el&vmcchk=1&Itemid=57 επισης σου προτεινω και τα προηγουμενα θεματα του κρατικου στο β1/β2 τα οποια υπαρχουν στο ιντερνετ.τελος,μια ενδιαφερουσα σελιδα που θα σε βοηθησει ειναι και αυτη. https://www.study4french.gr/ .γενικα αυτο ειναι καλο υλικο.αρκει καθε λαθος που θα κανεις,να το ελεγχεις με το corrigé και να ανατρεχεις στην γραμματικη.το επιπεδο β1 ειναι οκ.αλλα για πανελληνιες,θελει λιγο δουλιτσα.ειναι περιεργοι στα θεματα.θελει προσοχη μεγαλη γιατι μπορεις να κανεις λαθη ηλιθια λογω απροσεξιας... να σου ευχηθω καλη επιτυχια!!για τυχον αποριες να μου γραψεις αν θες και σε προσωπικο μηνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Παιδιά μπορείτε να μου πείτε τι να διαβάσω; Το δήλωσα έτσι το μάθημα δεν ξέρω αν πάω αλλά μπορείτε να με βοηθήσετε ;;;
Έχω Β2 και θα διαβάσω μόνη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Παιδιά μπορείτε να μου πείτε τι να διαβάσω; Το δήλωσα έτσι το μάθημα δεν ξέρω αν πάω αλλά μπορείτε να με βοηθήσετε ;;;
Έχω Β2 και θα διαβάσω μόνη μου
λιγη γραμματικη να διαβαζεις,λιγο λεξιλογιο και να κανεις τεστ αρκετα!πιο πανω αν δεις εσω δωσει χρησιμες ιστοσελιδες και αλλα ατομα εχουν προτεινει και βιβλια προετοιμασιας γαλλικων για πανελληνιες.και ο,τι χρειαστεις πες μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,555 μηνύματα.
preparation au delf...του Joseph Roboly...έχει όλη τη γραμματική...πολύ καλό...

Τι μου θυμισες τωρα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria99

Νεοφερμένος

Η Ria99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
δινει κανεις αλλος φετος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top