Γεωλογίας & Γεωπεριβάλλοντος ΕΚΠΑ

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Μαλλον θα περασω στο τμημα αυτο.ειναι καποιος που σπουδαζει εκει να μου πει γενικες πληροφοριες για την σχολη;πως ειναι τα εργαστηρια, το περιβαλλον, οι καθηγητες, το επιπεδο δυσκολιας της σχολης, η επαγγελματικη αποκατασταση κ.τ.λ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Commander

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Μαλλον θα περασω στο τμημα αυτο.ειναι καποιος που σπουδαζει εκει να μου πει γενικες πληροφοριες για την σχολη;πως ειναι τα εργαστηρια, το περιβαλλον, οι καθηγητες, το επιπεδο δυσκολιας της σχολης, η επαγγελματικη αποκατασταση κ.τ.λ.

ρε παιδια απαντηστε σε αυτο...ενδιαφερονται και αλλοι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaroulitaaaaa

Νεοφερμένος

Η Xaroulitaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Κ εγω ενδιαφερομαι!!! Πειτεεεε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Η έκθεση εξωτερικής αξιολόγησης του τμήματος (Μάιος 2012):
https://www.adip.gr/eks/NKUA-GEOL Panel Report final_1.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top