[Πανελλήνιες 2016] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 88)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • 5000-10.000

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • 10.000-12.000

    Ψήφοι: 4 4.5%
  • 12.000-14.000

    Ψήφοι: 5 5.7%
  • 14.000-16.000

    Ψήφοι: 12 13.6%
  • 16.000-18.000

    Ψήφοι: 30 34.1%
  • 18.000-20.000

    Ψήφοι: 35 39.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει κάποιος που τα πήγε καλύτερα απ'ότι περίμενε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Έβγαλα 18.326 στο 3ο πεδίο και μέσα μου νιώθω μεγάλη απογοήτευση γιατί ξέρω τι αγώνα είχα καταβάλλει

Δεν αλλάζει τώρα έτσι κ αλλιώς, thats it ! Συγχαρητήρια σε όλους
Μην απογοητεύεσε όλα θα πάνε καλά τίποτα δεν χάθηκε ;-) και εγώ 18249 έβγαλα λιγότερα άλλα ακόμα ελπίζω :P μπορεί να ελπίζω εις μάτην αλλά η ελπίδα για ιατρική πεθαίνει πάντα τελευταία...εσύ έχεις πιο πολλές πιθανότητες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω , εάν με δεις στην τηλεόραση , θα πω αλλα πράγματα απο αυτά που λένε οι άριστοι... Ούτε μυστικά ούτε κόλπα επιτυχίας.
Αν βγεις στείλε μου και φιλάκια, χαχα! Κάνε αφιέρωση στο iSchool! <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Παντως παιδια,με το νεο σύστημα ήταν πολύ πιο εύκολο να χάσετε μόρια αν κάνατε λάθη κάπου.Και αφού εδώ στο ισκουλ που συνήθως όλοι αριστεύουν :P και ακόμα και οι καλύτεροι περιμέναν πάνω από 18 και τελικά έβγαλαν λιγότερο απ'όσο νόμιζαν, ίσως να μην έχουμε καμιά ακραία εκτόξευση των βάσεων τελικά.Μην χάνετε τις ελπίδες σας και μπράβο για την προσπάθεια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Θα το εκτιμούσα τόσο πολύ όποτε θέλεις και μπορείς να κάνεις μία εκτίμηση για τις ιατρικές.
Συγχαρητήρια και για τα δικά σου αποτελέσματα όποια και αν είναι.
Κάνε μια εκτίμηση ρε όντως :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Μην απογοητεύεσε όλα θα πάνε καλά τίποτα δεν χάθηκε ;-) και εγώ 18249 έβγαλα λιγότερα άλλα ακόμα ελπίζω :P μπορεί να ελπίζω εις μάτην αλλά η ελπίδα για ιατρική πεθαίνει πάντα τελευταία...εσύ έχεις πιο πολλές πιθανότητες ;)

Αυτή τη στιγμή δε σκέφτομαι τόσο σχολές οσο την προσωπική μου μεγάλη προσπάθεια που δεν ανταμοίφθηκε όπως έπρεπε
Όπως και να εχει δε μπορούμε να αλλάξουμε κάτι, απλά το δεχόμαστε :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandra18

Νεοφερμένος

Η Alexandra18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας! Εδινα 2η φορα πανελληνιες και συγκεντρωσα 13000 μορια στο 2ο και 4ο πεδιο απο τεχνολογικη κατευθυνση και 15000 μορια στο 5ο πεδιο! Στοχευω για Πληροφορικη ΑΠΘ αν και χλωμο το βλεπω και για 2η επιλογη Επιστημη Υπολογιστων στο Ηρακλειο! Εσεις τι λετε πιστευετε οτι υπαρχουν ελπιδες να μπω σε καποιο? Σας ευχαριστω για το χρονο σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑmyC

Νεοφερμένος

Η ΑmyC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
19282 ελπιδες για ιατρικη αθηνας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Συγγνώμη, οι προβλέψεις για ιατρικές Αθήνα-Θεσσαλονίκη πόσο είναι πια, που βλέπω άτομα με 19+ και δεν ξέρουν αν περνάνε; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή δε σκέφτομαι τόσο σχολές οσο την προσωπική μου μεγάλη προσπάθεια που δεν ανταμοίφθηκε όπως έπρεπε
Όπως και να εχει δε μπορούμε να αλλάξουμε κάτι, απλά το δεχόμαστε :worry:
Σε νιώθω.. :-) και εγώ φυσικη παρότι είχα ξεσκιστει όλη την χρονιά να λύνω από μαθιουδακη Σαββάλα ή τσουνη έγραψα 16.8 από μια χαζομάρα τεράστια!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή δε σκέφτομαι τόσο σχολές οσο την προσωπική μου μεγάλη προσπάθεια που δεν ανταμοίφθηκε όπως έπρεπε
Όπως και να εχει δε μπορούμε να αλλάξουμε κάτι, απλά το δεχόμαστε :worry:

Με άλλα θέματα ίσως έγραφες 19700, με άλλα 13700. Το θέμα είναι να έχεις γράψει αρκετά καλά για να "πιάσεις" αυτό που θες, σε σύγκριση πάντα με αυτούς που "ανταγωνίζεσαι". Οπότε, δεν μπορείς να γνωρίζεις από τώρα, περίμενε μέχρι το Σεπτέμβρη.

Τα πήγες καταπληκτικά και μπράβο σου! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γλώσσα: 80 84 -> 16,4
Βιολογία 98 100-> 19,8
Χημεία 99 100-> 19,9
Φυσική 100 100-> 20,0
Σύνολο 3ο πεδίο: 19187
Πάει λοιπόν η ιατρική αθήνας :P Πάλι καλά έχουμε την IBO...

Τι λες, προφανώς και περνάς. Οι βάσεις θα είναι πολύ διαφορετικές από τις άλλες χρονιές, γιατί δεν υπάρχει το "bonus" των προφορικών.

Συγχαρητήρια btw!!! ;);):D

Γενικά προς όλους, μη συγκρίνετε με παλιές βάσεις ούτε καν με εκτιμήσεις. Για ιατρική ΕΚΠΑ που είναι κάπως πιο εύκολο να γίνουν εκτιμήσεις, κάποιος με βαθμό πάνω από 19-19,5 στα μαθήματα εκτός έκθεσης ανάλογα με τη δυσκολία και με πάνω από 16-16,5 έκθεση έχει μεγάλη πιθανότητα σχεδόν βεβαιότητα να πιάσει τη βάση της σχολής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semi

Νεοφερμένος

Η semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει κάποιος που τα πήγε καλύτερα απ'ότι περίμενε; :)
εγω!!! περιμενα 18000-18500.. Τελικα εχω 18610 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
εγω!!! περιμενα 18000-18500.. Τελικα εχω 18610 :)

Συγχαρητήρια!! Είναι ότι καλύτερο να περιμένεις πιο κάτω και να βλέπεις ψηλότερα! :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Και τωρα παμε ΜΑΤΑΛΑ ΦΕΣΤΙΒΑΛ :) όσοι ειναι Κρήτη θα καταλάβουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nihil.

Νεοφερμένος

Ο nihil. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Άνοιξε και το σαιτ https://results.it.minedu.gov.gr/
Εγώ τελείωσα ευτυχώς. Η εκτίμηση μου είναι:

Έκθεση 70-86
Μαθηματικά 43-53
Ιστορία Γεν 90-97
ΑΕΠΠ 95-99
Άρα από 15000 ως 16994.

Και το αποτέλεσμα:

ΙΣΤΟΡΙΑ Γ.Π. 14.4 (77 67)
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ 16.8 (66 85 83)
ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜ. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ Ο.Π. 19.7 (98 99)
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Ο.Π. 8.8 (43 45)
15132
WTF πραγματικά. Έπεσε κανείς τόσο έξω σε μάθημα όσο εγώ στην ιστορία; Είμαι σίγουρος ότι στα πρώτα δύο θέματα που είναι παπαγαλία δε μου ξέφυγε ούτε κόμμα και επίσης έγραψα ότι είχε το βιβλίο και στα άλλα 2 θέματα. Έχασα δηλαδή από τις πηγές πάνω από 5 μονάδες. Κρίμα που ο δεύτερος δε μου έβαλε λίγο πιο κάτω για να γίνει αναβαθμολόγηση. Συνολικά το αποτέλεσμα δε με πειράζει, αλλά αυτό με την ιστορία δε το καταλαβαίνω.
Πάλι καλά που έγινε αναβαθμολόγηση στην έκθεση και δεν μου έκατσε και δεύτερο τσεκούρι. 19 μόρια διαφορά ανάμεσα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

thodoris kn

Νεοφερμένος

Ο thodoris kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Xιπης φαση,μακαρι να ερχομουν αλλα δεν εχω χρηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ian vas

Νεοφερμένος

Ο ian vas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
βιολογια : 17.9 (ο ενας μου εβαλε 19 και ο αλλος 16.8 θελω να βαλω τα κλαματα )
φυσικη: 19.5
χημεια:19
εκθεση: 15.7( o ενας μου εβαλε 16.5 και ο αλλος 15)
συνολο: 18.077...... τι λετε φαρμακευτικη πατρα εχω ελπιδες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top