[Πανελλήνιες 2016] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 88)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • 5000-10.000

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • 10.000-12.000

    Ψήφοι: 4 4.5%
  • 12.000-14.000

    Ψήφοι: 5 5.7%
  • 14.000-16.000

    Ψήφοι: 12 13.6%
  • 16.000-18.000

    Ψήφοι: 30 34.1%
  • 18.000-20.000

    Ψήφοι: 35 39.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

annania

Νεοφερμένος

Η annania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εκθεση 18.2
Αρχαια 17.7
Λατινικα 19.8
Ιστορια 18.1 (και εδω περιμενα παραπανω)

Βγαινουν 18.327. Μου λενε πιανω τα παντα, πιστευετε ισχυει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ian vas

Νεοφερμένος

Ο ian vas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
:hmm:βιολογια : 17.9 (ο ενας μου εβαλε 19 και ο αλλος 16.8 θελω να βαλω τα κλαματα )
φυσικη: 19.5
χημεια:19
εκθεση: 15.7( o ενας μου εβαλε 16.5 και ο αλλος 15)
συνολο: 18.077...... τι λετε φαρμακευτικη πατρα εχω ελπιδες???? :hmm: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα555

Νεοφερμένος

Η Ελενα555 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια...Εγω παλι λογω οικονομικων δεν εκανα φροντιστηριο ..ειμαι θετικων σπουδων με 4ο μαθημα βιολογια και εβγαλα 6000 μορια και κατι οποτε δεν περναω σε καμια σχολη ...Να ρωτησω κατι απο την στιγμη που στο 3ο πεδιο δεν περναω σε καμια σχολη πρεπει να κανω μηχανογραφικο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnman97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johnman97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Έβγαλα 18.326 στο 3ο πεδίο και μέσα μου νιώθω μεγάλη απογοήτευση γιατί ξέρω τι αγώνα είχα καταβάλλει

Δεν αλλάζει τώρα έτσι κ αλλιώς, thats it ! Συγχαρητήρια σε όλους

Δεν πειραζει! Καθε εμποδιο για καλο!! Πολλες επιτυχιες ευχομαι!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Πιστεύω σε κάποια ιατρική με 19070 περίπου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Πιστεύω σε κάποια ιατρική με 19070 περίπου....

Και απο εδω λοιπον...Τα Συγχαρητήριά μου, με έκανες υπερήφανη !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Χωρίς προφορικά

ΓΒΠ: 14,80
Μόρια 2ο/4ο πεδίο: 13704
Μόρια 5ο πεδίο: 15705

Σκατούλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑmyC

Νεοφερμένος

Η ΑmyC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Φυσικη Κατ 99 100 19,9
Χημεια Κατ 100 100 20
Βιολογια Κατ 92 99 19,1
Εκθεση 89 91 18
Μορια: 19283
Τι λετε για ιατρικη αθηνας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arsyn

Νεοφερμένος

Η Arsyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Αρχαία: 16,5 (είχα 9 μονάδες διαφορά, να 'ναι καλά ο 1ος που έβαλε 87 γιατί αλλιώς..)
Ιστορία: 18,5 (δεν το περίμενα με τίποτα :eek: )
Έκθεση: 16,3
Λατινικά: 18

Σύνολο: 17,300 :clapup:

Έχω πάθει σοκ περίμενα 15-16 με το ζόρι και χάρηκα τόσο πολύ γιατί είχα προσπαθήσει όλη την χρονιά και νόμιζα ότι τα είχα κάνει σαλάτα στις Πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια...Εγω παλι λογω οικονομικων δεν εκανα φροντιστηριο ..ειμαι θετικων σπουδων με 4ο μαθημα βιολογια και εβγαλα 6000 μορια και κατι οποτε δεν περναω σε καμια σχολη ...Να ρωτησω κατι απο την στιγμη που στο 3ο πεδιο δεν περναω σε καμια σχολη πρεπει να κανω μηχανογραφικο???

Γεια σου Ελενα εαν ξαναδωσεις αναζητησε κοινωνικο φροντιστηριο....Συγχαρητηρια που πηρες μερος σε αυτον τον ανισο αγωνα χωρις βοηθεια ντοπας(φροντιστηριου εννοω) ανεξαρτητως το αποτελεσμα.Αν ξαναδωσεις θα σε συμβουλευα να αναζητησεις ενα κοινωνικο φροντιστηριο ωστε να εχεις καποια βοηθεια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Χωρίς προφορικά

ΓΒΠ: 14,80
Μόρια 2ο/4ο πεδίο: 13704
Μόρια 5ο πεδίο: 15705

Σκατούλες!

Απ' όσο καταλαβαίνω έδινες με το παλιό, έτσι;; Εμένα η βαθμολογία σου μου φαίνεται αξιοπρεπέστατη για έναν άνθρωπο που προσπάθησε μόνος του, με τις γνώσεις που έλαβε από το Πανεπιστήμιο και ό,τι θυμόταν από το Λύκειο. Φαντάζομαι ότι με πιο συστηματικό διάβασμα θα τα πήγαινες ακόμη καλύτερα.

Να σε ρωτήσω κιόλας, πως πιστεύεις ότι θα κυμανθούν οι βάσεις στο παλιό ανά κατεύθυνση, τώρα που είναι γνωστές οι επιδόσεις των υποψηφίων και ο αριθμός τους;; Ρωτάω από καθαρά "φιλολογικό ενδιαφέρον", καθώς όλοι ασχολούνται αποκλειστικά και μόνο με το νέο σύστημα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Και απο εδω λοιπον...Τα Συγχαρητήριά μου, με έκανες υπερήφανη !!

Ευχαριστώ Σταυρούλα!!! :-) Κι εσύ με έκανες περήφανη συνάδελφε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Με το παλαιό σύστημα:

Μόρια 2ο/4ο πεδίο: 13976
Μόρια 3ο πεδίο: 13.816
Απογοητεύτηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Ευχαριστώ Σταυρούλα!!! :-) Κι εσύ με έκανες περήφανη συνάδελφε!!!

Το ''συνάδελφε'' το αντιπαρέρχομαι :P Ζήσε τη αυτη τη μέρα όπως την ονειρεύεσαι...Σου στέλνω ολη μου τη θετική σκέψη και ενέργεια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeYnwa!

Νεοφερμένος

Ο GeorgeYnwa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Μαθηματικα 20
Φυσικη 20
Χημεια 19,6
Εκθεση 17,2
Μορια:19360
Not bad :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Με το παλαιό σύστημα:

Μόρια 2ο/4ο πεδίο: 13976
Μόρια 3ο πεδίο: 13.816
Απογοητεύτηκα

Μας τσεκούρωσαν απλά....

Απ' όσο καταλαβαίνω έδινες με το παλιό, έτσι;; Εμένα η βαθμολογία σου μου φαίνεται αξιοπρεπέστατη για έναν άνθρωπο που προσπάθησε μόνος του, με τις γνώσεις που έλαβε από το Πανεπιστήμιο και ό,τι θυμόταν από το Λύκειο. Φαντάζομαι ότι με πιο συστηματικό διάβασμα θα τα πήγαινες ακόμη καλύτερα.

Να σε ρωτήσω κιόλας, πως πιστεύεις ότι θα κυμανθούν οι βάσεις στο παλιό ανά κατεύθυνση, τώρα που είναι γνωστές οι επιδόσεις των υποψηφίων και ο αριθμός τους;; Ρωτάω από καθαρά "φιλολογικό ενδιαφέρον", καθώς όλοι ασχολούνται αποκλειστικά και μόνο με το νέο σύστημα!!

Η αλήθεια είναι ότι δεν διάβασα και ότι δεν έχω και προφορικούς (που θα με έφταναν στα 14200).
Αλλά περίμενα παραπάνω.

Οι βάσεις θα είναι τζόκερ πραγματικά. Αλλες πολύ υψηλά άλλες στα τάρταρα. Η ζήτηση θα τις καθορίσει καθαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StewieFG

Νεοφερμένος

Ο StewieFG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Με 17.865 υπάρχει καμιά περίπτωση για ημμυ εμπ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Μας τσεκούρωσαν απλά....
Να γιατί βγήκαν έτσι τα στατιστικά.
Σε μερικά μαθήματα έχω αρκετα μεγάλες αποκλίσεις (όπως έκθεση και αεππ που πλησιαζουν τις 11 μονάδες διαφορά!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μιχαηλ1

Νεοφερμένος

Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
δεσμη 3 τους γαμησες τρελε αντε γεια!!

16.045 λετε να πιανω ιστορικο απθ η πιπες λεω;το λεω γιατι διαβασα για μικρη πτωση στις φιλοσοφικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arsyn

Νεοφερμένος

Η Arsyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
δεσμη 3 τους γαμησες τρελε αντε γεια!!

16.045 λετε να πιανω ιστορικο απθ η πιπες λεω;το λεω γιατι διαβασα για μικρη πτωση στις φιλοσοφικες
πιστεύω πιάνεις άνετα.. 15,800 δεν είχε πέρσι; γιατί να ανέβει;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top