[Θερινή Προετοιμασία] Πανελλήνιες 2017

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιο παιδί στην θεωρητική κατεύθυνση που μπορεί να μου πει που βρίσκεται στα αρχαία, στα λατινικά , και στην ιστορία;;;Σας ρωτάω για να ξέρω αν βρίσκομαι πίσω στην ύλη ώστε να αρχίσω πιο συστηματικό πρόγραμμα .

Όπου και αν είναι τα άλλα παιδιά, Σεπτέμβρης έφτασε καιρός δεν είναι να αρχίσεις πιο συστηματικό διάβασμα; Εσύ πότε έλεγες να αλλάξεις ταχύτητα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Πώς πάει το διάβασμα; Ελπίζω να μην πέσουμε τώρα που θα ανοίξουν τα σχολεία!!! Σας θέλω δυνατούς και με όρεξη!!!:)
Τι σας λένε στα φροντιστήρια σχετικά με τα ρευστά στη Φυσική; Τι πιθανότητες υπάρχουν να βγουν από την ύλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας παιδια ηθελα να ρωτησω ποσο καθημερινο διαβασμα θελουν τα μαθηματικα για εναν βαθμο οπως το 18?
Το να παρεις 90/100 περαν απο πολυ καλο διαβασμα απαιτει και μια δοση τυχης εξαλλου μαθηματικα κατευθυνσης ειναι με διαφορετικα θεματα μπορεις να γραψεις 18 και με αλλα 08.Ωστοσο παρολο που δεν εχω δωσει πανελληνιες μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι δεν υπαρχει προκαθορισμενος χρονος μελετης που σου εγγυαται το 18 ο καθε μαθητης ειναι διαφορετικος ομως το 90/100 σημαινει οτι θα πρεπει να γραψεις ολα τα θεματα και ολα τα υποερωτημα οποτε συνιστω να κανεις ολες τις ασκησεις στο φροντιστηριο και αν καποια ασκηση δεν μπορεις να την λυσεις πχ κατσε και λυσε τρεις επιπλεον παρομοιου τυπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VASSO22

Νεοφερμένος

Η VASSO22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
συμφωνώ μαζί σου, απλά θέλω να μάθω για να μπορέσω να αρχίσω πιο συστηματικό διάβασμα ώστε να μην μείνω πίσω στην ύλη και μετά μου φανεί βουνό .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris2799

Νεοφερμένος

Ο chris2799 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 116 μηνύματα.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Παιδιά άλλαξαν σχολές στο μηχανογραφικο του 2017!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ναι άλλαξαν για το 2017. Προστέθηκαν π.χ τα χημικά και στο 3ο πεδίο και κάποιες άλλες αλλαγές. Μπείτε να τις δείτε στο σαιτ του υπουργείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomMpak

Νεοφερμένος

Ο TomMpak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πόσα μόρια στοχεύετε να γράψετε; (Οικονομικών/Πληροφορικής)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιωργοςM

Νεοφερμένος

Ο ΓιωργοςM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.

TomMpak

Νεοφερμένος

Ο TomMpak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

ΓιωργοςM

Νεοφερμένος

Ο ΓιωργοςM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ήλπιζα κάποιος να έχει τέτοιο στόχο������



Χαχα ακομα ειναι πολυ νωρις για να πω αλλα σιγουρα καπου εκει θέλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VASSO22

Νεοφερμένος

Η VASSO22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδιά πιστεύετε ότι είναι εφικτό να γράψει κανείς 19.050, από θεωρητικά κατεύθυνση;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μιχαηλ1

Νεοφερμένος

Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Τιποτα δεν ειναι ανεφικτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panspil

Νεοφερμένος

Ο panspil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θράκης. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
παιδια στα ορια στο απειρο οταν εχω ριζα-+πολ/μο πως καταλαβαίνω οτι εχω μια ή δυο ή καμια απροσδιοριστια..;...ωστε αναλόγως να βγαλω κοινο παραγοντα ή να πολ/σω με συυζυγη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomMpak

Νεοφερμένος

Ο TomMpak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδια στα ορια στο απειρο οταν εχω ριζα-+πολ/μο πως καταλαβαίνω οτι εχω μια ή δυο ή καμια απροσδιοριστια..;...ωστε αναλόγως να βγαλω κοινο παραγοντα ή να πολ/σω με συυζυγη...
Γενικά βγάζεις κοινό παράγοντα πάντα αλλά αν σου εμφανιστεί απροσδιοριστία τότε στο αρχικό όριο πολλαπλασιάζεις και διαιρείς με τη συζυγή.Αν θες να αποφύγεις τη διαδικασία είναι θέμα εξάσκησης το πόσο ευκολα μπορείς να καταλάβεις απ την αρχή τι θέλει το καθένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panspil

Νεοφερμένος

Ο panspil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θράκης. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εγινε...σ ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πόσα μόρια στοχεύετε να γράψετε; (Οικονομικών/Πληροφορικής)

Ενα 18600-18800 :hmm: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Συγνώμη που γίνομαι λιγάκι εκνευριστική, αλλά καίγομαι να μάθω...Τα ρευστά θα βγουν τελικά από την ύλη της Φυσικής; Τι σας λένε στα φροντιστήρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TombRaiderLover

Νεοφερμένος

Ο TombRaiderLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Συγνώμη που γίνομαι λιγάκι εκνευριστική, αλλά καίγομαι να μάθω...Τα ρευστά θα βγουν τελικά από την ύλη της Φυσικής; Τι σας λένε στα φροντιστήρια;

Υπαρχει καποια ενδειξη πως θα βγουνε; Γιατι να γινει αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Υπαρχει καποια ενδειξη πως θα βγουνε; Γιατι να γινει αυτο;

Επειδή πέρυσι ακουγόταν έντονα ότι τελικά δε θα ανήκουν στην εξεταστέα ύλη, αλλά μετά είπαν ότι μπορεί να το αφαιρέσουν φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top