[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SirJohn

Νεοφερμένος

Ο SirJohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Είναι τουλάχιστον γελοίο να μιλάμε για 17000 μόρια για αστυφυλακων...

Αλλα οχι απιθανο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Είναι τουλάχιστον γελοίο να μιλάμε για 17000 μόρια για αστυφυλακων...

Επειδή είναι νέο το σύστημα και δε ξέρεις πως τα πήγαν και διαφορετικός ο τρόπος βαθμολογίας ας μην λέμε πολλά καλύτερα.
Το ίδιο ισχύει για αυτούς που κάνουν προβλέψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ratatouis

Νεοφερμένος

Ο ratatouis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
φυσικα και δεν ειναι απιθανο,γι αυτο και λεω πως ειναι γελοιο...
αν παει τοσο ειμαστε αξιοι της μοιρας μας σαν χωρα και σαν πολιτισμος(οχι οτι τωρα δεν ειμαστε...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
φυσικα και δεν ειναι απιθανο,γι αυτο και λεω πως ειναι γελοιο...
αν παει τοσο ειμαστε αξιοι της μοιρας μας σαν χωρα και σαν πολιτισμος(οχι οτι τωρα δεν ειμαστε...)

Επειδη πολλοι θελουν να γινουν αστυφυλακες ειμαστε fail χωρα και πολιτισμος? Δεν το ειχα σκεφτει ετσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Τελεια σημερα στη Διοίκηση 98-100 .
Αντε καλα αποτελέσματα παιδιά.
Τι λετε για Αστυφυλάκων με το παλιο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει καμία περίπτωση να ανέβουν οι βάσεις μόνο 200-300 μονάδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_HPFR

Νεοφερμένος

Ο George_HPFR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει καμία περίπτωση να ανέβουν οι βάσεις μόνο 200-300 μονάδες?

Κοίταξε,δεν έχουν όλες οι σχολές την ίδια ζήτηση και προσφορά.Άλλες θα ανέβουν,άλλες θα πέσουν και άλλες θα μείνουν στα ίδια επίπεδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Κοίταξε,δεν έχουν όλες οι σχολές την ίδια ζήτηση και προσφορά.Άλλες θα ανέβουν,άλλες θα πέσουν και άλλες θα μείνουν στα ίδια επίπεδα..
Ιατρική Αλεξανδρούπολη,..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_HPFR

Νεοφερμένος

Ο George_HPFR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Ιατρική Αλεξανδρούπολη,..?


Δεν ξέρω για αυτές τις Σχολές φίλε μου..λυπάμαι..το μόνο που ξέρω είναι ότι είναι η χαμηλότερη(σε μόρια) των Ιατρικών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Δεν ξέρω για αυτές τις Σχολές φίλε μου..λυπάμαι..το μόνο που ξέρω είναι ότι είναι η χαμηλότερη(σε μόρια) των Ιατρικών...
Δεν πειραζει.. ;-) απλά εύχομαι να μην περάσει κάποιοι π λένε τ 19000 γτ κλάψε με μάνα κλάψε με μια νύχτα με φεγγάρι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Είναι νωρίς ακόμα να λέμε για βάσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Είναι νωρίς ακόμα να λέμε για βάσεις
Δεν εχεις άδικο απλά πολλά ακούγονται....εσύ πώς τα είδες φέτος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ian vas

Νεοφερμένος

Ο ian vas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
επειδη δεν μπορω να ακουω π@@ες .. λοιπον οποιοσ πιστευει πωσ η ιατρικη θα εχει 19500 μπορει να αυτοκτονησει απο τωρα.. γιατι αγαπητα μου παιδια ποσοι ειναι τελως παντων αυτοι που θα εχουν γραψει 20 φυσικη 20 χημεια 20 βιολογια και 18 εκθεση???? η απαντηση ειναι πως λιγοι και επειδη τα ποσοστα των αριστουχων στην βιλογια θα ειναι λιγοτερο απο πέρυσι και μιλαω εκ πειρας γιατι και εγω οπως και πολλοι απο εσας πηγαιναμε για 20 βιολογια φετος και βρεθηκαμε προεκπληξεοσ και τωρα στην καλυτερη να γραψαμε 19 ... και οποιος ειναι σιγουρος για τα εικοσαρια του η γωνια ειναι εκει και τον περιμενει να παει να ουρησει... λοιπον σασ παρακαλω σταματηστε την καταστροφολογια και απολαυστε το πρωτο μας καλοκαιρι μακρια απο το μαρτυρι του καταπιεστικου διαβασματοςςς... ααααα και που ειστε ευχομαι καλα αποτελεσματα σε ολους και να περασετε στην σχολη που γουσταρετε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
επειδη δεν μπορω να ακουω π@@ες .. λοιπον οποιοσ πιστευει πωσ η ιατρικη θα εχει 19500 μπορει να αυτοκτονησει απο τωρα.. γιατι αγαπητα μου παιδια ποσοι ειναι τελως παντων αυτοι που θα εχουν γραψει 20 φυσικη 20 χημεια 20 βιολογια και 18 εκθεση???? η απαντηση ειναι πως λιγοι και επειδη τα ποσοστα των αριστουχων στην βιλογια θα ειναι λιγοτερο απο πέρυσι και μιλαω εκ πειρας γιατι και εγω οπως και πολλοι απο εσας πηγαιναμε για 20 βιολογια φετος και βρεθηκαμε προεκπληξεοσ και τωρα στην καλυτερη να γραψαμε 19 ... και οποιος ειναι σιγουρος για τα εικοσαρια του η γωνια ειναι εκει και τον περιμενει να παει να ουρησει... λοιπον σασ παρακαλω σταματηστε την καταστροφολογια και απολαυστε το πρωτο μας καλοκαιρι μακρια απο το μαρτυρι του καταπιεστικου διαβασματοςςς... ααααα και που ειστε ευχομαι καλα αποτελεσματα σε ολους και να περασετε στην σχολη που γουσταρετε....

Πραγματικά δεν ήθελα να αγχωσω κανέναν και συγγνώμη Αλήθεια αν το έκανα...και εμένα η λογική μου αυτό λέει πόσοι να χουν γράψει τόσο καλά?!? Απλά επειδή λέγονται διάφορα και ακούγονται τέτοια σενάρια είπα να ρωτήσω...σορρυ αν σας αχγωσα..:-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 712 μηνύματα.
Καλημέρα. Διάβασα σήμερα ότι οι βαθμολογίες θα βγουν το πρώτο δεκαήμερο του Ιουλίου ενώ οι βάσεις το πρώτο δεκαήμερο του Αυγούστου; Μπορεί να το επιβεβαιώσει κανένας;

Δε παιζει να ισχύει αυτο , θα τρελαθώ μέχρι τοτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Δεν εχεις άδικο απλά πολλά ακούγονται....εσύ πώς τα είδες φέτος?

στο οικονομικο πεδίο εε μέτρια εως εύκολα (βεβαια ειμαι και φοιτητης και το βλέπω αλλιως τα εβλεπε αυτος που δινει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
στο οικονομικο πεδίο εε μέτρια εως εύκολα (βεβαια ειμαι και φοιτητης και το βλέπω αλλιως τα εβλεπε αυτος που δινει)

Συμφωνα με νεα εκτιμηση μου οι βασεις στα οικονομικα θα παρουν τον ανηφορο γτ εχουν γραψει καλα αεεπ ,αοθ οι μαθητες και οι επιδοσεις στα μαθ κατι μπορει να ειναι λιγο καλυτερες απο περυση και ασ εχει πατωσει το 70% του πεδιου αυτου.Και γενικα εχουν ζητηση οι σχολες αυτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Τα μαθηματικά παίζουν το σημαντικότερο ρόλο γιατί :
ένας μαθητής ο οποίος έχει γράψει τους εξής βαθμούς
Νεοελ.Γλώσσα->15,5
Αεππ->18
Αοθ->19
και μαθηματικά->10
Σύνολο =>15130
Οπότε με ποια λογική θα ανέβουν οι βάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Τα μαθηματικά παίζουν το σημαντικότερο ρόλο γιατί :
ένας μαθητής ο οποίος έχει γράψει τους εξής βαθμούς
Νεοελ.Γλώσσα->15,5
Αεππ->18
Αοθ->19
και μαθηματικά->10
Σύνολο =>15130
Οπότε με ποια λογική θα ανέβουν οι βάσεις;

ακόμα δεν ξέρουμε τα στατιστικά αναμένουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

presvis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top