Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CEO

Νεοφερμένος

Ο CEO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Μονο εγω βαριεμαι απιστευτα τωρα που τελειωσαν οι πανελληνιες?

Εδώ προσπαθώ να βρω την ύλη για τις ενδοσχολικές που αρχίζουν σε δυο μέρες και έχω βρει μόνο για ένα μάθημα (απ' τα 14 μαθήματα). xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ πραγματικά θέλω να δω τι θα προλάβω να διαβάσω μέχρι αύριο στο ΑΟΔΕ! :P
Και αν θυμηθώ τίποτα από όλα αυτά που θα μάθω :P
Ούτε 15 δεν με βλέπω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_HPFR

Νεοφερμένος

Ο George_HPFR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Εγώ πραγματικά θέλω να δω τι θα προλάβω να διαβάσω μέχρι αύριο στο ΑΟΔΕ! :P
Και αν θυμηθώ τίποτα από όλα αυτά που θα μάθω :P
Ούτε 15 δεν με βλέπω!

ΑΟΔΕ; Μα και εσυ με το παλιο βρηκες; ολοκληρο νεο συστημα εχει βγει χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Εγώ πραγματικά θέλω να δω τι θα προλάβω να διαβάσω μέχρι αύριο στο ΑΟΔΕ! :P
Και αν θυμηθώ τίποτα από όλα αυτά που θα μάθω :P
Ούτε 15 δεν με βλέπω!

current mood :hehe:
Αυτό το τριτο ειναι θανατος,ευτυχως κοντεύω να τελειώσω τα εμποδια.Μια ανάγνωση μετά και αυτό ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a(po)tyxia

Νεοφερμένος

Ο a(po)tyxia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
current mood :hehe:
Αυτό το τριτο ειναι θανατος,ευτυχως κοντεύω να τελειώσω τα εμποδια.Μια ανάγνωση μετά και αυτό ήταν.
Αν βάλουν αύριο εμπόδιο, ας μην ξαναβάλουν την υπερφόρτωση !!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Αν βάλουν αύριο εμπόδιο, ας μην ξαναβάλουν την υπερφόρτωση !!!:P
Και να μη βάλουν εμποδιο,δεν εχω κανενα προβλήμα :P
Φαντάζομαι βελτίωση του μηνύματος ή οι ακροάσεις θα μπουν απο'κει.
Α και την έννοια του επιχειρείν να βάλουν,καλύτερα και απο το όνομα μου τη ξέρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Και να μη βάλουν εμποδιο,δεν εχω κανενα προβλήμα :P
Φαντάζομαι βελτίωση του μηνύματος ή οι ακροάσεις θα μπουν απο'κει.
Α και την έννοια του επιχειρείν να βάλουν,καλύτερα και απο το όνομα μου τη ξέρω :P

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

Τις πρώτες σελίδες τις ξέρω καλύτερα και από το όνομά μου.
Και εγώ πρότυπα διαστάσεις συμπεριφοράς, βελτίωση του μηνύματος η ακροάσεις περιμένω από 3ο.

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΕΜΠΟΔΙΑ!
Και γενικά πέρα από αυτά που είπα από 3ο ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a(po)tyxia

Νεοφερμένος

Ο a(po)tyxia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

Τις πρώτες σελίδες τις ξέρω καλύτερα και από το όνομά μου.
Και εγώ πρότυπα διαστάσεις συμπεριφοράς, βελτίωση του μηνύματος η ακροάσεις περιμένω από 3ο.

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΕΜΠΟΔΙΑ!
Και γενικά πέρα από αυτά που είπα από 3ο ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!

Ας ενώσουμε τις δυνάμεις μας και ας προσευχηθούμε στον Πάτερ Fayol να μην μπουν εμπόδια αύριο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ας ενώσουμε τις δυνάμεις μας και ας προσευχηθούμε στον Πάτερ Fayol να μην μπουν εμπόδια αύριο!!

Henri Fayol, γάλλος μηχανικός, ο οποίος μετά τον Frederick Taylor θεωρείται πατέρας της θεωρίας της Διοίκησης.

Ω πάτηρ Fayol, μην βάλουν καθόλου 3ο κεφάλαιο αύριο! Γίνεται;

Hahaha
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Πέρυσι δεν μπήκε αναπτυξης από δεύτερο άρα λογικά κάτι θα πέσει απο'κει. Ευελπιστώ σε κάτι από taylor/fayol άντε και weber.
a(po)tyxia να πουμε τον Πατερ Fayol μη πέσει καμια ξεγυρισμένη λειτουργία της Οργάνωσης και τα δούμε όλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Και ξερετε ε? Αυριο ολο το διαγωνισμα αυτα που δεν θελετε να πεσουν ( γιατι κλασσικα αυτο συμβαινει παντα :P ). Καλα κουραγια και καλη επιτυχια στους εναπομειναντες ;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πέρυσι δεν μπήκε αναπτυξης από δεύτερο άρα λογικό κάτι θα πέσει απο'κει. Ευελπιστώ σε κάτι από tayler/fayol άντε και weber.
a(po)tyxia να πουμε τον Πατερ Fayol μη πέσει καμια ξεγυρισμένη λειτουργία της Οργάνωσης και τα δούμε όλα :P

Omg. Η Οργάνωση είναι mindfuck. Ένα απεριόριστο bla bla γεμάτο με ουσιαστικά και ανατριχιαστικές λεπτομέρειες. Μισή σελίδα παράγραφο, κακογραμμένη. Ιου. Επειδή όμως είχε πέσει παλιότερα έχουμε νομίζω σωθεί.

Και ξερετε ε? Αυριο ολο το διαγωνισμα αυτα που δεν θελετε να πεσουν ( γιατι κλασσικα αυτο συμβαινει παντα :P ). Καλα κουραγια και καλη επιτυχια στους εναπομειναντες ;-)

Έχω συμφιλιωθεί με το 15. Μην ανησυχείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μιχαηλ1

Νεοφερμένος

Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Αντε τελειωνετε αυριο.Κουραγιο και καλη τυχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Mακάρι να μη πέσει η Οργάνωση γιατί είναι αργός και βασανιστικός θάνατος.
Στο πρώτο κεφάλαιο μου'χει κάτσει από πέρυσι η επιχειρηση ως θεσμός και η κοινωνική ευθύνη της επιχειρης,άμα μπουν θα πέσουν χαμόγελα αύριο.
Καλή μας τύχη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Πέρσι είχα γράψει οργάνωση 19.6 εύκολο μάθημα , θυμάμαι οτι έκανα μια μονο λέξη λάθος , δεν μπορούσα να τη θυμηθώ και έβαλα μια άλλη η οποία τελικά δε κολλούσε όμως ,αποκει μάλλον έχασα μηδέν τέσσερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πέρσι είχα γράψει οργάνωση 19.6 εύκολο μάθημα , θυμάμαι οτι έκανα μια μονο λέξη λάθος , δεν μπορούσα να τη θυμηθώ και έβαλα μια άλλη η οποία τελικά δε κολλούσε όμως ,αποκει μάλλον έχασα μηδέν τέσσερα

Και εγώ έγραψα 19,7 όταν έδινα, με 10 μέρες διάβασμα. Με κάνει πιο έξυπνο αυτό νομίζεις?
Λολ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Εγω είχα αφιερώσει τον τελευταίο μήνα αρκετή ωρα και έριξα πολυ διάβασμα τις τελευταίες τρις μέρες πριν δώσω , βγαίνει εύκολα η ύλη η αλήθεια ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Τελεια σημερα σρη Διοίκηση 98-100 .
Αντε καλα αποτελέσματα παιδιά.
Τι λετε για Αστυφυλάκων με το παλιο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

presvis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Καλημέρα. Διάβασα σήμερα ότι οι βαθμολογίες θα βγουν το πρώτο δεκαήμερο του Ιουλίου ενώ οι βάσεις το πρώτο δεκαήμερο του Αυγούστου; Μπορεί να το επιβεβαιώσει κανένας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a(po)tyxia

Νεοφερμένος

Ο a(po)tyxia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Καλημέρα. Διάβασα σήμερα ότι οι βαθμολογίες θα βγουν το πρώτο δεκαήμερο του Ιουλίου ενώ οι βάσεις το πρώτο δεκαήμερο του Αυγούστου; Μπορεί να το επιβεβαιώσει κανένας;
Δεν υπάρχει περίπτωση, κατ' αρχάς να αργήσουν τόσο πολύ οι βαθμοί και επίσης δεν υπάρχει περίπτωση να ανακοινωθούν η βάσεις μόνο ένα μήνα αμέσως μετά την ανακοίνωση των βαθμών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top